Državno prvenstvo osnovnih in srednjih šol v orientacijskem teku (2017)

rezultati po šolah

DIJAKI D

  1. GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK (82 točk)
  2. GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA (47 točk)
  3. GIMNAZIJA TOLMIN (45 točk)
  4. ZAVOD SV. STANISLAVA (40 točk)
  5. ŠOLSKI CENTER KRANJ- STROKOVNA GIMNAZIJA (38 točk)
  6. GIMNAZIJA LEDINA (37 točk)
  7. SREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA (27 točk)
  8. ELEKTROTEHNIŠKO RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA (23 točk)
  9. GIMNAZIJA BEŽIGRAD (17 točk)
  10. GIMNAZIJA ŠIŠKA (12 točk)
  11. VEGOVA LJUBLJANA (11 točk)

DIJAKI E

  1. GIMNAZIJA VIČ (5 točk)
  2. GIMNAZIJA BEŽIGRAD (4 točk)
  3. GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA (3 točk)
  4. ZAVOD SV. STANISLAVA (3 točk)

DIJAKINJE D

  1. GIMNAZIJA BEŽIGRAD (34 točk)
  2. GIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA (27 točk)
  3. ZAVOD SV. STANISLAVA (21 točk)
  4. GIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA (12 točk)
  5. GIMNAZIJA LEDINA (10 točk)
  6. GIMNAZIJA ŠIŠKA (6 točk)

DIJAKINJE E

  1. ZAVOD SV. STANISLAVA (1 točk)

UČENCI A

  1. OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE (96 točk)
  2. OSNOVNA ŠOLA VODICE (81 točk)
  3. OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ (68 točk)
  4. OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA (62 točk)
  5. OSNOVNA ŠOLA TABOR I. (58 točk)
  6. OSNOVNA ŠOLA CERKNO (37 točk)
  7. OSNOVNA ŠOLA VIŽMARJE BROD (36 točk)
  8. OSNOVNA ŠOLA POLJE (32 točk)
  9. OSNOVNA ŠOLA TOMA BREJCA KAMNIK (31 točk)
  10. OSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA (30 točk)
  11. OSNOVNA ŠOLA IDRIJA (21 točk)
  12. OSNOVNA ŠOLA SOSTRO (20 točk)
  13. OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ (20 točk)
  14. I. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC (18 točk)

UČENCI B

  1. OSNOVNA ŠOLA IDRIJA (83 točk)
  2. OSNOVNA ŠOLA TABOR I. (66 točk)
  3. OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE (63 točk)
  4. OSNOVNA ŠOLA VODICE (60 točk)
  5. OSNOVNA ŠOLA TOLMIN (46 točk)
  6. OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA (33 točk)
  7. OSNOVNA ŠOLA SOSTRO (32 točk)
  8. OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA (29 točk)
  9. OSNOVNA ŠOLA CERKNO (25 točk)
  10. OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ (25 točk)
  11. OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE (17 točk)
  12. VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA (9 točk)
  13. OSNOVNA ŠOLA 27 JULIJ KAMNIK (7 točk)

UČENCI C

  1. OSNOVNA ŠOLA CERKNO (129 točk)
  2. OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE (94 točk)
  3. OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE (92 točk)
  4. OSNOVNA ŠOLA IDRIJA (90 točk)
  5. OSNOVNA ŠOLA TABOR I. (75 točk)
  6. OSNOVNA ŠOLA SOSTRO (62 točk)
  7. OSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI (60 točk)
  8. OSNOVNA ŠOLA BREŽICE (49 točk)
  9. OSNOVNA ŠOLA VODICE (47 točk)
  10. GIMNAZIJA BEŽIGRAD (40 točk)
  11. OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA (39 točk)
  12. OSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI (37 točk)
  13. OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ (36 točk)
  14. OSNOVNA ŠOLA MENGEŠ (35 točk)
  15. OSNOVNA ŠOLA POLJANE (21 točk)
  16. OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ (18 točk)

UČENKE A

  1. OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE (60 točk)
  2. OSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA (49 točk)
  3. OSNOVNA ŠOLA CERKNO (47 točk)
  4. OSNOVNA ŠOLA TABOR I. (38 točk)
  5. OSNOVNA ŠOLA SOSTRO (19 točk)
  6. I. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC (16 točk)
  7. OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ (11 točk)
  8. OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ (7 točk)

UČENKE B

  1. OSNOVNA ŠOLA VODICE (87 točk)
  2. OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ (84 točk)
  3. OSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE (80 točk)
  4. OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE (70 točk)
  5. OSNOVNA ŠOLA TABOR I. (60 točk)
  6. OSNOVNA ŠOLA POLJE (35 točk)
  7. OSNOVNA ŠOLA SOSTRO (33 točk)
  8. OSNOVNA ŠOLA TOLMIN (32 točk)
  9. I. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC (25 točk)
  10. OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ (12 točk)
  11. VZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA (8 točk)
  12. OSNOVNA ŠOLA POLJANE (5 točk)
  13. OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA (4 točk)

UČENKE C

  1. OSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE (83 točk)
  2. OSNOVNA ŠOLA VODICE (80 točk)
  3. OSNOVNA ŠOLA POLJANE (62 točk)
  4. OSNOVNA ŠOLA SOSTRO (62 točk)
  5. OSNOVNA ŠOLA CERKNO (61 točk)
  6. OSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA (43 točk)
  7. OSNOVNA ŠOLA IDRIJA (33 točk)
  8. OSNOVNA ŠOLA NARODNEGA HEROJA MAKSA PEČARJA (31 točk)
  9. OSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ (31 točk)
  10. OSNOVNA ŠOLA POLJE (30 točk)
  11. OSNOVNA ŠOLA MEDVODE (29 točk)
  12. OSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER (28 točk)
  13. OSNOVNA ŠOLA TABOR I. (24 točk)
  14. OSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA (15 točk)
  15. OSNOVNA ŠOLA KAŠELJ (13 točk)
  16. OSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA (9 točk)

DIJAKI D

NImeKlubČasTočke
1Žan RAVNIKARGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:24:0029
2Tjaž GANTARGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA00:27:0128
3Matic BLAŽGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:27:1227
4David ŽLINDRAGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:32:5626
5Domen KAVČIČSREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA00:34:4825
6Gašper ČOPIGIMNAZIJA TOLMIN00:35:1824
7Tilen JAGODIČELEKTROTEHNIŠKO RAČUNALNIŠKA STROKOVNA ŠOLA IN GIMNAZIJA LJUBLJANA00:39:5823
8Brin SMOLEGIMNAZIJA LEDINA00:44:1822
9Žiga TALJATGIMNAZIJA TOLMIN00:45:0121
10Aljaž LUZNARŠOLSKI CENTER KRANJ- STROKOVNA GIMNAZIJA00:46:3320
11Ambrož RUPNIKGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA00:48:4219
12Nejc JEREBŠOLSKI CENTER KRANJ- STROKOVNA GIMNAZIJA00:52:1318
13Peter VOVKGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:52:2617
14Jaka GRADZAVOD SV. STANISLAVA00:53:3516
15Jure KAVČIČGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK00:54:4115
16Anže MALIZAVOD SV. STANISLAVA00:54:5714
17Saš MOČNIKGIMNAZIJA BEŽIGRAD00:56:2813
18Bor ŽNIDARŠIČGIMNAZIJA ŠIŠKA00:59:0712
19AntonNino NOVAKVEGOVA LJUBLJANA00:59:2911
20Miha ŠTIHZAVOD SV. STANISLAVA01:02:3910
21Brin TOMCGIMNAZIJA LEDINA01:05:259
22Lovro SIRCGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK01:05:288
23Luka KUNSTELJGIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RUDOLFA MAISTRA KAMNIK01:10:407
24Nejc KOFOLGIMNAZIJA LEDINA01:11:306
25Jan VEROVŠEKZAVOD SV. STANISLAVA01:11:425
26Peter ZUPANGIMNAZIJA BEŽIGRAD01:12:104
27Domen URŠIČZAVOD SV. STANISLAVA01:18:513
28Aleš SeržentaSREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANA01:22:062
29Mark POLJANŠEKGIMNAZIJA LEDINA01:37:261
Gaj ZORMANSREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANADSQ/MP/DNS0
Nejc SAJOVICSREDNJA LESARSKA ŠOLA LJUBLJANADSQ/MP/DNS0
Rok MERŠEZAVOD SV. STANISLAVADSQ/MP/DNS0


DIJAKI E

NImeKlubČasTočke
1Matej ŠKARABOTGIMNAZIJA VIČ00:44:095
2Gašper PETROVIČGIMNAZIJA BEŽIGRAD00:52:034
3Iztok HADALINGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA01:14:043
4Gašper JALENZAVOD SV. STANISLAVA01:18:592
5Mark KUZMANZAVOD SV. STANISLAVA01:21:091


DIJAKINJE D

NImeKlubČasTočke
1Zala ZAVRLGIMNAZIJA BEŽIGRAD00:39:1515
2Nika POLJANŠEKGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA00:39:5314
3Deja RAZPETGIMNAZIJA JURIJA VEGE IDRIJA00:46:3413
4Patricija PRIMOŽIČGIMNAZIJA MOSTE LJUBLJANA00:46:4612
5Lana ŠTRUMBELJGIMNAZIJA BEŽIGRAD00:47:2211
6Ana Pia POGAČARZAVOD SV. STANISLAVA00:53:0510
7Ana ŠALAMUNGIMNAZIJA LEDINA00:55:439
8Dora PESTOTNIK StresGIMNAZIJA BEŽIGRAD01:04:038
9Katarina KUŠARZAVOD SV. STANISLAVA01:17:017
10Nina PUGELJGIMNAZIJA ŠIŠKA01:19:236
11Nika KOBETIČGIMNAZIJA BEŽIGRAD01:26:595
12Mateja SLAPNIK ANŽURZAVOD SV. STANISLAVA01:27:044
13Leila KOSZAVOD SV. STANISLAVA01:33:093
14Pia MERŠEZAVOD SV. STANISLAVA00:59:592
15Špela KRUŠIČGIMNAZIJA LEDINA00:59:591
Julija FERENCGIMNAZIJA LEDINADSQ/MP/DNS0
Urša PELICONZAVOD SV. STANISLAVADSQ/MP/DNS0


DIJAKINJE E

NImeKlubČasTočke
1Polona JEZERŠEKZAVOD SV. STANISLAVA00:36:521
Tamara MOČNIKGIMNAZIJA LEDINADSQ/MP/DNS0


UČENCI A

NImeKlubČasTočke
1Rok BOGATAJOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:11:0137
2Jan COKANOSNOVNA ŠOLA VIŽMARJE BROD00:12:3536
3Nejc TRUNKOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:14:0935
4Anže KOLNEROSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:16:0034
5Vito Luka ŠVIGELJOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:17:3833
6Martin FERENCOSNOVNA ŠOLA POLJE00:17:3932
7Jakob KURINČIČOSNOVNA ŠOLA TOMA BREJCA KAMNIK00:18:5631
8Oskar FOŠKIOSNOVNA ŠOLA VALENTINA VODNIKA00:19:2530
9Ajd HODŽAROSNOVNA ŠOLA VODICE00:20:3129
10Drejc MALUSOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:22:2728
11Florjan KREMŽAROSNOVNA ŠOLA VODICE00:23:1527
12Simon ŠTUHECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:24:5726
13Nik GREŠAKOSNOVNA ŠOLA VODICE00:25:2825
14Janez SIRCOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:25:5724
15Lovro PREVODNIKOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:26:2923
16Taj POROPATOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:26:5322
17Borut GANTAROSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:27:0021
18Žan TOMŠIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:28:0120
19Emanuel LUKETIČ JONAOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:28:4719
20Žan PEVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:28:5418
21Alex KARNIČNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:29:2217
22Luka MATUŠANOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:29:5316
23Patrik PLEVELOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:29:5515
24Maj BOMBEKOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:31:1714
25Matic MUNDAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:31:5513
26Svit KODEROSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:34:1312
27Tevž MIHELJAKI. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC00:34:5811
28Val SRABOTIČOSNOVNA ŠOLA VODICE00:35:3010
29Simon Erik JEREBIČOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:35:349
30Nejc DOBRAVECOSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:38:588
31Ištvan VALIČI. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC00:39:407
32Nino HEBAR KOSIOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:39:526
33Val ERZAROSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:43:465
34Miha STELEOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:45:294
35Tim BOHINCOSNOVNA ŠOLA VODICE00:49:313
36Teo BUKOVIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:59:352
37Erazem COKAN JUSOSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:12:001
Jaka SELJAKOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKADSQ/MP/DNS0
Kimi OZMECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0
Dominik KAVČIČOSNOVNA ŠOLA VODICEDSQ/MP/DNS0
Ožbej MALUSOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTEDSQ/MP/DNS0


UČENCI B

NImeKlubČasTočke
1Luka SELJAKOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:22:0233
2Tilen ZUPANOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:23:1732
3Nejc TURKOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:23:3331
4Valentin KAVČIČOSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:26:5130
5Primož GANTAROSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:29:5529
6David KOSOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:31:5928
7Blaž ŠORLI CKOSNOVNA ŠOLA TOLMIN00:32:4627
8Nace HUMAROSNOVNA ŠOLA VODICE00:33:1226
9Rok KATARIČOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:36:3425
10Timi PETRIČOSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:38:5024
11Aljoša FAŠUNOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:39:2323
12Žan GNEZDAOSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:39:5322
13Luka PALMEROSNOVNA ŠOLA VODICE00:42:0521
14Črt VUKOVIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:46:5320
15Blaž ŠORLI BDOSNOVNA ŠOLA TOLMIN00:47:5419
16Matic RAJTEROSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:50:2918
17Mark TOMŠIČOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA00:53:1317
18ANEJ HRENOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:54:1116
19Gaber GULIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:55:0815
20Anej REMECOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:55:2514
21Matija KAVČIČOSNOVNA ŠOLA VODICE01:00:3613
22Rok GREGORIČOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA01:01:1412
23Erik CIZERLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:03:3711
24Mihael JOBOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:11:0110
25Leon ŽAKELJOSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:17:389
26Arti BUČIOSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:17:518
27Nik LAPOSNOVNA ŠOLA 27 JULIJ KAMNIK01:18:107
28Valentin ŽMAKVZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA01:19:136
29Domen ALJAŽOSNOVNA ŠOLA VODICE01:19:555
30Kevin PERKOOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:22:564
31Gašper SAMECOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:37:573
32Mateo KULENOVIĆVZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA00:59:592
33Nik ŽELEZINGERVZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA00:59:591
Jakob NOVAKOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJEDSQ/MP/DNS0
Jan Luka MAJHENIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I.DSQ/MP/DNS0
Kevin KLANČAROSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJEDSQ/MP/DNS0
Matevž ŠTIFTERII. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADECDSQ/MP/DNS0
Jakob PISKOSNOVNA ŠOLA POLJANEDSQ/MP/DNS0
Nik HECLVZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINADSQ/MP/DNS0
Žan OBRANOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0
Denis PREMRNOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJEDSQ/MP/DNS0


UČENCI C

NImeKlubČasTočke
1Domen ŽURBIOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:24:3846
2Aljaž ČELIKOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:25:2145
3Julijan KAVČIČOSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:26:2944
4Tit KATARIĆOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:26:4043
5Rok KERNOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:29:1042
6Nejc DOMNIKOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:29:2941
7Svit PESTOTNIK StresGIMNAZIJA BEŽIGRAD00:30:1340
8Luka ANDERLUHOSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA00:30:5039
9Enej LOGAROSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:31:1738
10Natan Maj POŽENELOSNOVNA ŠOLA DUŠANA MUNIHA MOST NA SOČI00:31:4337
11Gašper ZGONECOSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:33:0636
12David JAGODIČOSNOVNA ŠOLA MENGEŠ00:34:2335
13Jani BRATOŽOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:35:3734
14Uroš TOZANOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:36:2733
15Jurij STRAŽEOSNOVNA ŠOLA VODICE00:37:2632
16Julijan ZAKONJŠEKOSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI00:37:5831
17Nejc ZORKOOSNOVNA ŠOLA BREŽICE00:39:2330
18Benjamin HABIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:39:3429
19Matija FLORJANOSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI00:41:4028
20Urban KRKOČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:42:1227
21Mel REHEROSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:43:1126
22Matic Rok SAMEJAOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:44:1225
23Dejan BIJELIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:44:3424
24Aljaž OBIDOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:45:2023
25Nejc GABRŠČEKOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:46:1922
26Žiga PODREKAROSNOVNA ŠOLA POLJANE00:46:4421
26Jure ŠINIGOJOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:46:4420
28Timotej HRIBAROSNOVNA ŠOLA BREŽICE00:46:4819
29Noa LAZNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:47:2718
30Žiga VREČAROSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:52:3817
31Erazem JERLAHOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:56:5916
32Martin NOVAKOSNOVNA ŠOLA VODICE01:00:2715
33Jaka NOVINCOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:00:4314
34Andraž SAMECOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE01:04:0613
35Blaž MAVRIOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:06:4312
36Klemen GABERŠČEKOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:07:3011
37Gal DRAKŠIČOSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:09:2110
38Žiga VLAŠIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:11:079
39Jakob BRUSOSNOVNA ŠOLA IDRIJA01:11:258
40Žiga Miha ERJAVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:11:547
41Anej OZEBEKOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:13:486
42Žiga MELIHENOSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:14:305
43Domen ŠTEBEOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:17:114
44Tomaž RAJTEROSNOVNA ŠOLA TABOR I.01:19:293
45Nejc BECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:27:352
46Jaka ZUPANCOSNOVNA ŠOLA ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI01:27:411
Luka PREDALIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRODSQ/MP/DNS0
Blaž KLASIĆOSNOVNA ŠOLA CERKNODSQ/MP/DNS0
Lovro ŽUKOSNOVNA ŠOLA CERKNODSQ/MP/DNS0
Martin JEVŠEVAROSNOVNA ŠOLA BREŽICEDSQ/MP/DNS0
Jure PLEVELOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTEDSQ/MP/DNS0
Matija MAITIOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJEDSQ/MP/DNS0
Janoš KRKOČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJEDSQ/MP/DNS0
Maks PADEŽNIKOSNOVNA ŠOLA POLJANEDSQ/MP/DNS0
Urban BOŽNAROSNOVNA ŠOLA POLJANEDSQ/MP/DNS0
Luka BOLEOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJEDSQ/MP/DNS0
Anže ŽNIDARŠIČOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICADSQ/MP/DNS0
Nejc PEVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0
David PETRENAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0
Tomi GOLOBOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0
Aljaž PLOHLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0


UČENKE A

NImeKlubČasTočke
1Nea ERŽENOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:13:0924
2Neža OBIDOSNOVNA ŠOLA CERKNO00:15:5423
3Patricija KERNOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:18:2422
4Zala Mia ŠVIGELJOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:18:4021
5Lana PREGLOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:18:4420
6Nikolina UGRINOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:18:5019
7Brina KOLNEROSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:19:1718
8Naja LONČAROSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:19:4917
9Ema Pika RAJI. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC00:20:4516
10Lana LEŠNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:20:4715
11Tosja DRAMEOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:23:5014
12Nina SAKSIDAOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:24:3513
13Neža TRUNKOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:24:5112
14Lara KNAFLIČOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:26:3411
15Ela ŠERUGAOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:27:1910
16Vita ŽIGART RUBELJOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:28:399
17Hana MARINOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:29:498
18Isabelle LAVRIN POVŠEOSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:30:027
19Ajda DOVNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:30:596
20Stela HEBAROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:55:075
21Jana ERJAVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:57:314
22Sara CIPERLEOSNOVNA ŠOLA DAVORINA JENKA00:59:553
23Maša BECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:07:112
24Ilona CIZERLOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:13:101
Taja BREZECOSNOVNA ŠOLA TABOR I.DSQ/MP/DNS0


UČENKE B

NImeKlubČasTočke
1Lucija KAVČIČOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:20:2036
2Tinka FERENCOSNOVNA ŠOLA POLJE00:22:2535
3Vita MALUSOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:29:0134
4Ema ERJAVECOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:29:5833
5Alina ČUJECOSNOVNA ŠOLA TOLMIN00:30:2632
6Nina ERCEOSNOVNA ŠOLA VODICE00:31:1031
7Hana MAMIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:31:5630
8Lucija KREMŽAROSNOVNA ŠOLA VODICE00:32:4129
9Ema GREGORČIČOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:33:5528
10Lucija HOČEVAROSNOVNA ŠOLA VODICE00:34:3027
11Špela TOMANIČOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:35:4326
12Anabela KekecOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:37:4525
13Maša VUJAKLIJAOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:38:1924
14Klara HEBAROSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:38:2323
15Tinkara STRESOSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:39:0622
16Larisa ERLAHI. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC00:41:0821
17Amadeja KRAJNCOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:42:3220
18Tea HOHNEC ROŠKAROSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:42:5419
19Sara KOSIOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:42:5818
20Sara NAMESTNIKOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:43:0917
21Lea KOSIOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:43:2816
22Julija NOVAKOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:46:5215
23Nika LJESKOVACOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:48:2714
24Zala LOZAROSNOVNA ŠOLA DOBRAVLJE00:48:3713
25Kristina VUILOVAOSNOVNA ŠOLA KAŠELJ00:49:2812
26Ana Lenka PLAZOVNIK BEDRAČOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:51:5011
27Nika HABIČOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:52:5110
28Minea LIPOVŠEKOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ00:54:259
29Tjaša STERLEOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:56:278
30Teodora IVANOVIĆOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:58:207
31Minea LUKIĆVZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA01:00:376
32Nika JURČIČOSNOVNA ŠOLA POLJANE01:00:565
33Aleksandra BILIČI. OSNOVNA ŠOLA SLOVENJ GRADEC01:11:224
34Ela ŽAGAROSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA01:33:163
35Ines MRMOLJAVZGOJNOIZOBRAŽEVALNI ZAVOD OSNOVNA ŠOLA MARJAN BANTAN STOJAN JARENINA01:33:312
36Ela DRNOVŠEKOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA00:59:591
Iva PURGOSNOVNA ŠOLA TABOR I.DSQ/MP/DNS0
Iza FAŠUNOSNOVNA ŠOLA SOSTRODSQ/MP/DNS0
Špela RAKUNOSNOVNA ŠOLA VODICEDSQ/MP/DNS0


UČENKE C

NImeKlubČasTočke
1Katja BABIČOSNOVNA ŠOLA VODICE00:23:5336
2Teja TUŠAROSNOVNA ŠOLA CERKNO00:27:0335
3Tina KERNOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:29:1934
4Manja LEBANOSNOVNA ŠOLA IDRIJA00:30:1433
5Nika RAVNIKAROSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE00:35:5332
6Karin PUSTOSNOVNA ŠOLA NARODNEGA HEROJA MAKSA PEČARJA00:40:4531
7Zala FERENCOSNOVNA ŠOLA POLJE00:44:0430
8Zala ŠPENKOOSNOVNA ŠOLA MEDVODE00:46:1729
9Anja ŠKARABOTOSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMER00:47:1228
10Eva ŠALAMUNOSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA00:47:1927
11Katja ŠTRAVSOSNOVNA ŠOLA POLJANE00:51:2426
12Jedrt ŠINKOVECOSNOVNA ŠOLA POLJANE00:55:0625
13Lucija KAVČIČOSNOVNA ŠOLA VODICE00:57:1424
14Lucija NOVAKOSNOVNA ŠOLA SOSTRO00:57:3523
15Brina POROPATOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:58:5222
16Teja JAGEROSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:00:5721
17Eva JENKOOSNOVNA ŠOLA VODICE01:01:2220
18Larisa HADALINOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:03:1119
19Nina VRANKAROSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:03:3518
20Hana DACAROSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTE01:09:1017
21Darja PATERNOSTEROSNOVNA ŠOLA ZADOBROVA01:09:1816
22Katarina ANDERLUHOSNOVNA ŠOLA ALOJZIJA ŠUŠTARJA01:14:1715
23Živa JANČAR BAUMANOSNOVNA ŠOLA SOSTRO01:18:4914
24Katja ZGONECOSNOVNA ŠOLA KAŠELJ01:21:0913
25Nika ŠMIDOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:22:5812
26Tjaša KRŽIŠNIKOSNOVNA ŠOLA POLJANE01:25:2811
27Jana SLANAOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:26:0310
28Sara BRUMENOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:28:499
29Manca GLIHAOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA01:29:588
30Tajda RAZPETOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:33:507
31Daša ŠTREMFELJOSNOVNA ŠOLA CERKNO01:37:386
32Gabriela KRAJNCOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:39:015
33Monika ČUŠOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽ01:39:294
34Malči CVIRNOSNOVNA ŠOLA POLJANE00:59:593
35Rima JAKIOSNOVNA ŠOLA TABOR I.00:59:592
36Naja LASIČOSNOVNA ŠOLA ŠKOFLJICA00:59:591
Aleksandra REJCOSNOVNA ŠOLA CERKNODSQ/MP/DNS0
Katja BELŠAKOSNOVNA ŠOLA SVETI TOMAŽDSQ/MP/DNS0
Tara KRAGLJOSNOVNA ŠOLA SOSTRODSQ/MP/DNS0
Manca PLUTOSNOVNA ŠOLA ZADOBROVADSQ/MP/DNS0
Maša Julija MELINCOSNOVNA ŠOLA ZADOBROVADSQ/MP/DNS0
Melisa DOKLOSNOVNA ŠOLA TABOR I.DSQ/MP/DNS0
Živa GALJOTOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTEDSQ/MP/DNS0
Klara KODRINOSNOVNA ŠOLA KOMENDA MOSTEDSQ/MP/DNS0
Maša VARDAOSNOVNA ŠOLA TABOR I.DSQ/MP/DNS0
Pia PURKARTOSNOVNA ŠOLA LOG - DRAGOMERDSQ/MP/DNS0


Skupaj tekmovalcev: 618