Državno Prvenstvo v štafetah, 2000

Opomba: Kategorija M21E je bila razveljavljena. V letu 2000 ni bilo ponovitve štafet in državni prvaki v tej kategoriji niso bili razglašeni.


M16  

1.  ŠOK_M16_3  
   101  Jan Mrak           ŠOK         M16   SLO   32:57  (2)    32:57  (2)   
   201  Jan Pajek          ŠOK         M16   SLO   24:47  (1)    57:44  (1)   


2.  ŠOK_M16_5  
   102  Gregor Kalan       ŠOK         M16   SLO   32:54  (1)    32:54  (1)   
   202  Tomaž Draksler     ŠOK         M16   SLO   28:52  (2)    61:46  (2)   


3.  Polaris_M16_1  
   104  Matej Arhar        Polaris     M16   SLO   37:15  (3)    37:15  (3)   
   204  Siniša Urban       Polaris     M16   SLO   35:03  (3)    72:18  (3)   


     ŠOK_M16_1  
   100  Nataša/Leon Pajek  ŠOK         M16   SLO   51:41  (4)    51:41  (4)   
   200  Mitja Pajek        ŠOK         M16   SLO    DISQ          DISQ        


     Azimut_M16_1  
   103  Rok Močnik         OK Azimut   M16   SLO     DNS          DISQ        
   203  Anja Petrovčič     OK Azimut   M16   SLO     DNS          DISQ        


--------------------------------------------------------------------------------


M20  


1.  ŠOK_M20_1  
   300  Miloš Sterle       ŠOK         M20   SLO   37:43  (2)    37:43  (2)   
   400  Klemen Čadež       ŠOK         M20   SLO   33:34  (1)    71:17  (1)   


2.  Brežice_M20_1  
   301  Andraž Hribar      OK Brežice  M20   SLO   34:35  (1)    34:35  (1)   
   401  Jaka Pitaver       OK Brežice  M20   SLO   49:44  (3)    84:19  (2)   


3.  Azimut_M20_3  
   303  Drago Peternelj    OK Azimut   M20   SLO   52:02  (4)    52:02  (4)   
   403  Matej Peternelj    OK Azimut   M20   SLO   39:25  (2)    91:27  (3)   


4.  Polaris_M20_1  
   302  Leon Lautar        Polaris     M20   SLO   67:15  (5)    67:15  (5)   
   402  Zoran Furman       Polaris     M20   SLO   75:54  (4)   143:09  (4)   


     Azimut_M20_1  
   305  Primož Podobnik    OK Azimut   M20   SLO   51:59  (3)    51:59  (3)   
   405  Janko Bačnar       OK Azimut   M20   SLO    DISQ          DISQ        


     Azimut_M20_2  
   304  Valentin Eržen     OK Azimut   M20   SLO     DNS          DISQ        
   404  Simon Miklavčič    OK Azimut   M20   SLO     DNS          DISQ        


--------------------------------------------------------------------------------


Ž20  


1.  Azimut_Ž20_1  
   702  Nina Babič         OK Azimut   Ž20   SLO   25:57  (1)    25:57  (1)   
   802  Barbara Rejc       OK Azimut   Ž20   SLO   28:26  (3)    54:23  (1)   


2.  ŠOK_Ž20_2  
   701  Petra Strnad       ŠOK         Ž20   SLO   59:39  (2)    59:39  (2)   
   801  Ana Bergant        ŠOK         Ž20   SLO   27:03  (1)    86:42  (2)   


3.  ŠOK_Ž20_1  
   700  Petra Draksler     ŠOK         Ž20   SLO   59:39  (2)    59:39  (2)   
   800  Petra Kalan        ŠOK         Ž20   SLO   27:13  (2)    86:52  (3)   


--------------------------------------------------------------------------------


Ž21A  


1.  Brežice_Ž21A_1  
   902  Hribar Anica       OK Brežice  Ž21A  SLO   34:25  (1)    34:25  (1)   
  1002  Judit Allwinger    OK Brežice  Ž21A  SLO   33:11  (1)    67:36  (1)   


2.  Tivoli_Ž21A_1  
   901  Andreja Anžur      OK Tivoli   Ž21A  SLO   43:52  (2)    43:52  (2)   
  1001  Mateja Keresteš    OK Tivoli   Ž21A  SLO   62:48  (4)   106:40  (2)   


3.  ŠOK_Ž21A_1  
   900  Sonja Strnad       ŠOK         Ž21A  SLO   68:41  (3)    68:41  (3)   
  1000  Urška Brodnik      ŠOK         Ž21A  SLO   58:34  (2)   127:15  (3)   


4.  Polaris_Ž21A_1  
   903  Mojca Foški        Polaris     Ž21A  SLO   79:26  (4)    79:26  (4)   
  1003  Katja Pogorevc     Polaris     Ž21A  SLO   60:12  (3)   139:38  (4)   

--------------------------------------------------------------------------------

Created with OEvent 
22.05.2000 09:58:08