Partnerji:
|
Rezultati
Rakitna (nedelja, 3. 12. 2000) | Organizator: - Kraj: Tip: SOL Razdalja: srednja
Rezultati Razpis: povezava
Karta: Rakitna | Standard: ISOM št. karte: 57 Lastnik: Lesovik, Ivan Nagy s.p. Lokacija: Prikaz Avtorji: Tibor Erdélyi, Imre Urbán, Nándor Vancsik, László Zentai, Zsuzsanna Varga (risanje) Merilo: 1:10000 (1:15000) Stanje: V. 1997 Površina: 7.6km2
| Hribovito kraško področje med Krimom in Rakitno. Nekatera pobočja so zares strma, ponekod brez izrazitih objektov, nad samo Rakitno pa tudi precej zaraščena. | Karta je bila doslej uporabljena: |
|
Rezulrati OT / 2020oktober | | nedelja, 4. 10. 2020 SOL 7 - Prenje - srednja Orientacijski klub Komenda | Prenje, Cerklje na Gorenjskem
| september | | sreda, 23. 9. 2020 DP solsko - srednja Orientacijski klub Komenda |
| | nedelja, 20. 9. 2020 SOL 6 - srednja Orientacijski klub Brežice | Novo mesto
| | nedelja, 13. 9. 2020 3 Orange O-Cup - SOL3 - dolga Orientacijski klub Komenda | Sračja dolina, Črnuče, Ljubljana
| | sobota, 12. 9. 2020 2 Orange O-Cup - SSOL 4 - sprint Orientacijski klub Komenda | Kamnik
| | sobota, 12. 9. 2020 1 Orange O-Cup - srednja Orientacijski klub Komenda | Stiška vas, Cerklje na Gorenjskem
| | nedelja, 6. 9. 2020 DP, SSOL5 - sprint Orientacijski klub Azimut |
Idrija
| | sobota, 5. 9. 2020 SOL 5 - srednja Orientacijski klub Azimut | Črni Vrh nad Idrijo
| avgust | | sobota, 29. 8. 2020 Orientacijski tek v Koruznem Labirintu - sprint Orientacijski klub Slovenske Konjice | Maribor
| | sobota, 22. 8. 2020 Trening - Bohinjsko jezero - TK Bohinj 2020 - srednja Orientacijski klub Komenda | Ob Bohinjskem jezeru - Gozdna šola
| | petek, 14. 8. 2020 Klubski spustaški trening - sprint Orientacijski klub Polaris | Rudno polje
| julij | | sobota, 4. 7. 2020 Klubsko prvenstvo OK Azimut - srednja Orientacijski klub Azimut | Pokljuka
| junij | | nedelja, 21. 6. 2020 SOL 2, DP ultra dolge - dolga Orientacijski klub Tivoli | Dobeno
| | nedelja, 14. 6. 2020 SOL 4 DP srednje - srednja Orientacijski klub Azimut | Dole nad Idrijo
| | sobota, 6. 6. 2020 Klubsko prvenstvo OK Polaris - srednja Orientacijski klub Polaris | Hum
| maj | | nedelja, 24. 5. 2020 Trening po vzorcu ZL: Končno! - srednja Orientacijski klub Komenda | Podboršt
| marec | | sobota, 7. 3. 2020 SOL 1 - dolga DROT | Lipica
| | nedelja, 1. 3. 2020 ZL 13 Cik-cak - srednja Orientacijski klub Komenda | Zalštad
| februar | | sobota, 1. 2. 2020 ZL12 score - drugo Orientacijski klub Azimut | Trebenče
| januar | | nedelja, 26. 1. 2020 SSOL 2 - sprint Planinsko društvo Ajdovščina | Vipavski Križ
| | nedelja, 19. 1. 2020 ZL11 - srednja Gaja orienteering | Padriče-Gropada
| | nedelja, 12. 1. 2020 ZL 10 - tek za soteskarjem in tek po spominu - sprint Orientacijski klub Polaris |
Šiška, Ljubljana
| | sobota, 11. 1. 2020 Test 1 - 3000m - drugo OZS |
| | sobota, 11. 1. 2020 ZL 9 - klasika - srednja Orientacijski klub Komenda | Komenda - Križ
| | nedelja, 5. 1. 2020 ZL 8 - rogaining - ultra dolga Škofjeloški orientacijski klub | Škofja Loka
| | sobota, 4. 1. 2020 ZL7 - Novoletne štafete - štafeta Orientacijski klub Azimut | Cerkno
|
|
|
Vabljeni na orientacijski tabor.
26. - 30. 6. 2024, Tabor Mojca, Dolenjske Toplice
Prijave (do 20. 5., omejeno število mest).
|
|