Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

(četrtek, 0. 0. )

Organizator:
Kraj:
Tip:
Razdalja:

Razpis

ni razpisa

Karta:

Standard:
št. karte:
Lastnik:
Avtorji:
Merilo:
Stanje:
Površina: km2


Karta je bila doslej uporabljena:




    Koledar tekem in treningov

    november

    četrtek, 21. 11. 2019
    Doza raznih orientacijskih tehnik DROT#3 - srednja
    DROT
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Pikovnik
    sobota, 23. 11. 2019
    ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Mengeš
    nedelja, 24. 11. 2019
    Trofeja Rismskega zidu - srednja
    Urša & Matjaž
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Logatec

    december

    sobota, 7. 12. 2019
    SSOL 1 - sprint
    Orientacijski klub Slovenj Gradec
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

    april

    petek, 17. 4. 2020
    Orange cup - SSOL 3 - sprint
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Kamnik
    sobota, 18. 4. 2020
    Orange cup - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
    nedelja, 19. 4. 2020
    Orange cup - SOL3 - dolga
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črnuče, Ljubljana

    maj

    petek, 22. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - štafeta
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    sobota, 23. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - dolga
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    nedelja, 24. 5. 2020
    Pokal Alpe Adria - srednja
    BTV
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Bavarska, Nemčija
    sobota, 30. 5. 2020
    SOL6 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Dole nad Idrijo

    junij

    nedelja, 14. 6. 2020
    DP, SSOL5 - sprint
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Idrija

    september

    sobota, 5. 9. 2020
    SOL7 - srednja
    Orientacijski klub Azimut
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Črni Vrh nad Idrijo

    oktober

    nedelja, 4. 10. 2020
    SOL 7 - srednja
    Orientacijski klub Komenda
    WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
    Prenje, Cerklje na Gorenjskem