Državno Prvenstvo v klasiki, 2000

KLASIKA (Classic distance)
KLASIKA - VMESNI ČASI (split times)

OPOMBA: KATEGORIJA M20 JE BILA RAZVELJAVLJENA. KOT NADOMESTNA TEKMA ZA DP V TEJ KATEGORIJI SE JE ŠTELA TEKMA V PEKRAH, SEPTEMBRA


Klasika



M14

 1.  Rok Močnik               OK Azimut     SLO   14:27    
 2.  Jan Pajek                ŠOK           SLO   15:48    
 3.  Nejc Močnik              OK Azimut     SLO   21:12    
 4.  Andrej Borštnik          OK Tivoli     SLO   36:57    
     Anže Abram               Nova Gorica   SLO     DNS    
     Janez Bernik             ŠOK           SLO     DNS    
     Matjaž Draksler          ŠOK           SLO     DNS    
     Mitja Pajek              OK Tivoli     SLO     DNS    

M16

 1.  Gregor Kalan             ŠOK           SLO   34:41    
 2.  Jaka Pitaver             OK Brežice    SLO   35:49    
 3.  Matej Arhar              Polaris       SLO   44:41    
 4.  Siniša Urban             Polaris       SLO   46:19    
 5.  Tomaž Draksler           ŠOK           SLO   54:50    
 6.  Jan Mrak                 ŠOK           SLO  117:55    

M20

 1.  Andraž Hribar            OK Brežice    SLO   68:12    
 2.  Klemen Čadež             ŠOK           SLO   72:26    
 3.  Simon Miklavčič          OK Azimut     SLO   76:28    
 4.  Miloš Sterle             ŠOK           SLO   77:32    
 5.  Valentin Eržen           OK Azimut     SLO   84:01    
 6.  Drago Peternelj          OK Azimut     SLO   85:24    
 7.  Janko Bančar             OK Azimut     SLO   88:33    
 8.  Leon Lautar              Polaris       SLO   89:55    
 9.  Matej Peternelj          OK Azimut     SLO  110:05    
10.  Matevž Bohinc            ŠOK           SLO  176:43    
     Primož Podobnik          OK Azimut     SLO    DISQ    

M21A

 1.  Gregor Anderluh          ŠOK           SLO   81:56    
 2.  Bojan Jevševar           OK Brežice    SLO   85:43    
 3.  Herwig Allwinger         OK Brežice    SLO   86:04    
 4.  Daniel Lebar             ŠOK           SLO   86:59    
 5.  Ivan Nagy                OK Tivoli     SLO  103:42    
 6.  Boris Bauman             OK Brežice    SLO  105:33    
 7.  Željko Šalamun           Polaris       SLO  106:54    
 8.  Stanislav Kustec         Polaris       SLO  111:04    
 9.  Mladen Mihelič           Polaris       SLO  111:28    
10.  Jožko Jazbar             OK Azimut     SLO  117:23    
11.  Miro Šalamun             Polaris       SLO  129:06    
12.  Gašper Florjančič        OK Tivoli     SLO  142:49    
     Boštjan Bohinc           ŠOK           SLO    DISQ    
     Drago Čevriz             ŠOK           SLO    DISQ    

M35

 1.  Vlado Rogulja            Polaris       SLO   58:39    
 2.  Srečo Pirman             ŠOK           SLO   63:20    
 3.  Silvij Močnik            OK Azimut     SLO   67:30    
 4.  Stane Strnad             ŠOK           SLO   68:09    
 5.  Dalibor Radovan          Polaris       SLO   90:24    
 6.  Vinko Pernek             ŠOK           SLO   94:48    
 7.  Željko Belaj             OK Bjelovar   CRO  114:56    
 8.  Miro Cvirn               OK Tivoli     SLO  115:42    
 9.  Janko Lapajne            OK Azimut     SLO  120:46    
10.  Marjan Leban             OK Azimut     SLO  134:13    
11.  Lado Sedej               OK Azimut     SLO  139:45    
12.  Srečo Omejc              ŠOK           SLO  156:01    
     Aleš Borštnik            OK Tivoli     SLO    DISQ    
     Zvone Jelen              Polaris       SLO    DISQ    

M21B

 1.  Uroš Petrovič            Polaris       SLO   43:51    
 2.  Aleš Poljanšek           OK Azimut     SLO   44:14    
 3.  Igor Bončina             OK Azimut     SLO   45:39    
 4.  Valter Foški             Polaris       SLO   45:49    
 5.  Aljoša Primožič          OK Azimut     SLO   46:36    
 6.  Emil Kacin               OK Azimut     SLO   53:44    
 7.  Matjaž Kerčmar           OK Azimut     SLO   55:19    
 8.  Uroš Cvelbar             OK Azimut     SLO   55:40    
 9.  Borut Vidmar             OK Azimut     SLO   64:53    
10.  Griša Močnik             Polaris       SLO   70:19    
11.  Mitja Čeh                OK Muta       SLO   77:37    
12.  Aleš Zupan               Polaris       SLO   77:39    
13.  Robert Benko             Polaris       SLO   78:53    
14.  Tomaž Hudnik             OK Muta       SLO  101:38    
     Matej Mlakar             OK Brežice    SLO     DNS    
     Uroš Mazej               OK Azimut     SLO     DNS    

Ž14

 1.  Petra Draksler           ŠOK           SLO   17:07    
 2.  Petra Kalan              ŠOK           SLO   23:34    
     Anja Petrovčič           OK Azimut     SLO     DNS    

Ž20

 1.  Nina Babič               OK Azimut     SLO   32:06    
 2.  Ana Bergant              ŠOK           SLO   42:20    
 3.  Barbara Rejc             OK Azimut     SLO   43:01    
 4.  Petra Strnad             ŠOK           SLO   43:46    
     Polona Volk              OK Azimut     SLO     DNS    

Ž21A

 1.  Judit Allwinger          OK Brežice    SLO   70:51    
 2.  Nuša Anica Hribar        OK Brežice    SLO   76:46    
 3.  Ana Pribakovič Borštnik  OK Tivoli     SLO   82:51    
 4.  Katarina Višnar          Nova Gorica   SLO  125:50    
 5.  Andreja Anžur            OK Tivoli     SLO  128:56    
 6.  Mojca Foški              Polaris       SLO  131:52    

Ž21B

 1.  Urška Brodnik            ŠOK           SLO   66:17    
 2.  Sonja Strnad             ŠOK           SLO   70:30    
 3.  Branka Cimprič           OK Azimut     SLO   81:04    
 4.  Natalija Vahčič          OK Brežice    SLO   89:25    
     Barbara Lebar            Polaris       SLO     DNS    
     Marjana Trontelj         ŠOK           SLO    DISQ    
     Martina Petrovič         Polaris       SLO     DNS    
     Mateja Kate              Polaris       SLO     DNS    
     Polona Zupan             Polaris       SLO     DNS    

BEGINNERS

 1.  Karli Nikolavčič         3 / 52 BR     SLO   15:46    
 2.  Aljaž Borštnik           OK Tivoli     SLO   30:23    
 3.  Titti Salvini            CAI XXX O.T.  ITA   49:12    
     Bojan Rimanič                          SLO     DNS    

OPEN

 1.  Robert Slabanja                        SLO   53:41    
 2.  Leon/Nataša Pajek        ŠOK           SLO   57:23    
 3.  Sašo Milrosavljevič                    SLO   65:14    
 4.  Bruno Salvini            CAI XXX O.T.  ITA   76:14    
     Maja Kisel               Polaris       SLO     DNS    
     Moreno Curzi             PLV           ITA    DISQ    




VMESNI ČASI (SPLIT TIMES)

M21A

1.  Gregor Anderluh   49.15
2.  Bojan Jevševar    48.31
3.  Herwig Allwinger  50.16
4.  Dani Lebar        50.38
5.  Drago Čevriz      59.20
6.  Ivan Nagy         60.59
7.  Željko Šalamun    61.52
8.  Boris Bauman      62.10
9.  Mladen Mihelič    63.20
10. Kustec Stanislav  64.21
11. Jazbar Jožko      69.19
12. Boštjan Bohinc    77.23
13. Miro Šalamun      81.03
14. Gašper Florjančič 88.36



Ž21A

1. Ana Pribakovič 39.41 2. Nuša Hribar 40.36 3. Andreja Anžur 45.03 4. Katarina Višnar 60.12 M20 1. Andraž Hribar 38.28 2. Miklavčič Simon 41.01 3. Miloš Sterle 42.52 4. Eržrn Valentin 43.36 5. Klemen Čadež 43.56 6. Leon Lautar 47.36 7. Drago Peternelj 49.07