Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Dvigni rit, bodi fit (sobota, 18. 5. 2019)

Organizator: OK Tivoli in skavti
Kraj: Dol pri Ljubljani
Tip: regionalna
Razdalja: srednja

Razpis

 

Naslov dogodka:           Dvigni rit, bodi fit! 2019
Datum:             18. 5. 2019
Organizator:                  OK Tivoli in Skavti Dol-Dolsko1
Trajanje:                       Od 9:00 do 13:00
Štarti:                           Od 9:30 do 12:30
Karta:                           Osnovna šola Dol
Tip:                               Labirint in dve lažji progi (primerno za družine)

Rok prijav:                    12.5.2019         Prijave so brezplačne!
Prijave:                         https://goo.gl/YKFd7U

Udeležite se lahko brez prijave, prijavljeni prejmejo brezplačno malico.
Dogodek omogoča Občina Dol pri Ljubljani. Prireditev bo v vsakem vremenu.

AKTIVNOSTI NA DOGODKU:

ORIENTACIJA:

  • Labirint
  • Dve lažji orientacijski progi primerni za otroke, družine in začetnike


OSTALE AKTIVNOSTI:

  • Dobrodelni tek in merjenje sposobnosti s Cooperjevim 12minutnim testom
  • Nogometna delavnica
  • Teniška delavnica
  • Namiznoteniška delavnica
  • Slackline
  • Skavtski kotiček in skavtske igre
  • Nordijska hoja
  • Delavnica teka na rolkah
  • Stojnice zdrave prehrane
  • Zobozdravstvena delavnica
  • ...

 

Karta

Karta (še) ni v registru kart OZS: /



Koledar tekem in treningov

avgust

sobota, 24. 8. 2019
Trening tekma - TK Bohinj - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Gozdna šola Bohinj
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 12. 10. 2019
DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 13. 10. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh - Blegoš
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij