DP OŠ in SŠ 2011sre 5.10.2011 23:05
Start listcreated by OE2003 © Stephan Krämer 2008

  Stno    Chip Name                        YB Club                               Start 


Učenci  (96)       2.6 km   13 C           

     1         Žiga Lavrič                 00 OŠ Komenda-Moste                11:30:00 
     2         Vacant                         Vakant                          11:31:00 
     3         Domen Vidic                 98 OŠ Zadobrova                    11:32:00 
     4         Domen Hribernik             98 OŠ Poljčane                     11:33:00 
     5         Vacant                         Vakant                          11:34:00 
     6         Luka Planinc                98 OŠ Poljčane                     11:35:00 
     7         Nejc Pahor                  98 OŠ Dobravlje                    11:36:00 
     8         Maj Gibiča                  05 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici        11:37:00 
     9         Tit Marovt                  00 OŠ Poljčane                     11:38:00 
    10         Kevin Ahmetović             99 OŠ Kašelj                       11:39:00 
    11         Aljaž Žiberna               00 OŠ Domžale                      11:40:00 
    12         Blaž Gradišnik              00 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici        11:41:00 
    13         Matej Škarabot              99 OŠ Log - Dragome                11:42:00 
    14         Gregor Kunc                 01 OŠ Kašelj                       11:43:00 
    15         Vacant                         Vakant                          11:44:00 
    16         Žan Bauman                  00 OŠ Jarenina                     11:45:00 
    17         Vacant                         Vakant                          11:46:00 
    18         Maj peter Pahor             98 OŠ Dobravlje                    11:47:00 
    19         Vacant                         Vakant                          11:48:00 
    20         Darko Vojinović             99 OŠ Kašelj                       11:49:00 
    21         Vacant                         Vakant                          11:50:00 
    22         Jure Rijavec                98 OŠ Dobravlje                    11:51:00 
    23         Denis Krhlikar              98 OŠ Idrija                       11:52:00 
    24         Vacant                         Vakant                          11:53:00 
    25         Primož Oblak                98 OŠ Poljane                      11:54:00 
    26         Vacant                         Vakant                          11:55:00 
    27         Matjaž Kavčič               01 OŠ Komenda-Moste                11:56:00 
    28         Vacant                         Vakant                          11:57:00 
    29         Maj Hrovat                  98 OŠ Preserje pri Radomljah       11:58:00 
    30         Vacant                         Vakant                          11:59:00 
    31         Tilen Močnik                98 OŠ Cerkno                       12:00:00 
    32         Vacant                         Vakant                          12:01:00 
    33         Andrej Ipavec               97 OŠ Cerkno                       12:02:00 
    34         Vacant                         Vakant                          12:03:00 
    35         Janez Justin                98 OŠ Poljane                      12:04:00 
    36         Maks Vojvoda                   OŠ Komenda-Moste                12:05:00 
    37         Vacant                         Vakant                          12:06:00 
    38         Gašper Grobelnik            98 OŠ Jarenina                     12:07:00 
    39         Vacant                         Vakant                          12:08:00 
    40         Žiga Šauperl                99 OŠ Jarenina                     12:09:00 
    41         Anže Kristan                98 OŠ Preserje pri Radomljah       12:10:00 
    42         Gal Petkovšek               98 OŠ Idrija                       12:11:00 
    43         Vacant                         Vakant                          12:12:00 
    44         Urban Velikonja             97 OŠ Cerkno                       12:13:00 
    45         Vacant                         Vakant                          12:14:00 
    46         Blaž Zupančič               99 OŠ Komenda-Moste                12:15:00 
    47         Anže Čadež                  97 OŠ Poljane                      12:16:00 
    48         Vacant                         Vakant                          12:17:00 
    49         Martin Špendl               97 OŠ Preserje pri Radomljah       12:18:00 
    50         Vacant                         Vakant                          12:19:00 
    51         Jan Gorjan novak               OŠ F. Albrehta Kamnik           12:20:00 
    52         Partik Komel                97 OŠ Dobravlje                    12:21:00 
    53         Vacant                         Vakant                          12:22:00 
    54         Matic Blaž                  00 OŠ Komenda-Moste                12:23:00 
    55         Vacant                         Vakant                          12:24:00 
    56         Filip jakob Špendl          98 OŠ Preserje pri Radomljah       12:25:00 
    57         David Žlindra               00 OŠ Komenda-Moste                12:26:00 
    58         Abdurrahman Mešinović       99 OŠ Kašelj                       12:27:00 
    59         Žan Mavrič                  98 OŠ Cerkno                       12:28:00 
    60         Kristjan Lavrač                OŠ Rodica                       12:29:00 
    61         Benjamin Tušar              97 OŠ Cerkno                       12:30:00 
    62         Žan Ravnikar                00 OŠ Komenda-Moste                12:31:00 
    63         Klemen Kos                  97 OŠ F. Albrehta Kamnik           12:32:00 
    64         Jernej Zajec                98 OŠ Zadobrova                    12:33:00 
    65         Vacant                         Vakant                          12:34:00 
    66         Žiga Tavčar                 97 OŠ in vrtec Škofljica           12:35:00 
    67         Boris Cuznet                98 OŠ Zadobrova                    12:36:00 
    68         Vacant                         Vakant                          12:37:00 
    69         Žiga Kotnik                 97 OŠ F. Albrehta Kamnik           12:38:00 
    70         Mihael Mikolič Sobotič      00 OŠ Poljčane                     12:39:00 
    71         Vacant                         Vakant                          12:40:00 
    72         Brin Smole                  00 OŠ Domžale                      12:41:00 
    73         Vacant                         Vakant                          12:42:00 
    74         Rok Skerbiš                 98 OŠ Poljčane                     12:43:00 
    75         Vacant                         Vakant                          12:44:00 
    76         Filip Lah                   99 OŠ Komenda-Moste                12:45:00 
    77         Luka Štor                   98 OŠ Dobravlje                    12:46:00 
    78         Anže Hadalin                97 OŠ Cerkno                       12:47:00 
    79         Juš Smole                   99 OŠ Domžale                      12:48:00 
    80         Vacant                         Vakant                          12:49:00 
    81         Nejc Karlo                  97 OŠ in vrtec Škofljica           12:50:00 
    82         Vacant                         Vakant                          12:51:00 
    83         Rok Primožič                98 OŠ Poljane                      12:52:00 
    84         Žan Peternelj               98 OŠ Cerkno                       12:53:00 
    85         Gaber Kremžar Pančur           OŠ Komenda-Moste                12:54:00 
    86         Vacant                         Vakant                          12:55:00 
    87         Gašper Rejec                98 OŠ Idrija                       12:56:00 
    88         Vacant                         Vakant                          12:57:00 
    89         Mihael Verček               97 OŠ in vrtec Škofljica           12:58:00 
    90         Anže Šircelj                   OŠ Rodica                       12:59:00 
    91         Žan Remškar                 98 OŠ Dobravlje                    13:00:00 
    92         Niko Zamuda                 05 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici        13:01:00 
    93         Gašper Petrovič                OŠ Rodica                       13:02:00 
    94         Jan Šalamun                 98 OŠ Zadobrova                    13:03:00 
    95         Adi Čaušević                99 OŠ Kašelj                       13:04:00 
    96         Vacant                         Vakant                          13:05:00 



Učenke  (93)       2.3 km   12 C           

   101         Nina Črnigoj                98 OŠ Dobravlje                    11:30:00 
   102         Ana Šalamun                 00 OŠ Zadobrova                    11:31:00 
   103         Tamara Sobotič              98 OŠ Poljčane                     11:32:00 
   104         Vacant                         Vakant                          11:33:00 
   105         Tjaša Buh                   98 OŠ Poljane                      11:34:00 
   106         Ula Urbas                   99 OŠ Kašelj                       11:35:00 
   107         Vacant                         Vakant                          11:36:00 
   108         Nika Poljanšek              00 OŠ Cerkno                       11:37:00 
   109         Lana Trampuž                98 OŠ in vrtec Škofljica           11:38:00 
   110         Katja Pirjevec              98 OŠ Dobravlje                    11:39:00 
   111         Kaja Zadrgal                   OŠ Komenda-Moste                11:40:00 
   112         Špela Petrovčič             98 OŠ Poljane                      11:41:00 
   113         Vacant                         Vakant                          11:42:00 
   114         Ana Horvat                  00 OŠ Zadobrova                    11:43:00 
   115         Kim Kremžar Pančur          98 OŠ Komenda-Moste                11:44:00 
   116         Vacant                         Vakant                          11:45:00 
   117         Anja Javornik               00 OŠ Polje                        11:46:00 
   118         Tjaša Stanononik            98 OŠ Poljane                      11:47:00 
   119         Eva Mlinarič                05 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici        11:48:00 
   120         Vacant                         Vakant                          11:49:00 
   121         Zala Ferenc                 04 OŠ Polje                        11:50:00 
   122         Vacant                         Vakant                          11:51:00 
   123         Tajda Španring              00 OŠ Poljčane                     11:52:00 
   124         Vacant                         Vakant                          11:53:00 
   125         Katjuša Poljanšek           97 OŠ Cerkno                       11:54:00 
   126         Jedrt Jevševar              01 OŠ Brežice                      11:55:00 
   127         Vacant                         Vakant                          11:56:00 
   128         Katja Dežela                97 OŠ Cerkno                       11:57:00 
   129         Vacant                         Vakant                          11:58:00 
   130         Luciana Kramberger          97 OŠ Cerkno                       11:59:00 
   131         Vacant                         Vakant                          12:00:00 
   132         Zala Lampič                 97 OŠ Cerkno                       12:01:00 
   133         Vacant                         Vakant                          12:02:00 
   134         Barbara Belec               98 OŠ Poljčane                     12:03:00 
   135         Vacant                         Vakant                          12:04:00 
   136         Nika Lavrič                 99 OŠ Komenda-Moste                12:05:00 
   137         Vacant                         Vakant                          12:06:00 
   138         Nika Ravnikar                  OŠ Komenda-Moste                12:07:00 
   139         Ema Klinec                  98 OŠ Poljane                      12:08:00 
   140         Vacant                         Vakant                          12:09:00 
   141         Zarja Dremel                00 OŠ Trzin                        12:10:00 
   142         Vacant                         Vakant                          12:11:00 
   143         Neža Šantl                  00 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici        12:12:00 
   144         Lavra Maučec                   OŠ Rodica                       12:13:00 
   145         Andreja Slejko              99 OŠ Dobravlje                    12:14:00 
   146         Vacant                         Vakant                          12:15:00 
   147         Špela Klep                  98 OŠ Jarenina                     12:16:00 
   148         Nina Mcquerrie                 OŠ Komenda-Moste                12:17:00 
   149         Vacant                         Vakant                          12:18:00 
   150         Vacant                         Vakant                          12:19:00 
   151         Brina Foški                 98 OŠ V. Vodnika Ljubljana         12:20:00 
   152         Vacant                         Vakant                          12:21:00 
   153         Katarina Novak              99 OŠ Dobravlje                    12:22:00 
   154         Vacant                         Vakant                          12:23:00 
   155         Eva Fojkar                  98 OŠ Poljane                      12:24:00 
   156         Teja Škvarč                 97 OŠ Dobravlje                    12:25:00 
   157         Lucija Bogataj              98 OŠ Poljane                      12:26:00 
   158         Vacant                         Vakant                          12:27:00 
   159         Ivana Bosančič                 OŠ F. Albrehta Kamnik           12:28:00 
   160         Vacant                         Vakant                          12:29:00 
   161         Brina Pirc                  98 OŠ V. Vodnika Ljubljana         12:30:00 
   162         Vacant                         Vakant                          12:31:00 
   163         Špela Belec                 00 OŠ Poljčane                     12:32:00 
   164         Vacant                         Vakant                          12:33:00 
   165         Maruša Železnik             97 OŠ in vrtec Škofljica           12:34:00 
   166         Vacant                         Vakant                          12:35:00 
   167         Barbara Lešnik              98 OŠ Poljčane                     12:36:00 
   168         Vacant                         Vakant                          12:37:00 
   169         Julija Ferenc               00 OŠ Polje                        12:38:00 
   170         Urša Božnar                 98 OŠ Poljane                      12:39:00 
   171         Eva Kop                     98 OŠ Kašelj                       12:40:00 
   172         Mojca Šubic                 98 OŠ Poljane                      12:41:00 
   173         Nives Otaševič              98 OŠ Brežice                      12:42:00 
   174         Vacant                         Vakant                          12:43:00 
   175         Alja Poldan                 01 OŠ Brežice                      12:44:00 
   176         Neli Burnik                    OŠ Komenda-Moste                12:45:00 
   177         Urša Bambič                 98 OŠ Kašelj                       12:46:00 
   178         Ana Pia Pogačar                OŠ Komenda-Moste                12:47:00 
   179         Sara Kocjančič              98 OŠ in vrtec Škofljica           12:48:00 
   180         Vacant                         Vakant                          12:49:00 
   181         Marjeta Lipužič             98 OŠ Komenda-Moste                12:50:00 
   182         Saša Dolinar                98 OŠ Poljane                      12:51:00 
   183         Katarina Škufca             99 OŠ Komenda-Moste                12:52:00 
   184         Sara Lipovec                04 OŠ Polje                        12:53:00 
   185         Vacant                         Vakant                          12:54:00 
   186         Deja Praprotnik             98 OŠ Cerkno                       12:55:00 
   187         Monika Ravnikar             98 OŠ Komenda-Moste                12:56:00 
   188         Sara Čoralič                00 OŠ Zadobrova                    12:57:00 
   189         Zala Zavrl                     OŠ Komenda-Moste                12:58:00 
   190         Maša Tabor                  01 OŠ Brežice                      12:59:00 
   191         Vacant                         Vakant                          13:00:00 
   192         Lucija Papac                98 OŠ Brežice                      13:01:00 
   193         Hana Mlinarič               00 OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici        13:02:00 



Dijaki  (39)       4.0 km   17 C           

   201         Matija Čelik                95 Gimnazija J. Vege Idrija        11:35:00 
   202         Luka Marolt                 94 Gimnazija Vič                   11:37:00 
   203         Vacant                         Vakant                          11:39:00 
   204         Anže Vodeb                  93 Gimnazija Ledina                11:41:00 
   205         Tilen Majnik                95 Gimnazija J. Vege Idrija        11:43:00 
   206         Miha Magdič                 95 Gimnazija Ormož                 11:45:00 
   207         Jan Dovč                    93 Gimnazija Šentvid               11:47:00 
   208         Matej Kebe                  94 Gimnazija J. Vege Idrija        11:49:00 
   209         Žiga Batič                  93 TŠC Nova Gorica                 11:51:00 
   210         Jan Mihelič                 94 Gimnazija Vič                   11:53:00 
   211         Tomaž Bokan                 94 Gimnazija Šentvid               11:55:00 
   212         Matic Rupnik                94 Gimnazija J. Vege Idrija        11:57:00 
   213         Domen Lorenčič              94 Gimnazija Ormož                 11:59:00 
   214         Gregor Hvala                95 Gimnazija J. Vege Idrija        12:01:00 
   215         Matic Šavli                 93 Gimnazija Ledina                12:03:00 
   216         David Šavli                 94 Gimnazija Vič                   12:05:00 
   217         Urban Goričan               95 Gimnazija Ormož                 12:07:00 
   218         Tilen Rupnik                95 Gimnazija J. Vege Idrija        12:09:00 
   219         Jernej Rupnik               96 TŠC Nova Gorica                 12:11:00 
   220         Miha Grudnik                94 Gimnazija Ledina                12:13:00 
   221         Tomaž Hvala                 94 Gimnazija J. Vege Idrija        12:15:00 
   222         Nejc Ambrožič               93 Gimnazija Ledina                12:17:00 
   223         Blaž Petrovič               96 Gimnazija Bežigrad              12:19:00 
   224         Nejc Kodrič                 95 TŠC Nova Gorica                 12:21:00 
   225         Patrik Čelik                96 Gimnazija J. Vege Idrija        12:23:00 
   226         Vacant                         Vakant                          12:25:00 
   227         Nejc Smolej                 94 Gimnazija Šentvid               12:27:00 
   228         Peter Tušar                 96 Gimnazija J. Vege Idrija        12:29:00 
   229         Klemen Pongračič            94 Gimnazija Ormož                 12:31:00 
   230         Aljaž Borštnik              94 Gimnazija Vič                   12:33:00 
   231         Tadej Glavan                93 Gimnazija Ledina                12:35:00 
   232         Jošt Lapajne                94 Gimnazija J. Vege Idrija        12:37:00 
   233         Aljaž Majcen                95 Gimnazija Ormož                 12:39:00 
   234         Vacant                         Vakant                          12:41:00 
   235         Vacant                         Vakant                          12:43:00 
   236         Vacant                         Vakant                          12:45:00 
   237         Vacant                         Vakant                          12:47:00 
   238         Vacant                         Vakant                          12:49:00 
   239         Vacant                         Vakant                          12:51:00 



Dijakinje  (33)    3.5 km   14 C           

   301         Eva Mustar                  96 Gimnazija Bežigrad              11:42:00 
   302         Monika Hodnik               95 Gimnazija J. Vege Idrija        11:44:00 
   303         Liza Uršič                  96 ŠC R. Maistra Kamnik            11:46:00 
   304         Liza Kuhar                  95 Gimnazija Bežigrad              11:48:00 
   305         Ana Petrovčič               95 Gimnazija Šentvid               11:50:00 
   306         Petra Kavčič                93 Gimnazija J. Vege Idrija        11:52:00 
   307         Kaja Čeh                    95 Gimnazija F. Miklošiča Ljuto    11:54:00 
   308         Vacant                         Vakant                          11:56:00 
   309         Eva Gnezda                  94 Gimnazija J. Vege Idrija        11:58:00 
   310         Ana Čufer                   95 Škofijska gimnazija Vipava      12:00:00 
   311         Lara Jerman                 96 ŠC R. Maistra Kamnik            12:02:00 
   312         Tadeja Žakelj               95 Gimnazija J. Vege Idrija        12:04:00 
   313         Suzana Orehek               94 ŠC R. Maistra Kamnik            12:06:00 
   314         Tina Arh                    95 Gimnazija Bežigrad              12:08:00 
   327         Eva Drmota                  94 Gimnazija J. Vege Idrija        12:10:00 
   315         Ana Vrečar                  95 Gimnazija Šentvid               12:12:00 
   316         Vacant                         Vakant                          12:14:00 
   318         Manca Cvek                  96 Gimnazija J. Vege Idrija        12:16:00 
   319         Vacant                         Vakant                          12:18:00 
   320         Katarina Pobežin            95 Gimnazija Bežigrad              12:20:00 
   317         Gabi Španič                 93 Gimnazija Ledina                12:22:00 
   325         Tajda Foški                 95 Gimnazija Bežigrad              12:24:00 
   322         Polona Vihtelič             95 Gimnazija J. Vege Idrija        12:26:00 
   323         Veronika Burger             96 ŠC R. Maistra Kamnik            12:28:00 
   324         Vacant                         Vakant                          12:30:00 
   321         Špela Lanišek               96 ŠC R. Maistra Kamnik            12:32:00 
   328         Vacant                         Vakant                          12:34:00 
   331         Nuša Jeram                  96 Gimnazija J. Vege Idrija        12:36:00 
   330         Vacant                         Vakant                          12:38:00 
   329         Ula Dremel                  95 Gimnazija Šentvid               12:40:00 
   332         Vacant                         Vakant                          12:42:00 
   333         Vacant                         Vakant                          12:44:00 
   326         Vacant                         Vakant                          12:46:00