Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SKI SOL 2 (sobota, 30. 12. 2017)

Organizator: Orientacijski klub Polaris
Kraj: Pokljuka Rudno polje
Tip: SOL
Razdalja: sprint
E-mail: dusan.petrovic2@siol.net

Razpis

V vremensko spet hitro spreminjajoči zimi, ko nikoli ne veš, ali bo lilo pri +10 ali vztrajalo pri mrazu je treba izrabiti vsako možnost snega. In na Pokljuki je tega sedaj res veliko.

Organizator:               OK Polaris

Vodja tekmovanja: Iztok Rojc

Traser:                     Blaž Petrovič, Iztok Rojc

Zbirališče:                Pokljuka, vojašnica Rudno polje

Parkirišče in dostop: Parkirajte nasproti vojašnice, zbirališče pa bo za objetom vojašnice.

Prvi štart:                  okoli 10:00

Karta:                        Rudno polje 1 : 2000

Plastnice:                  5 m, ISSkiOM Standard

Kategorije:

M14, Ž14, M17, Ž17, M20, M21E, Ž21E, M40, ŽB, MB, zač, 

proge A in B šprint na izpadanje, C navadna proga

prostovoljni prispevki tekmovalcev po presoji :-)

Prijave na e-pošto dusan.petrovic2@siol.net po možnosti do 29.12. zvečer, izjemoma zjutraj pred tekmo v primeru razpoložljivih kart.

Prosim, če se, če še niste, tudi registrirate za SKI-O SOL ligo preko spletne aplikacije!

Opozorila: Udeleženci se strinjajo z objavo fotografij in rezultatov

Uporablja se elektronsko beleženje časov z uporabo SPORT Ident tehnologije. Na voljo bo omejeno število SIAC Air čipov, ostali uporabljate navadne. 

Organizator ne odgovarja za škodo, ki izhaja iz kakršnegakoli razloga, tudi tretjim osebam. Vsak tekmovalec nastopa na lastno odgovornost.

Proge niso zaprte za druge uporabnike. 

Biatlonske proge na poligonu bodo večji del sobote zaradi državnega prvenstva biatlonscev in tekačev za rekreativce zaprte. Mi bomo seveda tekli drugje :-)

Karta: Pokljuka Rudno polje

Standard: Ski-O
št. karte: 3
Lastnik: Orientacijski klub Polaris
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Daniel Lebar, Dušan Petrovič
Merilo: 1:7500
Stanje: 2010
Površina: 4.45km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 6 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 6. 7. 2019
OLP3 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 7. 7. 2019
OLP4 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij