Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Prvenstvo notranjske - SOL 3 (nedelja, 13. 4. 2014)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Dobravlje na Krasu
Tip: SOL
Razdalja: dolga
Sodnik: Aleš Borštnik

WWW: https://dl.dropboxusercontent.com/u/15716510/Bilten_Kazlje.pdf
Startna lista: povezava

Razpis

Bilten je objavljen na https://dl.dropboxusercontent.com/u/15716510/Bilten_Kazlje.pdf

 

 

Kraj tekmovanja: Dobravlje,  http://www.geopedia.si/#T105_x413671.75_y69607.5_s15_b4

Vrsta tekmovanja: Slovenska orientacijska liga, dolge proge

Vodja tekmovanja: Valter Foški
Traser: Gregor Anderluh
Sodnik OZS: Aleš Borštnik

Sistem beleženja: Sport Ident, izposoja čipa 3 EUR

Vrsta terena: kraški teren, delno odbprt, za Kras malo kamnit

Kategorije:

M - 10, 12, 14, 16, 18, 21E,A,B, 35, 45, 50, 55
Ž - 10, 12, 14, 16, 18, 21A,B, 35,
začetniška, rekreativna, otroška (možno tudi v skupinah ali s spremstvom)

V primeru majhnega števila prijav bomo kategorije ustrezno združili.

Pijave: Do 9. 4. 2014
Prijavite se preko spleta na strani: www.OrienteeringOnline.net  
Po tem datumu je cena prijave 5 EUR višja in možna do zapolnitve prostih mest.
Cena prijave:

7 EUR  .... MŽ 10, 12, 14, 16 

10 EUR..... ostale kategorije

5 EUR....začetniška, rekreativna, otroška

Prvi štart: 11.00

Razglasitev rezultatov: Predvidoma ob 14.00 oz. po prihodu zadostne večine tekmovalcev v cilj.

Opombe: Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost!

Karta: Kazlje - Tomaj

Standard: ISOM
št. karte: 253
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Ivan Nagy, Tibor Erdelyi
Merilo: 1:10000
Stanje: III.2014
Površina: 3.14km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

nedelja, 14. 6. 2020
SOL 4 DP srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo
nedelja, 21. 6. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 6. 9. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
petek, 11. 9. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 12. 9. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
nedelja, 13. 9. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 10. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 11. 10. 2020
SGMTBO 2020 - DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong

maj

sobota, 22. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021] Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 23. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
ponedeljek, 24. 5. 2021
[PRESTAVLJENO na 2021]Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija