Partnerji:
|
Rezultati
Udin boršt, OSL4 (nedelja, 2. 2. 2003) | Organizator: - Kraj: Tip: SOL Razdalja: srednja
Rezultati Razpis: povezava
Karta: Udin boršt | Standard: ISOM št. karte: 3 Lastnik: Orientacijski klub Tivoli Lokacija: Prikaz Avtorji: Mile Stevanović, Slobodan Radovanović Merilo: 1:15000 Stanje: III. 1989 Površina: 9.94km2
| V času nastanka zanesljivo najboljša slovenska karta. Tudi danes je lahko za zgled čitljive karte v merilu 1 : 15000. Južna polovica karte je bila ponovno izdelana leta 2000 (karta št. 95, Mlaka). Večji del površine karte je zakrasel (konglomeratna podlaga). Preko poletja in zgodaj jeseni je gibanje marsikje zelo oteženo zaradi visoke trave in praproti. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezultati (SOL in DP) / 2019december | | sobota, 7. 12. 2019 SSOL 1 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
| november | | sobota, 23. 11. 2019 ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| oktober | | nedelja, 20. 10. 2019 DP sprint štafete - sprint Orientacijski klub Polaris |
Koper
| | nedelja, 13. 10. 2019 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 12. 10. 2019 DP dolge, SOL - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 5. 10. 2019 SOL 8 - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Pohorje
| | četrtek, 3. 10. 2019 DP šolsko - srednja OZS |
Maribor
| september | | nedelja, 22. 9. 2019 SPOL 7 - DP Štafete - štafeta Orientacijski klub Trzin | Menina planina
| | nedelja, 22. 9. 2019 SOL 7 - dolga Orientacijski klub Polaris | Menina Planina
| | sobota, 21. 9. 2019 SPOL 6 - DP TempO - TempO Orientacijski klub Trzin | Menina planina
| | sobota, 7. 9. 2019 DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas
| avgust | | sobota, 31. 8. 2019 SPOL 5 - DP PreO - PreO Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| | petek, 9. 8. 2019 Cerkno Cup - DAN 1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
| junij | | nedelja, 2. 6. 2019 DP sprint, SSOL 6 - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| maj | | nedelja, 26. 5. 2019 JVP2019 SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Brežice | Brežice
| | sreda, 15. 5. 2019 Državno univerzitetno prvenstvo - srednja Orientacijski klub Polaris | Rožnik, Ljubljana
| | nedelja, 12. 5. 2019 SSOL 4 - sprint Planinsko društvo Tolmin | Tolmin
| | nedelja, 5. 5. 2019 SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
| | sobota, 4. 5. 2019 SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| april | | sobota, 13. 4. 2019 SOL 4 - srednja Orientacijski klub Azimut | Hleviše
| marec | | nedelja, 31. 3. 2019 SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Komenda |
Komenda
| | sobota, 30. 3. 2019 SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja Škofjeloški orientacijski klub |
Crngrob
| | sobota, 23. 3. 2019 SPOL 4 - Őrség Cup PreO - CANCELED - PreO Zalaegerszegi TFC | Kercaszomor / Krčica (HUN)
| | nedelja, 17. 3. 2019 SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lokev
| | sobota, 16. 3. 2019 SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
| | nedelja, 10. 3. 2019 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E1 - sprint FISO FVG |
Gorica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E2 - sprint FISO FVG |
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - sprint FISO FGV | Gorica
| | sobota, 2. 3. 2019 SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO FISO FVG | Gorizia / Gorica (ITA)
| februar | | sobota, 16. 2. 2019 SKI O DP in SOL - srednja Orientacijski klub Polaris | Rateče
| januar | | nedelja, 20. 1. 2019 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipava
|
|
|
Lepo vabljeni, da se nam pridružite na letošnjem orientacijskem taboru.
Tabor bo potekal v Dolenjskih Toplicah v Taboru Mojca, med sredo 26. 6. in nedeljo 30. 6. 2024.
Dokončno pa so prijave odprte do 15.5.
|
|