Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Partnerji:

Mednarodna orientacijska zveza Olimpijski komite Slovenije - Združenje športnih Zvez Fundacija za šport Ministrstvo za šolstvo in šport Amfibija
Domov / Aktualno / Koledar

Koledar

SPOL 1 - Kazlje (na Lipici Open) (sobota, 10. 3. 2012)

Organizator: Orientacijski klub Trzin
Kraj: Kazlje
Tip: SOL
Razdalja: drugo
WWW: http://www.lipicaopen.com/
E-mail: kreso.kerestes@gmail.com

Razpis

Tekmovanje: tekmovanje v precizni orientaciji, Slovenska PreO liga 2012
Kraj tekmovanja: Kazlje (karta). Od cilja (OT) do starta (preO) je 500 m v smeri proti zahodu.
Datum: sobota, 10. marec 2012
Prvi štart: ob 13.00. Štartna lista ne bo objavljena. Na štart pridite, ko boste zaključili s tekmovanjem v orientacijskem teku.

Organizator: OK Trzin
Traser: Krešo Keresteš
Karta: nova karta, ISOM, 2012, 1:5000
Kategorije: Pre-E (elita), Pre-A, Pre-N (začetniki)
Prijave: online prijave na orienteeringonline.net
Nagrade: medalje in praktične nagrade za najboljše tri v vsaki kategoriji. Razglasitev bo skupna za obe tekmovanji 11. marca.
 
Štartnina:
do 4. marca: 7 EUR (Pre-E & Pre-A), 4 EUR (Pre-N)
po 4. marcu: 10 EUR (Pre-E & Pre-A), 6 EUR (Pre-N)
Vsa plačila morajo biti opravljena ob prijavi na kraju samem.

Obvestila:
Vsi tekmovalci tekmujejo na lastno odgovornost.
Tekmovalci niso zavarovani s strani organizatorja.
INFORMACIJE: kreso.kerestes@gmail.com (zadnji teden pred tekmovanjem)


 

Event: TrailO event, Slovenian TrailO Cup 2012
Location: Kazlje (map). Distance from the Finish (FootO) to the Start (TrailO) is 500 m and Start is in direction to the West.
Date: Saturday, 10th March, 2012
First start: at 1 p.m. The start list will not be published. Come to the Start after finishing your FootO course.
 
Organizer: OK Trzin
Course planner: Kreso Kerestes
Map: new map, ISOM, 2012, 1:5000
Classes: Pre-E (elite), Pre-A, Pre-N (beginners)
Entries: online entries at orienteeringonline.net
Prizes: medals and practical prizes for the best three in every class. Prize giving ceremony will be together for both events on 11th March.
 
Fees:
until 4th March: 7 EUR (Pre-E & Pre-A), 4 EUR (Pre-N)
after 4th March: 10 EUR (Pre-E & Pre-A), 6 EUR (Pre-N)
All payments to be done at the site upon registration.

Notes:
All competitors take part in the competition at their own risk.
Competitors are not insured by organizer.
INFORMATION: kreso.kerestes@gmail.com (last week before the event)

Karta: Kazlje - Utovlje

Standard: ISOM
št. karte: 228
Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p.
Lokacija: Geopedia
Avtorji: Tibor Erdelyi, Ivan Nagy
Merilo: 1:10000
Stanje: II.2012
Površina: 2.01km2


Karta je bila doslej uporabljena:




Koledar tekem in treningov

marec

sobota, 4. 3. 2017
ZL 21 - finale - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 12. 3. 2017
SOL 1, Lipica Open - dolga
DROT
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Krajna vas
sobota, 18. 3. 2017
Lipica TrailO (Night PreO) - SPOL 2 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lokev
sobota, 18. 3. 2017
Lipica TrailO (TempO) - ECTO 1, SPOL 1 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 19. 3. 2017
Lipica TrailO (PreO) - ECTO 2, SPOL 3 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lipica
nedelja, 26. 3. 2017
OLP1 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

april

nedelja, 2. 4. 2017
SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga
Mariborski orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hrastovec
sobota, 8. 4. 2017
SG MTBO 2017 - Šprint - sprint
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
sobota, 8. 4. 2017
SOL 3 - srednja
Škofjeloški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Crngrob
nedelja, 9. 4. 2017
SG MTBO 2017 - DP Srednje - srednja
Orientacijski klub Slovenj Gradec
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovenj Gradec
nedelja, 30. 4. 2017
Pokal treh dežel - srednja
KOLV
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Avstrija

maj

nedelja, 7. 5. 2017
SOL 4 - srednja
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Prenje
sreda, 17. 5. 2017
Študentsko prvenstvo - srednja
OZS
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kodeljevo, Ljubljana
sobota, 20. 5. 2017
SOL 5, DP dolge - dolga
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
nedelja, 21. 5. 2017
DP štafete - štafeta
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Lome
sreda, 24. 5. 2017
Svetovni dan orientacije 2017 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij

sobota, 27. 5. 2017
OLP2 - klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Črni Vrh nad Idrijo

junij

sobota, 3. 6. 2017
OLP3 - Dan orientacije na Hlevišah - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Hleviše, Idrija
petek, 9. 6. 2017
Soča Outdoor - trening - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
sobota, 10. 6. 2017
SSOL 3, E1, Soča Outdoor - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
nedelja, 11. 6. 2017
E2, OLP, Soča Outdoor - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tolmin
petek, 16. 6. 2017
AA štefete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerklje
sobota, 17. 6. 2017
WRE, AA srednje - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kalce
sobota, 17. 6. 2017
SSOL 4 - sprint
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Tivoli, Ljubljana
nedelja, 18. 6. 2017
SOL 6, WRE, AA - dolga
Orientacijski klub Tivoli
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rašica
sobota, 24. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 4 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina
nedelja, 25. 6. 2017
Menina TrailO - SPOL 5 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Menina planina

julij

sobota, 1. 7. 2017
OLP4 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Cerkno
sobota, 8. 7. 2017
ECTO 5 - PreO
Latvian Orienteering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
nedelja, 9. 7. 2017
ECTO 6 - PreO
Latvian Orientering Federation
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Aglona, Latvija
ponedeljek, 10. 7. 2017
WTOC 2017 (10. - 15. 7. 2017) - PreO
OSK Falco, Litva
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Birštonas, Litva

september

sobota, 9. 9. 2017
SOL 7 - srednja
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Zogrnji Podvin
nedelja, 10. 9. 2017
DP sprint, SSOL 5 - sprint
Orientacijski klub Brežice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Celje
sobota, 16. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - DP PreO, SOL 6 - PreO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Toško Čelo
nedelja, 17. 9. 2017
OLP5 - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Idrija
nedelja, 17. 9. 2017
Jesensko O-srečanje - SPOL 7 - TempO
Orientacijski klub Trzin
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ljubljana
sobota, 23. 9. 2017
OLP6 - srednja
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Logatec
sobota, 30. 9. 2017
DP srednje - srednja
Kamniški orientacijski klub
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Velika planina

oktober

sobota, 7. 10. 2017
SOL 8 - dolga
Orientacijski klub Slovenske Konjice
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Rogla
sobota, 14. 10. 2017
OLP7 + SPOL PreO - sprint
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Ajdovščina
sobota, 14. 10. 2017
DP TempO, SPOL 8 - TempO
Orientacijski klub Azimut
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
?
sobota, 21. 10. 2017
DP mešane sprint štafete - štafeta
Orientacijski klub Komenda
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Kranj
sobota, 28. 10. 2017
ECTO 9 - PreO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška
nedelja, 29. 10. 2017
ECTO 10 - TempO
Farmaceut Bratislava, Slovaška
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij
Slovaška

maj

sreda, 23. 5. 2018
Svetovni dan orientacije 2018 - srednja
Vsi klubi
WWWStartnaElektronska poštaRazpisVeč informacij