Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: M45

NIme / klubČasZaostanekS-6363-4444-4848-5050-6464-5252-4242-4040-6161-5656-3232-5757-3131-7979-8383-8080-7676-8484-F
1Hajdu Martin35:12+00:0003:16 (2)04:06 (2)04:53 (2)07:30 (2)10:37 (2)11:57 (2)15:21 (1)17:05 (1)18:25 (1)19:41 (1)21:10 (1)21:50 (1)23:16 (1)26:13 (1)26:51 (1)29:51 (1)32:36 (1)33:39 (1)35:12 (1)
Tipo Orienteering Club03:16 (2)00:50 (1)00:47 (1)02:37 (2)03:07 (6)01:20 (2)03:24 (2)01:44 (1)01:20 (14)01:16 (2)01:29 (1)00:40 (4)01:26 (3)02:57 (3)00:38 (3)03:00 (17)02:45 (1)01:03 (2)01:33 (3)
2Jurg Niggli35:59+00:4702:58 (1)03:57 (1)04:47 (1)07:22 (1)10:07 (1)11:30 (1)15:25 (2)17:28 (2)18:33 (2)20:10 (2)21:54 (2)22:38 (2)24:16 (2)27:12 (2)28:00 (2)29:53 (2)33:08 (2)34:16 (2)35:59 (2)
Orientation Haut-Jura02:58 (1)00:59 (5)00:50 (3)02:35 (1)02:45 (2)01:23 (4)03:55 (3)02:03 (5)01:05 (7)01:37 (6)01:44 (6)00:44 (7)01:38 (10)02:56 (2)00:48 (10)01:53 (4)03:15 (4)01:08 (3)01:43 (9)
3Rudy Rooman41:11+05:5903:27 (3)04:20 (3)05:15 (3)08:16 (3)14:16 (8)15:32 (8)18:53 (5)20:48 (3)21:49 (3)23:03 (3)24:39 (3)25:16 (3)26:25 (3)33:39 (4)34:12 (4)35:58 (3)38:46 (3)39:44 (3)41:11 (3)
TROL Belgium03:27 (3)00:53 (2)00:55 (6)03:01 (4)06:00 (16)01:16 (1)03:21 (1)01:55 (3)01:01 (4)01:14 (1)01:36 (3)00:37 (1)01:09 (1)07:14 (19)00:33 (1)01:46 (2)02:48 (2)00:58 (1)01:27 (1)
4Martin Kunz44:14+09:0203:55 (6)04:55 (5)06:38 (8)11:16 (10)14:44 (9)16:45 (9)21:26 (9)23:16 (8)24:18 (8)25:44 (7)27:20 (7)28:00 (6)29:31 (5)32:24 (3)33:03 (3)36:03 (4)40:52 (4)42:20 (4)44:14 (4)
Beta Ursus Rosice03:55 (6)01:00 (6)01:43 (19)04:38 (13)03:28 (10)02:01 (15)04:41 (8)01:50 (2)01:02 (5)01:26 (4)01:36 (3)00:40 (4)01:31 (7)02:53 (1)00:39 (4)03:00 (17)04:49 (15)01:28 (12)01:54 (13)
5Attila Dalos45:35+10:2303:37 (4)04:42 (4)05:37 (4)08:46 (5)11:58 (4)13:36 (4)18:36 (4)21:55 (5)23:11 (5)25:05 (5)27:17 (6)28:09 (7)29:45 (7)35:00 (6)35:54 (6)38:07 (6)42:07 (5)43:39 (5)45:35 (5)
Tipo Orienteering Club03:37 (4)01:05 (9)00:55 (6)03:09 (8)03:12 (7)01:38 (11)05:00 (11)03:19 (16)01:16 (13)01:54 (12)02:12 (10)00:52 (11)01:36 (8)05:15 (11)00:54 (14)02:13 (7)04:00 (11)01:32 (14)01:56 (14)
6Remo Madella45:39+10:2704:05 (7)05:08 (7)06:00 (5)08:42 (4)11:19 (3)12:42 (3)19:10 (6)22:40 (7)23:37 (6)25:38 (6)27:16 (5)27:57 (5)29:37 (6)36:31 (8)37:08 (8)39:10 (7)42:33 (6)43:56 (6)45:39 (6)
VIVAIO04:05 (7)01:03 (7)00:52 (4)02:42 (3)02:37 (1)01:23 (4)06:28 (17)03:30 (17)00:57 (1)02:01 (16)01:38 (4)00:41 (5)01:40 (11)06:54 (17)00:37 (2)02:02 (5)03:23 (7)01:23 (10)01:43 (9)
7Miha Škarabot46:29+11:1704:27 (9)05:23 (8)06:11 (7)09:13 (6)12:19 (5)13:48 (5)18:12 (3)21:20 (4)22:19 (4)23:58 (4)26:18 (4)27:12 (4)28:33 (4)34:04 (5)34:50 (5)36:56 (5)43:04 (7)44:45 (7)46:29 (7)
Orientacijski Klub Polaris04:27 (9)00:56 (3)00:48 (2)03:02 (5)03:06 (5)01:29 (7)04:24 (4)03:08 (15)00:59 (2)01:39 (8)02:20 (13)00:54 (13)01:21 (2)05:31 (12)00:46 (9)02:06 (6)06:08 (19)01:41 (18)01:44 (10)
8Stefan Röhl46:35+11:2304:39 (11)05:47 (10)06:53 (10)09:56 (9)13:12 (6)14:50 (7)20:02 (8)22:37 (6)24:07 (7)26:04 (8)28:18 (8)29:12 (8)30:50 (8)36:00 (7)36:54 (7)39:30 (8)43:19 (8)44:55 (8)46:35 (8)
OLV Ost04:39 (11)01:08 (11)01:06 (11)03:03 (6)03:16 (9)01:38 (11)05:12 (12)02:35 (8)01:30 (16)01:57 (13)02:14 (12)00:54 (13)01:38 (10)05:10 (10)00:54 (14)02:36 (13)03:49 (9)01:36 (16)01:40 (7)
9Antonin Procházka49:16+14:0403:44 (5)04:59 (6)06:07 (6)09:50 (8)13:22 (7)14:47 (6)19:20 (7)26:04 (9)27:16 (9)28:57 (9)31:11 (9)32:02 (9)33:33 (9)37:10 (9)39:02 (9)42:09 (9)45:32 (9)47:19 (9)49:16 (9)
KOB Dobřichovice03:44 (5)01:15 (15)01:08 (12)03:43 (9)03:32 (11)01:25 (5)04:33 (7)06:44 (19)01:12 (10)01:41 (10)02:14 (12)00:51 (10)01:31 (7)03:37 (4)01:52 (20)03:07 (18)03:23 (7)01:47 (20)01:57 (15)
10Tamas Toth49:58+14:4606:09 (15)07:21 (14)08:19 (14)13:25 (12)17:40 (11)19:17 (11)27:28 (14)29:44 (13)30:58 (12)32:57 (13)34:58 (12)35:45 (11)37:30 (11)41:15 (11)41:58 (11)43:45 (10)47:02 (10)48:20 (10)49:58 (10)
Tipo Orienteering Club06:09 (15)01:12 (13)00:58 (8)05:06 (15)04:15 (13)01:37 (9)08:11 (19)02:16 (6)01:14 (11)01:59 (14)02:01 (7)00:47 (9)01:45 (13)03:45 (5)00:43 (7)01:47 (3)03:17 (5)01:18 (7)01:38 (6)
11Oleksiy Perepelytsya51:36+16:2405:14 (13)08:28 (16)09:26 (16)17:37 (16)20:31 (14)21:59 (14)26:26 (12)28:26 (11)29:27 (11)30:48 (10)32:59 (10)33:37 (10)35:08 (10)41:05 (10)41:45 (10)44:06 (11)48:47 (11)50:06 (11)51:36 (11)
05:14 (13)03:14 (20)00:58 (8)08:11 (18)02:54 (3)01:28 (6)04:27 (5)02:00 (4)01:01 (4)01:21 (3)02:11 (9)00:38 (2)01:31 (7)05:57 (14)00:40 (6)02:21 (11)04:41 (13)01:19 (8)01:30 (2)
12Zoltán Miháczi53:06+17:5404:26 (8)05:30 (9)06:40 (9)09:48 (7)19:38 (13)21:41 (13)26:40 (13)29:18 (12)31:08 (13)32:49 (12)35:11 (13)35:58 (12)38:03 (12)42:14 (12)43:05 (12)45:39 (12)50:00 (13)51:15 (12)53:06 (12)
Tipo Orienteering Club04:26 (8)01:04 (8)01:10 (13)03:08 (7)09:50 (19)02:03 (16)04:59 (10)02:38 (9)01:50 (19)01:41 (10)02:22 (16)00:47 (9)02:05 (15)04:11 (8)00:51 (12)02:34 (12)04:21 (12)01:15 (4)01:51 (12)
13Erik Adenstedt53:38+18:2604:28 (10)05:50 (11)06:56 (11)12:32 (11)15:35 (10)17:17 (10)25:06 (10)27:35 (10)28:47 (10)32:13 (11)34:34 (11)36:02 (13)38:45 (14)42:37 (13)43:46 (13)46:03 (13)49:59 (12)51:26 (13)53:38 (13)
Orienteering Klosterneuburg04:28 (10)01:22 (16)01:06 (11)05:36 (16)03:03 (4)01:42 (12)07:49 (18)02:29 (7)01:12 (10)03:26 (20)02:21 (15)01:28 (20)02:43 (17)03:52 (6)01:09 (16)02:17 (9)03:56 (10)01:27 (11)02:12 (17)
14Martin Smolka54:33+19:2106:18 (16)07:24 (15)08:57 (15)14:51 (13)18:04 (12)20:24 (12)25:15 (11)30:43 (14)31:59 (14)33:29 (14)35:37 (14)36:45 (14)38:30 (13)44:09 (14)44:49 (14)47:35 (14)51:23 (14)52:44 (14)54:33 (14)
SCM Hanacke oblasti06:18 (16)01:06 (10)01:33 (18)05:54 (17)03:13 (8)02:20 (18)04:51 (9)05:28 (18)01:16 (13)01:30 (5)02:08 (8)01:08 (17)01:45 (13)05:39 (13)00:40 (6)02:46 (14)03:48 (8)01:21 (9)01:49 (11)
15Dariusz Pachnik59:04+23:5208:54 (18)10:03 (18)11:05 (17)15:46 (14)22:31 (16)24:02 (15)28:33 (15)31:28 (15)32:56 (15)35:10 (15)37:31 (15)38:42 (15)40:38 (15)47:42 (15)49:08 (15)51:23 (15)56:08 (16)57:26 (15)59:04 (15)
UKS "Orientpark" Iwiny08:54 (18)01:09 (12)01:02 (9)04:41 (14)06:45 (18)01:31 (8)04:31 (6)02:55 (13)01:28 (15)02:14 (18)02:21 (15)01:11 (18)01:56 (14)07:04 (18)01:26 (19)02:15 (8)04:45 (14)01:18 (7)01:38 (6)
16Attila Varsányi63:12+28:0005:05 (12)06:20 (12)07:35 (12)19:13 (19)23:23 (17)25:22 (16)31:36 (16)34:31 (16)36:16 (16)38:17 (16)41:26 (16)42:30 (16)45:13 (16)50:08 (16)50:59 (16)53:53 (17)59:07 (17)60:51 (17)63:12 (17)
Maccabi VAC - Hungary05:05 (12)01:15 (15)01:15 (15)11:38 (20)04:10 (12)01:59 (14)06:14 (15)02:55 (13)01:45 (18)02:01 (16)03:09 (20)01:04 (16)02:43 (17)04:55 (9)00:51 (12)02:54 (15)05:14 (17)01:44 (19)02:21 (19)
17Igor Bončina68:12+33:0011:50 (19)13:20 (19)14:36 (19)18:43 (18)25:01 (18)27:05 (18)32:57 (17)35:51 (17)37:25 (17)39:16 (17)42:04 (17)43:08 (17)46:11 (17)52:22 (18)53:47 (18)57:44 (18)63:23 (18)64:53 (18)68:12 (18)
OK Azimut11:50 (19)01:30 (18)01:16 (16)04:07 (11)06:18 (17)02:04 (17)05:52 (14)02:54 (11)01:34 (17)01:51 (11)02:48 (18)01:04 (16)03:03 (19)06:11 (15)01:25 (18)03:57 (19)05:39 (18)01:30 (13)03:19 (20)
18Saša Rakić71:51+36:3921:19 (20)22:49 (20)24:04 (20)28:17 (20)33:41 (19)35:34 (20)41:01 (20)44:01 (19)45:11 (19)47:14 (19)49:41 (19)50:39 (19)53:32 (19)59:48 (19)61:11 (19)63:32 (19)68:27 (19)69:43 (19)71:51 (19)
OK Jasenica21:19 (20)01:30 (18)01:15 (15)04:13 (12)05:24 (15)01:53 (13)05:27 (13)03:00 (14)01:10 (8)02:03 (17)02:27 (17)00:58 (14)02:53 (18)06:16 (16)01:23 (17)02:21 (11)04:55 (16)01:16 (5)02:08 (16)
19Mátyás Paskuj87:15+52:0305:18 (14)06:57 (13)08:19 (14)16:52 (15)22:03 (15)25:59 (17)38:21 (19)45:24 (20)47:25 (20)50:20 (20)53:11 (20)54:38 (20)58:24 (20)69:37 (20)70:40 (20)76:52 (20)83:17 (20)84:55 (20)87:15 (20)
Maccabi VAC - Hungary05:18 (14)01:39 (19)01:22 (17)08:33 (19)05:11 (14)03:56 (19)12:22 (20)07:03 (20)02:01 (20)02:55 (19)02:51 (19)01:27 (19)03:46 (20)11:13 (20)01:03 (15)06:12 (20)06:25 (20)01:38 (17)02:20 (18)
Helmut Lerchegger59:13+24:0108:51 (17)09:49 (17)13:49 (18)17:51 (17) (N/A)30:32 (19)36:50 (18)39:41 (18)40:46 (18)42:25 (18)44:08 (18)44:52 (18)46:19 (18)50:24 (17)51:08 (17)52:53 (16)56:02 (15)57:38 (16)59:13 (16)
Leibnitzer AC -Orienteering08:51 (17)00:58 (4)04:00 (20)04:02 (10)00:00 (N/A)30:32 (20)06:18 (16)02:51 (10)01:05 (7)01:39 (8)01:43 (5)00:44 (7)01:27 (4)04:05 (7)00:44 (8)01:45 (1)03:09 (3)01:36 (16)01:35 (4)
Frank Buytaert+-36:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
TROL Belgium00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)