SOL 2009

M12

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Martin ŠpendlOK Trzin202525202015110
2Maj HrovatOK Trzin152015202525105
3Patrik PtáčekOK Sl. Konjice2520102520100
4Anže KristanOK Komenda12122525152097
5Filip Jakob ŠpendlOK Trzin15121512121266
6Tadej PogačarOK Komenda1010
Anže BorštnikOK Tivoli0
Žiga LulikOK Nova Gorica0
Jan ŠalamunOK Polaris0


M14

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Pavel PtáčekOK Sl. Konjice2525202025115
2Nejc KodričOK Nova Gorica1015152012202090
3Blaž PetrovičOK Polaris1212122510251589
4Pavel ZáděraOK Sl. Konjice20202565
5Matic BremšakOK Komenda41010201559
6Matej ŠtambukOK Brežice152540
7Tilen PogačarOK Komenda52530
9Tilen KravosOK Nova Gorica15-1530
8Blaž IvšičOK Brežice71522
10Matija ČelikOK Azimut88
10Danijel SeverOK Nova Gorica88
12Jan LikarOK Nova Gorica3-3
Klemen AndrejcOK Slovenj Gradec0
Blaž MarotOK Slovenj Gradec0
Mark ŠtorOK Nova Gorica0


M16

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Davor KacinOK Azimut202020152525110
2Jaka PišljarOK Komenda2525-252095
3Nejc SmolejOK Komenda-2525202090
4Klemen VerbovšekOK Komenda-121515101567
5Matej KristanOK Komenda8152012-55
6Urban RupnikOK Azimut121022
7Aljaž BorštnikOK Tivoli1515
8Mislav MagerlOK Brežice1010
9Klemen MlinarOK Azimut-88


M18

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Andrej BorštnikOK Tivoli25202520251525120
2Vid BogovičOK Brežice2015252025202020110
3Tibor Golob MrakOK Azimut1025-152575
4Marko OrešnikOK Tivoli15812128-121566
4Jernej PodobnikOK Azimut121215121061
6Matjaž PahorOK Komenda-1015-15848
7Mario ŠtambukOK Brežice72027
8Blaž GrahOK Azimut1212
9Bojan KavčičOK Azimut-1010
10Domen SeljakOK Azimut88


M21A

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Rok MočnikOK Azimut20252525252025125
2Primož MikložičOK Polaris1061515201070
3Franc KnapOK Azimut78151262567
4Janko BačnarOK Azimut25152565
5Igor BončinaOK Azimut412102071564
6Feike AlewijnseOK Trzin22-201082060
7Matej SedejOK Azimut12208848
8Jernej ZormanOK Komenda1106-151244
9Miran KolmanOK Azimut5121229
10Matej HauptmanOK Brežice1120527
11Blaž KovačičOK Azimut1358724
12Tobija CukjatiOK Polaris101020
12Zoran FurmanOK Sl. Konjice15520
14Uroš CvelbarOK Azimut61218
15Matej GojčičOK Polaris8715
16Robert BenkoOK Polaris34714
17Gregor RajOK Slovenj Gradec77
18Aljaž GaberšekOK Tivoli44
18Francisco DelgadoOK Azimut44
Samo CokanOK Slovenj Gradec0
Blaž GraparOK Tivoli0
Robert LapanjaOK Azimut0
Blaž MiheljakOK Slovenj Gradec0
Igor PečovnikOK Slovenj Gradec0
Andraž RavnikarOK Polaris0
Damjan SekutiOK Slovenj Gradec0


M21B

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Aleš ZupanOK Polaris6202520252025115
2Emil KacinOK Azimut208152520102010100
3Samo VodopivecOK Azimut1525122577
4Matjaž KoprivcOK Azimut25257-61275
5Nejc MočnikOK Azimut12102015128151074
6Vojko KacinOK Azimut10151010815102070
7Rok SušnikOK Azimut-78121077845
8David ČuferOK Nova Gorica-12121539
9Marko MlakarOK Azimut7612833
10Damjan ČelikOK Azimut1515
11Ivan BilićOK Brežice88
12Samo GjerekOK Perkmandeljc55
Janez BernikŠkofjeloški OK0
Matjaž DrakslerŠkofjeloški OK0
Tomaž DrakslerŠkofjeloški OK0
Matej KobavOK Tivoli0
Janez KostanjšekOK Azimut0
Nace KranjcOK Azimut0
Matic PirmanŠkofjeloški OK0
Amadej RožmanOK Slovenj Gradec0


M21E

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Andraž HribarOK Brežice25-252525100
2Jaka PiltaverOK Brežice202515202590
3Jure ZmrzlikarOK Komenda101210202567
4Janez PretnarOK Azimut12-20201567
5Klemen KendaOK Azimut444152072062
6Hervig AllwingerOK Brežice71521236
7Iztok RojcOK Polaris15-8730
8Sandi KmetičOK Polaris12310823
9Andrej StudenOK Polaris15621
10Daniel LebarOK Sl. Konjice-81018
11Stanislav KustecOK Polaris51217
12Rajko KračunOK Polaris6-1016
13Boris BaumanOK Brežice-1515
14Leon KropivšekOK Polaris17614
15David RihtaričOK Polaris1212
16Jaime MonteroOK Azimut83-11
17Eneja OstermanOK Polaris3-69
18Sidonio FreitasOK Sl. Konjice257
19Miro ŠalamunOK Polaris55
20Samo KofolOK Trzin11
Primož SavinšekOK Polaris---0


M35

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Pavel PtáčekOK Sl. Konjice2525252025120
2Miha ŠkarabotOK Polaris121025202520102
3Jožko JazbarOK Azimut151072520121587
4Dušan PetrovičOK Polaris8122010251582
5Aleš PoljanšekOK Azimut102012151572
6Tomaž GroffOK Azimut715812101581062
5Valter FoškiOK Polaris565101238
8Robert PobežinOK Trzin2152037
9Gregor AnderluhOK Polaris207-27
10Uroš PetrovičOK Polaris661224
11Uroš MazejOK Azimut3758-23
12Boštjan BohincOK Komenda88
13Krešo KerestešOK Trzin44
Bojan JevševarOK Brežice0
Jožef ŠtiblarOK Polaris0


M45

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Silvij MočnikOK Azimut25252525252525125
2Aleš BorštnikOK Tivoli2020202020251220105
3Roman SladičOK Perkmandeljc101515151515151575
4Matjaž ŠtraklOK Perkmandeljc1510122057
5Dalibor RadovanOK Polaris12122044
6Roman VolčičOK Tivoli12101234
7Marijan LebanOK Azimut7101027
8Martin KristanOK Komenda1212
9Ivan MrakOK Azimut88
Stanislav StrnadŠkofjeloški OK0


M50

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Vlado SedejOK Azimut88121525251592
2Srečo PirmanŠkofjeloški OK2025202590
3Janko LapajneOK Azimut1078122020151279
4Jure GawelOK Sl. Konjice121015202077
5Črtomir KnapOK Azimut1510252070
6Stanko ČuferOK Nova Gorica1520-2560
7Dario ŠtambukOK Brežice252550
8Miro CvirnOK Tivoli121527
Cesare TarrabocchiaOK Azimut0


MŽ10

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Matej ŠkarabotOK Polaris25252025252025125
2Gašper PetrovičOK Polaris12152525202025115
3Peter ZupanOK Polaris2015151262
4Matevž MlakarOK Azimut2010101555
5Jerneja Slapnik AnžurOK Komenda101010151055
7Zarja DremelOK Trzin12-122044
6Andro Vladimir ŠtambukOK Brežice152035
7Vesna BohincOK Komenda121224
Christian Hladky TurkŠkofjeloški OK0
Zala MazejOK Azimut0
Nika PoljanšekOK Azimut0
Mateja Slapnik AnžurOK Komenda-0


Ž12

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Katjuša PoljanšekOK Azimut252525252525125
2Brina FoškiOK Polaris202040
Nina ČrnigojOK Nova Gorica0
Katja PirjevecOK Nova Gorica0


Ž14

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Lara JermanOK Trzin10-252520202090
2Eva OrešnikOK Tivoli1220152025251590
3Maša VolčičOK Tivoli25-15201575
4Tajda FoškiOK Polaris-2512-2562
5Lucija JuričičOK Brežice2020
6Ana ČuferOK Nova Gorica15---15
Ina KuhelnikOK Slovenj Gradec0


Ž16

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Ula DremelOK Trzin2015-252525-110
2Tina MervicOK Azimut152540
3Sara VidmarOK Azimut25833
4Jerca PrezeljOK Azimut102030
5Petra KavčičOK Azimut121022
6Mojca MlinarOK Azimut81220
Marija ŠtambukOK Brežice0


Ž18

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Katarina BremšakOK Komenda12201525122525110
2Sara GreglOK Brežice1515121515202590
3Barbara PogačarOK Komenda2520202085
4Barbara PrezeljOK Komenda2025122582
5Ines BlaževičOK Brežice10121510202077
6Iva ŠtambukOK Brežice2525
7Katja PrezeljOK Azimut-101525
Živa RejcOK Azimut0


Ž21A

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Ana Pribaković BorštnikOK Tivoli2525-2020252025120
2Mojca FlerinOK Komenda2020252520110
3Tanja PretnarOK Azimut2012252025102
4Urša TomažinOK Azimut-10121515151572
5Andreja AnžurOK Komenda1515101252
6Tina MiklavčičOK Azimut-810121040
7Nina RudolfOK Polaris1515
8Anica HribarOK Brežice-1212
9Mojca FoškiOK Polaris-88
Petja BalažičOK Slovenj Gradec0
Jerica BernikŠkofjeloški OK0
Lidija HribarOK Komenda-0


Ž21B

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Polona ZupanOK Polaris122525201225107
2Maja ProsenOK Azimut1020152012152090
3Marjanca PoljanšekOK Azimut1512102582587
4Branka MazejOK Azimut-151220151072
5Marjeta PogačarOK Komenda620101551
6Katja ŠpendlOK Trzin86712740
7Maja ŠtalekarOK Slovenj Gradec25833
8Maja Zaman GroffOK Azimut76-2033
9Diana Golob MrakOK Azimut72532
10Tinjana Golob MrakOK Azimut2525
10Metka PrelcOK Polaris101525
12Katarina SmolejOK Azimut20-20
13Olga Šraj KristanOK Komenda41216
14Mojca BlažičOK Perkmandeljc35614
15Anja BabičOK Trzin5813
16Marija KovačOK Nova Gorica--88
17Nastja RajOK Slovenj Gradec55
Katja FišerOK Slovenj Gradec0
Lea Hladky TurkŠkofjeloški OK0
Petra KalanŠkofjeloški OK0
Manja KobavOK Tivoli0
Danica KrapežOK Nova Gorica0
Kristina SerušnikOK Slovenj Gradec0


Ž35

NImeKlubSOL1SOL2SOL3SOL4SOL5SOL6SOL7SOL8Sk.
1Irma PretnarOK Azimut20202025252520115
2Tunde AllwingerOK Brežice25252525100
3Mateja KerestešOK Trzin1512152062
4Irena BalažičOK Slovenj Gradec1515
Sonja StrnadŠkofjeloški OK0


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut6547.2789.2%52.933.9%29.3%3070
2OK Polaris3439.6391.2%43.414.9%15.3%1346
3OK Komenda2452.80100%52.814%10.8%1267
4OK Brežice2142.6290.5%47.19.9%9.5%894
5OK Trzin1357.10100%57.18.2%5.9%742
6OK Tivoli1446.9471.4%65.67.2%6.3%656
7OK Sl. Konjice865.30100%65.35.8%3.6%522
8OK Nova Gorica1319.5561.5%31.62.8%5.9%253
9OK Perkmandeljc437.80100%37.81.7%1.8%151
10Škofjeloški OK118.2109.1%901%5%90
11OK Slovenj Gradec1541126.7%150.7%6.8%60

Skupaj tekmovalcev: 222, neaktivnih: 42

Tekme so sproti štete po pravilniku. Za skupno točkovanje šteje ena tekma več od polovice vseh tekem. To pomeni naslednje: 1/1, 2/2, 2/3, 3/4, 3/5, 4/6, 4/7, 5/8. Letos za končno razvrstitev štejeje 5 tekem od 8.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

Znak * pomeni, da je bil tekmovalec/ka prijavljen/a šele sredi sezone in zato tekme iz obdobja pred prijavo zanj/o ne štejejo.
  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.