DP srednje 2009čet 28.5.2009 13:03
Start listcreated by OE2003 © Stephan Krämer 2007

Bilten bo na voljo danes, 28. maja 2009, zvečer. Starti za kategorije OTROŠKA, MŽ10, ZAČETNIKI so poljubni - uporabljena bo startna kontrola. Starši in ostali, katerih želja glede starta nismo upoštevali, sporočite svoje pripombe na e-mail: samo@rutka.net (in kopijo sporočila na info@cerkno-cup.com). Start bo zaključen in podrt okoli 75. minute. Tekmovalke v kategorijah Ž16 in Ž18 smo združili na progi Ž16 (zaradi kategorizacije). Ker so karte že natisnjene, nismo hoteli delati zmešnjave, saj se bo ta kategorija formalno preimenovala v Ž18, medalje za DP bodo podeljene ločeno. Progi za Ž21B in Ž35 sta enaki. Registrirane tekmovalke, ki po letih zadoščajo nastopu v kategoriji Ž35, smo zaradi izvedbe DP premestili v Ž35.
  Stno SI card Name                        YB Club                               Start 


M21  (35)          4.1 km  205 m   20 C    

    80  800000 Herwig Allwinger               OK Brežice                          0:00 
   105  236102 Virginijus Purvys              OK Klajuna                          2:00 
    68  259744 Sidónio Freitas                OK Slovenske Konjice                4:00 
    83         Ivan Nagy                      indiv.                              6:00 
   116         Vacant                         Vacant                              8:00 
   117         Vacant                         Vacant                             10:00 
   118         Vacant                         Vacant                             12:00 
    82  406874 Gašper Florjančič              indiv.                             14:00 
     6  253333 Iztok Rojc                     OK Polaris                         16:00 
    37  895025 Janez Pretnar (SV)             OK Azimut                          18:00 
    23  886744 Stanislav Kustec (SV)          OK Polaris                         20:00 
    58  406848 Drago Peternelj                OK Azimut                          22:00 
    25  406892 Robert Benko (SV)              OK Polaris                         24:00 
    72  308919 Andraž Hribar                  OK Brežice                         26:00 
    67  406893 Daniel Lebar                   OK Slovenske Konjice               28:00 
    24  211661 Leon Kropivšek (SV)            OK Polaris                         30:00 
   100  349778 Jernej Zorman                  OK Komenda                         32:00 
     3  406891 Dušan Petrovič                 OK Polaris                         34:00 
    84         Jože Gorjup (SV)               indiv.                             36:00 
     4  406869 Sandi Kmetič                   OK Polaris                         38:00 
    38  305962 Janko Bačnar                   OK Azimut                          40:00 
     2  235882 Primož Mikložič                OK Polaris                         42:00 
    40  300746 Jožko Jazbar                   OK Azimut                          44:00 
     1  970000 Tobija Cukjati                 OK Polaris                         46:00 
    76   49712 Matej Hauptman                 OK Brežice                         48:00 
    56  435616 Blaž Kovačič                   OK Azimut                          50:00 
    26  895040 Primož Savinšek (SV)           OK Polaris                         52:00 
    66   23198 Zoran Furman                   OK Slovenske Konjice               54:00 
    73  308917 Jaka Piltaver                  OK Brežice                         56:00 
     7  232448 Eneja Osterman                 OK Polaris                         58:00 
    96  554000 Jure Zmrzlikar                 OK Komenda                         60:00 
    19  435648 Andrej Studen                  OK Polaris                         62:00 
    21  253350 Gojčič Matej                   OK Polaris                         64:00 
    27  422512 Igor Boncina                   OK Azimut                          66:00 
    29  887795 Klemen Kenda                   OK Azimut                          68:00 



Ž21  (11)          3.2 km  140 m   12 C    

    81  416678 Tünde Allwinger                OK Brežice                          0:00 
   120         Vacant                         Vacant                              2:00 
   119         Vacant                         Vacant                              4:00 
   121         Vacant                         Vacant                              6:00 
    14  886733 Nina Rudolf (SV)               OK Polaris                          8:00 
   122         Vacant                         Vacant                             10:00 
     9  406809 Mojca Foški                    OK Polaris                         12:00 
    30  235896 Katarina Smolej                OK Azimut                          14:00 
    71  308920 Anica Hribar                   OK Brežice                         16:00 
    55  253339 Tina Miklavčič                 OK Azimut                          18:00 
    93  253335 Mojca Flerin (SV)              OK Komenda                         20:00 



M18  (11)          2.8 km  165 m   12 C    

    62  887797 Andrej Borstnik                OK Tivoli                          50:00 
   123         Vacant                         Vacant                             52:00 
    47  406716 Tibor Golob Mrak               OK Azimut                          54:00 
   124         Vacant                         Vacant                             56:00 
    39  406723 Jernej Podobnik                OK Azimut                          58:00 
   126         Vacant                         Vacant                             60:00 
   101  406800 Matjaž Pahor                   OK Komenda                         62:00 
   125         Vacant                         Vacant                             64:00 
    75  232438 Vid Bogovič                    OK Brežice                         66:00 
   127         Vacant                         Vacant                             68:00 
    64  422540 Marko Orešnik                  OK Tivoli                          70:00 



M16  (10)          2.3 km  95 m   10 C     

    94  423999 Klemen Verbovšek               OK Komenda                         51:00 
   110  253340 Nejc Kodrič                    OK NG (OŠ Dobravlje)               53:00 
   128         Vacant                         Vacant                             55:00 
    98  235881 Matic Bremšak                  OK Komenda                         57:00 
   111  349762 Jan Likar                      OK NG (OŠ Dobravlje)               59:00 
   130         Vacant                         Vacant                             61:00 
    99  232462 Nejc Smolej                    OK Komenda                         63:00 
    50  406711 Davor Kacin                    OK Azimut                          65:00 
   129         Vacant                         Vacant                             67:00 
    97  235870 Jaka Pišljar                   OK Komenda                         69:00 



Ž16  (12)          2.1 km  100 m   11 C    

    65  406798 Eva Orešnik                    OK Tivoli                          22:00 
    92  235867 Katarina Bremšak               OK Komenda                         24:00 
   113  235898 Ana Čufer                      OK NG (OŠ Dobravlje)               26:00 
   132         Vacant                         Vacant                             28:00 
    89  422513 Lara Jerman                    OK Trzin                           30:00 
    78  406737 Sara Gregl                     OK Brežice                         32:00 
    85  406795 Ula Dremel                     OK Trzin                           34:00 
    10  406775 Tajda Foški                    OK Polaris                         36:00 
   133         Vacant                         Vacant                             38:00 
    95  235869 Barbara Prezelj                OK Komenda                         40:00 
   131         Vacant                         Vacant                             42:00 
    79  406722 Ines Blaževič                  OK Brežice                         44:00 



M12  (6)           1.1 km  25 m   6 C      

   108  253334 Daniel Sever                   OK NG (OŠ Dobravlje)               39:00 
   134         Vacant                         Vacant                             41:00 
   114  253347 Matjaž Simonič                 OK NG (OŠ Dobravlje)               43:00 
    45  206428 Matevž Mlakar                  OK Azimut                          45:00 
   135         Vacant                         Vacant                             47:00 
   107  232474 Rene Koradin                   OK NG (OŠ Dobravlje)               49:00 



Ž12  (5)           1.1 km  25 m   6 C      

    11  406761 Brina Foški                    OK Polaris                         29:00 
   136         Vacant                         Vacant                             31:00 
   106  253341 Nina Črnigoj                   OK NG (OŠ Dobravlje)               33:00 
   137         Vacant                         Vacant                             35:00 
    41  406724 Katjuša Poljanšek              OK Azimut                          37:00 



MŽ10  (4)                                  

   139         Vacant                         Vacant                              0:00 
   138         Vacant                         Vacant                              1:00 
     5  406774 Matej Škarabot                 OK Polaris                          2:00 
    49  406841 Zala Mazej                     OK Azimut                           3:00 



ZAČETNIŠKA  (9)    1.1 km  25 m   6 C      

   142         Vacant                         Vacant                              8:00 
   144         Vacant                         Vacant                              9:00 
   141         Vacant                         Vacant                             10:00 
   143         Vacant                         Vacant                             11:00 
   140         Vacant                         Vacant                             12:00 
    87  235892 Zarja Dremel                   OK Trzin                           13:00 
    20  406817 Anja Studen                    OK Polaris                         14:00 
   109  232468 Jernej Brataševec              OK NG (OŠ Dobravlje)               15:00 
    13  406807 Domen Filip Petrovič           OK Polaris                         16:00 



OTROŠKA  (4)       680.0 km  10 m   4 C    

   145         Vacant                         Vacant                              4:00 
    46  422530 Nika Poljanšek                 OK Azimut                           5:00 
   146         Vacant                         Vacant                              6:00 
    53  422506 Maruša Mlakar                  OK Azimut                           7:00 



M21B  (9)          2.2 km  95 m   9 C      

    91  422538 Sandi Jerman                   OK Trzin                           31:00 
    57  435614 Rok Sušnik                     OK Azimut                          33:00 
   147         Vacant                         Vacant                             35:00 
    88  349771 Bojan Dremel                   OK Trzin                           37:00 
   149         Vacant                         Vacant                             39:00 
    44  406728 Marko Mlakar                   OK Azimut                          41:00 
   148         Vacant                         Vacant                             43:00 
    34  406709 Vojko Kacin                    OK Azimut                          45:00 
    16  406804 Aleš Zupan                     OK Polaris                         47:00 



Ž21B  (7)          2.0 km  55 m   10 C     

    22  349777 Saška Dvoršek                  OK Polaris                          1:00 
   152         Vacant                         Vacant                              3:00 
    54  406842 Branka Mazej                   OK Azimut                           5:00 
   150         Vacant                         Vacant                              7:00 
   104  422510 Vanja Bohinc                   OK Komenda                          9:00 
   151         Vacant                         Vacant                             11:00 
   103  422501 Suzana Drevenšek               OK Komenda                         13:00 



M45  (13)          2.8 km  140 m   11 C    

    18  406808 Dalibor Radovan                OK Polaris                         49:00 
    36  406790 Ivan Mrak                      OK Azimut                          51:00 
    70  232454 Matjaž Štrakl                  OK Perkmandljc                     53:00 
    60  406883 Roman Volčič                   OK Tivoli                          55:00 
    28  406860 Vlado Sedej                    OK Azimut                          57:00 
   112  253349 Stanko Čufer                   OK NG (OŠ Dobravlje)               59:00 
    31  406850 Janko Lapajne                  OK Azimut                          61:00 
    63  406885 Aleš Borštnik                  OK Tivoli                          63:00 
    69  232452 Roman Sladič                   OK Perkmandljc                     65:00 
   115  520501 Srečo Pirman (SV)              Škofjeloški OK                     67:00 
    61  406796 Miro Cvirn                     OK Tivoli                          69:00 
    42  406846 Marijan Leban                  OK Azimut                          71:00 
   153         Vacant                         Vacant                             73:00 



M35  (15)          3.7 km  165 m   14 C    

    74  308918 Bojan Jevševar                 OK Brežice                          1:00 
    12  406806 Uroš Petrovič                  OK Polaris                          3:00 
    59  893842 Francisco Delgado              OK Azimut                           5:00 
    90  235874 Robert Pobežin                 OK Trzin                            7:00 
   154         Vacant                         Vacant                              9:00 
    52  300750 Aleš Poljanšek                 OK Azimut                          11:00 
    33  406715 Tomaž Groff                    OK Azimut                          13:00 
    77  406786 Boris Bauman                   OK Brežice                         15:00 
     8  406815 Valter Foški                   OK Polaris                         17:00 
   102  423995 Boštjan Bohinc                 OK Komenda                         19:00 
    51  300748 Emil Kacin                     OK Azimut                          21:00 
   156         Vacant                         Vacant                             23:00 
   155         Vacant                         Vacant                             25:00 
    48  899001 Uroš Mazej                     OK Azimut                          27:00 
    15  406888 Miha Škarabot                  OK Polaris                         29:00 



Ž35  (7)           2.0 km  55 m   10 C     

    43  406854 Marjanca Poljanšek             OK Azimut                          15:00 
   157         Vacant                         Vacant                             17:00 
    17  406805 Polona Zupan                   OK Polaris                         19:00 
    32  406843 Maja Zaman Groff               OK Azimut                          21:00 
   158         Vacant                         Vacant                             23:00 
    86  406794 Mateja Keresteš                OK Trzin                           25:00 
    35  406831 Irma Pretnar                   OK Azimut                          27:00