Partnerji:
|
Rezultati
ZL1 (sobota, 4. 11. 2017) | Organizator: Orientacijski klub Komenda Kraj: Črni Vrh nad Idrijo Tip: regionalna Razdalja: srednja
Rezultati Startna lista: povezava Razpis: povezava
Karta: Predgriže 2 | Standard: ISOM št. karte: 87 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia, Martin Lejsek, Zdeněk Švec, Zdeněk Sokolář, Jaroslav Opletal, Ondřej Kotecký, Martin Sajal, Lukáš Hýbl Merilo: 1:10000 Stanje: VII. 1999 Površina: 6.89km2
| Najbolj znana srednjeevropska revija o orientacijskem teku - Orienteering Today, je karto izbrala za karto meseca v drugi številki revije v letu 2006. Severni del karte je kraški in to "močno" kraški. Polja malih vrtač, detajlov prekinja cesta, ki teče po sredini karte. Južni del je kontinentalen in hiter. Severni del karte je bil obnovljen leta 2006. Na njej so trenirali trije svetovni prvaki - Chris Terkelsen, Emil Wingstedt in Jarkko Houvila! "I remember the terrain as being both very physically and technically demanding. It was very interesting and it was a challenge that I haven’t seen anywhere else in the world." Chris Terkelsen, Danska, Svetovni prvak v štafeti 1997, 2. mesto na srednji razdalji 2005; "Few terrains can match the challange of detailed karst found on the Predgrize map. With it's complicated contours and rough ground your technical ability is setting the limit when running on this well made map. If you master Predgrize in full speed you're unlikely to find any more orienteering challanges. Remembering my last visit to the map, I'm luckily not there yet ..." Emil Wingstedt, Švedska, Svetovni prvak v šprintu v letih 2005, 2006, svetovni prvak v štafeti 2003. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezulrati OT / 2017december | | sobota, 23. 12. 2017 ZL8 - predbožična srednja - srednja PD Tolmin, OK Azimut | Tolmin
| | sobota, 16. 12. 2017 ZL7 - nočna one man relay - srednja Orientacijski klub Azimut | Godovič
| | sobota, 9. 12. 2017 SSOL 2 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| | četrtek, 7. 12. 2017 Terenska vaja GIG - srednja FGG |
| | nedelja, 3. 12. 2017 ZL6 - Hribovska - srednja Orientacijski klub Azimut | Cerkno
| | sobota, 2. 12. 2017 ZL5 - Score - srednja Orientacijski klub Komenda | Vodice
| november | | nedelja, 26. 11. 2017 SSOL1 - sprint Orientacijski klub Azimut & CAI XXX Ottobre | Milje, Italija
| | nedelja, 19. 11. 2017 SOM - Slovenski orientacijski maraton - ultra dolga Orientacijski klub Brežice |
Sromlje
| | sobota, 18. 11. 2017 ZL4 - srednja Orientacijski klub Azimut | Dole nad Idrijo
| | sobota, 11. 11. 2017 ZL2 - sodniška - srednja Orientacijski klub Azimut | Kalce
| | sobota, 4. 11. 2017 ZL1 - srednja Orientacijski klub Komenda | Črni Vrh nad Idrijo
| oktober | | sobota, 21. 10. 2017 DP mešane sprint štafete - štafeta Orientacijski klub Komenda |
Kranj
| | sobota, 14. 10. 2017 OLP7 - sprint Orientacijski klub Azimut | Idrija
| | petek, 13. 10. 2017 Labirint Idrija - sprint Orientacijski klub Azimut |
| | sobota, 7. 10. 2017 SOL 8 - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Rogla
| | nedelja, 1. 10. 2017 DP srednje - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Soriška planina
| september | | četrtek, 28. 9. 2017 Mobilna orientacija - srednja Orientacijski klub Tivoli | Ljubljana
| | sreda, 27. 9. 2017 DP šolsko - srednja Orientacijski klub Komenda |
Komenda
| | sobota, 23. 9. 2017 OLP6 - ultra dolga OK Azimut, PD Ajdovščina, ZTS | Otlica
| | četrtek, 14. 9. 2017 Odprto prvenstvo MOL v orientacijskem teku za osnovne in srednje šole - sprint Orientacijski klub Polaris | Ljubljana
| | nedelja, 10. 9. 2017 DP sprint, SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Brežice | Celje
| | sobota, 9. 9. 2017 SOL 7 - srednja Orientacijski klub Brežice | Zgornji Podvin
| avgust | | sobota, 26. 8. 2017 Bohinjski 3kotnik - srednja OK Komenda | Bohinj, gozdna šola
| | sreda, 2. 8. 2017 Bubo Cup 2. dan - srednja Ursus Outdoor | Cres
| | torek, 1. 8. 2017 Bubo Cup 1. dan - srednja Ursus Outdoor | Cres
| julij | | petek, 28. 7. 2017 OO Cup 5.dan - srednja DROT | Ljubljana - Rakitna
| | četrtek, 27. 7. 2017 OO Cup 4.dan - srednja DROT | Ljubljana - Rakitna
| | sreda, 26. 7. 2017 OO Cup 3.dan - srednja DROT | Ljubljana - Rakitna
| | torek, 25. 7. 2017 OO Cup 2.dan - srednja DROT | Ljubljana - Rakitna
| | ponedeljek, 24. 7. 2017 OO Cup 1.dan - dolga DROT | Ljubljana - Rakitna
| | nedelja, 2. 7. 2017 OLP4 - srednja Orientacijski klub Azimut | Cerkno
| junij | | nedelja, 18. 6. 2017 SOL 6, WRE, AA - dolga OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda | Rašica
| | sobota, 17. 6. 2017 WRE, AA srednje - srednja OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda | Kalce
| | sobota, 17. 6. 2017 SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Tivoli | Tivoli, Ljubljana
| | petek, 16. 6. 2017 AA, štafeta - štafeta OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda | Cerklje
| | nedelja, 11. 6. 2017 OLP3, Soča Outdoor - srednja Orientacijski klub Azimut | Tolmin
| | sobota, 10. 6. 2017 SSOL3, Soča Outdoor - sprint Orientacijski klub Azimut | Tolmin
| | torek, 6. 6. 2017 Alpe Adria - trening dan - srednja Mladinska/članska reprezentanca | Črni Vrh nad Idrijo
| | sobota, 3. 6. 2017 OLP2 - KP OK Azimut - srednja Orientacijski klub Azimut | Hleviše, Idrija
| maj | | sobota, 27. 5. 2017 Klubsko prvenstvo OK Komenda - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda
| | četrtek, 25. 5. 2017 Terenske vaje - srednja UL FGG | Velika planina
| | nedelja, 21. 5. 2017 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut |
Lome
| | sobota, 20. 5. 2017 SOL 5, DP dolge - dolga Orientacijski klub Azimut |
Lome
| | četrtek, 18. 5. 2017 Študentsko prvenstvo - srednja Orientacijski klub Polaris | Kodeljevo, Ljubljana
| | nedelja, 7. 5. 2017 SOL 4 - srednja Orientacijski klub Komenda | Prenje
| april | | četrtek, 27. 4. 2017 ISF World School Orienteering Championships - srednja ISF / FISO | Ficuzza, Sicilija
| | torek, 25. 4. 2017 ISF World School Orienteering Championships - štafeta ISF / FISO | Palermo, Sicilija
| | ponedeljek, 24. 4. 2017 ISF World School Orienteering Championships - dolga ISF / FISO | Ficuzza, Sicilija
| | ponedeljek, 17. 4. 2017 Easter4 - 4. dan - srednja Društvo za razvoj orientacijskega teka | Ajdovščina
| | nedelja, 16. 4. 2017 Easter4 - 3. dan - dolga Društvo za razvoj orientacijskega teka | Hrušica - Podgrad
| | sobota, 15. 4. 2017 Easter4 - 2. dan - srednja Društvo za razvoj orientacijskega teka | Hrušica - Podgrad
| | petek, 14. 4. 2017 Easter4 - 1. dan - sprint Društvo za razvoj orientacijskega teka | Koper
| | sobota, 8. 4. 2017 SOL 3 - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Crngrob
| | nedelja, 2. 4. 2017 SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga Orientacijski klub Polaris | Hrastovec
| marec | | nedelja, 26. 3. 2017 OLP1 - one-man relay - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| | nedelja, 12. 3. 2017 SOL 1, Lipica Open - dolga DROT | Krajna vas
| | sobota, 4. 3. 2017 ZL 21 - finale - srednja Orientacijski klub Azimut |
Idrija
| februar | | nedelja, 19. 2. 2017 ZL 20 - Zimski kraški izziv - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
| | sobota, 11. 2. 2017 ZL 17 Mobil-O - srednja Orientacijski klub Komenda |
Komenda
| | sreda, 8. 2. 2017 ZL 16 - Kulturno dolga - srednja Orientacijski klub Azimut | Ljubno
| | nedelja, 5. 2. 2017 ZL 15 - srednja Orientacijski klub Komenda | Podboršt
| januar | | nedelja, 15. 1. 2017 ZL 14 - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Srednje Bitnje
| | petek, 13. 1. 2017 ZL 13 rojstnodnevna - sprint Orientacijski klub Polaris |
Ljubljana Koseze
| | nedelja, 8. 1. 2017 ZL 12 - Brez meja - srednja AŠD Gaja | Gropada
| | sobota, 7. 1. 2017 ZL11 - knock out sprint - sprint Orientacijski klub Komenda | Ljubljana
|
|
|
Lepo vabljeni, da se nam pridružite na letošnjem orientacijskem taboru.
Tabor bo potekal v Dolenjskih Toplicah v Taboru Mojca, med sredo 26. 6. in nedeljo 30. 6. 2024.
Dokončno pa so prijave odprte do 15.5.
|
|