Partnerji:
|
Rezultati
Pokalačinka (sobota, 15. 9. 2007) | Organizator: - Kraj: Traške Dobrave Tip: regionalna Razdalja: dolga
Rezultati Razpis: povezava
Karta: Traške Dobrave MTBO | Standard: MTB-O št. karte: 4 Lastnik: Škofjeloški orientacijski klub Lokacija: Prikaz Avtorji: Bogdan Stramyk, Eneja Osterman, Sandi Kmetič Merilo: 1:15000 Stanje: IX. 2007 Površina: 10.75km2
| Izrazito ravninski teren z redkimi plitvimi vrtačami v gozdnem delu ter kultiviranimi njivami in travniki v odprtem delu. V gozdnem delu gosta mreža poti, pretežno dvoslednih, mestoma slabo vidnih in zmerno do zelo zaraščenih. Mreža hitrih do srednje hitrih kolovoznih poti med njivami. Karta je bila leta 2008 še nekoliko razširjena (karta št. 6). | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezultati (SOL in DP) / 2019december | | sobota, 7. 12. 2019 SSOL 1 - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec |
| november | | sobota, 23. 11. 2019 ZL/DP Sprint (MŽ21, M35) - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| oktober | | nedelja, 20. 10. 2019 DP sprint štafete - sprint Orientacijski klub Polaris |
Koper
| | nedelja, 13. 10. 2019 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 12. 10. 2019 DP dolge, SOL - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni vrh - Blegoš
| | sobota, 5. 10. 2019 SOL 8 - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Pohorje
| | četrtek, 3. 10. 2019 DP šolsko - srednja OZS |
Maribor
| september | | nedelja, 22. 9. 2019 SPOL 7 - DP Štafete - štafeta Orientacijski klub Trzin | Menina planina
| | nedelja, 22. 9. 2019 SOL 7 - dolga Orientacijski klub Polaris | Menina Planina
| | sobota, 21. 9. 2019 SPOL 6 - DP TempO - TempO Orientacijski klub Trzin | Menina planina
| | sobota, 7. 9. 2019 DP srednje - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas
| avgust | | sobota, 31. 8. 2019 SPOL 5 - DP PreO - PreO Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| | petek, 9. 8. 2019 Cerkno Cup - DAN 1 - srednja Orientacijski klub Azimut | Rupe
| junij | | nedelja, 2. 6. 2019 DP sprint, SSOL 6 - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| maj | | nedelja, 26. 5. 2019 JVP2019 SSOL 5 - sprint Orientacijski klub Brežice | Brežice
| | sreda, 15. 5. 2019 Državno univerzitetno prvenstvo - srednja Orientacijski klub Polaris | Rožnik, Ljubljana
| | nedelja, 12. 5. 2019 SSOL 4 - sprint Planinsko društvo Tolmin | Tolmin
| | nedelja, 5. 5. 2019 SGMTBO 2019 - WRE & WMS - dolga Orientacijski klub Slovenj Gradec |
Slovenj Gradec
| | sobota, 4. 5. 2019 SGMTBO 2019 - WRE & WMS - srednja Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| april | | sobota, 13. 4. 2019 SOL 4 - srednja Orientacijski klub Azimut | Hleviše
| marec | | nedelja, 31. 3. 2019 SOL 3, Pokal treh dežel 2. dan- dolge, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Komenda |
Komenda
| | sobota, 30. 3. 2019 SOL 2, Pokal treh dežel 1.dan - srednja Škofjeloški orientacijski klub |
Crngrob
| | sobota, 23. 3. 2019 SPOL 4 - Őrség Cup PreO - CANCELED - PreO Zalaegerszegi TFC | Kercaszomor / Krčica (HUN)
| | nedelja, 17. 3. 2019 SPOL 3 - Lipica TrailO - PreO Orientacijski klub Trzin |
Lokev
| | sobota, 16. 3. 2019 SPOL 2 - Lipica TrailO - TempO Orientacijski klub Trzin |
Lipica
| | nedelja, 10. 3. 2019 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E1 - sprint FISO FVG |
Gorica
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - E2 - sprint FISO FVG |
| | nedelja, 3. 3. 2019 SSOL 3 - sprint FISO FGV | Gorica
| | sobota, 2. 3. 2019 SPOL 1 - Regionalno prvenstvo FVG - PreO FISO FVG | Gorizia / Gorica (ITA)
| februar | | sobota, 16. 2. 2019 SKI O DP in SOL - srednja Orientacijski klub Polaris | Rateče
| januar | | nedelja, 20. 1. 2019 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipava
|
|
|
Lepo vabljeni, da se nam pridružite na letošnjem orientacijskem taboru.
Tabor bo potekal v Dolenjskih Toplicah v Taboru Mojca, med sredo 26. 6. in nedeljo 30. 6. 2024.
Dokončno pa so prijave odprte do 15.5.
|
|