Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W18

NIme / klubČasZaostanekS-6565-6262-3636-5454-6666-3838-3939-4242-6161-5757-5959-5555-4747-7474-7676-8484-F
1Vanda Vekony34:25+00:0001:34 (1)03:53 (1)05:46 (1)07:23 (2)10:10 (2)11:13 (1)12:45 (1)16:33 (1)18:55 (1)21:38 (1)23:32 (1)26:24 (1)27:32 (1)30:13 (2)31:43 (2)33:03 (2)34:25 (2)
Siralyok Se.01:34 (1)02:19 (2)01:53 (2)01:37 (4)02:47 (1)01:03 (6)01:32 (2)03:48 (4)02:22 (1)02:43 (1)01:54 (2)02:52 (4)01:08 (2)02:41 (2)01:30 (1)01:20 (2)01:22 (1)
2Agnes Scheikl39:25+05:0002:17 (11)04:42 (6)06:38 (4)08:06 (4)11:47 (3)12:39 (3)14:31 (3)17:55 (3)21:08 (3)24:21 (2)26:53 (2)29:56 (2)31:20 (2)34:07 (3)36:11 (3)37:38 (3)39:25 (3)
OC Fürstenfeld02:17 (11)02:25 (5)01:56 (3)01:28 (3)03:41 (4)00:52 (3)01:52 (5)03:24 (2)03:13 (5)03:13 (4)02:32 (6)03:03 (6)01:24 (7)02:47 (4)02:04 (5)01:27 (4)01:47 (6)
3Ágnes Néda42:03+07:3801:43 (2)04:07 (2)05:52 (2)07:11 (1)10:00 (1)12:03 (2)13:33 (2)16:41 (2)19:18 (2)25:44 (3)27:40 (3)33:09 (4)34:14 (4)36:57 (5)39:17 (5)40:16 (5)42:03 (4)
C.S. TranSilva Cluj01:43 (2)02:24 (4)01:45 (1)01:19 (2)02:49 (2)02:03 (11)01:30 (1)03:08 (1)02:37 (2)06:26 (11)01:56 (3)05:29 (11)01:05 (1)02:43 (3)02:20 (10)00:59 (1)01:47 (6)
4Veronika Grycova42:08+07:4302:04 (6)04:46 (7)06:46 (6)09:38 (7)13:07 (4)13:58 (4)16:08 (4)20:51 (4)23:30 (4)26:43 (4)29:06 (4)31:30 (3)32:51 (3)35:45 (4)38:05 (4)39:41 (4)42:08 (5)
KOS Tesla Brno02:04 (6)02:42 (7)02:00 (4)02:52 (9)03:29 (3)00:51 (2)02:10 (9)04:43 (6)02:39 (3)03:13 (4)02:23 (5)02:24 (1)01:21 (6)02:54 (5)02:20 (10)01:36 (6)02:27 (11)
5Anna Porgányi42:54+08:2902:00 (5)04:15 (4)06:41 (5)07:57 (3)14:35 (6)15:53 (6)17:34 (6)22:21 (6)25:26 (6)28:16 (5)30:09 (5)33:41 (5)34:54 (5)38:01 (6)39:42 (6)41:19 (6)42:54 (6)
Zalaegerszegi Tájékozódási Futó Club02:00 (5)02:15 (1)02:26 (8)01:16 (1)06:38 (10)01:18 (7)01:41 (3)04:47 (8)03:05 (4)02:50 (2)01:53 (1)03:32 (9)01:13 (3)03:07 (6)01:41 (3)01:37 (8)01:35 (3)
6Lara Gantar47:15+12:5002:10 (9)05:14 (8)07:42 (8)09:36 (6)13:54 (5)14:53 (5)17:03 (5)21:46 (5)25:10 (5)29:20 (6)31:57 (6)34:56 (6)36:34 (6)40:05 (7)42:54 (7)44:52 (7)47:15 (7)
OK Azimut02:10 (9)03:04 (8)02:28 (9)01:54 (5)04:18 (8)00:59 (5)02:10 (9)04:43 (6)03:24 (7)04:10 (8)02:37 (7)02:59 (5)01:38 (11)03:31 (9)02:49 (12)01:58 (12)02:23 (10)
7Pia Ocvirk49:44+15:1901:50 (3)04:10 (3)06:14 (3)10:42 (9)15:08 (8)16:28 (8)18:32 (7)23:37 (7)27:14 (7)31:19 (7)37:24 (8)40:36 (8)41:57 (8)45:19 (8)46:51 (8)48:19 (8)49:44 (8)
OK Japetic01:50 (3)02:20 (3)02:04 (5)04:28 (12)04:26 (9)01:20 (9)02:04 (7)05:05 (9)03:37 (9)04:05 (7)06:05 (10)03:12 (7)01:21 (6)03:22 (7)01:32 (2)01:28 (5)01:25 (2)
8Boróka Király50:52+16:2702:06 (8)06:48 (10)09:20 (10)11:38 (10)15:29 (9)16:13 (7)18:43 (8)24:09 (8)28:09 (8)31:37 (8)37:12 (7)39:59 (7)41:33 (7)45:27 (9)47:23 (9)48:46 (9)50:52 (9)
Göcsej KTFE02:06 (8)04:42 (11)02:32 (11)02:18 (8)03:51 (5)00:44 (1)02:30 (11)05:26 (11)04:00 (11)03:28 (6)05:35 (9)02:47 (3)01:34 (9)03:54 (10)01:56 (4)01:23 (3)02:06 (8)
9Monika Ravnikar54:00+19:3502:12 (10)04:41 (5)07:12 (7)09:14 (5)20:45 (10)22:04 (10)24:24 (10)29:30 (10)32:59 (10)36:18 (10)38:30 (9)42:51 (9)44:26 (9)47:54 (10)50:12 (10)51:49 (10)54:00 (10)
Orientacijski klub Komenda02:12 (10)02:29 (6)02:31 (10)02:02 (6)11:31 (12)01:19 (8)02:20 (10)05:06 (10)03:29 (8)03:19 (5)02:12 (4)04:21 (10)01:35 (10)03:28 (8)02:18 (7)01:37 (8)02:11 (9)
10Tereza Korpasová55:43+21:1801:57 (4)05:52 (9)08:09 (9)10:23 (8)14:37 (7)19:18 (9)21:07 (9)24:54 (9)28:40 (9)33:28 (9)42:32 (10)46:03 (10)47:23 (10)50:00 (11)52:19 (11)54:03 (11)55:43 (11)
Lokomotiva Ingstav Brno01:57 (4)03:55 (9)02:17 (7)02:14 (7)04:14 (7)04:41 (12)01:49 (4)03:47 (3)03:46 (10)04:48 (9)09:04 (11)03:31 (8)01:20 (4)02:37 (1)02:19 (8)01:44 (9)01:40 (4)
11Jana Habigerova109:35+75:1003:02 (12)07:04 (11)20:10 (12)23:09 (12)30:17 (12)32:05 (12)34:02 (11)38:47 (12)44:17 (12)63:11 (12)85:44 (12)94:53 (12)96:53 (12)102:19 (1)104:49 (1)106:35 (1)109:35 (1)
Klub vytrvalostnich sportu Sumperk03:02 (12)04:02 (10)13:06 (12)02:59 (10)07:08 (11)01:48 (10)01:57 (6)04:45 (7)05:30 (12)18:54 (12)22:33 (12)09:09 (12)02:00 (12)05:26 (12)02:30 (11)01:46 (10)03:00 (12)
Polona Jezeršek+-35:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Tereza Kinkorová60:25+26:0002:06 (8)13:20 (12)15:36 (11)20:00 (11)24:06 (11)24:59 (11) (N/A)33:32 (11)36:49 (11)42:33 (11)45:19 (11)47:54 (11)49:26 (11)54:28 (12)56:38 (12)58:28 (12)60:25 (12)
OK Lokomotiva Plzeň02:06 (8)11:14 (12)02:16 (6)04:24 (11)04:06 (6)00:53 (4)00:00 (N/A)33:32 (12)03:17 (6)05:44 (10)02:46 (8)02:35 (2)01:32 (8)05:02 (11)02:10 (6)01:50 (11)01:57 (7)