Partnerji:
|
Rezultati
ZL7 - nočna one man relay (sobota, 16. 12. 2017) | Organizator: Orientacijski klub Azimut Kraj: Godovič Tip: regionalna Razdalja: srednja
Rezultati Startna lista: povezava Razpis: povezava E-mail: info@cerkno-cup.com
Karta: Klavžar | Standard: ISOM št. karte: 132 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk Merilo: 1:10000 Stanje: 2004 Površina: 7.19km2
| Kraško področje med Črnim Vrhom nad Idrijo in Godovičem, ki je bilo predhodno prikazano na kartah št. 56 Lome (severni del karte) in št. 109 Godovič. Reambulacija VII./2004 in prej: Cesare Tarabocchia, Mile Stevanović, Slavko Asak, Orest Kotylo, Bogdan Stramyk.
2010 - reambulacija severnega dela od makadamske ceste, ki gre od domačije Klavžar proti Novem Svetu - Mile Stevanović
| Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezultati (SOL in DP) / 2018december | | sobota, 8. 12. 2018 SSOL 1 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| oktober | | nedelja, 21. 10. 2018 DP šprint štafete - štafeta Orientacijski klub Brežice |
Brežice
| | sobota, 6. 10. 2018 Jugovzhodni pokal, SOL 8 - dolga Orientacijski klub Brežice | Mali Boršt
| | četrtek, 4. 10. 2018 Državno šolsko orientacijsko tekmovanje - srednja Orientacijska zveza Slovenije |
Crnngrob
| september | | nedelja, 23. 9. 2018 DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Vranja Peč
| | sobota, 8. 9. 2018 SOL 7, Vinička vas, Maribor - srednja Mariborski orientacijski klub | Vinička vas
| avgust | | sobota, 25. 8. 2018 DP PreO, SEEOC - SPOL7 - PreO Orientacijski klub Azimut | Idrija
| | sreda, 22. 8. 2018 Cerkno Cup - E1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Cerkno
| junij | | nedelja, 17. 6. 2018 Menina planina TrailO - SPOL5 - TempO Orientacijski klub Trzin |
Menina planina
| | sobota, 16. 6. 2018 Menina planina TrailO - SPOL4 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Menina planina
| | nedelja, 10. 6. 2018 SOL 6 - srednja Planinsko društvo Tolmin | Tolmin
| | nedelja, 3. 6. 2018 DP šprint, SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Tivoli | Ljubljana
| maj | | nedelja, 27. 5. 2018 SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
| | nedelja, 13. 5. 2018 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Polaris | Rakitna
| | sobota, 12. 5. 2018 DP dolge, SOL 4 - dolga Orientacijski klub Polaris | Rakitna
| april | | nedelja, 22. 4. 2018 SG MTBO 2018 - DP Srednje - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec |
| | sobota, 21. 4. 2018 SG MTBO 2018 - Šprint - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
| | nedelja, 15. 4. 2018 SOL 3 - srednja Orientacijski klub Komenda | Zalštad
| | nedelja, 8. 4. 2018 SOL 2, DP ultra dolge - ultra dolga Škofjeloški orientacijski klub | Pevno
| | nedelja, 8. 4. 2018 DP TempO - SPOL3 - TempO Planinsko društvo Ajdovščina | Ajdovščina
| | sobota, 7. 4. 2018 DP PreO štafete - štafeta Orientacijski klub Trzin | Mlaka pri Kranju
| marec | | nedelja, 25. 3. 2018 SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Azimut | Spodnja Idrija
| | nedelja, 11. 3. 2018 Lipica OPEN - SOL 1 - dolga DROT | Lokev
| | nedelja, 11. 3. 2018 Lipica TrailO - SPOL2 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
| | sobota, 10. 3. 2018 Lipica TrailO - SPOL1 - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
| | nedelja, 4. 3. 2018 Ski-O SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Logatec
| februar | | nedelja, 11. 2. 2018 Ski-O SOL 4 - srednja PD Ajdovščina in OK Azimut | Hotedršica
| | petek, 9. 2. 2018 Neuradno prvenstvo Slovenije v indoor orientaciji - sprint Mario Vaffo | Portel 33
| januar | | sobota, 27. 1. 2018 SSOL 3 - sprint Orientacijski klub Komenda | Kranj
| | nedelja, 21. 1. 2018 SkiO DP in SOL - srednja Orientacijski klub Polaris | Pokljuka - Rudno polje
|
|
|
Vabljeni na orientacijski tabor.
26. - 30. 6. 2024, Tabor Mojca, Dolenjske Toplice
Prijave (do 20. 5., omejeno število mest).
|
|