JVP XVpet 24.10.2008 9:06
Start listcreated by OE2003 © Stephan Krämer 2006

Po klubih


Dostop do tekmovalnega centra JVP / SOL7.

     SI card Name                  Club                         Start 


ME  (5)             

       53271 Pavel Ptaček          OK Ursus Ljubljana            0:00 
      406786 Boris Bauman          OK Brežice Brežice            6:00 
      895025 Janez Pretnar         OK Azimut Cerkno              8:00 
      553435 Martin Kunz           OK Ursus o Brno              10:00 
      406893 Daniel Lebar          OK SK Slovenske Konjice      18:00 



MA  (6)             

      406845 Klemen Kenda          OK Azimut Cerkno              2:00 
      253350 Matej Gojčič          OK Polaris Ljubljana          4:00 
      406853 Franc Knap            OK Azimut Cerkno             12:00 
       49712 Matej Hauptman        OK Brežice Brežice           14:00 
      305962 Janko Bačnar          OK Azimut Cerkno             16:00 
      406715 Tomaž Groff           OK Azimut Cerkno             20:00 



ŽA  (3)             

      406886 Ana Pribakovič Borštn OK Tivoli Ljubljana           3:00 
      406835 Tanja Pretnar         OK Azimut Cerkno              9:00 
      406831 Irma Pretnar          OK Azimut Cerkno             13:00 



M35  (7)            

      406841 Uroš Mazej            OK Azimut Cerkno              1:00 
      300748 Emil Kacin            OK Azimut Cerkno              5:00 
      406888 Miha Škarabot         OK Polaris Ljubljana          7:00 
      410321 Nikolaj Jordanov      OK Ursus o Brno              11:00 
      406790 Ivan Mrak             OK Azimut Cerkno             15:00 
      406891 Dušan Petrovič        OK Polaris Ljubljana         17:00 
      300746 Jožko Jazbar          OK Azimut Cerkno             19:00 



M16  (7)            

      406711 Davor Kacin           OK Azimut Cerkno              1:00 
      406798 Andrej Borštnik       OK Tivoli Ljubljana          13:00 
      406800 Matjaž Pahor          OK Komenda Komenda           17:00 
             Erin Čoralič          OK Azimut Cerkno             23:00 
             Urban Rupnik          OK Azimut Cerkno             33:00 
      422540 Marko Orešnik         OK Tivoli Ljubljana          39:00 
      406716 Tibor Golob Mrak      OK Azimut Cerkno             49:00 



MB  (8)             

      406728 Marko Mlakar          OK Azimut Cerkno              7:00 
      406844 Igor Bončina          OK Azimut Cerkno             11:00 
      232466 David Čufer           OŠ Dobravl Dobravlje         25:00 
      235882 Primož Mikložič       OK Polaris Ljubljana         31:00 
      406709 Vojko Kacin           OK Azimut Cerkno             45:00 
      406804 Aleš Zupan            OK Tivoli Ljubljana          51:00 
      406792 Blaž Kovačič          OK Azimut Cerkno             55:00 
             Matjaž Koprivc        OK Azimut Cerkno             71:00 



M45  (6)            

      460883 Roman Volčič          OK Tivoli Ljubljana           9:00 
      406858 Silvij Močnik         OK Azimut Cerkno             15:00 
      232452 Roman Sladič          OK Perkman Trbovlje          21:00 
      406899 Vinko Pernek          OK Brežice Brežice           57:00 
      218959 Dragan Krivičič       individual odvsepovsod       65:00 
      406885 Aleš Borštnik         OK Tivoli Ljubljana          69:00 



M14  (4)            

      423999 Klemen Verbovšek      OK Komenda Komenda           28:00 
      331262 Pavel Zadera          OK Ursus Ljubljana           32:00 
      416034 Jan Kunz              OK Ursus o Brno              36:00 
      410320 Alexandr Jordanov     OK Ursus o Brno              40:00 



M50  (6)            

      520501 Srečo Pirman          OK Škofja Škofja Loka        27:00 
      406860 Vlado Sedej           OK Azimut Cerkno             37:00 
      253349 Stanko Čufer          OŠ Dobravl Dobravlje         43:00 
      406852 Črtomir Knap          OK Azimut Cerkno             59:00 
      406850 Janko Lapajne         OK Azimut Cerkno             67:00 
      301272 Jirži Gawel           OK Ursus Ljubljana           75:00 



Ž16  (4)            

      406722 Ines Blaževič         OK Brežice Brežice            5:00 
      406737 Sara Gregl            OK Brežice Brežice           53:00 
      460884 Maša Volčič           OK Tivoli Ljubljana          61:00 
             Petra Kavčič          OK Azimut Cerkno             73:00 



ŽB  (9)             

      406843 Maja Zaman Groff      OK Azimut Cerkno              3:00 
      253339 Tina Miklavčič        OK Azimut Cerkno             19:00 
       52346 Ivana Kunzova         OK Ursus o Brno              29:00 
             Saška Dvoršek         OK Polaris Ljubljana         35:00 
      406713 Urša Tomažin          OK Azimut Cerkno             41:00 
      235867 Katarina Bremšak      OK Komenda Komenda           47:00 
      406842 Branka Mazej          OK Azimut Cerkno             63:00 
      349766 Katja Prezelj         OK Azimut Cerkno             77:00 
      406788 Tinjana Golob Mrak    OK Azimut Cerkno             79:00 



M12  (11)           

      253340 Nejc Kodrič           OŠ Dobravl Dobravlje         22:00 
      235893 Maj Hrovat            OK Trzin Trzin               24:00 
      349763 Simon Besednjak       OŠ Dobravl Dobravlje         26:00 
      349762 Jan Likar             OŠ Dobravl Dobravlje         30:00 
      253347 Miha Hain             OŠ Dobravl Dobravlje         34:00 
             Danijel Sever         OŠ Dobravl Dobravlje         42:00 
      406862 Blaž Petrovič         OK Polaris Ljubljana         48:00 
      235881 Matic Bremšak         OK Komenda Komenda           50:00 
      349774 Martin Špendl         OK Trzin Trzin               52:00 
      331466 Patrik Ptaček         OK Ursus Ljubljana           54:00 
             Matjaž Simonič        OŠ Dobravl Dobravlje         56:00 



MŽ10  (5)           

      253343 Neža Zupan            OK Tivoli Ljubljana          58:00 
      406774 Matej Škarabot        OK Polaris Ljubljana         60:00 
      406801 Gašper Petrovič       OK Polaris Ljubljana         64:00 
      349775 Filip Jakob Špendl    OK Trzin Trzin               68:00 
             Matevž Mlakar         OK Azimut Cerkno             72:00 



Ž12  (3)            

             Ana Čufer             OŠ Dobravl Dobravlje         38:00 
      422513 Lara Jerman           OK Trzin Trzin               44:00 
      406739 Eva Orešnik           OK Tivoli Ljubljana          46:00 



začetniki  (4)      

      406705 Zala Volčič           OK Tivoli Ljubljana          62:00 
      253346 Anja Škarabot         OK Polaris Ljubljana         66:00 
      308918 Jedert Jevševar       OK Brežice Brežice           70:00 
             Zala Mazej            OK Azimut Cerkno             74:00 



=