Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SPOL3, TempO na Lomah (sobota, 11. 4. 2015)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Črni Vrh nad Idrijo
Tip: SOL
Razdalja: TempO
WWW: https://www.facebook.com/events/966893530017432/
E-mail: emil.kacin@gmail.com

Razpis

Vrsta tekmovanja: TempO, SPOL3
Kraj tekmovanja: Črni Vrh nad Idrijo
Vodja tekmovanja: Emil Kacin
Traser: Emil Kacin

Karta: Lome , ISOM, E=5m, merilo 1:7500 - izseki karte bodo povečani v merilo 1:5000
Tekmovalni center: Brunarica ob smučišču

Start: od 13.00 do14.30 brez startne liste
Podelitev:15.30

Kategorije: TrailO Elite, TrailO A
Prijave: emil.kacin@gmail.com
Rok za prijave: petek, 10. april oz. v tekmovalnem centru do 12.45

Pred tekmovanjem bo na voljo kosilo v tekmovalnem centru.

Opozorila: Organizator ne prevzema nikakršne odgovornosti za tekmovalce! Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost.

 

Karta: Lome

Standard: ISOM
št. karte: 257
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Mile Stevanović
Merilo: 1:10000
Stanje: VII.2014
Površina: 1.65km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

september

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Pohorje
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij