Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open SOL 1 - dolga

DROT, Lipica, 8. 3. 2015
Kategorija: M65

NIme / klubČasZaostanekS-9494-9191-6363-6464-6767-3333-9090-4747-7979-8080-5050-8686-8585-5454-104104-F
1Max Moosberger39:02+00:0002:57 (5)04:48 (5)08:17 (1)11:09 (2)13:58 (1)15:34 (1)16:22 (1)19:36 (1)20:53 (1)25:00 (1)28:47 (1)30:06 (1)32:49 (1)35:58 (1)37:30 (2)39:02 (2)
OLregioolten02:57 (5)01:51 (7)03:29 (1)02:52 (4)02:49 (6)01:36 (1)00:48 (2)03:14 (5)01:17 (2)04:07 (1)03:47 (6)01:19 (6)02:43 (8)03:09 (2)01:32 (1)01:32 (6)
2Juergen Ziesche39:41+00:3902:39 (1)04:29 (2)08:59 (3)12:05 (3)14:59 (2)16:41 (2)17:44 (2)20:43 (2)22:24 (3)26:36 (2)29:43 (2)30:49 (2)33:07 (2)36:04 (2)38:17 (3)39:41 (3)
ESV Lok Berlin-Schöneweide02:39 (1)01:50 (6)04:30 (7)03:06 (5)02:54 (7)01:42 (2)01:03 (10)02:59 (1)01:41 (10)04:12 (2)03:07 (1)01:06 (2)02:18 (5)02:57 (1)02:13 (12)01:24 (5)
3Franz Wyss42:00+02:5804:37 (9)05:44 (7)09:41 (7)12:33 (5)15:05 (3)16:50 (3)17:46 (3)20:56 (3)22:11 (2)28:07 (3)31:57 (3)32:48 (3)34:51 (3)38:33 (3)40:24 (4)42:00 (4)
OLregioolten04:37 (9)01:07 (1)03:57 (5)02:52 (4)02:32 (2)01:45 (3)00:56 (5)03:10 (4)01:15 (1)05:56 (9)03:50 (7)00:51 (1)02:03 (1)03:42 (5)01:51 (5)01:36 (9)
4Knut Skjeset43:48+04:4605:20 (11)06:43 (10)10:13 (8)13:53 (8)16:07 (7)18:17 (7)19:05 (6)22:13 (4)23:44 (5)29:52 (7)33:30 (5)34:43 (5)36:49 (4)40:50 (4)42:29 (5)43:48 (5)
Active Travel Norway AS05:20 (11)01:23 (2)03:30 (2)03:40 (9)02:14 (1)02:10 (10)00:48 (2)03:08 (3)01:31 (5)06:08 (10)03:38 (4)01:13 (5)02:06 (2)04:01 (8)01:39 (2)01:19 (2)
5Wolfgang Germ45:14+06:1203:24 (7)05:13 (6)09:03 (4)13:15 (7)16:26 (8)18:25 (8)19:22 (7)22:40 (6)24:04 (6)29:47 (5)33:49 (6)35:00 (6)37:32 (6)41:16 (5)43:24 (6)45:14 (6)
Naturfreunde Kühnsdorf03:24 (7)01:49 (5)03:50 (4)04:12 (12)03:11 (8)01:59 (7)00:57 (7)03:18 (6)01:24 (3)05:43 (7)04:02 (9)01:11 (4)02:32 (6)03:44 (6)02:08 (10)01:50 (13)
6Roy Dawson45:40+06:3802:51 (3)04:44 (4)09:14 (6)12:50 (6)15:25 (4)17:24 (4)21:33 (8)24:33 (8)26:18 (8)30:50 (8)34:22 (7)36:22 (7)38:40 (7)42:37 (7)44:20 (7)45:40 (7)
GAFA02:51 (3)01:53 (9)04:30 (7)03:36 (8)02:35 (3)01:59 (7)04:09 (13)03:00 (2)01:45 (12)04:32 (4)03:32 (3)02:00 (12)02:18 (5)03:57 (7)01:43 (3)01:20 (3)
7Hubert Lukaseder48:29+09:2702:43 (2)04:36 (3)08:26 (2)10:55 (1)15:53 (6)18:02 (6)18:59 (5)22:44 (7)24:27 (7)29:50 (6)34:53 (8)38:39 (8)41:12 (8)44:53 (8)47:05 (9)48:29 (8)
HSV Langenlebarn02:43 (2)01:53 (9)03:50 (4)02:29 (1)04:58 (13)02:09 (9)00:57 (7)03:45 (8)01:43 (11)05:23 (6)05:03 (13)03:46 (14)02:33 (7)03:41 (4)02:12 (11)01:24 (5)
8Ludwig Genderjahn48:40+09:3802:55 (4)04:25 (1)09:08 (5)12:26 (4)15:40 (5)17:43 (5)18:33 (4)22:16 (5)23:42 (4)28:40 (4)32:19 (4)34:14 (4)37:24 (5)41:36 (6)46:53 (8)48:40 (9)
ESV Lok Berlin-Schöneweide02:55 (4)01:30 (3)04:43 (8)03:18 (6)03:14 (9)02:03 (8)00:50 (3)03:43 (7)01:26 (4)04:58 (5)03:39 (5)01:55 (11)03:10 (10)04:12 (9)05:17 (13)01:47 (11)
9Srečo Pirman51:24+12:2209:47 (12)11:32 (12)16:21 (11)19:10 (10)21:51 (10)23:48 (10)28:05 (10)31:56 (10)33:30 (10)37:56 (10)41:17 (10)42:24 (10)44:36 (9)48:05 (9)50:05 (10)51:24 (10)
Škofjeloški orientacijski klub09:47 (12)01:45 (4)04:49 (9)02:49 (2)02:41 (5)01:57 (5)04:17 (14)03:51 (9)01:34 (7)04:26 (3)03:21 (2)01:07 (3)02:12 (3)03:29 (3)02:00 (6)01:19 (2)
10Willibald Offner54:53+15:5104:18 (8)06:16 (8)11:30 (9)15:37 (9)18:54 (9)21:10 (9)23:12 (9)27:15 (9)28:48 (9)35:39 (9)40:26 (9)41:52 (9)45:29 (10)51:10 (10)53:17 (11)54:53 (11)
Schulsportverein Graz04:18 (8)01:58 (10)05:14 (10)04:07 (11)03:17 (10)02:16 (11)02:02 (12)04:03 (10)01:33 (6)06:51 (12)04:47 (10)01:26 (8)03:37 (12)05:41 (12)02:07 (8)01:36 (9)
11Robert Benedek64:25+25:2305:11 (10)07:30 (11)14:15 (10)21:50 (11)25:19 (11)27:47 (11)29:01 (11)34:35 (11)36:50 (11)43:33 (11)49:05 (11)50:53 (11)55:12 (11)59:35 (11)61:43 (12)64:25 (12)
LZ OMAHA05:11 (10)02:19 (12)06:45 (12)07:35 (14)03:29 (11)02:28 (14)01:14 (11)05:34 (12)02:15 (14)06:43 (11)05:32 (14)01:48 (9)04:19 (14)04:23 (11)02:08 (10)02:42 (14)
12Wilhelm Grabenhofer66:30+27:2815:49 (14)17:57 (14)24:06 (13)28:24 (13)32:50 (13)35:13 (13)36:11 (13)41:14 (13)42:52 (13)48:46 (12)53:40 (12)55:01 (12)58:34 (12)62:49 (12)64:54 (13)66:30 (13)
LZ OMAHA15:49 (14)02:08 (11)06:09 (11)04:18 (13)04:26 (12)02:23 (13)00:58 (9)05:03 (11)01:38 (8)05:54 (8)04:54 (12)01:21 (7)03:33 (11)04:15 (10)02:05 (7)01:36 (9)
13Gino Vivian73:10+34:0813:43 (13)16:04 (13)23:29 (12)27:03 (12)29:44 (12)31:37 (12)32:35 (12)38:11 (12)39:58 (12)51:42 (13)56:34 (13)58:37 (13)62:43 (13)69:38 (13)71:29 (14)73:10 (15)
Orienteering Pergine13:43 (13)02:21 (13)07:25 (13)03:34 (7)02:41 (5)01:53 (4)00:58 (9)05:36 (13)01:47 (13)11:44 (14)04:52 (11)02:03 (13)04:06 (13)06:55 (13)01:51 (5)01:41 (10)
14Franz Käfer103:29+64:2703:17 (6)06:29 (9)36:00 (14)39:58 (14)51:28 (14)53:46 (14)54:38 (14)66:55 (14)68:34 (14)77:44 (14)81:35 (14)83:25 (14)86:19 (14)95:02 (14)101:41 (1)103:29 (1)
OC Fürstenfeld03:17 (6)03:12 (14)29:31 (14)03:58 (10)11:30 (14)02:18 (12)00:52 (4)12:17 (14)01:39 (9)09:10 (13)03:51 (8)01:50 (10)02:54 (9)08:43 (14)06:39 (14)01:48 (12)
Luciano Cojutti69:44+30:42 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)69:44 (14)
Sci club Udine00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)69:44 (15)