Partnerji:
|
Rezultati
Božična tekma, ZL6 - popravljene dolžine (sobota, 25. 12. 2010) | Organizator: Orientacijski klub Azimut Kraj: Cerkno Tip: regionalna Razdalja: sprint
Rezultati Startna lista: povezava Razpis: povezava
Karta: Cerkno 2 | Standard: ISSOM št. karte: 147 Lastnik: Orientacijski klub Azimut Lokacija: Prikaz Avtorji: Klemen Kenda Merilo: 1:5000 Stanje: IX. 2005 Površina: 0.77km2
| Mestna karta v ISSOM standardu. Karta zajema območje, ki je bilo izrisano v ISOM standardu že na karti št. 21 Cerkno iz leta 1992. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezulrati OT / 2022december | | sreda, 28. 12. 2022 ZL5 - drugo Orientacijski klub Polaris | Rudno polje
| | nedelja, 18. 12. 2022 ZL4 Rolerji + sprint - drugo Orientacijski klub Komenda | Komenda
| | sobota, 10. 12. 2022 ZL3 Parkljeva orientacija - sprint Orientacijski klub Slovenj Gradec | Slovenj Gradec
| | nedelja, 4. 12. 2022 SSOL1 - sprint Orientacijski klub Polaris | Piran
| november | | sobota, 26. 11. 2022 ZL2 - duatlon za precizne - sprint Orientacijski klub Azimut |
Logatec
| | sobota, 12. 11. 2022 SOM - ultra dolga Orientacijski klub Brežice | Črešnjevec pri Oštrcu
| oktober | | četrtek, 27. 10. 2022 ZL1 - Nočna orientacija v koruznem labirintu 2022 - sprint Orientacijski klub Polaris | Krtina
| | sobota, 22. 10. 2022 DP mešane štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Spodnja Idrija
| | sobota, 22. 10. 2022 DP mešane šprint štafete - rekreativci - sprint Orientacijski klub Azimut |
| | ponedeljek, 17. 10. 2022 TK EBM Papst - srednja Orientacijski klub Azimut |
| | sobota, 15. 10. 2022 JVP, DP srednje - srednja Orientacijski klub Brežice | Globočice
| | četrtek, 13. 10. 2022 DP osnovnih in srednjih šol - srednja Orientacijska zveza Slovenije |
Dolenjske Toplice
| | sobota, 8. 10. 2022 SOL8 - srednja Orientacijski klub Komenda | Ljubljana, Črnuče
| | nedelja, 2. 10. 2022 OLP - FVG O-Tour - Nova Gorica - sprint Mladinski center Nova Gorica in OK Azimut | Nova Gorica
| september | | sobota, 24. 9. 2022 Klubsko prvenstvo OK Azimut, OLP - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni vrh nad Idrijo
| | nedelja, 18. 9. 2022 SOL7 - srednja Orientacijski klub Azimut | Logatec
| avgust | | ponedeljek, 15. 8. 2022 Cerkno Cup - DAN4 - srednja Orientacijski klub Azimut |
Dole nad Idrijo
| | nedelja, 14. 8. 2022 Cerkno Cup - DAN3 - dolga Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| | sobota, 13. 8. 2022 Cerkno Cup - DAN2 - SOL6 - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| | petek, 12. 8. 2022 Cerkno Cup - DAN 1 - prolog - sprint Orientacijski klub Azimut | Cerkno
| julij | | nedelja, 24. 7. 2022 OLP Dolenjske Toplice - srednja Orientacijski klub Azimut | Dolenjske Toplice
| junij | | sreda, 15. 6. 2022 Prvenstvo Univerze v Ljubljani - sprint Orientacijski klub Polaris | Rožna dolina, Ljubljana
| | nedelja, 5. 6. 2022 Klubsko prvenstvo OK Polaris 2022 - sprint Orientacijski klub Polaris | Kranjska Gora
| maj | | nedelja, 29. 5. 2022 SSOL6 - sprint Orientacijski klub Azimut | Žiri
| | nedelja, 15. 5. 2022 DP štafete - štafeta Orientacijski klub Slovenske Konjice | Sveti Jernej
| | sobota, 14. 5. 2022 SOL5, DP dolge - dolga Orientacijski klub Slovenske Konjice | Sveti Jernej
| april | | nedelja, 24. 4. 2022 SOL4, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Komenda | Komenda
| | sobota, 23. 4. 2022 SOL3 - srednja Orientacijski klub Komenda | Komendska Dobrava
| | sobota, 23. 4. 2022 SSOL5 - sprint Orientacijski klub Komenda | Mengeš
| marec | | sobota, 26. 3. 2022 SOL2 - srednja Škofjeloški orientacijski klub | Kranj
| | sobota, 26. 3. 2022 SSOL4 - sprint Škofjeloški orientacijski klub | Okroglo
| | sobota, 12. 3. 2022 SOL1, Lipica Open - dolga DROT | Kazlje
| januar | | nedelja, 23. 1. 2022 SSOL3, DP - sprint Planinsko društvo Ajdovščina |
Ajdovščina
|
|
|
Lepo vabljeni, da se nam pridružite na letošnjem orientacijskem taboru.
Tabor bo potekal v Dolenjskih Toplicah v Taboru Mojca, med sredo 26. 6. in nedeljo 30. 6. 2024.
Dokončno pa so prijave odprte do 15.5.
|
|