Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SPOL 1 - Kazlje (na Lipici Open) (sobota, 10. 3. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Kazlje
Tip: SOL
Razdalja: drugo
WWW: http://www.lipicaopen.com/
E-mail: kreso.kerestes@gmail.com

Razpis

Tekmovanje: tekmovanje v precizni orientaciji, Slovenska PreO liga 2012
Kraj tekmovanja: Kazlje (karta). Od cilja (OT) do starta (preO) je 500 m v smeri proti zahodu.
Datum: sobota, 10. marec 2012
Prvi štart: ob 13.00. Štartna lista ne bo objavljena. Na štart pridite, ko boste zaključili s tekmovanjem v orientacijskem teku.

Organizator: OK Trzin
Traser: Krešo Keresteš
Karta: nova karta, ISOM, 2012, 1:5000
Kategorije: Pre-E (elita), Pre-A, Pre-N (začetniki)
Prijave: online prijave na orienteeringonline.net
Nagrade: medalje in praktične nagrade za najboljše tri v vsaki kategoriji. Razglasitev bo skupna za obe tekmovanji 11. marca.
 
Štartnina:
do 4. marca: 7 EUR (Pre-E & Pre-A), 4 EUR (Pre-N)
po 4. marcu: 10 EUR (Pre-E & Pre-A), 6 EUR (Pre-N)
Vsa plačila morajo biti opravljena ob prijavi na kraju samem.

Obvestila:
Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
Tekmovalci niso zavarovani s strani organizatorja.
INFORMACIJE: kreso.kerestes@gmail.com (zadnji teden pred tekmovanjem)


 

Event: TrailO event, Slovenian TrailO Cup 2012
Location: Kazlje (map). Distance from the Finish (FootO) to the Start (TrailO) is 500 m and Start is in direction to the West.
Date: Saturday, 10th March, 2012
First start: at 1 p.m. The start list will not be published. Come to the Start after finishing your FootO course.
 
Organizer: OK Trzin
Course planner: Kreso Kerestes
Map: new map, ISOM, 2012, 1:5000
Classes: Pre-E (elite), Pre-A, Pre-N (beginners)
Entries: online entries at orienteeringonline.net
Prizes: medals and practical prizes for the best three in every class. Prize giving ceremony will be together for both events on 11th March.
 
Fees:
until 4th March: 7 EUR (Pre-E & Pre-A), 4 EUR (Pre-N)
after 4th March: 10 EUR (Pre-E & Pre-A), 6 EUR (Pre-N)
All payments to be done at the site upon registration.

Notes:
All competitors take part in the competition at their own risk.
Competitors are not insured by organizer.
INFORMATION: kreso.kerestes@gmail.com (last week before the event)

Karta: Kazlje - Utovlje

Standard: ISOM
št. karte: 228
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Tibor Erdelyi, Ivan Nagy
Merilo: 1:10000
Stanje: II.2012
Površina: 2.01km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

maj

sobota, 7. 5. 2016
OLP2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše
nedelja, 8. 5. 2016
Florijanov sejem - OT sprint + TempO - sprint
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Trzin
sreda, 11. 5. 2016
Svetovni dan orientacije - srednja
OZS, vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 14. 5. 2016
DP dolge, SOL 4 - dolga
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Komendska Dobrava
nedelja, 15. 5. 2016
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sreda, 18. 5. 2016
Prvenstvo Univerze - srednja
Eneja Osterman
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 21. 5. 2016
21.5-27.5 EOC & ETOC - srednja
Czech Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jesenik
sobota, 21. 5. 2016
21.-22.5. ECTO 3 & 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Červený Kameň & Borský Mikuláš (SLK)
sobota, 28. 5. 2016
SOL 5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 29. 5. 2016
Šprint SOL 4 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin

junij

sobota, 4. 6. 2016
OLP3 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Vojsko
nedelja, 5. 6. 2016
DP šprint, Šprint SOL 5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Spodnja Idrija
sobota, 11. 6. 2016
11.-12.6. Menina TrailO - PreO & TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 12. 6. 2016
Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 18. 6. 2016
Cerkno Cup, MTB-O DP srednje, SOL - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
sobota, 18. 6. 2016
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Predgriže
nedelja, 19. 6. 2016
SOL 6 - srednja
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ig
četrtek, 30. 6. 2016
30.6.-3.7 EYOC - srednja
Polish Orienteering Association
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Jaroslaw

julij

sobota, 2. 7. 2016
2.7-3.7. 24h štafeta - srednja
TIPO TKE
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kab-hegy
sobota, 2. 7. 2016
2.-3.7. ECTO 5 & 6 - PreO
ASD Or. Crea Rossa
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Conca del Tesino (ITA)
sobota, 9. 7. 2016
9.7-15.7 JWOC - srednja
Swiss Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Engadin
petek, 22. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DP TempO, SOL - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 23. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 2 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
nedelja, 24. 7. 2016
Cerkno Cup, DAN 3, SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 27. 7. 2016
27.7-31.7 OO Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

avgust

sreda, 3. 8. 2016
3.8.-6.8. Bubo Cup - srednja
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Beli, Cres
sobota, 20. 8. 2016
20.8-27.8. WOC & WTOC - srednja
Svensk Orienteering
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Strömstad
nedelja, 28. 8. 2016
SOL 8 - srednja
Mladinska reprezentanca
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Bohinj

september

sobota, 3. 9. 2016
OLP5 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
nedelja, 18. 9. 2016
OLP6 - 50KT (score) - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Godovič
petek, 23. 9. 2016
23.9.-24.9. ROT - dolga
RSK Škofja Loka
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

petek, 23. 9. 2016
23.9.-25.9. Alpe Adria - srednja
Friuli Venezia Giulia Region
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zgonik
sobota, 24. 9. 2016
24.-25.9. DP PreO & Trzin TempO - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamniška Bistrica & Trzin
četrtek, 29. 9. 2016
DP šolsko - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

oktober

sobota, 1. 10. 2016
DP srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Sv. Jernej
sobota, 8. 10. 2016
OLP7 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni vrh nad Cerknim
nedelja, 16. 10. 2016
DP šprint štefete, zaključek lige - sprint
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kamnik