Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

ZL 21 - One-man relay - Zaključek lige (nedelja, 15. 2. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Komenda
Kraj: Križ pri Komendi
Tip: regionalna
Razdalja: srednja
Startna lista: povezava

Razpis

 

ZL 23 - Zaključek zimske lige

Zadnja tekma v točkovanju za Zimsko ligo prinaša 10% več točk kot ostale!

Organizator: OK Komenda (mladinci)

Datum: Nedelja, 15.2.2015

Vodja tekmovanja: Matic Blaž

Pomočnik vodje tekmovanja: Nejc Zorman

Traser: Matic Blaž

Parkirišče: Gasilski dom Križ - https://www.google.si/maps/@46.2010903,14.5671013,21z , zbirališče na Kriškem gradu.

Karta: Komeraški boršt

Skupinski start: 10:00

Prijave: do petka, 13.2.2015 na http://www.orienteeringonline.net/CompetitionBasicInfo.aspx?CompetitionID=2061

ali prek elektronske pošte orienteering.komenda@gmail.com (v tem primeru je štartnina višja za 1€)

Po tem datumu so prijave možne v primeru prostih mest in 1€ višji štartnini

Sistem potrjevanja prisotnosti na KT: Sportident

Možna izposoja čipa (1.5€)                        

Tekmovalci v kategorijah A, B in C tečejo po sistemu one-man relay, s skupinskim štartom in menjavo karte na  polovici proge. Tekmovalci bodo pred menjavo karte tekli skozi koridor, na začetku katerega bodo odvrgli karto v za to namenjeno škatlo, na koncu koridorja pa vzeli karto za drugi del proge. Pozor: vsak tekmovalec bo imel svojo štartno številko, ki bo objavljena na štartni listi poleg njegovega imena. Ker ne bo natisnjenih štartnih številk, ki bi si jih pripeli na dres, bo poleg štartne liste na voljo pisalo, da si boste lahko vsi svojo številko napisali na roko (da je ne bi pozabili). Če je vaša štartna številka npr. 16, na štartu vzamete karto 16.1, na menjavi pa karto 16.2. Vsak tekmovalec je sam odgovoren, da vzame pravo karto!

 

Družinska kategorija ima navadno progo s štartom po sistemu kdor prej pride, prej teče.

 Kategorije:

  • A: 7 km (29 KT)         
  • B: 4.2 km (16 KT)
  • C: 1.6 km (8 KT)
  • Družinska: 1.5 km (7 KT)

Startnina:

  • 5€ za A in B
  • 3€ za C
  • Družinska brezplačno

V gozdu še vedno leži nekaj snega. Nekatera prisojna pobočja so že kopna, na osojnih ga je lahko še kakšne 3cm. Bodite pozorni predvsem na poledenela mesta!

S startnino mladinci zbiramo sredstva za pot na svetovno šolsko prvenstvo v Turčiji. Veseli bomo tudi prostovoljnih prispevkov.

Nagrade: Za prve tri v vsaki kategoriji. Vsi udeleženci družinske proge prejmejo nagrado.

VSAK TEKMOVALEC TEKMUJE NA LASTNO ODGOVORNOST!!

 

Karta: Kriški grad II

Standard: ISOM
št. karte: 190
Lastnik: Orientacijski klub Komenda
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Slavko Asak, Andreja Anžur
Merilo: 1:10000
Stanje: V. 2008
Površina: 2.2km2

Delno reambulirana in nekoliko razširjena karta št. 119 iz leta 2003. Karta predstavlja vzhodni del večje in starejše karte Gora pri Komendi (karta št.118).


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

februar

sobota, 29. 2. 2020
DP ski-o - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
bo sporočeno v četrtek

marec

nedelja, 1. 3. 2020
ZL 13 Cik-cak - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zalštad
nedelja, 1. 3. 2020
Test 2 - 3000m - drugo
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 3. 2020
SOL 1 - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 7. 3. 2020
SPOL 1 - Lipica TrailO - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
nedelja, 8. 3. 2020
SPOL 2 - Lipica TrailO - DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
sobota, 21. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - TempO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 22. 3. 2020
ECTO & WRE - Hungarian TrailO Spring - PreO
Tipo TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bükfürdő, Madžarska
nedelja, 29. 3. 2020
SSOL 3 - sprint
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec

april

sobota, 4. 4. 2020
SOL 2, DP ultra dolge - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dobeno
sobota, 11. 4. 2020
SGMTBO 2020 - šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 12. 4. 2020
SGMTBO 2020 - srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 17. 4. 2020
Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik
sobota, 18. 4. 2020
Orange O-Cup - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 18. 4. 2020
SPOL 3 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan
nedelja, 19. 4. 2020
Orange O-Cup - SOL3 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črnuče, Ljubljana
nedelja, 19. 4. 2020
SPOL 4 - Rak TrailO - ECTO & WRE - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rakov Škocjan

maj

nedelja, 17. 5. 2020
DP srednje - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Okroglo
torek, 19. 5. 2020
EP v Pre-O - PreO
Finnish Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kisakallio, Finska
petek, 22. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - štafeta
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sobota, 23. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - dolga
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
nedelja, 24. 5. 2020
Pokal Alpe Adria - srednja
BTV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bavarska, Nemčija
sreda, 27. 5. 2020
DUP - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli
sobota, 30. 5. 2020
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Dole nad Idrijo

junij

nedelja, 14. 6. 2020
DP, SSOL5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

sobota, 5. 9. 2020
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo
nedelja, 20. 9. 2020
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

oktober

sobota, 3. 10. 2020
SPOL 5 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 4. 10. 2020
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje, Cerklje na Gorenjskem
sobota, 17. 10. 2020
DP, SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 18. 10. 2020
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla

november

nedelja, 8. 11. 2020
DP mešane štafete - štafeta
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 14. 11. 2020
SOM - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gropada-Lipica
sobota, 28. 11. 2020
SP v Pre-O - PreO
Orienteering Association of Hong Kong
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hong Kong