Dobravljepet 11.2.2011 15:22
Start listcreated by OE2003 © Stephan Krämer 2007

  Stno    Chip Name                        YB Club                               Start 


A  (28)            4.2 km   13 C           

        300784 Andrea Rivetta                 Semiperdo Orienteering Mania        0:00 
        253331 Fulvio Pacor                   SSD Gaja                            2:00 
        442822 Janez Cimerman                 OK Azimut                           4:00 
               Oleksiy Novokshonov            Friuli MTB                          6:00 
               Vacant                         Vakant                              8:00 
        239330 Cristina Grabar                US Primiero                        10:00 
        887795 Klemen Kenda                   OK Azimut                          12:00 
       2015601 Paolo Pizzamus                 SSD Gaja                           14:00 
               Vacant                         Vakant                             16:00 
        406893 Daniel Lebar                   OK Slovenske Konjice               18:00 
       2015603 Chiara Sepin                   SSD Gaja                           20:00 
        308894 Diego Roveri                   Pol. Le Volpi                      22:00 
        218959 Dragan Krivičić                Stražilovo                         24:00 
        210166 Marco Ongaro                   US Primiero                        26:00 
        210070 Davide Chiocca                 GO CAI Monfalcone                  28:00 
               Vacant                         Vakant                             30:00 
        253347 Primož Vipotnik                OK Azimut                          32:00 
       2015608 Gianluca Leoni                 SSD Gaja                           34:00 
        406716 Tibor Mrak                     OK Azimut                          36:00 
               Vacant                         Vakant                             38:00 
       2015604 Fiorenzo Ruzzier               SSD Gaja                           40:00 
       2013162 Mauro Clemente                 SSD Gaja                           42:00 
        210898 Fulvio Apollonio               Corivorivo                         44:00 
        232452 Roman Sladič                   OK Perkmandeljc                    46:00 
        406719 Samo Vodopivec                 OK Azimut                          48:00 
        422540 Marko Orešnik                  OK Trzin                           50:00 
        201423 Sergiy Mukhidinov              Friuli MTB                         52:00 
        349778 Ivo Kete                       OK Azimut                          54:00 



B  (39)            3.4 km   12 C           

        406859 Matej Sedej                    OK Azimut                           1:00 
       2015607 Peter Ferluga                  SSD Gaja                            3:00 
       2015606 Claudio Sepin                  SSD Gaja                            5:00 
        206302 Tilen Kravos                   OK Azimut                           7:00 
               Andraž De Luisa                SSD Gaja                            9:00 
               Vacant                         Vakant                             11:00 
       1000555 Valentin Eržen                 OK Azimut                          13:00 
        229995 Piia Takala                    YKV                                15:00 
        435617 Patrik Čelik                   OK Azimut                          17:00 
        238764 Tiziana De Monte               CAI XXX Ottobre                    19:00 
               Vacant                         Vakant                             21:00 
               Matej Kebe                     OK Azimut                          23:00 
        253341 Ana Čufer                      OK Azimut                          25:00 
        422506 Tomaž Orešnik                  OK Trzin                           27:00 
        435604 Tilen Rupnik                   OK Azimut                          29:00 
        435792 Tadeja Žakelj                  OK Azimut                          31:00 
        435639 Gregor Hvala                   OK Azimut                          33:00 
               Vacant                         Vakant                             35:00 
        406794 Mateja Keresteš                OK Trzin                           37:00 
        250407 Alessio Rozzi                  SSD Gaja                           39:00 
        406709 Vojko Kacin                    OK Azimut                          41:00 
        435614 Rok Sušnik                     OK Azimut                          43:00 
        435607 Tomaž Hvala                    OK Azimut                          45:00 
       2015610 Guido Almerigogna              SSD Gaja                           47:00 
               Vacant                         Vakant                             49:00 
        460850 Janko Lapajne                  OK Azimut                          51:00 
        406798 Eva Orešnik                    OK Trzin                           53:00 
        406796 Miro Cvirn                     OK Tivoli                          55:00 
               Pavel Rejec                                                       57:00 
        232468 Jernej Brataševec              OK Azimut                          59:00 
       2015649 Marko Germani                  SSD Gaja                           61:00 
        253334 Danijel Sever                  OK Azimut                          63:00 
               Vladan Vukajlovič                                                 65:00 
        435610 Tilen Majnik                   OK Azimut                          67:00 
       2015609 Antonella Sinigaglia           SSD Gaja                           69:00 
        423845 Matjaž Koprivc                 OK Azimut                          71:00 
        406860 Vlado Sedej                    OK Azimut                          73:00 
        435605 Matic Rupnik                   OK Azimut                          75:00 
        300798 Maria Elena Simonelli          Semiperdo Orienteering Mania       77:00 



C  (32)            2.2 km   7 C            

        206250 Nina Črnigoj                   OK Azimut                           0:00 
               Katarina Novak                 OK Azimut                           2:00 
        435613 Denis Krhlikar                 OK Azimut                           4:00 
               Vacant                         Vakant                              6:00 
        438027 Sašo Škvarč                    OK Azimut                           8:00 
               Meta Krašna                                                       10:00 
               Nuša Jeram                     OK Azimut                          12:00 
        438028 Teja Škvarč                    OK Azimut                          14:00 
               Vacant                         Vakant                             16:00 
               Manca Rijavec                  OK Azimut                          18:00 
               Katjuša Poljanšek              OK Azimut                          20:00 
               Gašper Rejec                   OK Azimut                          22:00 
               Vacant                         Vakant                             24:00 
        438031 Žan Remškar                    OK Azimut                          26:00 
               Nejc Vetrih                    OK Azimut                          28:00 
        211387 Umari Cossutta                 GO CAI Monfalcone                  30:00 
        232466 Dejan Škvarč                   OK Azimut                          32:00 
               Marjana Rejec                                                     34:00 
        232474 Maj Peter Pahor                OK Azimut                          36:00 
        436935 Kaja Bratina                   OK Azimut                          38:00 
               Vacant                         Vakant                             40:00 
       2021319 Adriana Donini                 SSD Gaja                           42:00 
               Tomi Strel                                                        44:00 
        232463 Jure Rijavec                   OK Azimut                          46:00 
        435620 Zala Lampič                    OK Azimut                          48:00 
        438029 Jure Batagelj                  OK Azimut                          50:00 
        349763 Martin Jež                     OK Azimut                          52:00 
        438030 Rene Koradin                   OK Azimut                          54:00 
        253349 Grega Čuk                      OK Azimut                          56:00 
               Nika Poljanšek                 OK Azimut                          58:00 
        206313 Luka Štor                      OK Azimut                          60:00 
        406859 David Sedej                    OK Azimut                          62:00 



Družinska  (17)    2.2 km   7 C            

               Družina Čuk                                                        1:00 
               Vacant                         Vakant                              3:00 
               Družina Medvešček                                                  5:00 
               Družina Furlan                                                     7:00 
               Vacant                         Vakant                              9:00 
               Družina Ušaj                                                      11:00 
               Družina Ipavec                 OK Azimut                          13:00 
               Družina Rustja                                                    15:00 
               Vacant                         Vakant                             17:00 
               Marko, Tjaša De Luisa          SSD Gaja                           19:00 
               Družina Novak                                                     21:00 
               Družina Štor                                                      23:00 
               Družina Soban                                                     25:00 
               Družina Pahor                                                     27:00 
               Družina Rodman                                                    29:00 
               Družina Koradin                                                   31:00 
               Družina Koglot                                                    33:00