Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Šprint SOL 1 - sprint

Orientacijski klub Polaris, Koper / Capodistria, 22. 11. 2015
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-4646-3232-3838-3434-4242-3636-5656-5555-3737-5050-F
1Luka Anderluh16:29+00:0001:04 (2)02:56 (3)04:22 (4)05:23 (4)06:35 (4)08:18 (4)09:22 (3)10:43 (4)11:44 (3)14:53 (3)16:29 (2)
Orientacijski Klub Polaris01:04 (2)01:52 (6)01:26 (10)01:01 (2)01:12 (3)01:43 (4)01:04 (2)01:21 (5)01:01 (3)03:09 (5)01:36 (1)
2Aljaž Čelik16:31+00:0201:30 (3)03:07 (4)03:59 (2)05:12 (2)06:29 (3)07:45 (2)09:09 (2)10:19 (2)11:12 (2)14:42 (2)16:31 (3)
OK Azimut01:30 (3)01:37 (4)00:52 (3)01:13 (4)01:17 (4)01:16 (1)01:24 (5)01:10 (3)00:53 (1)03:30 (6)01:49 (4)
3Rok Kern19:37+03:0801:39 (5)02:53 (2)04:01 (3)05:15 (3)06:22 (2)08:03 (3)09:02 (1)10:28 (3)15:23 (5)17:39 (4)19:37 (4)
Orientacijski klub Komenda01:39 (5)01:14 (2)01:08 (6)01:14 (5)01:07 (2)01:41 (3)00:59 (1)01:26 (6)04:55 (10)02:16 (2)01:58 (7)
4Sebastian Kriscjak20:36+04:0702:29 (7)04:24 (6)05:44 (6)07:08 (6)08:32 (6)11:50 (6)13:39 (5)14:57 (6)15:51 (6)18:44 (6)20:36 (5)
SSD-AŠZ GAJA02:29 (7)01:55 (7)01:20 (9)01:24 (6)01:24 (6)03:18 (9)01:49 (6)01:18 (4)00:54 (2)02:53 (3)01:52 (5)
5Denis Gregorc21:06+04:3701:54 (6)03:35 (5)04:36 (5)05:43 (5)07:10 (5)08:55 (5)10:04 (4)11:31 (5)12:38 (4)18:43 (5)21:06 (6)
Orientacijski klub Komenda01:54 (6)01:41 (5)01:01 (4)01:07 (3)01:27 (7)01:45 (5)01:09 (3)01:27 (7)01:07 (7)06:05 (10)02:23 (9)
6Jani Bratož31:51+15:2212:14 (9)14:10 (9)15:59 (9)17:55 (9)19:50 (9)21:45 (9)23:55 (7)25:04 (8)26:08 (8)30:11 (7)31:51 (7)
Planinsko Društvo Ajdovščina12:14 (9)01:56 (8)01:49 (11)01:56 (10)01:55 (9)01:55 (6)02:10 (7)01:09 (1)01:04 (5)04:03 (7)01:40 (2)
7Sebastjan Pečar34:11+17:4202:52 (8)09:53 (8)10:59 (8)12:46 (8)14:09 (7)17:38 (7)20:27 (6)23:27 (7)24:33 (7)32:28 (9)34:11 (8)
SSD-AŠZ GAJA02:52 (8)07:01 (11)01:06 (5)01:47 (9)01:23 (5)03:29 (10)02:49 (9)03:00 (10)01:06 (6)07:55 (11)01:43 (3)
8Daniel Chiocca34:46+18:1714:42 (10)16:48 (11)18:08 (11)19:42 (10)21:14 (10)23:26 (10)25:44 (9)27:30 (10)28:48 (9)31:50 (8)34:46 (9)
GO-Cai Monfalcone14:42 (10)02:06 (9)01:20 (9)01:34 (7)01:32 (8)02:12 (7)02:18 (8)01:46 (8)01:18 (8)03:02 (4)02:56 (10)
9Janoš Krkoč51:25+34:5614:54 (11)16:04 (10)17:23 (10)32:12 (11)34:27 (11)37:05 (11)38:22 (10)39:32 (11)44:45 (11)49:10 (11)51:25 (10)
Planinsko Društvo Ajdovščina14:54 (11)01:10 (1)01:19 (7)14:49 (11)02:15 (10)02:38 (8)01:17 (4)01:10 (3)05:13 (11)04:25 (8)02:15 (8)
10Andraž Samec52:58+36:2901:35 (4)05:17 (7)06:02 (7)07:49 (7)14:31 (8)19:56 (8)25:07 (8)27:04 (9)29:57 (10)35:07 (10)52:58 (11)
Planinsko Društvo Ajdovščina01:35 (4)03:42 (10)00:45 (2)01:47 (9)06:42 (11)05:25 (11)05:11 (10)01:57 (9)02:53 (9)05:10 (9)17:51 (11)
Tilen Zupan12:02+-5:3301:00 (1)02:15 (1)02:58 (1)03:52 (1)04:55 (1)06:22 (1) (N/A)07:25 (1)08:27 (1)10:09 (1)12:02 (1)
Orientacijski klub Komenda01:00 (1)01:15 (3)00:43 (1)00:54 (1)01:03 (1)01:27 (2)00:00 (N/A)07:25 (11)01:02 (4)01:42 (1)01:53 (6)
Nejc Turk+-17:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Žiga Groff+-17:31 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)