SOL 2015

M12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Erik Gregorc
OK Komenda
15
0:24:20 (3)
8202525202015110
2Martin Jevševar
OK Brežice
8
0:32:09 (6)
-20157151025258100
3Svit Pestotnik Stres
OK Polaris
25252071289
4Rok Kern
OK Komenda
25
0:20:40 (1)
101272015-2582
5Luka Anderluh
OK Polaris
20
0:21:45 (2)
1215152062
6Matevž Kunc
OK Tivoli
201286121062
7Aljaž Čelik
OK Azimut
12
0:30:04 (4)
81210812151261
8Vid Keresteš
OK Trzin
1525545
9Žiga Groff
OK Azimut
251237
10Filip Grad
OK Tivoli
1510-25
11Domen Petrovič
OK Polaris
-2020
12Julijan Kavčič
OK Azimut
10
0:31:08 (5)
81018
13Aleks Pahor
PD Ajdovščina
10717
14Maj Jurij Miklavec
OK Tivoli
-1010
15Rok Hernec
OK Tivoli
--88
16Nik Gregorič
PD Ajdovščina
66
17Domen Žurbi
OK Komenda
0
18Gašper Zgonec
OK Tivoli
**0
19Jani Bratož
PD Ajdovščina
*0
20Urban Krkoč
PD Ajdovščina
*0
21Fedja Močnik
OK Polaris
*0


M14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Gregor Kunc
OK Tivoli
25202520252525125
2Jaka Grad
OK Tivoli
2025252090
3Peter Smrekar
OK Tivoli
20
0:24:58 (2)
-15*152015202090
4Domen Kavčič
OK Komenda
25
0:19:18 (1)
*202545
5Filip Petrovič
OK Polaris
-1515
6Jan Marc
PD Ajdovščina
*1212
7Matjaž Kavčič
OK Komenda
**0
8Aleš Serženta
OK Azimut
0
9Blaž Bone
PD Ajdovščina
0
10Anže Mirtič
OK Komenda
0


M16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Tjaž Gantar
OK Azimut
25
0:26:25 (1)
202020252525--25120
2Maks Rodman
PD Ajdovščina
*25252575
3Gašper Čopi
OK Azimut
12202052
4Matej Škarabot
OK Polaris
2525*****50
5Gašper Petrovič
OK Polaris
15****15
6Saš Močnik
OK Polaris
1515
7Samo Fučka
PD Ajdovščina
0
8Matic Soban
PD Ajdovščina
0


M18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Simon Stanonik
OK Azimut
15
0:30:06 (3)
252510252012815110
2Matic Blaž
OK Komenda
25
0:26:26 (1)
*1520-*15202525105
3Žan Ravnikar
OK Komenda
10
0:35:57 (5)
*208-*2525151095
4Mark Bogataj
OK Azimut
20
0:29:27 (2)
1512720201215202095
5Andraž De Luisa
OK Azimut
8
0:38:15 (6)
2082512251012894
6Aljaž Pavšič
OK Azimut
106151510858
7Matic Močnik
OK Azimut
12
0:33:15 (4)
1210-71241
8Jan Šalamun
OK Polaris
-7121029
9Aljoša Pogačar
OK Komenda
7
0:39:02 (7)
676726
10Matic Erznožnik
OK Azimut
8-10-18
11Nace Vegelj
OK Azimut
-55
12Matej Jurca
OK Tivoli
0


M21A

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Boris Eržen
ŠOK
25
0:49:33 (1)
8*2515152525105
2Valentin Eržen
OK Azimut
*2520252090
3Nejc Močnik
OK Azimut
20
0:59:37 (2)
10151225151010152090
4Zoran Furman
OK Slovenske Konjice
1520201267
5Vid Bogovič
OK Brežice
25*25***50
6Elio Golja
OK Polaris
122032
7Stanko Čufer
PD Ajdovščina
**25-*25
8Uroš Burič
OK Azimut
20-20
9Franc Knap
OK Azimut
-2020
10Aljaž Černe
OK Tivoli
71219
11Aleš Zobavnik
Kamniški OK
15-15
12Ivo Kete
PD Ajdovščina
*1212
13Virgil Kos
OK Tivoli
0
14Janez Elija Kos
OK Tivoli
0
15Andraž Ravnikar
OK Polaris
0


M21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Gregor Zupan
OK Komenda
25
0:27:20 (1)
825121525252525125
2Borut Seljak
OK Komenda
20
0:29:35 (2)
1520202025202020105
3Janez Zavrl
OK Komenda
10
0:43:46 (5)
7151525--1072
4Emil Kacin
OK Azimut
12
0:38:50 (4)
121015201269
5Luka Plavčak
ŠOK
101210815121261
6Robert Lapanja
OK Azimut
202545
7Andrej Korelc
OK Komenda
-1012121044
8Matej Vidič
OK Azimut
15
0:32:52 (3)
-68151544
9Matjaž Koprivc
OK Azimut
-8102038
10Janko Bačnar
OK Azimut
2525
11Boštjan Bogataj
OK Azimut
8
0:45:38 (6)
10818
12Griša Močnik
OK Polaris
1515
13Sandi Lovrečič
OK Perkmandeljc
12--12
14Žiga Kušar
OK Komenda
77
15Blaž Kovačič
OK Azimut
-0
16Miloš Sterle
OK Slovenske Konjice
0
17Iztok Vidovič
OK Slovenj Gradec
0


M21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Jernej Zorman
OK Komenda
25
0:32:15 (1)
2525-25-2525125
2Žan Luka Šumečki
OK Tivoli
201215252015-95
3Jan Dovč
OK Tivoli
12202020779
4Peter Tušar
OK Azimut
*1510251510-75
5Jaka Piltaver
OK Brežice
2525858
6Rajko Kračun
OK Polaris
158720454
7Tibor Mrak
OK Azimut
20
0:40:04 (2)
121262050
8Rok Močnik
OK Azimut
15
0:47:17 (3)
**1510-1540
9Boštjan Čerin
OK Tivoli
10815740
10Andraž Hribar
OK Brežice
201232
11Leon Kropivšek
MOK
*156*21
12Matjaž Štanfel
OK Azimut
2020
13Blaž Petrovič
OK Polaris
*612--18
14Aljaž Borštnik
OK Tivoli
12
1:08:40 (4)
*51217
15Denis Kokelj
Kamniški OK
8715
16Andrej Borštnik
OK Tivoli
-12--12
17Ivan Boyadzhiev ml.
MOK
*1010
18Gregor Hvala
OK Azimut
-8-8
19Jure Zmrzlikar
OK Komenda
55
20Jošt Lapajne
OK Azimut
-33
21David Čufer
PD Ajdovščina
*0


M35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Janez Pretnar
Kamniški OK
25
0:30:21 (1)
12*2525252525125
2Herwig Allwinger
MOK
*25252020--10100
3Boris Bauman
MOK
2515201025895
4Aleš Poljanšek
OK Azimut
8
0:36:16 (6)
201215122015882
5Gregor Anderluh
OK Polaris
20
0:33:42 (2)
15815152073
6Bojan Jevševar
OK Brežice
15
0:34:07 (3)
-20*1210121261571
7Blaž Kölner
OK Komenda
12
0:34:29 (4)
88-20201268
8Matej Kostanjevec
MOK
5
0:42:07 (9)
-10812535
9Klemen Kenda
OK Azimut
6
0:40:26 (8)
75875633
10Valter Foški
OK Polaris
4
0:55:57 (10)
*10310427
11Miro Šalamun
OK Polaris
*8124226
12Andrej Cimerman
OK Polaris
5156-26
13Dušan Petrovič
OK Polaris
1010424
14Kristian Bosisio
OK Trzin
71522
15Miran Kolman
Kamniški OK
37818
16Iztok Kavšek
OK Komenda
144716
17Iztok Rojc
OK Polaris
7714
18Rok Pestotnik
OK Polaris
-463114
19Janez Cimerman
OK Azimut
66-12
20Primož Mikložič
MOK
7512
21Tomaž Groff
OK Azimut
6511
22Daniel Lebar
OK Slovenske Konjice
10
0:35:25 (5)
1010
23Matej Pistor
MOK
7
0:39:49 (7)
3710
24Robert Benko
OK Polaris
*4217
25Primož Savinšek
OK Polaris
6-6
26Matej Sedej
OK Azimut
55
27Uroš Petrovič
OK Polaris
22
28Gregor Raj
OK Slovenj Gradec
0
29Marko Dudić
OK Slovenj Gradec
0
30Aljoša Primožič
OK Azimut
0
31Gregor Andrejc
OK Slovenj Gradec
0
32Sandi Kmetič
OK Polaris
0
33Uroš Cvelbar
OK Azimut
0
34Janez Korošec
OK Komenda
0
35Janez Kostanjšek
OK Azimut
0


M45

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Jožko Jazbar
OK Azimut
15
0:32:31 (3)
2520252515202015115
2Miha Škarabot
OK Polaris
25
0:32:01 (1)
2025251525110
3Silvij Močnik
OK Azimut
20
0:32:30 (2)
1220201215252520110
4Robert Kunc
OK Tivoli
8151582510101075
5Aleš Zupan
OK Polaris
12
0:44:07 (4)
1051220121266
6Igor Bončina
OK Azimut
6
0:48:05 (8)
1210152085665
7Dalibor Radovan
OK Polaris
712712846
8Vojko Kacin
OK Azimut
10
0:44:42 (5)
7381531043
9Aleš Borštnik
OK Tivoli
7
0:45:18 (7)
-8861077740
10Aleš Čerin
OK Tivoli
8
0:45:01 (6)
6*1266838
11Janez Šumečki
OK Tivoli
5
0:52:49 (9)
-477-4527
12Krešo Keresteš
OK Trzin
61016
13Marco Giovannini
OK Trzin
1515
14Vinko Pernek
MOK
55515
15Damjan Čelik
OK Azimut
41014
16Dragan Krivičić
OK Perkmandeljc
*-6-28
17Ivan Mrak
OK Azimut
33
18Herman Novak
MOK
0
19Roman Volčič
OK Tivoli
0
20Samo Gjerek
OK Perkmandeljc
0


M55

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Roman Sladič
OK Perkmandeljc
20
0:51:15 (2)
1520251025122020110
2Janko Lapajne
OK Azimut
15
0:52:10 (3)
1215-202512202515105
3Vlado Sedej
OK Azimut
12
0:52:35 (4)
101515151515151275
4Črtomir Knap
OK Azimut
10
1:04:42 (5)
81220101271064
5Pavel Rejec
OK Azimut
78-1220101060
6Srečo Pirman
ŠOK
*25122057
7Cesare Tarabocchia
OK Azimut
252550
8Charles Nelson
OK Azimut
202545
9Ivan Boyadzhiev
MOK
25
0:50:15 (1)
*10*82543


MŽ10

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Tilen Zupan
OK Komenda
25
0:12:33 (1)
2525252515152525125
2Nejc Turk
OK Komenda
20
0:13:44 (2)
152515202020252020110
3Luka Seljak
OK Komenda
15
0:14:07 (3)
202020151525201215105
4Denis Gregorc
OK Komenda
12
0:14:48 (4)
-121212151263
5Luna Pestotnik Stres
OK Polaris
12719
6Tinka Ferenc
OK Tivoli
1010
7Nea Eržen
OK Azimut
**10**10
8Mojca Kunc
OK Tivoli
88
9Zala Mia Švigelj
OK Komenda
0
10Jaka Seljak
OK Komenda
*****0
11Maks Tomažič
OK Komenda
0
12Tija Omerzu
OK Komenda
0


Ž12

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Tina Kern
OK Komenda
12
0:59:50 (4)
25252525251512125
2Nika Ravnikar
OK Komenda
25
0:22:08 (1)
122515202020202025110
3Anja Škarabot
OK Polaris
2520201215121092
4Teja Tušar
OK Azimut
20
0:24:09 (2)
1215252072
5Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
15
0:56:06 (3)
151510-1555
6Zala Ferenc
OK Tivoli
20151247
7Katja Zgonec
OK Tivoli
-1010
8Zala Špenko
OK Komenda
88
9Špela Kostanjevec
MOK
--0
10Paulina Lina Tomažič
OK Komenda
0
11Zarja Kmetič
OK Polaris
0
12Maja Lah
OK Komenda
0


Ž14

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
25
0:18:18 (1)
2525252525252525125
2Deja Razpet
OK Azimut
1220*201567
3Ivana Mužina
PD Ajdovščina
2020-2060
4Dora Pestotnik Stres
OK Polaris
152540
5Nina Domnik
OK Azimut
0


Ž16

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Polona Jezeršek
OK Komenda
25
0:27:02 (1)
25152020122525115
2Zala Zavrl
OK Komenda
20
0:31:47 (2)
*2515251215252020115
3Mihala Korelc
OK Komenda
20202520152510110
4Klara Jamšek
OK Komenda
15101510251277
5Nika Poljanšek
OK Azimut
1281225101574
6Patricija Primožič
OK Komenda
15
0:39:56 (3)
812-820151570
7Andreja Peršič
PD Ajdovščina
1081028
8Julija Ferenc
OK Tivoli
10818
9Daša Harej
PD Ajdovščina
1212
10Ana Šalamun
OK Polaris
1212
11Katarina Kušar
OK Komenda
77
12Elena Koradin
PD Ajdovščina
0
13Lara Zupan
OK Komenda
******0
14Ana Šijanec
OK Komenda
0
15Rebeka Dovč
OK Tivoli
0


Ž18

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Monika Ravnikar
OK Komenda
25
0:25:11 (1)
122025202025252525125
2Lara Gantar
OK Azimut
15
0:33:38 (3)
2525201525-201515115
3Brina Foški
OK Polaris
20
0:27:35 (2)
81215121512202082
4Urša Beguš
OK Azimut
1525101565
5Marjeta Lipužič
OK Komenda
2081240
6Petra Trček
OK Azimut
-15121037
7Anja Humar
OK Azimut
101010---30
8Pia Dobravec
OK Azimut
-7-815
9Katjuša Poljanšek
OK Azimut
7--7


Ž21B

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Ana Plavčak
ŠOK
152025252525**120
2Barbara Kmetec
Kamniški OK
25
0:31:58 (1)
251515-2020201525110
3Alenka Vuga Seljak
OK Komenda
20
0:33:58 (2)
202510201212-2520110
4Romana Zupan
OK Komenda
15
0:36:48 (3)
102025151515201595
5Marjana Rejec
OK Azimut
121212128101058
6Marjanca Poljanšek
OK Azimut
12
0:48:35 (4)
61510121255
7Alenka Škarabot
OK Polaris
10
0:54:56 (5)
7-868-121045
8Miranda Ortar
OK Azimut
8715
9Jadranka Drobnič
OK Azimut
1010
10Katja Kobentar
Kamniški OK
10-10
11Manica Govekar
OK Azimut
88
12Barbara Kušar
OK Komenda
77
13Andreja Strnad
OK Tivoli
55
14Valerija Lovrec
Kamniški OK
0
15Rebeka Pšajd
Kamniški OK
0
16Katja Dovč
OK Tivoli
*0
17Ema Radovan
OK Polaris
0
18Marija Kovač
PD Ajdovščina
0


Ž21E

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Mojca Flerin
Kamniški OK
25*25252520120
2Nuša Jeram
OK Azimut
25
0:36:21 (1)
*2020-152025100
3Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
15
0:44:01 (3)
12251520101587
4Ajda Flašker
OK Komenda
2025122582
5Mariya Perepelytsya
OK Azimut
20
0:38:18 (2)
8152043
6Tanja Pretnar
Kamniški OK
*15*151040
7Tajda Foški
OK Polaris
12
0:44:50 (4)
*151227
8Eneja Osterman
OK Polaris
2525
9Urša Tomažin
OK Azimut
*121224
10Metka Udovič
OK Trzin
15823
11Mojca Foški
OK Polaris
10
0:54:23 (5)
*12**1022
12Jasmine Neve
OK Komenda
20-20
13Suzana Drevenšek
Kamniški OK
*12719
14Tina Zagorc
Kamniški OK
*12***12
15Jerca Bernik
ŠOK
*0
16Jona Mirnik
OK Komenda
*0
17Špela Strasser
MOK
*0


Ž35

NImeZadnjaSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8SOL9SKUPAJ
1Anica Hribar
OK Brežice
25
0:35:36 (1)
2025202525-252525125
2Lidija Hribar
Kamniški OK
252025-15--85
3Irma Pretnar
Kamniški OK
15
1:13:36 (3)
1515151225151585
4Anja Babič
OK Trzin
12202052
5Irena Hacin Kölner
OK Komenda
*202040
6Mateja Keresteš
OK Trzin
101525
7Marija Anderluh
OK Polaris
20
0:57:06 (2)
-*2020
8Saša Žižek
OK Azimut
1212
9Maruša Debeljak
OK Polaris
*0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut7043.9592.9%47.328.9%26.4%3073
2OK Komenda5056.3982%68.626.4%18.9%2814
3OK Polaris4230.8490.5%34.112.2%15.8%1294
4OK Tivoli3133.5583.9%39.99.7%11.7%1037
5Kamniški OK1446.7285.7%54.56.1%5.3%654
6OK Brežice672.70100%72.74.1%2.3%436
7ŠOK568.60100%68.63.2%1.9%343
8MOK1228.4191.7%313.2%4.5%341
9PD Ajdovščina1714.5570.6%20.62.3%6.4%247
10OK Trzin728.30100%28.31.9%2.6%198
11OK Perkmandeljc432.5175%43.31.2%1.5%130
12OK Slovenske Konjice325.7166.7%38.50.7%1.1%77
13OK Slovenj Gradec4040%N/A0%1.5%0

Skupaj tekmovalcev: 265, neaktivnih: 37, vseh startov: 999

Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak "*" pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije. Znak "-" pomeni, da se tekmovalec/ka ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.