Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

Pokal Porezna - SOL 6 (nedelja, 11. 9. 2011)

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Kraj: Cerkno
Tip: SOL
Razdalja: srednja
Sodnik: Mojca Foški

WWW: http://azimut.cerkno-cup.com/
E-mail: info@cerkno-cup.com
Startna lista: povezava

Razpis

Organizator: Orientacijski klub Azimut
Datum: 11. september 2011
Vrsta tekmovanja: tekmovanje na srednji razdalji (SOL), tekmovanje v štafeti (za gluhe in naglušne)

"Pokal Porezna": 6. tekma Slovenske orientacijske lige (SOL) in Medobčinsko tekmovanje gluhih in naglušnih v štafetah

Vodja tekmovanja: Klemen Kenda
Sodnica OZS: Mojca Foški
Traser: Klemen Kenda
Vodja postavljanja: Leon Pisk
Start: Drago Peternelj
Cilj: Simon Miklavčič
Merjenje časa: Silvij Močnik 


Karta "Lamk" ne ponuja samo grap in grebenov. Pripravite se tudi na zahteven teren, poln detajlov!

Karta: Lamk, stanje: maj 2011, razširjena in dopolnjena karta iz leta 2010; merilo 1:7500, ekvidistanca 5m
Opis terena: Strma delno zaraščena pobočja Lamka, večji del kontrol na delu terena, polnem reliefnih, vegetacijskih in kamnitih detajlov.

Zbirališče / kraj tekmovanja: pred knjižnico Cerkno (pred spomenikom partizanske matere), parkiranje pod OŠ Cerkno, pod starim delom tovarne Eta (Platiševa ulica), na parkirišču starega dela tovarne Eta ali na različnih lokacijah v Cerknem (Glavni trg, pred bazenom, pred hotelom, pod hotelom); parkirna služba NE BO organizirana. Parkiranje ob zbirališču je rezervirano za organizatorje!


Karta centra SOL6 v Cerknem in parkirišč. Priporočamo uporabo parkirišč pri osnovni šoli. Parkiranje ob centru za tekmovalce SOL ni dovoljeno!

Lokacija zbirališča:

  • 46°7'45" 13°59'15", Platiševa 15, 5282 Cerkno
  • povezava na Geopedijo

Prijave: orienteeringonline.net (klikni!)
Startnina:

  • 8 EUR (za MŽ14+, ODPRTO), 5 EUR (za MŽ12-, ZAČETNIKE, OTROŠKO, GLUHE)
  • 10 EUR za posamezno štefeto (za štafete) 
  • za prijave po 4. 9. 2011 se zaračuna 50% višja startnina
  • izposoja SI čipa: 2 EUR

Start:

  • 1,6km / 280m vzpona (vzemite si vsaj 45 minut!)
    Start za MŽ10 bo na prizorišču.
  • prvi start SOL: ob 11:00
  • startna zastavica bo od startne črte oddaljena 100m
  • start DP štafete gluhih in naglušnih: 10:30 (moški), 10:40 (ženske)

Proge / kategorije (SOL):

  • MŽ10, OTROŠKA: 1,0km / 70m / 6KT
  • M12, Ž12: 1,5km / 15m / 8KT
  • Ž14, GLUHI: 1,75km / 70m / 10KT
  • M14, Ž16, Ž18, Ž21B, Ž35, ZAČETNIŠKA: 2,1km / 80m / 11KT
  • M16, M18, M21B, M55: 2,9km / 140m / 16KT
  • Ž21A, M21A, M35, M20: 3,2km / 160m / 17KT
  • M21E: 4,4km / 270m / 26KT
  • M45, M50, ODPRTA: 3,1km / 120m / 17KT

Proge / kategorije (medobčinsko tekmovanje gluhi / naglušni v štafetah):

  • Mešane štafete (moški in ženska), 2,1km / 200m / 2 predaji

Opomba: karakteristike prog se lahko spremenijo v primeru, da ne dosežemo dogovora z lastniki parcel.

Zaključek tekmovanja in podelitev: predvidoma ob 13:30.


Vsak tekmovalec tekmuje na lastno odgovornost!

Karta: Lamk

Standard: ISOM
št. karte: 208
Lastnik: Orientacijski klub Azimut
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Mile Stevanović, Klemen Kenda
Merilo: 1:7500
Stanje: VIII/2010 in VI.2011
Površina: 1.66km2

Zelo strm, deloma odprt teren. Prečenje najbolj strmih pobočij je lahko nevarno.

Karta je bila povečana v letu 2011 na 1,93 km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 4. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 5. 5. 2019
WSCO 29.04. - 05.05. - ultra dolga
EOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Estonija
nedelja, 5. 5. 2019
SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 12. 5. 2019
SSOL 4 - sprint
Planinsko društvo Tolmin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sreda, 15. 5. 2019
Državno univerzitetno prvenstvo - srednja
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rožnik, Ljubljana
sobota, 18. 5. 2019
DP dolge, SOL 5 - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Planinska koča na Blegošu
nedelja, 19. 5. 2019
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Planinska koča na Blegošu
nedelja, 26. 5. 2019
SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Brežice

junij

nedelja, 2. 6. 2019
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Mengeš
sobota, 22. 6. 2019
OLP1 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

nedelja, 23. 6. 2019
OLP2 - Night Hawk - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

torek, 25. 6. 2019
WTOC 2019 - PreO - PreO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idanho-a-Nova & Relva
petek, 28. 6. 2019
WTOC 2019 - Štafete - štafeta
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral
sobota, 29. 6. 2019
WTOC 2019 - TempO - TempO
Portugalska orientacijska zveza
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cidral & São Pedro de Vir-a-Corça
nedelja, 30. 6. 2019
EYOC 27.06. - 30.06. - ultra dolga
BOF
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Belorusija

julij

sobota, 13. 7. 2019
JWOC 03.07. - 13.07. - ultra dolga
SOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Danska

avgust

sobota, 10. 8. 2019
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kladje
sobota, 17. 8. 2019
WOC 11.08. - 17.08. - ultra dolga
NOK
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Norveška
sobota, 31. 8. 2019
SPOL 5 - DP PreO - PreO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija

september

nedelja, 1. 9. 2019
OLP3 - Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 7. 9. 2019
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Stiška vas
sobota, 14. 9. 2019
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 9. 2019
SPOL 6 - DP TempO - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 22. 9. 2019
SOL 7 - dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina Planina
nedelja, 22. 9. 2019
SPOL 7 - DP Štafete - štafeta
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
sobota, 28. 9. 2019
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

četrtek, 3. 10. 2019
DP šolsko - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Maribor
sobota, 5. 10. 2019
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
nedelja, 20. 10. 2019
DP sprint štafete - sprint
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Koper

november

sobota, 16. 11. 2019
SOM 2019 - ultra dolga
Orientacijski klub Polaris
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij