SOL 99

Rezultati po klubih

1.	OK Polaris              2495
2.	OK Azimut               2437
3.	SOK                     1658
4.	OK Tivoli                973
5.	OK Brezice               759
6.	Mariborski OK            383
7.	OK 710                    81
8.	OK Muta                   78


Rezultati posamezno

mesto ime kategorija klub Škofja Loka Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ
1. Gregor Kalan M14 Škofjeloški OK *32 35 34 33 35 *33 137
2. Jaka Piltaver M14 OK Brežice 35 33 33 *32 36   137
3. Matej Arhar M14 OK Polaris 34 32 35     35 136
4. Siniša Urban M14 OK Polaris 33 *31 32 34 37   136
5. Rok Močnik M14 OK Azimut 31 34 *31 35   34 134
6. Matija Erjavec M14 OK Azimut       31     31
mesto ime kategorija klub Škofja Loka Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ
1. Miloš Sterle M16 Škofjeloški OK 44   43 40 45   172
2. Andraž Hribar M16 OK Brežice   37 37   44   118
3. Drago Peternelj M16 OK Azimut 41 36       37 114
mesto ime kategorija klub Škofja Loka Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ
1. Klemen Čadež M20 Škofjeloški OK 45 44 44 *43   44 177
2. Leon Pisk M20 OK Azimut 42   42 39 43   166
3. Matej Sedej M20 OK Azimut 43 45   41     129
4. Valentin Eržen M20 OK Azimut       45     45
5. Matjaž Kerčmar M20 OK Azimut       44     44
6. Gašper Močnik M20 OK Azimut       42     42
7. Matej Peternelj M20 OK Azimut     41       41
8. Rok Piltaver M20 OK Brežice     40       40
mesto ime kategorija klub Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ  
1. Herwig Allwinger M21A Mariborski OK *49 50 50 50 *50 150  
2. Gregor Anderluh M21A Škofjeloški OK   49 48 45   142  
3. Simon Miklavčič M21A OK Azimut *42 45 46   45 136  
4. Stanislav Kustec M21A OK Polaris 46   45 44   135  
5. Aljoša Primožič M21A OK Azimut 45 42 47     134  
6. Miro Šalamun M21A OK Polaris 48 43 40     131  
7. Jože Gorjup M21A OK Polaris   38 36 49   123  
8. Miha Šakarbot M21A OK Polaris   36 42   44 122  
9. Daniel Lebar M21A Škofjeloški OK 50 48       98  
10. Bojan Jevševar M21A OK Brežice   47 49     96  
11. Ivan Nagy M21A OK Tivoli   46     45 91  
12. Vlado Rogulja M21A OK Polaris 47 39       86  
13. Goran Nagy M21A OK Tivoli 43 40       83  
14. Dušan Petrovič M21A OK Polaris 40   43     83  
15. Mladen Mihelič M21A OK Polaris 39 41       80  
15. Uroš Petrovič M21A OK Polaris     38   42 80  
17. Gašper Florjančič M21A OK Tivoli 35       41 76  
18. Boris Bauman M21A OK Brežice   45       45  
19. Mitja Milavec M21A OK Tivoli 34         34  
mesto ime kategorija klub Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ  
1. Jožko Jazbar M21B OK Azimut 42 44   43   129  
2. Emil Kacin M21B OK Azimut 41 *41 44 42   127  
3. Griša Močnik M21B OK Polaris   39 37   40 116  
4. Valter Foški M21B OK Polaris *36 37   39 39 115  
5. Željko Šalamun M21B OK Polaris 38 42       80  
6. Igor Bončina M21B OK Azimut     35 40   75  
6. Aleš Zupan M21B OK Polaris     34 41   75  
8. Damjan Čelik M21B OK Azimut     41     41  
9. Mitja Čeh M21B OK Muta   40       40  
10. Aleš Poljanšek M21B OK Azimut     39     39  
11. Tomaž Hudnik M21B OK Muta   38       38  
12. Uroš Cvelbar M21B OK Azimut 37         37  
13. Jani Primožič M21B OK Azimut 33         33  
mesto ime kategorija klub Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ  
1. Silvij Močnik M35 OK Azimut *41 42 42 *41 42 126  
2. Stanislav Strnad M35 Škofjeloški OK 42 *37 *39 42 40 124  
3. Aleš Borštnik M35 OK Tivoli 37 41     41 119  
4. Dalibor Radovan M35 OK Polaris *38 39 40 40 *38 119  
5. Janko Lapajne M35 OK Azimut   40 38 35 *34 113  
6. Anton Lebar M35 Škofjeloški OK 39 37 37 *34 *35 113  
7. Lado Sedej M35 OK Azimut 35 38 36 *33 *35 109  
8. Miro Cvirn M35 OK Tivoli 36 36     33 105  
9. Maks Žitko M35 OK 710 40   41     81  
10. Roman Volčič M35 OK Tivoli         37 37  
11. Zvone Jelen M35 OK Polaris   35       35  
mesto ime kategorija klub Škofja Loka Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ
1. Anja Petrovčič Ž14 OK Azimut   40 39   43 35 157
2. Petra Strnad Ž14 Škofjeloški OK     40     47 87
mesto ime kategorija klub Škofja Loka Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ
1. Anica Hribar ŽA OK Brežice 50 *49 50 50 50   200
2. Ana P. Borštnik ŽA OK Tivoli 49 50 48     50 197
3. Nina Babič ŽA OK Azimut     48 48     96
mesto ime kategorija klub Škofja Loka Hoče Bloke (DP klasika) Hotedršica (DP šprint) Magnus Cup Cerkno cup SKUPAJ
1. Andreja Anžur ŽB OK Tivoli 45 48 47 48     188
2. Sonja Strnad ŽB Škofjeloški OK *39   42 46 45 44 177
3. Judith Allwinger ŽB Mariborski OK   45 44     45 134
4. Martina Petrovič ŽB OK Polaris 44     46   42 132
5. Lena Marion ŽB OK Polaris     49 47     96
6. Marija Brecelj ŽB Škofjeloški OK   43   49     92
7. Anka Petrovič ŽB OK Polaris   44 46       90
8. Maruša Debeljak ŽB OK Polaris     40     43 83
9. Mojca Foški ŽB OK Polaris 41         41 82
10. Katja Pogorevc ŽB OK Polaris     47       47
10. Ana Bergant ŽB Škofjeloški OK       47     47
12. Martina Podvršnik ŽB OK Polaris     45       45
13. Majda Volčič ŽB OK Tivoli 43           43
13. Barbara Lebar ŽB OK Polaris     43       43
15. Polona Zupan ŽB OK Polaris 42           42
15. Natalija Vahčič ŽB OK Brežice   42         42
17. Marjanca Tavčar ŽB OK Azimut     41       41
18. Mateja Kete ŽB OK Polaris 40           40

Last Updated on 18.08.99
By Goran