Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M35

NIme / klubČasZaostanekS-6161-6666-3232-7272-3636-3737-7171-7474-6868-6969-4747-4848-5050-5151-7575-5353-7676-104104-F
1Michael Stockmayer57:12+00:0001:15 (19)06:41 (3)08:23 (3)15:43 (2)19:27 (1)21:58 (1)23:22 (1)34:07 (1)36:08 (1)39:18 (2)41:00 (3)43:41 (3)48:25 (4)49:21 (4)50:18 (5)52:58 (6)55:24 (8)56:11 (10)57:12 (10)
HSV-OL Wr.Neustadt01:15 (19)05:26 (2)01:42 (2)07:20 (1)03:44 (1)02:31 (2)01:24 (2)10:45 (1)02:01 (2)03:10 (1)01:42 (9)02:41 (1)04:44 (1)00:56 (1)00:57 (1)02:40 (7)02:26 (6)00:47 (3)01:01 (3)
2Ivajlo Ivanov60:27+03:1500:42 (1)06:04 (1)07:45 (1)15:20 (1)19:38 (2)22:02 (2)23:27 (2)35:54 (2)37:42 (2)41:25 (3)42:41 (4)45:23 (4)50:13 (5)51:31 (5)52:31 (6)54:53 (7)58:48 (9)59:28 (11)60:27 (11)
Bulgaria National Team00:42 (1)05:22 (1)01:41 (1)07:35 (2)04:18 (3)02:24 (1)01:25 (3)12:27 (3)01:48 (1)03:43 (4)01:16 (2)02:42 (2)04:50 (2)01:18 (12)01:00 (3)02:22 (4)03:55 (22)00:40 (1)00:59 (2)
3Markus König61:09+03:5700:51 (3)07:22 (5)09:09 (5)16:56 (4)20:47 (3)23:41 (3)25:02 (3)36:53 (3)39:37 (3)43:14 (4)44:41 (5)48:05 (5)53:00 (6)54:03 (6)55:12 (7)57:20 (8)59:28 (10)60:10 (12)61:09 (12)
ASKÖ Henndorf00:51 (3)06:31 (5)01:47 (4)07:47 (3)03:51 (2)02:54 (4)01:21 (1)11:51 (2)02:44 (14)03:37 (2)01:27 (3)03:24 (10)04:55 (3)01:03 (2)01:09 (8)02:08 (1)02:08 (1)00:42 (2)00:59 (2)
4Lino Legac68:26+11:1400:47 (2)07:19 (4)09:04 (4)17:39 (5)23:51 (6)26:46 (5)28:26 (5)41:32 (5)43:40 (4)48:12 (5)49:27 (6)52:33 (6)59:04 (7)60:09 (7)61:19 (8)63:31 (9)66:09 (11)67:11 (13)68:26 (13)
OK Japetic00:47 (2)06:32 (6)01:45 (3)08:35 (7)06:12 (19)02:55 (5)01:40 (10)13:06 (8)02:08 (7)04:32 (9)01:15 (1)03:06 (5)06:31 (15)01:05 (3)01:10 (10)02:12 (2)02:38 (9)01:02 (15)01:15 (13)
5Boris Bauman75:08+17:5600:57 (9)07:55 (8)10:00 (8)19:47 (8)24:25 (7)27:39 (6)29:21 (6)43:57 (6)46:53 (7)52:47 (10)54:21 (11)57:56 (10)64:31 (10)65:42 (10)66:50 (11)70:02 (11)72:58 (12)73:51 (14)75:08 (14)
Mariborski OK00:57 (9)06:58 (10)02:05 (10)09:47 (13)04:38 (4)03:14 (8)01:42 (13)14:36 (15)02:56 (18)05:54 (24)01:34 (5)03:35 (15)06:35 (17)01:11 (6)01:08 (6)03:12 (18)02:56 (12)00:53 (10)01:17 (16)
6Aleš Poljanšek75:37+18:2500:57 (9)07:25 (6)09:29 (6)19:49 (9)25:27 (8)28:45 (9)30:35 (9)44:59 (9)48:05 (9)52:16 (8)53:46 (9)56:37 (8)62:38 (8)65:14 (9)66:34 (10)70:12 (12)73:11 (13)74:24 (15)75:37 (15)
OK Azimut00:57 (9)06:28 (4)02:04 (9)10:20 (19)05:38 (14)03:18 (12)01:50 (19)14:24 (14)03:06 (21)04:11 (7)01:30 (4)02:51 (3)06:01 (9)02:36 (28)01:20 (16)03:38 (21)02:59 (14)01:13 (19)01:13 (11)
7Gregor Anderluh75:53+18:4101:16 (20)07:59 (9)10:03 (9)20:15 (11)25:30 (9)29:16 (10)31:08 (10)44:48 (8)46:51 (6)51:35 (7)53:12 (8)56:22 (7)62:44 (9)64:13 (8)65:35 (9)68:24 (10)73:28 (15)74:37 (17)75:53 (16)
Orientacijski Klub Polaris01:16 (20)06:43 (8)02:04 (9)10:12 (17)05:15 (9)03:46 (19)01:52 (20)13:40 (10)02:03 (5)04:44 (16)01:37 (8)03:10 (6)06:22 (13)01:29 (15)01:22 (17)02:49 (9)05:04 (27)01:09 (17)01:16 (14)
8Petr Skyva75:58+18:4600:56 (6)08:03 (10)10:33 (11)19:51 (10)27:31 (13)30:42 (12)32:21 (11)46:43 (12)49:25 (12)54:06 (12)55:43 (13)59:05 (11)65:45 (14)66:59 (13)68:15 (14)71:04 (14)73:35 (16)74:46 (18)75:58 (17)
SCM Hanacke oblasti00:56 (6)07:07 (12)02:30 (22)09:18 (10)07:40 (24)03:11 (7)01:39 (9)14:22 (13)02:42 (13)04:41 (13)01:37 (8)03:22 (9)06:40 (18)01:14 (8)01:16 (13)02:49 (9)02:31 (7)01:11 (18)01:12 (8)
9Andrea Cipriani76:04+18:5202:21 (26)09:23 (16)11:49 (17)24:10 (21)28:57 (16)32:15 (15)34:04 (15)46:39 (11)48:41 (10)54:16 (13)56:20 (14)59:31 (14)65:21 (11)66:29 (11)68:13 (13)71:23 (16)73:44 (17)74:32 (16)76:04 (18)
Junior Team Trentino02:21 (26)07:02 (11)02:26 (21)12:21 (26)04:47 (6)03:18 (12)01:49 (18)12:35 (5)02:02 (4)05:35 (22)02:04 (18)03:11 (7)05:50 (7)01:08 (5)01:44 (27)03:10 (17)02:21 (2)00:48 (5)01:32 (27)
10Janez Pretnar77:18+20:0600:52 (4)06:33 (2)08:21 (2)16:15 (3)21:28 (4)26:21 (4)28:19 (4)40:52 (4)44:47 (5)48:30 (6)53:02 (7)57:19 (9)65:33 (13)66:52 (12)68:02 (12)70:55 (13)73:18 (14)75:58 (19)77:18 (19)
Kamniški orientacijski klub00:52 (4)05:41 (3)01:48 (5)07:54 (4)05:13 (8)04:53 (28)01:58 (22)12:33 (4)03:55 (28)03:43 (4)04:32 (31)04:17 (19)08:14 (27)01:19 (13)01:10 (10)02:53 (10)02:23 (3)02:40 (31)01:20 (22)
11Eugene Salnikov78:47+21:3501:02 (13)07:38 (7)09:46 (7)18:09 (6)22:56 (5)28:41 (8)30:16 (7)46:36 (10)48:48 (11)53:41 (11)55:40 (12)59:14 (13)66:46 (15)68:15 (15)69:48 (16)73:10 (17)76:46 (20)77:38 (21)78:47 (20)
Spartak Belgorod01:02 (13)06:36 (7)02:08 (13)08:23 (6)04:47 (6)05:45 (30)01:35 (6)16:20 (21)02:12 (9)04:53 (17)01:59 (16)03:34 (14)07:32 (22)01:29 (15)01:33 (24)03:22 (19)03:36 (18)00:52 (7)01:09 (7)
12Alexey Zhiltsov78:48+21:3600:57 (9)08:32 (12)11:16 (13)21:43 (15)27:23 (12)32:06 (14)33:48 (14)49:06 (15)51:45 (14)57:12 (17)58:58 (18)62:30 (16)68:12 (17)69:42 (16)70:55 (17)73:50 (18)76:38 (19)77:26 (20)78:48 (21)
Spartak Belgorod00:57 (9)07:35 (15)02:44 (24)10:27 (20)05:40 (15)04:43 (27)01:42 (13)15:18 (16)02:39 (11)05:27 (21)01:46 (11)03:32 (12)05:42 (6)01:30 (17)01:13 (11)02:55 (12)02:48 (11)00:48 (5)01:22 (24)
13Dušan Petrovič78:57+21:4500:54 (5)08:19 (11)10:26 (10)20:40 (12)25:40 (10)28:25 (7)30:22 (8)44:23 (7)47:44 (8)52:21 (9)54:18 (10)59:11 (12)65:30 (12)67:00 (14)68:20 (15)71:19 (15)73:53 (18)77:52 (22)78:57 (22)
Orientacijski Klub Polaris00:54 (5)07:25 (13)02:07 (12)10:14 (18)05:00 (7)02:45 (3)01:57 (21)14:01 (11)03:21 (25)04:37 (11)01:57 (15)04:53 (25)06:19 (11)01:30 (17)01:20 (16)02:59 (13)02:34 (8)03:59 (32)01:05 (4)
14Blaž Kölner80:37+23:2501:23 (23)10:39 (23)12:57 (22)22:36 (17)28:06 (15)31:12 (13)32:55 (12)48:59 (14)51:57 (15)57:33 (18)59:22 (19)62:53 (17)69:28 (20)71:03 (19)72:11 (20)75:06 (20)78:03 (21)79:20 (23)80:37 (23)
Orientacijski klub Komenda01:23 (23)09:16 (25)02:18 (18)09:39 (11)05:30 (13)03:06 (6)01:43 (14)16:04 (20)02:58 (20)05:36 (23)01:49 (13)03:31 (11)06:35 (17)01:35 (18)01:08 (6)02:55 (12)02:57 (13)01:17 (23)01:17 (16)
15Stanislav Kustec80:40+23:2801:00 (11)08:53 (13)11:04 (12)21:35 (14)27:16 (11)30:32 (11)32:56 (13)48:17 (13)51:15 (13)55:39 (14)58:47 (17)63:22 (19)69:18 (19)70:35 (18)71:58 (19)75:08 (21)78:31 (22)79:26 (24)80:40 (24)
Mariborski OK01:00 (11)07:53 (16)02:11 (14)10:31 (21)05:41 (16)03:16 (10)02:24 (24)15:21 (17)02:58 (20)04:24 (8)03:08 (27)04:35 (22)05:56 (8)01:17 (10)01:23 (19)03:10 (17)03:23 (15)00:55 (11)01:14 (12)
16Andrea Gobber81:33+24:2103:12 (31)15:54 (30)17:53 (29)26:44 (25)33:02 (24)36:33 (23)38:01 (22)50:46 (19)52:57 (18)56:49 (16)58:32 (15)61:44 (15)67:03 (16)70:18 (17)71:32 (18)74:12 (19)79:22 (24)80:15 (26)81:33 (25)
U.S. Primiero A.S.D03:12 (31)12:42 (30)01:59 (7)08:51 (8)06:18 (20)03:31 (15)01:28 (4)12:45 (6)02:11 (8)03:52 (5)01:43 (10)03:12 (8)05:19 (4)03:15 (32)01:14 (12)02:40 (7)05:10 (28)00:53 (10)01:18 (19)
17Kristian Bosisio81:35+24:2302:45 (30)11:18 (25)13:35 (23)23:29 (18)31:29 (22)35:20 (21)36:53 (19)49:50 (16)52:03 (16)56:37 (15)58:38 (16)62:54 (18)69:14 (18)71:10 (20)72:15 (21)75:21 (22)78:49 (23)80:04 (25)81:35 (26)
OK Trzin02:45 (30)08:33 (21)02:17 (17)09:54 (14)08:00 (25)03:51 (21)01:33 (5)12:57 (7)02:13 (10)04:34 (10)02:01 (17)04:16 (18)06:20 (12)01:56 (25)01:05 (4)03:06 (15)03:28 (16)01:15 (21)01:31 (26)
18Ramon Aubets83:35+26:2301:04 (14)09:33 (19)12:11 (18)22:09 (16)30:12 (20)33:35 (18)38:35 (24)51:47 (21)53:49 (19)58:32 (19)61:16 (20)64:15 (20)72:24 (21)74:05 (21)75:14 (22)77:30 (23)81:18 (25)82:11 (27)83:35 (27)
Club Orientació Bergueda01:04 (14)08:29 (20)02:38 (23)09:58 (15)08:03 (26)03:23 (13)05:00 (32)13:12 (9)02:02 (4)04:43 (15)02:44 (25)02:59 (4)08:09 (24)01:41 (19)01:09 (8)02:16 (3)03:48 (19)00:53 (10)01:24 (25)
19Vyacheslav Savchenko86:09+28:5701:20 (22)12:14 (27)14:21 (25)24:24 (23)29:45 (18)33:00 (17)34:49 (17)51:10 (20)56:49 (21)61:32 (22)63:09 (23)67:31 (22)74:45 (22)76:03 (22)77:27 (23)81:09 (24)83:34 (26)84:49 (28)86:09 (28)
Spartak Belgorod01:20 (22)10:54 (28)02:07 (12)10:03 (16)05:21 (11)03:15 (9)01:49 (18)16:21 (22)05:39 (32)04:43 (15)01:37 (8)04:22 (20)07:14 (21)01:18 (12)01:24 (20)03:42 (23)02:25 (4)01:15 (21)01:20 (22)
20Nagy Gábor87:44+30:3201:02 (13)09:28 (18)11:42 (16)24:07 (20)30:10 (19)33:48 (19)36:16 (18)50:22 (18)52:27 (17)59:41 (21)62:12 (22)66:13 (21)75:04 (23)76:46 (23)78:09 (24)82:55 (25)85:39 (27)86:31 (29)87:44 (29)
KFKI Petőfi SK01:02 (13)08:26 (19)02:14 (15)12:25 (27)06:03 (18)03:38 (16)02:28 (25)14:06 (12)02:05 (6)07:14 (30)02:31 (23)04:01 (17)08:51 (28)01:42 (20)01:23 (19)04:46 (27)02:44 (10)00:52 (7)01:13 (11)
21Dario Pedrotti92:32+35:2001:05 (15)09:20 (15)11:19 (14)19:37 (7)33:17 (25)36:45 (24)38:22 (23)55:18 (23)59:07 (23)64:02 (24)66:49 (25)70:23 (23)75:44 (24)76:50 (24)78:20 (25)86:20 (26)88:46 (28)91:26 (30)92:32 (30)
Junior Team Trentino01:05 (15)08:15 (18)01:59 (7)08:18 (5)13:40 (31)03:28 (14)01:37 (7)16:56 (24)03:49 (27)04:55 (18)02:47 (26)03:34 (14)05:21 (5)01:06 (4)01:30 (22)08:00 (31)02:26 (6)02:40 (31)01:06 (6)
22Hannes Wenzel94:12+37:0002:33 (28)09:24 (17)12:55 (21)24:20 (22)30:42 (21)35:04 (20)37:53 (21)53:23 (22)56:57 (22)63:03 (23)65:00 (24)72:28 (25)81:33 (26)83:52 (26)85:21 (27)88:01 (27)91:53 (29)92:53 (31)94:12 (31)
OLC Union Viktring02:33 (28)06:51 (9)03:31 (29)11:25 (23)06:22 (21)04:22 (23)02:49 (30)15:30 (18)03:34 (26)06:06 (25)01:57 (15)07:28 (31)09:05 (30)02:19 (27)01:29 (21)02:40 (7)03:52 (21)01:00 (14)01:19 (20)
23Eddy Sandri94:39+37:2701:20 (22)09:14 (14)11:38 (15)21:24 (13)28:00 (14)32:27 (16)34:13 (16)49:54 (17)54:36 (20)58:38 (20)62:05 (21)70:34 (24)76:46 (25)78:03 (25)79:03 (26)88:15 (28)92:07 (30)93:26 (32)94:39 (32)
Junior Team Trentino01:20 (22)07:54 (17)02:24 (20)09:46 (12)06:36 (23)04:27 (24)01:46 (15)15:41 (19)04:42 (31)04:02 (6)03:27 (29)08:29 (32)06:12 (10)01:17 (10)01:00 (3)09:12 (32)03:52 (21)01:19 (24)01:13 (11)
24Robert Binar101:42+44:3000:58 (10)10:31 (22)12:46 (20)23:41 (19)29:03 (17)44:13 (28)45:55 (28)62:43 (25)67:00 (27)73:26 (27)75:37 (28)81:52 (28)88:15 (28)89:29 (28)90:46 (29)93:48 (30)99:25 (32)100:24 (1)101:42 (1)
SCM Hanacke oblasti00:58 (10)09:33 (26)02:15 (16)10:55 (22)05:22 (12)15:10 (33)01:42 (13)16:48 (23)04:17 (30)06:26 (27)02:11 (19)06:15 (29)06:23 (14)01:14 (8)01:17 (14)03:02 (14)05:37 (29)00:59 (13)01:18 (19)
25Andrea Rivetta101:47+44:3501:25 (24)10:18 (21)12:41 (19)25:38 (24)31:39 (23)35:22 (22)37:51 (20)58:05 (24)60:56 (24)68:06 (25)69:55 (26)74:35 (26)82:45 (27)84:29 (27)86:03 (28)89:36 (29)99:04 (31)100:25 (2)101:47 (2)
Semiperdo Orienteering Maniago01:25 (24)08:53 (22)02:23 (19)12:57 (28)06:01 (17)03:43 (17)02:29 (27)20:14 (28)02:51 (15)07:10 (29)01:49 (13)04:40 (23)08:10 (25)01:44 (21)01:34 (25)03:33 (20)09:28 (30)01:21 (25)01:22 (24)
26David Smekal104:42+47:3001:06 (17)10:09 (20)26:25 (32)35:38 (30)40:56 (29)44:43 (29)46:30 (29)68:20 (28)71:41 (28)76:58 (29)79:11 (30)83:11 (29)90:17 (30)92:11 (29)93:43 (30)97:35 (31)101:38 (1)102:54 (3)104:42 (3)
SCM Hanacke oblasti01:06 (17)09:03 (23)16:16 (33)09:13 (9)05:18 (10)03:47 (20)01:47 (16)21:50 (30)03:21 (25)05:17 (20)02:13 (20)04:00 (16)07:06 (20)01:54 (23)01:32 (23)03:52 (24)04:03 (24)01:16 (22)01:48 (32)
27Janez Cimerman106:22+49:1001:06 (17)10:57 (24)14:12 (24)27:19 (26)36:03 (27)41:56 (27)44:37 (26)63:41 (27)66:54 (26)73:13 (26)75:32 (27)80:33 (27)89:26 (29)92:25 (30)94:13 (31)98:29 (32)103:14 (2)104:39 (4)106:22 (4)
OK Azimut01:06 (17)09:51 (27)03:15 (27)13:07 (29)08:44 (29)05:53 (31)02:41 (29)19:04 (27)03:13 (22)06:19 (26)02:19 (22)05:01 (26)08:53 (29)02:59 (31)01:48 (28)04:16 (25)04:45 (26)01:25 (27)01:43 (30)
28Iztok Kavšek113:12+56:0002:28 (27)11:38 (26)17:30 (28)29:40 (29)38:10 (28)41:55 (26)44:29 (25)63:12 (26)66:07 (25)74:17 (28)77:48 (29)83:12 (30)94:56 (31)96:42 (31)99:13 (32)106:23 (1)110:25 (3)111:54 (5)113:12 (5)
Orientacijski klub Komenda02:28 (27)09:10 (24)05:52 (32)12:10 (25)08:30 (27)03:45 (18)02:34 (28)18:43 (26)02:55 (17)08:10 (31)03:31 (30)05:24 (27)11:44 (32)01:46 (22)02:31 (31)07:10 (30)04:02 (23)01:29 (29)01:18 (19)
29Stefano Brambilla114:11+56:5901:13 (18)12:21 (28)15:35 (26)29:05 (28)35:38 (26)41:06 (25)45:08 (27)70:50 (29)74:04 (29)81:04 (30)84:24 (31)88:55 (31)96:32 (32)98:28 (32)100:12 (1)106:59 (2)111:24 (4)112:29 (6)114:11 (6)
CUS Parma Orienteering01:13 (18)11:08 (29)03:14 (26)13:30 (30)06:33 (22)05:28 (29)04:02 (31)25:42 (31)03:14 (23)07:00 (28)03:20 (28)04:31 (21)07:37 (23)01:56 (25)01:44 (27)06:47 (29)04:25 (25)01:05 (16)01:42 (28)
30Gergely Sarközy117:35+60:2305:09 (32)12:38 (29)15:49 (27)27:32 (27)48:44 (31)53:21 (31)55:26 (30)75:45 (30)79:41 (30)84:20 (31)86:35 (32)91:16 (32)101:41 (1)104:20 (1)106:19 (2)111:57 (3)115:30 (5)116:29 (7)117:35 (7)
05:09 (32)07:29 (14)03:11 (25)11:43 (24)21:12 (32)04:37 (25)02:05 (23)20:19 (29)03:56 (29)04:39 (12)02:15 (21)04:41 (24)10:25 (31)02:39 (29)01:59 (29)05:38 (28)03:33 (17)00:59 (13)01:06 (6)
31Jiri Silnousek155:48+98:3602:41 (29)20:03 (32)23:51 (31)40:55 (32)51:47 (32)56:25 (32)58:54 (31)85:01 (31)87:53 (31)102:53 (1)114:54 (2)120:22 (2)128:35 (3)130:50 (3)133:10 (4)137:31 (5)152:32 (7)154:01 (9)155:48 (9)
SCM Hanacke oblasti02:41 (29)17:22 (32)03:48 (30)17:04 (33)10:52 (30)04:38 (26)02:29 (27)26:07 (32)02:52 (16)15:00 (32)12:01 (32)05:28 (28)08:13 (26)02:15 (26)02:20 (30)04:21 (26)15:01 (32)01:29 (29)01:47 (31)
Alessio Rozzi+-58:4802:07 (25)17:58 (31)21:57 (30)37:35 (31)46:10 (30)52:54 (30)66:29 (32) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SSD GAJA02:07 (25)15:51 (31)03:59 (31)15:38 (32)08:35 (28)06:44 (32)13:35 (33)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Rok Pestotnik138:41+81:29 (N/A)25:08 (33)28:33 (33)44:11 (33)66:58 (33)71:09 (33)72:47 (33)90:30 (32)93:12 (32)98:18 (32)100:51 (1)107:43 (1)114:45 (2)117:38 (2)120:12 (3)123:51 (4)135:36 (6)136:58 (8)138:41 (8)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)25:08 (33)03:25 (28)15:38 (32)22:47 (33)04:11 (22)01:38 (8)17:43 (25)02:42 (13)05:06 (19)02:33 (24)06:52 (30)07:02 (19)02:53 (30)02:34 (32)03:39 (22)11:45 (31)01:22 (26)01:43 (30)
Bojan Jevševar+-58:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Brežice00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Matej Kostanjevec+-58:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Mariborski OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)