Partnerji:
|
Rezultati
OLP4 (sobota, 7. 6. 2008) | Organizator: Orientacijski klub Azimut Kraj: Godovič Tip: regionalna Razdalja: srednja
Rezultati Razpis: povezava E-mail: irma.pretnar@siol.net
Karta: Godovič | Standard: ISOM št. karte: 109 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Cesare Tarabocchia, Slavko Asak, Mile Stevanović Merilo: 1:10000 Stanje: 2002 Površina: 3.32km2
| Kraski teren juzno od Godoviča, ki je v celoti nekoliko manj razčlenjen kot okoliška kartirana področja. Celotna karta je bila izdana še v okviru karte št. 132 Klavžar, na kateri je bil prikazan tudi severni del karte Lome. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezulrati OT / 2020oktober | | nedelja, 4. 10. 2020 SOL 7 - Prenje - srednja Orientacijski klub Komenda | Prenje, Cerklje na Gorenjskem
| september | | sreda, 23. 9. 2020 DP solsko - srednja Orientacijski klub Komenda |
| | nedelja, 20. 9. 2020 SOL 6 - srednja Orientacijski klub Brežice | Novo mesto
| | nedelja, 13. 9. 2020 3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga Orientacijski klub Komenda | Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
| | sobota, 12. 9. 2020 2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Komenda | Kamnik
| | sobota, 12. 9. 2020 1 Orange O-Cup - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
| | nedelja, 6. 9. 2020 DP, SSOL5 - sprint Orientacijski klub Azimut |
Idrija
| | sobota, 5. 9. 2020 SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| avgust | | sobota, 29. 8. 2020 Orientacijski tek v Koruznem Labirintu - sprint Orientacijski klub Slovenske Konjice | Maribor
| | sobota, 22. 8. 2020 Trening - Bohinjsko jezero - TK Bohinj 2020 - srednja Orientacijski klub Komenda | Ob Bohinjskem jezeru - Gozdna šola
| | petek, 14. 8. 2020 Klubski spustaški trening - sprint Orientacijski klub Polaris | Rudno polje
| julij | | sobota, 4. 7. 2020 Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja Orientacijski klub Azimut | Pokljuka
| junij | | nedelja, 21. 6. 2020 SOL 2, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Tivoli | Dobeno
| | nedelja, 14. 6. 2020 SOL 4 DP srednje - srednja Orientacijski klub Azimut | Dole nad Idrijo
| | sobota, 6. 6. 2020 Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja Orientacijski klub Polaris | Hum
| maj | | nedelja, 24. 5. 2020 Trening po vzorcu ZL: Končno! - srednja Orientacijski klub Komenda | Podboršt
| marec | | sobota, 7. 3. 2020 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
| | nedelja, 1. 3. 2020 ZL 13 Cik-cak - srednja Orientacijski klub Komenda | Zalštad
| februar | | sobota, 1. 2. 2020 ZL12 score - drugo Orientacijski klub Azimut | Trebenče
| januar | | nedelja, 26. 1. 2020 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipavski Križ
| | nedelja, 19. 1. 2020 ZL11 - srednja Gaja orienteering | Padriče-Gropada
| | nedelja, 12. 1. 2020 ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint Orientacijski klub Polaris |
Šiška, Ljubljana
| | sobota, 11. 1. 2020 Test 1 - 3000m - drugo OZS |
| | sobota, 11. 1. 2020 ZL 9 - klasika - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda - Križ
| | nedelja, 5. 1. 2020 ZL 8 - rogaining - ultra dolga Škofjeloški orientacijski klub | Škofja Loka
| | sobota, 4. 1. 2020 ZL7 - Novoletne štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Cerkno
|
|
|
Lepo vabljeni, da se nam pridružite na letošnjem orientacijskem taboru.
Tabor bo potekal v Dolenjskih Toplicah v Taboru Mojca, med sredo 26. 6. in nedeljo 30. 6. 2024.
Dokončno pa so prijave odprte do 15.5.
|
|