Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Lipica Open 2106 3.etapa - srednja

DROT, Krajna vas, 14. 3. 2016
Kategorija: W55

NIme / klubČasZaostanekS-6565-5959-4444-5454-6464-6666-5252-4343-3232-5353-5555-4747-7474-7676-8484-F
1Elisabeth Strandhagen47:51+00:0003:02 (4)05:19 (3)07:58 (2)14:26 (4)17:34 (4)18:44 (3)21:28 (3)26:30 (4)28:02 (4)31:32 (2)35:14 (2)36:55 (2)41:26 (2)44:04 (1)45:41 (2)47:51 (4)
Göteborg-Majorna OK03:02 (4)02:17 (5)02:39 (1)06:28 (8)03:08 (3)01:10 (1)02:44 (3)05:02 (4)01:32 (1)03:30 (1)03:42 (3)01:41 (1)04:31 (1)02:38 (4)01:37 (2)02:10 (3)
2Marirosa Hechich48:25+00:3402:51 (2)04:43 (1)07:33 (1)12:49 (2)16:05 (2)17:50 (2)20:39 (2)24:41 (2)26:24 (2)31:05 (1)34:22 (1)36:08 (1)41:50 (3)44:22 (2)46:16 (3)48:25 (5)
Semiperdo Orienteering Maniago02:51 (2)01:52 (2)02:50 (2)05:16 (4)03:16 (4)01:45 (3)02:49 (4)04:02 (3)01:43 (2)04:41 (2)03:17 (2)01:46 (2)05:42 (6)02:32 (2)01:54 (5)02:09 (1)
3Gunilla Carlsson49:50+01:5903:09 (5)04:51 (2)08:13 (3)12:15 (1)15:00 (1)17:14 (1)19:48 (1)23:25 (1)25:11 (1)32:11 (3)36:10 (4)38:32 (4)43:49 (5)46:11 (4)47:40 (5)49:50 (6)
Göteborg-Majorna OK03:09 (5)01:42 (1)03:22 (3)04:02 (2)02:45 (1)02:14 (7)02:34 (1)03:37 (1)01:46 (3)07:00 (10)03:59 (4)02:22 (9)05:17 (4)02:22 (1)01:29 (1)02:10 (3)
4Mona Bugge Haug49:55+02:0402:24 (1)06:29 (6)10:36 (5)13:59 (3)17:01 (3)18:52 (4)21:35 (4)25:36 (3)27:34 (3)33:10 (4)35:48 (3)38:12 (3)42:49 (4)45:24 (3)47:36 (4)49:55 (7)
Active Travel Norway AS02:24 (1)04:05 (11)04:07 (7)03:23 (1)03:02 (2)01:51 (5)02:43 (2)04:01 (2)01:58 (4)05:36 (6)02:38 (1)02:24 (10)04:37 (2)02:35 (3)02:12 (8)02:19 (4)
5Margit Jenei69:47+21:5603:28 (6)05:21 (4)13:52 (10)19:14 (6)24:14 (7)26:19 (6)30:17 (5)35:36 (5)37:45 (5)43:52 (5)51:38 (6)53:37 (6)60:42 (6)63:55 (5)66:21 (6)69:47 (8)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület03:28 (6)01:53 (3)08:31 (14)05:22 (6)05:00 (11)02:05 (6)03:58 (6)05:19 (6)02:09 (6)06:07 (8)07:46 (10)01:59 (3)07:05 (10)03:13 (7)02:26 (10)03:26 (12)
6Miluse Prochazkova72:28+24:3712:27 (14)14:42 (12)18:47 (12)23:51 (12)28:02 (11)30:47 (11)38:06 (10)43:18 (9)45:37 (9)51:45 (9)56:49 (7)59:00 (7)64:45 (8)67:40 (6)69:38 (7)72:28 (9)
KOB Dobřichovice12:27 (14)02:15 (4)04:05 (6)05:04 (3)04:11 (7)02:45 (10)07:19 (12)05:12 (5)02:19 (8)06:08 (9)05:04 (8)02:11 (4)05:45 (7)02:55 (6)01:58 (6)02:50 (8)
7Maija Čerjaka73:01+25:1004:06 (9)07:08 (8)11:48 (7)20:16 (7)24:06 (6)26:26 (7)31:18 (7)36:56 (6)39:19 (6)46:58 (6)51:15 (5)53:37 (6)62:11 (7)67:58 (7)70:13 (8)73:01 (10)
OK Kapa04:06 (9)03:02 (10)04:40 (10)08:28 (9)03:50 (6)02:20 (8)04:52 (7)05:38 (7)02:23 (9)07:39 (11)04:17 (5)02:22 (9)08:34 (11)05:47 (13)02:15 (9)02:48 (7)
8Julie Collins77:08+29:1703:52 (7)06:46 (7)12:04 (8)21:41 (9)25:58 (9)29:55 (10)40:56 (11)47:05 (10)49:06 (10)54:14 (10)59:13 (9)61:31 (8)67:59 (9)71:25 (8)74:21 (9)77:08 (11)
03:52 (7)02:54 (8)05:18 (11)09:37 (10)04:17 (9)03:57 (14)11:01 (14)06:09 (8)02:01 (5)05:08 (5)04:59 (7)02:18 (6)06:28 (9)03:26 (11)02:56 (12)02:47 (6)
9Elisabeth Steinlechner80:49+32:5809:44 (13)12:14 (11)15:56 (11)21:16 (8)24:54 (8)27:18 (8)33:17 (8)40:37 (7)45:21 (8)50:07 (8)56:55 (8)66:57 (9)72:32 (10)75:55 (9)77:57 (10)80:49 (12)
OC Fürstenfeld09:44 (13)02:30 (7)03:42 (4)05:20 (5)03:38 (5)02:24 (9)05:59 (11)07:20 (10)04:44 (13)04:46 (3)06:48 (9)10:02 (13)05:35 (5)03:23 (10)02:02 (7)02:52 (9)
10Iva Janská82:20+34:2903:01 (3)07:15 (9)11:06 (6)22:59 (11)27:55 (10)29:43 (9)35:02 (9)41:51 (8)44:09 (7)48:59 (7)68:01 (10)70:16 (10)74:56 (11)78:14 (10)79:57 (11)82:20 (13)
Lokomotiva Ingstav Brno03:01 (3)04:14 (12)03:51 (5)11:53 (12)04:56 (10)01:48 (4)05:19 (10)06:49 (9)02:18 (7)04:50 (4)19:02 (13)02:15 (5)04:40 (3)03:18 (9)01:43 (3)02:23 (5)
11Aletta Biró98:34+50:4303:57 (8)06:20 (5)10:31 (4)16:29 (5)20:41 (5)23:34 (5)31:08 (6)51:01 (12)53:30 (11)62:16 (11)78:34 (12)81:39 (12)88:00 (12)91:17 (11)95:10 (12)98:34 (14)
Budapest Mix03:57 (8)02:23 (6)04:11 (8)05:58 (7)04:12 (8)02:53 (11)07:34 (13)19:53 (14)02:29 (11)08:46 (12)16:18 (12)03:05 (11)06:21 (8)03:17 (8)03:53 (13)03:24 (11)
12Lorraine Batts101:23+53:3204:21 (10)07:22 (10)12:47 (9)22:26 (10)33:12 (12)36:12 (12)41:12 (12)50:56 (11)54:32 (12)67:55 (12)77:16 (11)81:09 (11)89:57 (13)94:32 (12)97:25 (13)101:23 (1)
Darlington Orienteers04:21 (10)03:01 (9)05:25 (12)09:39 (11)10:46 (13)03:00 (13)05:00 (8)09:44 (11)03:36 (12)13:23 (13)09:21 (11)03:53 (12)08:48 (12)04:35 (12)02:53 (11)03:58 (13)
13Maria Pia Virgolini104:17+56:2605:56 (12)21:56 (14)26:25 (14)40:15 (13)53:20 (13)54:51 (13)58:48 (13)69:35 (13)72:02 (13)78:00 (13)82:46 (13)85:08 (13)96:33 (14)99:22 (13)101:09 (1)104:17 (2)
Polisportiva Besanese05:56 (12)16:00 (14)04:29 (9)13:50 (13)13:05 (14)01:31 (2)03:57 (5)10:47 (12)02:27 (10)05:58 (7)04:46 (6)02:22 (9)11:25 (13)02:49 (5)01:47 (4)03:08 (10)
Chiara Rajgelj136:50+88:5905:06 (11)15:28 (13)20:59 (13)49:08 (14)59:40 (14)62:39 (14)67:41 (14)84:20 (14)89:07 (14) (N/A) (N/A) (N/A)127:18 (1) (N/A) (N/A)136:50 (3)
SSD-AŠZ GAJA05:06 (11)10:22 (13)05:31 (13)28:09 (14)10:32 (12)02:59 (12)05:02 (9)16:39 (13)04:47 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)127:18 (14)00:00 (N/A)00:00 (N/A)136:50 (14)