SOL 2008

MŽ10

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Matej ŠkarabotOK Polaris25202525251520100
2Filip Jakob ŠpendlOK Trzin15152512252590
3Anže KristanOK Komenda20252020151085
4Gašper PetrovičOK Polaris101520201267
5Neža ZupanOK Polaris15-251050
6Peter ZupanOK Polaris12-2537
7Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda-1012830
8Nejc VerbovšekOK Komenda81220
9Matevž MlakarOK Azimut1515
10Brina FoškiOK Polaris1212
11Jedert JevševarOK Brežice1010
12Anže BorštnikOK Tivoli0
13Zarja DremelOK Trzin0
14Christian Hladky TurkŠOK0
15Zala MazejOK Azimut0
16Jan ŠalamunOK Polaris-0
17Andro ŠtambukOK Ursus0


M12

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Patrik PtáčekOK Ursus251525152590
2Blaž PetrovičOK Polaris15251520251285
3Martin ŠpendlOK Trzin1212201225122077
4Maj HrovatOK Trzin-10251015201070
5Tilen PogačarOK Komenda20202060
6Matic BremšakOK Komenda101525
7Jernej KacinOK Azimut88


M14

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Pavel Ptáček jr.OK Ursus202515252090
2Pavel ZáděraOK Ursus152020202585
3Aljaž BorštnikOK Tivoli652512151567
4Matej ŠtambukOK Ursus25152565
5Matej KristanOK Komenda71010251560
6Klemen VerbovšekOK Komenda107201249
7Blaž IvšičOK Brežice581023
8Blaž MarotOK Slovenj Gradec81220
9Gašper VaupotOK Slovenj Gradec61016
10Klemen AndrejcOK Slovenj Gradec1212
11Johannes ZechnerŠD Severovzhod12-12


M16

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Vid BogovičOK Brežice72520202590
2Andrej BorštnikOK Tivoli2101510202570
3Marko OrešnikOK Tivoli-15820151565
4Tibor Golob MrakOK Azimut1825-2054
5Matjaž PahorOK Komenda1012121044
6Sebastian ThierŠD Severovzhod25-1540
7Mario ŠtambukOK Ursus122537
8Jernej PodobnikOK Azimut820836
9Davor KacinOK Azimut-7121534
10David LaferŠD Severovzhod20-1232
11Thomas HacklŠD Severovzhod62531
12Martin WieslerŠD Severovzhod15-1025
13Jaka PišljarOK Komenda36817
14Urban RupnikOK Azimut1212
15Paul UngerŠD Severovzhod5-5
16Markus NestelbergerŠD Severovzhod44


M18

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Blaž GrahOK Azimut25252575
2Denis MikužOK Azimut715202062
3Tomo PircOK Azimut8122545
4Bojan KavčičOK Azimut152540
5Andreas HippacherŠD Severovzhod2020-40
6Domen SeljakOK Azimut6102036
7Alen ČoderlOK Slovenj Gradec1212
8Nace KranjcOK Azimut1010


M20

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Nejc MočnikOK Azimut25252525100
2Janij OblakOK Azimut0
3Luka RazpetOK Azimut0


M21A

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Klemen KendaOK Azimut8251525252525100
2Franc KnapOK Azimut62025101570
3Primož SavinšekOK Polaris1520-1550
4Robert LapanjaOK Azimut412201046
5Grega RajOK Slovenj Gradec12122044
6Matej GojčičOK Polaris15881243
7Matej SedejOK Azimut1010101242
8Andraž RavnikarOK Polaris3122035
9Uroš CvelbarOK Azimut771529
10Martin VeitsbergerŠD Severovzhod2525
11Rok MočnikOK Azimut61521
12Szlávik ZoltánŠD Severovzhod2020
13Janko BačnarOK Azimut2020
14Robert KaplanOK Brežice86519
15Zoran FurmanOK Slovenske Konjice189
16Miran KolmanOK Azimut2-79
17Melkes ZoltánŠD Severovzhod55
18Gregor AndrejcOK Slovenj Gradec0
19Robert BenkoOK Polaris0
20Janez BernikŠOK0
21Samo CokanOK Slovenj Gradec0
22Tomaž DrakslerŠOK0
23Matjaž DrakslerŠOK0
24Matej HauptmanOK Brežice-0
25Rajko KračunOK Polaris0
26Luka KremžarOK Komenda0
27Mladen MiheličOK Polaris0
28Simon MiklavčičOK Azimut0
29Drago PeterneljOK Azimut-0
30Matic PirmanŠOK0
31Jože SvržnjakOK Polaris0
32Željko ŠalamunOK Polaris0
33Samo VodopivecOK Azimut--0


M21B

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Primož MikložičOK Polaris1015252525-90
2Aleš ZupanOK Polaris152515202585
3Igor BončinaOK Azimut1520202015202080
4Blaž KovačičOK Azimut121212-151554
5Erik LogarOK Trzin2025853
6Vojko KacinOK Azimut810121242
7Gašper FlorjančičOK Ursus2525
8Marko MlakarOK Azimut81018
9Matjaž KoprivcOK Azimut71017
10Igor DučakOK Komenda1212
11David AndrejcOK Slovenj Gradec0
12Matej KobavOK Tivoli0


M21E

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Andraž HribarOK Brežice71520252585
2Lino LegacOK Ursus1525251277
3Jaka PiltaverOK Brežice102015202075
4Janez PretnarOK Azimut512825-2570
5Pavel Ptáček sr.OK Ursus2010101252
6Iztok RojcOK Polaris6151271246
7Jure ZmrzlikarOK Komenda2061541
8Herwig AllwingerOK Brežice11081534
9David RihtaričŠD Severovzhod25732
10Ivan NagyOK Ursus81018
11Jaime MonteroOK Azimut36716
12Lévai FerencŠD Severovzhod1212
13Miro ŠalamunOK Polaris4812
14Samo KofolOK Trzin21012
15Daniel LebarOK Slovenske Konjice-6511
16Andrej StudenOK Polaris88
17Virgis PurvysOK Ursus--88
18Stanislav KustecŠD Severovzhod-77
19Mitró ZoltánŠD Severovzhod-0


M35

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Gregor AnderluhOK Ursus2525252525100
2Jožko JazbarOK Azimut1025152575
3Miha ŠkarabotOK Polaris12121525201575
4Aleš PoljanšekOK Azimut20152071570
5Dušan PetrovičOK Polaris152012122067
6Tomaž GroffOK Azimut581512101249
7Krešo KerestešOK Trzin461010531
8Emil KacinOK Azimut347878831
9Boštjan BohincOK Komenda-7121029
10Uroš MazejOK Azimut65471028
11Bojan JevševarOK Brežice20-20
12Ivan MrakOK Azimut235717
13Uroš PetrovičOK Polaris8816
14Robert PobežinOK Trzin8614
15Sandi KmetičOK Polaris1010
16Valter FoškiOK Polaris77
17Dalibor RadovanOK Polaris-66
18Ivan BilićOK Ursus11
19Boris BaumanOK Brežice0
20Damjan ČelikOK Azimut0
21Samo GjerekOK Perkmandeljc-0
22Jožef ŠtiblarŠD Severovzhod0


M45

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Silvij MočnikOK Azimut15252020252595
2Aleš BorštnikOK Tivoli1010121025202077
3Vinko PernekOK Brežice2520151512-1275
4Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc2082081058
5Roman SladičOK Perkmandeljc715151552
6Martin KristanOK Komenda15121012-1251
7Dario ŠtambukOK Ursus122537
8Roman VolčičOK Tivoli8101028
9Cesare TarrabocchiaOK Azimut2525
10Dragan KrivičičOK Komenda86721
11Marijan LebanOK Azimut0
12Milan OrešnikOK Tivoli0
13Maks ŽitkoOK Brežice0


M50

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Srečo PirmanŠOK202525202595
2Jiři GawelOK Ursus122020252085
3Vlado SedejOK Azimut10202012121567
4Kristian LeonhardtŠD Severovzhod15252565
5Janko LapajneOK Azimut81515101515860
6Miro CvirnOK Tivoli712151246
7Črtomir KnapOK Azimut6121012101044
8Joachim FriessnigŠD Severovzhod2525
9Zvone JelenOK Polaris0


Ž12

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
#SKLIC!Lara JermanOK Trzin252525252520100
#SKLIC!Katjuša PoljanšekOK Azimut20202520151585
#SKLIC!Eva OrešnikOK Tivoli20202565


Ž14

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Maša VolčičOK Tivoli82025-53
2Tanja TuričnikOK Slovenj Gradec202545
3Ina KuhelnikOK Slovenj Gradec10201242
4Sara StrmčnikOK Slovenj Gradec152540
5Eva ReisenhoferŠD Severovzhod2525
6Ula DremelOK Trzin15-15
7Lucija JurčićOK Ursus1212
8Tajda FoškiOK Polaris77
9Klara OrešnikOK Tivoli0


Ž16

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Sara GreglOK Brežice12252520202595
2Ines BlaževičOK Brežice25252070
3Tina MervicOK Azimut251540
4Sara VidmarOK Azimut202040
5Marija ŠtambukOK Ursus2525
6Lisa GollowitschŠD Severovzhod1515


Ž18

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Urša TomažinOK Azimut7122520252090
2Katarina BremšakOK Komenda10-2520-2580
3Katja PrezeljOK Azimut1520251575
4Barbara PogačarOK Komenda252550
5Katarina OblakOK Azimut121022
6Barbara PrezeljOK Komenda61521
7Iva ŠtambukOK Ursus2020
8Sarah KropfŠD Severovzhod88
9Živa RejcOK Azimut5-5


Ž21A

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli2020202020252590
2Tanja PretnarOK Azimut-152525-202090
3Nina RudolfŠD Severovzhod-101515151257
4Andreja AnžurOK Komenda1012121044
5Eneja OstermanOK Polaris152540
6Mojca FlerinOK Komenda122537
7Ursula KadanŠD Severovzhod2525
8Anica HribarOK Brežice-1515
9Lidija HribarOK Komenda1212
10Jerica BernikŠOK-0
11Mojca FoškiOK Polaris0
12Diana Golob MrakOK Azimut-0
13Tinjana Golob MrakOK Azimut--0
14Tena SakarOK Ursus-0


Ž21B

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Marjanca PoljanšekOK Azimut515202042580
2Maja Zaman GroffOK Azimut1525-152075
3Tina MiklavčičOK Azimut82085202573
4Polona ZupanOK Polaris1025122067
5Maja ŠtalekarOK Slovenj Gradec1525343
6Katja ŠpendlOK Trzin2612151043
7Saša ŽižekOK Azimut12121539
8Branka MazejOK Azimut4725--36
9Lea OpravžOK Brežice781227
10Katarina SmolejOK Azimut2525
11Mojca BlažičOK Perkmandeljc11010-21
12Ebinger MónikaŠD Severovzhod2020
13Maja ProsenOK Azimut61016
14Saška DvoršekOK Polaris1212
15Olga Šraj KristanOK Komenda1010
16Mateja PišljarOK Azimut358
17Metka PrelcOK Polaris88
18Nina BernardOK Tivoli77
19Nastja BalažičOK Slovenj Gradec66
20Petra DrakslerŠOK0
21Katja FišerOK Slovenj Gradec0
22Lea Hladky TurkŠOK0
23Petra KalanŠOK0
24Manja KobavOK Tivoli0
25Tadeja VilarŠD Severovzhod0


Ž35

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7Sk.
1Tünde AllwingerOK Brežice25252525-100
2Irma PretnarOK Azimut1220-20252590
3Mateja KerestešOK Trzin101215121554
4Anja BabičOK Trzin1012102052
5Gertraud LeonhardtŠD Severovzhod-201535
6Eva KailbauerŠD Severovzhod2020
7Sonja StrnadŠOK2020
8Gerti SchandorŠD Severovzhod-1515
9Katarina VišnarOK Komenda1515
10Susi VeitsbergerŠD Severovzhod0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut6639.6690.9%43.531.3%26.8%2611
2OK Polaris3331.4778.8%39.812.4%13.4%1035
3OK Ursus1943.5194.7%45.99.9%7.7%827
4OK Komenda2335.3195.7%379.7%9.3%813
5OK Brežice1743.4288.2%49.28.8%6.9%738
6OK Trzin1347192.3%50.97.3%5.3%611
7ŠD Severovzhod2920.7389.7%23.17.2%11.8%600
8OK Tivoli1537.9566.7%56.86.8%6.1%568
9OK Slovenj Gradec1420471.4%283.4%5.7%280
10OK Perkmandeljc432.80100%32.81.6%1.6%131
11ŠOK1110.5827.3%38.31.4%4.5%115
12OK Slovenske Konjice2100100%100.2%0.8%20

Skupaj tekmovalcev: 246, neaktivnih: 38

Tekme so sproti štete po pravilniku. Za skupno točkovanje šteje ena tekma več od polovice vseh tekem. To pomeni naslednje: 1/1, 2/2, 2/3, 3/4, 3/5, 4/6, 4/7. Letos za končno razvrstitev štejejo 4 tekme od 7.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

Znak * pomeni, da je bil tekmovalec/ka prijavljen/a šele sredi sezone in zato tekme iz obdobja pred prijavo zanj/o ne štejejo.
  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail ali telefon (01) 423-92-75.