Domov / Zveza / Tekmovalni sistem / Zimska liga 2012/2013

Zimska liga 2012/2013

A

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14Sk.
1Jernej Zorman
OK Komenda
1252
0:29:20 (2)
110010026981041107912525474
2Peter Tušar
OK Azimut
107310511056964101011315321
3Dušan Petrovič
OK Polaris
1120
0:34:30 (6)
95889010451066997889100011205228
4Blaž Petrovič
OK Polaris
1121
0:34:28 (5)
90499110231026970103911215200
5Žan Luka Šumečki
RJZ Velenje
1151
0:33:18 (4)
839817-1018865104699511515075
6Sandi Kmetič
OK Polaris
101096399410359594961
7Gregor Anderluh
OK Polaris
103698410108819844895
8Klemen Kenda
OK Azimut
997
0:39:19 (11)
931941888865941982994932886-9974855
9Uroš Burič
RJZ Velenje
97085692391010014660
10Aljoša Primožič
OK Azimut
9707998518669029829204640
11Jure Zmrzlikar
OK Komenda
1168
0:32:38 (3)
10741091115511684488
12Stanko Čufer
PD Ajdovščina
93982778710238864462
13Ajda Flašker
OK Komenda
957
0:40:53 (13)
8817247867528549669574444
14Aljaž Borštnik
OK Tivoli
-7129779199358974440
15Jožko Jazbar
OK Azimut
8658807989698944406
16Ana Pribaković Borštnik
OK Tivoli
8958649188407348774394
17Janez Cimerman
OK Azimut
847
0:45:09 (19)
8698628179058348474317
18Valter Foški
OK Polaris
915
0:42:30 (15)
5628318626907638769154247
19David Čufer
PD Ajdovščina
7678959728697214224
20Aleš Borštnik
OK Tivoli
893757831725751-8537936354127
21Tajda Foški
OK Polaris
689
0:51:19 (25)
8008898147466893938
22Andrej Borštnik
OK Tivoli
103211049078863929
23Mojca Flerin
OK Komenda
85789710819003735
24Miha Škarabot
OK Polaris
9388478658943544
25Jaka Piltaver
OK Brežice
1146121411373497
26Andraž Rupnik
OK Azimut
860-7929227173291
27Iztok Rojc
OK Polaris
104710949653106
28Vojko Kacin
OK Azimut
7145165557215643070
29Blaž Kolner
OK Komenda
1056
0:37:01 (8)
78894610562790
30Vladan Vukajlovič
OK Azimut
687
0:51:25 (27)
7525546396872632
31Dane Omersa
OK Azimut
872895-7832550
32Ivo Kete
PD Ajdovščina
4165307276712344
33Jerca Bernik
ŠOK
7157338752323
34Janez Korošec
OK Komenda
725-8087582291
35Nejc Lazar
OK Azimut
7257347952254
36Samo Frankovic
RJZ Velenje
1044
0:37:29 (9)
56759010442201
37Suzana Drevenšek
OK Komenda
5784615405802159
38Mojca Foški
OK Polaris
787
0:47:31 (22)
6246907872101
39Boris Bauman
OK Brežice
1021
0:38:21 (10)
103610212057
40Vid Bogovič
OK Brežice
85810341892
41Janko Bačnar
OK Azimut
960925-1885
42Andrej Studen
OK Polaris
9438921835
43Roman Sladič
OK Perkmandeljc
6426105601812
44Miro Šalamun
OK Polaris
9748201794
45Gregor Hvala
OK Azimut
9188361754
46Paolo Pizzamus
SSD Gaja
8017331534
47Gianluca Leoni
SSD Gaja
7997091508
48Aleš Zupan
OK Polaris
7547251479
49Dalibor Radovan
OK Polaris
7367281464
50Antenore Bartulovich
SSD Gaja
7806261406
51Jan Dovč
OK Tivoli
1262
0:28:58 (1)
12621262
52Ajda Frankovič
Rod Jezerski zmaj Velenje
717
0:50:14 (24)
4827171199
53Pierre Kaltenbacher
ind.
11911191
54Serhiy Mukhidinov
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
11091109
55Ivan Boyadzhievml
Mariborski OK
1105
0:35:06 (7)
11051105
56Natasa Aljančič
OK Komenda
10481048
57Blaž Kölner
OK Komenda
10121012
58Janez Roser
Rod Jezerski zmaj Velenje
984
0:39:49 (12)
984984
59Jošt Lapajne
OK Azimut
943943
60Aleš Poljanšek
OK Azimut
939939
61Iztok Vidovic
OK Slovenj Gradec
926
0:42:04 (14)
926926
62Valentin Eržen
OK Azimut
917917
63Matej Jurca
OK Tivoli
913
0:42:35 (16)
913913
64Silvij Močnik
OK Azimut
907907
65Nina Rudolf
Mariborski OK
904
0:42:55 (17)
904904
66Jaka Pisljar
OK Komenda
902902
67Andrea Rivetta
Semiperdo Maniago
894894
68Marko Casagrande
OK Tivoli
891891
69Denis Pucko
IndividualsNo club
888
0:43:34 (18)
888888
70Marko De Luisa
SSD Gaja
422460882
71Matjaž Podobnik
OK Azimut
848848
72Livio Predonzani
CAI XXX Ottobre
838838
73Jan Kolar
Rod Jezerski zmaj Velenje
829
0:45:52 (20)
829829
74Andraž De Luisa
SSD Gaja
808808
75David Tajnsek
RJZ Velenje
795
0:47:12 (21)
795795
76Aliosa Primozic
OK Azimut
783783
77Mauro Clemente
SSD Gaja
772772
78Alessandro Pacasso
Semiperdo Maniago
761761
79Boštjan Bohinc
OK Komenda
751751
80Matjaz Ravnjak
IndividualsNo club
740
0:49:20 (23)
740740
81Feike Alewijnse
OK Trzin
740740
82Marco Dorigo
CAI XXX Ottobre
703703
83Blaž Miheljak
OK Slovenj Gradec
692692
84Ziga Gregorin
Rod Jezerski zmaj Velenje
687
0:51:24 (26)
687687
85Ivan Boyadzhiev
Mariborski OK
686
0:51:26 (28)
686686
86Andraž Ravnikar
OK Polaris
681681
87Marco Ongaro
US Primiero
680680
88Fulvio Pacor
SSD Gaja
678678
89Marirosa Hechich
Semiperdo Maniago
670670
90Anka Kuzmin
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
668668
91Simon Stanonik
OK Azimut
662662
92Nuša Jeram
OK Azimut
662662
93Martin Cimerman
KRK Sova Scott Team
662662
94Maja Zupančič
Rod Jezerski zmaj Velenje
651651
95Cristina Grabar
US Primiero
644644
96Tomaz Hudomalj
IndividualsNo club
640
0:53:15 (29)
640640
97Paolo Daniele Viviani
CAI XXX Ottobre
636636
98Sergio Palusa
CAI XXX Ottobre
621621
99Mark Sylvester
CAI XXX Ottobre
616616
100Adriano Wendler
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
610610
101Enrico Cignini
CAI XXX Ottobre
607607
102Stefano Zonato
ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA
585585
103Fabio Toffanin
Cai xxx ottobre
582582
104Žiga Šmit
OK Polaris
574574
105Dragan Krivičić
OK Prekmandeljc
569569
106Pavel Rejec
OK Azimut
563563
107Guido Almerigogna
SSD Gaja
561561
108Veronika Burger
OK Polaris
555555
109Marko Germani
SSD Gaja
510510
110Mojca Cebul
IndividualsNo club
505
0:58:30 (30)
505505
111Rok Sušnik
OK Azimut
490490
112Cristina Ruini
CAI XXX Ottobre
476476
113Alen Zolgar
IndividualsNo club
450
1:00:40 (31)
450450
114Aljaž Černe
KRK Sova Scott Team
449449
115Christian Marin
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
422422
116Michele Cafagna
ORIENTEERING TRIESTE ASD
350350
117Ivan Kete
PD Ajdovščina
338338
118Margherita Ruzzier
CAI XXX Ottobre
318318
119Eva Kop
OK Tivoli
260260
120Antonella Mantovani
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
236236
121Sara Gaion
Orienteering Trieste
194194
122Gianfranco Siega
SSD Gaja
129129
123Vasja Jercic
Durasport
-0
124Rebeka Jereb
IndividualsNo club
-0
125Miha Zager
Rod Jezerski zmaj Velenje
-358
1:32:11 (32)
-3580
126Mateja Mlinar
IndividualsNo club
-0


B

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14Sk.
1Boštjan Čerin
OK Tivoli
438
0:17:27 (1)
217245333205366355333-4381825
2Monika Ravnikar
OK Komenda
369
0:21:18 (3)
337226387592273802413691714
3Matic Blaž
OK Komenda
3873242793732972933271708
4Žan Ravnikar
OK Komenda
343
0:22:34 (6)
3563412682863441862583431670
5Gašper Petrovic
OK Polaris
358
0:21:54 (4)
2212593401293692493581575
6Gašper Rejec
OK Azimut
304226333235322336256-1551
7Pavel Rejec
OK Azimut
3242532422422473121378
8Aljoša Pogačar
OK Komenda
271
0:26:37 (15)
-315198751563411932711318
9Ema Radovan
OK Polaris
1863491692402721771224
10Janko Lapajne
OK Azimut
3042983062811189
11Aleš Čerin
OK Tivoli
189
0:35:04 (23)
141214142162146123164-189875
12Jan Šalamun
OK Polaris
141348371860
13Marjana Rejec
OK Azimut
160152145189174145154829
14Nejc Pahor
PD Ajdovščina
191309172150822
15Brina Foški
OK Polaris
337
0:22:47 (7)
-303173337813
16Polona Zupan
OK Polaris
215299278792
17Peter Zupan
OK Polaris
239206346791
18Marjeta Lipužič
OK Komenda
214361208783
19Kreso Kerestes
OK Trzin
345399744
20Jure Rijavec
PD Ajdovščina
216
0:31:57 (20)
96165146105216728
21Matej Škarabot
OK Polaris
393324717
22Vladan Vukajlovič
OK Azimut
279279159717
23Nina Črnigoj
PD Ajdovščina
261176268705
24Maja Zajc
OK Azimut
267233193693
25Suzana Poljanec
OK Azimut
285-100277662
26Ajda Flasker
OK Komenda
345309654
27Nina Černigoj
PD Ajdovščina
349
0:22:19 (5)
288349637
28Dušan Kotar
ind.
232173221626
29Katjuša Poljanšek
OK Azimut
321296617
30Petra Šiler
ind.
285181137-603
31Vlado Sedej
OK Azimut
283293576
32Eva Casagrande
OK Tivoli
286
0:25:40 (13)
289286575
33Igor Boncina
OK Azimut
280269549
34Ajda Frankovic
RJZ Velenje KT
-194354548
35Matjaz Koprivc
OK Azimut
240303543
36Matjaz Kavcic
OK Komenda
203178156537
37Marija Anderluh
OK Polaris
240107177-524
38Janez Šumečki
Rod Jezerski zmaj Velenje
305
0:24:50 (10)
200305505
39Leonardo Bonfiglioli
SSD Gaja
211278489
40Mateja Keresteš
OK Trzin
226231457
41Jana Kete
PD Ajdovščina
-166134140440
42Oleksandra Novokshonova
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
423423
43Andrea Foschian
Semiperdo Maniago
420420
44Andrea Margiore
ORIENTEERING TRIESTE ASD
415415
45Urša Beguš
OK Azimut
217196413
46Gal Petkovšek
OK Azimut
209203412
47Peter Ferluga
SSD Gaja
396396
48Nataša Aljančič
OK Komenda
221175396
49Jona Mirnik
OK Komenda
394
0:19:47 (2)
-394394
50Denis Mitri
ASD GRUPPO SPORTIVO NORDESTARCENTO
375375
51Luka Štor
PD Ajdovščina
363363
52Raffaele Venir
Semiperdo Maniago
362362
53Jure Tumpej
Taborniki
360360
54Veronika Burger
OK Polaris
88267355
55Mauro Felchero
Friuli orienteering
352352
56Klemen Zabukovec
PD Ajdovščina
160
0:40:12 (25)
190-160350
57Mauro Sergas
CAI XXX Ottobre
346346
58Maj Peter Pahor
PD Ajdovščina
196
0:34:18 (22)
150-196346
59Nik Slejko
PD Ajdovščina
173172345
60Tajda Foški
OK Polaris
338338
61Aleš Zupan
OK Polaris
335335
62Dalibor Radovan
OK Polaris
332332
63Peter Vrckovnik
Rod Jezerski zmaj Velenje
328
0:23:14 (8)
328328
64Miha Karlovšek
OK Polaris
327327
65Mattia Donolo
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
326326
66Zan Beloglavc
IndividualsNo club
324
0:23:18 (9)
324324
67Charlie Nelson
HOC
324324
68Flavio Mattioni
Semiperdo Maniago
321321
69Nejc Lazar
OK Azimut
319319
70Marko Germani
SSD Gaja
317317
71Chiara Sepin
SSD Gaja
310310
72Bernard Čižman
OT ŽŽD
305305
73Katja Jurca
OK Tivoli
300
0:24:54 (11)
300300
74Antonino Corredig
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
300300
75Cristini Chiara De
SSD Gaja Sezione Orientamento
297297
76Anja Babic
OK Trzin
156141297
77Charles Nelson
Harlequins OC
291291
78Ana Vojnovic
Rod Jezerski zmaj Velenje
291
0:25:32 (12)
291291
79Ana Flašker
ind.
285285
80Pia Mirnik
RJZ Velenje
281
0:25:53 (14)
281281
81Simon Stanonik
OK Azimut
273273
82Saša Žižek
OK Azimut
273273
83Tanja Pretnar
OK Azimut
268268
84Giacomo Fabbro
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
268268
85Anja Slapničar
RJZ Velenje
267267
86Miha Zager
RJZ Velenje
153114267
87Davide Umari
SSD Gaja Sezione Orientamento
262262
88Giorgio Ghersi
Orienteering Trieste
258258
89Magda Špenko
OK Komenda
257257
90Matjaž Simonič
PD Ajdovščina
255255
91Filippo Kovacic
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
254254
92Lara Jerman
OK Trzin
-253253
93Matic Močnik
OK Azimut
252252
94Gregor Kunc
OK Tivoli
252252
95Domen Ostir
IndividualsNo club
250
0:28:48 (16)
250250
96Loreta Stojčevski
OK Brežice
--249249
97Irma Pretnar
OK Azimut
246246
98Urska Susec
Rod Jezerski zmaj Velenje
245
0:29:05 (17)
245245
99Marco Cimarosti
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
244244
100Dejan Škvarč
PD Ajdovščina
242242
101Begus Ursa
OK Azimut
238238
102Alessandro Pradolin
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
236236
103Samo Frankovic
RJZ Velenje
234234
104Nik Jevsnik
Rod Jezerski zmaj Velenje
233
0:30:22 (18)
233233
105Francesca Rovere
SSD Gaja Sezione Orientamento
230230
106Tea Zaverla
IndividualsNo club
226
0:30:53 (19)
226226
107Maria Elena Simonelli
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
226226
108Julija Ferenc
OK Tivoli
218218
109Roberto Cereatti
Friuli MTB
216216
110Marjanca Poljanšek
OK Azimut
214214
111Daniele Fontanot
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
212212
112Janja Skarlovnik
IndividualsNo club
208
0:32:40 (21)
208208
113Špela Stres
Carpe Diem
198198
114Lipužič Marjeta
OK Komenda
194194
115Pika Vrckovnik
IndividualsNo club
181
0:36:00 (24)
181181
116Franci Soklič
ind.
175175
117Tanja Petkovič
OK Polaris
170170
118Vesna Bohinc
OK Komenda
169169
119Mocnik Matic
OK Azimut
165165
120Gašper Moravec
OK Azimut
164164
121Giulio Pipolo
SSD Gaja Sezione Orientamento
155155
122Maja Zupancic
Rod Jezerski zmaj Velenje
149
0:42:20 (26)
149149
123Sabina Belc
ind.
145145
124Matej Čerin
ind.
141141
125Andraž Rijavec
PD Ajdovščina
138138
126Elisa Donolo
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
135135
127Franco Gelsomino
ORIENTEERING TRIESTE ASD
132132
128Vanja Bohinc
OK Komenda
129-129
129Živa Zager
RJZ Velenje
128
0:48:22 (27)
128128
130Roberto Covacich
SSD Gaja Sezione Orientamento
127127
131Luca Dinnocente
ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO
122122
132Urska Strnad
ind.
117117
133Žan Remškar
PD Ajdovščina
113113
134Druzina Volkar
ind.
111111
135Oleksii Novokshonov
FRIULI MTB ORIENTEERING ASD
9595
136Maj Peter Pahor
PD Ajdovščina
8888
137Tilen Zaverla
IndividualsNo club
-0
138Nusa Bozic
IndividualsNo club
-0
139Marko Sirse
IndividualsNo club
-0
140Anzel Eva
IndividualsNo club
-0
141Antonija Korosec
IndividualsNo club
-0


C

NImeZadnjaZL1ZL2ZL3ZL4ZL5ZL6ZL7ZL8ZL9ZL10ZL11ZL12ZL13ZL14Sk.
1Ana Pia Pogačar
OK Komenda
95997693106469
2Daša Harej
PD Ajdovščina
601169484103457
3Nika Ravnikar
OK Komenda
-88105426180376
4Zala Zavrl
OK Komenda
102716891332
5Luka Anderluh
OK Polaris
92103116311
6Matic Soban
PD Ajdovščina
6810764-239
7Eva Podgornik
PD Ajdovščina
6610563234
8Nina Mc Quarrie
OK Komenda
110112222
9Mark Skusek
OK Komenda
5539109203
10Gal Petkovšek
OK Azimut
88108196
11Tinka Ferenc
OK Tivoli
89100189
12Nina Mcquarrie
OK Komenda
10182183
13Neža Zupan
OK Polaris
557933167
14Urša Beguš
OK Azimut
47106153
15Filip Petrovič
OK Polaris
7774151
16Zala Ferenc
OK Tivoli
8455139
17Zarja Kmetič
OK Polaris
9342135
18Vid Keresteš
OK Trzin
7452126
19Domen Petrovič
OK Polaris
4973122
20Francesca Tarabocchia
CAI XXX Ottobre
121121
21Matevž Kunc
OK Tivoli
5665121
22Simon Stanovnik
OK Azimut
118118
23Marija Kovač
PD Ajdovščina
118-118
24Katarina Eva Anderluh
OK Polaris
5759116
25An Primožič
OK Azimut
104104
26Nika Poljanšek
OK Azimut
101101
27Sebastiano Valente
Cai xxx ottobre
100100
28Francesco Viviani
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
9999
29Denis Krhlikar
OK Azimut
9595
30Irene Viviani
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
9393
31Gorazd Mlekuž
PD Ajdovščina
9090
32Uršula Makovec
Planinsko Društvo Ajdovščina
8989
33Leja Podobnik
OK Azimut
8989
34Matic Sever
PD Ajdovščina
8888
35Zofia Maria Komac
OK Tivoli
8484
36Urban Slokar
PD Ajdovščina
8484
37Jure Špenko
ind.
8484
38Vesna Bohinc
OK Komenda
8383
39Alessandro Harej
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
8383
40Janez Šumečki
RJZ Velenje
8080
41Pestotnik Stres Svit
ind.
7979
42Giusto Almerigogna
SSD Gaja
7878
43Sara Fučka
PD Ajdovščina
364278
44Sara Kavčič
Planinsko Društvo Ajdovščina
7777
45Aleksandra Simovski
OK Tivoli
7676
46Bor Kop
OK Tivoli
7575
47Družina Primožič
OK Azimut
7474
48Moreno Curzi
SSD Gaja Sezione Orientamento
6969
49Petra Škrjanc
ind.
6868
50Donatella Gratton
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
6868
51Anže Štremfelj
OK Azimut
6666
52Daniele Curzi
SSD Gaja Sezione Orientamento
6565
53Anja Škarabot
OK Polaris
6565
54Matevž Bone
PD Ajdovščina
6262
55Luna Pestotnik Stres
Carpe Diem
6262
56Salgado Davidantonio Gonzalez
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
6161
57Gašper Zgonec
OK Tivoli
6060
58David Sedej
ind.
6060
59Rok Hernec
OK Tivoli
5858
60Domen Kavčič
OK Azimut
5858
61Zala Špenko
ind.
5555
62Jernej Vidali
SSD Gaja Sezione Orientamento
5454
63Marinka Čerin
OK Tivoli
5353
64Katja Zgonec
OK Tivoli
5353
65Nika Premrl
PD Ajdovščina
5050
66Bor Slamic
PD Ajdovščina
5050
67Ana Šalamun
OK Polaris
4949
68Adriana Donini
SSD Gaja
4646
69Andreina Martinis
SSD Gaja Sezione Orientamento
4545
70Thabile Moyo
GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD
4141
71družina Plevnik
ind.
3939
72Kaja Bratina
PD Ajdovščina
3939
73Pestotnik Stres Dora
ind.
3333
74Elisabetta Gaspardis
SSD Gaja Sezione Orientamento
3030
75Tevž Miheljak
OK Slovenj Gradec
2828
76Marco Leoni
SSD Gaja Sezione Orientamento
2828
77Ana Medvešček
PD Ajdovščina
27-27
78Družina Kušar
ind.
2626


Pregled po klubih

NKlubTekm.a)b)c)d)e)f)Točke
1OK Azimut551132.40100%1132.421.8%15.9%62284
2OK Polaris381470.30100%1470.319.6%11%55871
3OK Komenda311318.90100%1318.914.3%9%40885
4OK Tivoli241048.70100%1048.78.8%7%25169
5PD Ajdovščina31598.60100%598.66.5%9%18556
6RJZ Velenje101398.80100%1398.84.9%2.9%13988
7SSD Gaja16651.50100%651.53.7%4.6%10424
8OK Brežice41923.80100%1923.82.7%1.2%7695
9Rod Jezerski zmaj Velenje12508.40100%508.42.1%3.5%6101
10CAI XXX Ottobre10528.20100%528.21.8%2.9%5282
11IndividualsNo club17259.50100%259.51.5%4.9%4412
12ind.17225.80100%225.81.3%4.9%3838
13Semiperdo Maniago6571.30100%571.31.2%1.7%3428
14ASD SEMIPERDO ORIENTEERING MANIAGO10294.70100%294.71%2.9%2947
15Mariborski OK3898.30100%898.30.9%0.9%2695
16OK Trzin6436.20100%436.20.9%1.7%2617
17ŠOK123230100%23230.8%0.3%2323
18OK Perkmandeljc118120100%18120.6%0.3%1812
19GR OR CAI XXX OTTOBRE ASD10175.70100%175.70.6%2.9%1757
20OK Slovenj Gradec3548.70100%548.70.6%0.9%1646
21FRIULI MTB ORIENTEERING ASD3542.30100%542.30.6%0.9%1627
22SSD Gaja Sezione Orientamento11123.80100%123.80.5%3.2%1362
23KRK Sova Scott Team2555.50100%555.50.4%0.6%1111
24ORIENTEERING TRIESTE ASD32990100%2990.3%0.9%897
25Cai xxx ottobre23410100%3410.2%0.6%682
26US Primiero16800100%6800.2%0.3%680
27US Primiero 16440100%6440.2%0.3%644
28ASD LESSINIA ORIENTEERING BOSCO CHIESANUOVA15850100%5850.2%0.3%585
29OK Prekmandeljc15690100%5690.2%0.3%569
30RJZ Velenje KT15480100%5480.2%0.3%548
31Orienteering Trieste22260100%2260.2%0.6%452
32ASD GRUPPO SPORTIVO NORDESTARCENTO13750100%3750.1%0.3%375
33Taborniki13600100%3600.1%0.3%360
34Friuli orienteering13520100%3520.1%0.3%352
35HOC13240100%3240.1%0.3%324
36OT ŽŽD13050100%3050.1%0.3%305
37Harlequins OC12910100%2910.1%0.3%291
38Carpe Diem21300100%1300.1%0.6%260
39Friuli MTB12160100%2160.1%0.3%216
40Planinsko Društvo Ajdovščina2830100%830.1%0.6%166
41Durasport100100%00%0.3%0

Skupaj tekmovalcev: 345, neaktivnih: 0, vseh startov: 706

Točkuje se po WRE formuli za kategorijo A in po OLP formuli za kategoriji B (x 3) in C. Medsezonski oz. končni rezultati se računajo na podlagi 5 tekem.

Na koncu je bolje uvrščen tekmovalec, ki zbere več točk. Če imata dva tekmovalca isto število točk, je boljši tisti, ki je večkrat premagal drugega na tekmah, kjer sta oba tekmovala v isti kategoriji. Če sta izenačena tudi po tej primerjavi, je boljši tisti, ki ima boljši posamezni rezultat.

Znak - pomeni, da je tekmovalec/ka na tekmi štartal/a, toda je tekmoval/a izven svoje kategorije, se ni uvrstil/a ali osvojil/a točk.

  1. Povprečno število točk na tekmovalca.
  2. Število neaktivnih tekmovalcev.
  3. Odstotek aktivnih tekmovalcev.
  4. Število točk na aktivnega tekmovalca.
  5. Odstotek točk.
  6. Odstotek tekmovalcev.
Če opazite kakršne koli napake ali imate kakršne koli pripombe v zvezi z objavljenimi rezultati, to sporočite na e-mail.