Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M21E

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3333-3434-3535-3636-3737-3838-3939-4040-4141-4242-4343-4444-4545-4646-4747-F
1Martin Binder34:25+00:0000:43 (3)01:16 (2)04:17 (1)05:16 (1)06:48 (1)09:56 (1)11:34 (1)13:04 (1)16:07 (1)17:28 (1)18:15 (1)22:34 (1)23:15 (1)23:48 (1)26:28 (1)28:42 (1)33:10 (1)34:25 (1)
AA-Team Kärnten00:43 (3)00:33 (2)03:01 (3)00:59 (1)01:32 (1)03:08 (1)01:38 (7)01:30 (2)03:03 (2)01:21 (2)00:47 (1)04:19 (1)00:41 (16)00:33 (9)02:40 (45)02:14 (30)04:28 (13)01:15 (9)
2Matija Razum36:48+02:2300:46 (7)01:37 (19)05:23 (24)06:35 (22)08:18 (19)12:04 (10)13:42 (10)15:13 (9)19:35 (11)21:15 (13)22:13 (11)26:53 (4)27:31 (5)28:10 (4)29:31 (5)31:08 (4)35:44 (4)36:48 (3)
AA-Team Hrvatska00:46 (7)00:51 (33)03:46 (28)01:12 (16)01:43 (5)03:46 (11)01:38 (7)01:31 (3)04:22 (32)01:40 (27)00:58 (13)04:40 (3)00:38 (12)00:39 (20)01:21 (4)01:37 (1)04:36 (18)01:04 (1)
3Christian Wartbichler36:54+02:2900:48 (11)01:24 (7)04:18 (2)05:20 (2)07:27 (3)11:03 (2)12:40 (2)14:03 (2)17:59 (4)19:15 (3)20:12 (3)27:43 (10)28:16 (10)28:48 (8)29:58 (6)31:46 (6)35:43 (3)36:54 (4)
ASKÖ Henndorf00:48 (11)00:36 (4)02:54 (1)01:02 (6)02:07 (24)03:36 (7)01:37 (4)01:23 (1)03:56 (24)01:16 (1)00:57 (12)07:31 (42)00:33 (3)00:32 (4)01:10 (2)01:48 (3)03:57 (4)01:11 (3)
4Teodor Yordanov37:16+02:5100:50 (17)01:43 (23)06:21 (36)07:28 (30)09:16 (23)12:51 (21)14:28 (18)16:15 (17)19:29 (9)21:01 (9)21:53 (8)26:56 (5)27:55 (6)28:35 (5)30:12 (7)32:00 (7)36:06 (5)37:16 (5)
AA-Team Bayern00:50 (17)00:53 (37)04:38 (38)01:07 (12)01:48 (11)03:35 (6)01:37 (4)01:47 (15)03:14 (5)01:32 (17)00:52 (6)05:03 (6)00:59 (37)00:40 (26)01:37 (15)01:48 (3)04:06 (5)01:10 (2)
5Caraglio Michele37:38+03:1300:44 (4)01:16 (2)04:27 (4)06:08 (12)07:45 (5)12:10 (14)13:40 (9)15:16 (10)18:46 (6)20:10 (5)21:44 (5)26:19 (3)26:54 (3)27:49 (3)28:57 (3)30:46 (3)36:13 (6)37:38 (6)
AA-Team Lombardia00:44 (4)00:32 (1)03:11 (6)01:41 (34)01:37 (4)04:25 (28)01:30 (1)01:36 (8)03:30 (17)01:24 (6)01:34 (52)04:35 (2)00:35 (6)00:55 (46)01:08 (1)01:49 (5)05:27 (34)01:25 (24)
6Wolfgang Siegert37:41+03:1600:46 (7)01:22 (4)04:47 (8)05:49 (5)07:38 (4)11:12 (4)12:51 (4)14:31 (4)17:55 (3)19:26 (4)20:18 (4)25:41 (2)26:27 (2)27:01 (2)28:54 (2)30:46 (3)36:16 (7)37:41 (7)
WAT00:46 (7)00:36 (4)03:25 (15)01:02 (6)01:49 (13)03:34 (5)01:39 (9)01:40 (11)03:24 (10)01:31 (16)00:52 (6)05:23 (13)00:46 (20)00:34 (10)01:53 (32)01:52 (10)05:30 (35)01:25 (24)
7Samuele Tait37:53+03:2800:49 (14)01:31 (13)04:59 (16)06:15 (15)08:04 (12)12:07 (13)14:06 (13)15:40 (12)19:38 (13)21:12 (12)22:12 (10)27:16 (7)27:59 (7)28:41 (7)30:20 (9)32:17 (9)36:39 (8)37:53 (8)
AA-Team Trentino-Südtirol00:49 (14)00:42 (16)03:28 (18)01:16 (19)01:49 (13)04:03 (19)01:59 (26)01:34 (5)03:58 (25)01:34 (22)01:00 (18)05:04 (7)00:43 (18)00:42 (28)01:39 (18)01:57 (14)04:22 (7)01:14 (8)
8Franz Glaner38:00+03:3500:49 (14)01:36 (18)04:56 (13)06:01 (8)09:19 (24)12:48 (20)15:00 (21)16:49 (20)19:56 (19)21:23 (15)22:26 (14)27:23 (9)28:04 (8)28:41 (7)30:18 (8)32:16 (8)36:41 (9)38:00 (9)
WAT00:49 (14)00:47 (22)03:20 (11)01:05 (11)03:18 (53)03:29 (2)02:12 (38)01:49 (21)03:07 (3)01:27 (9)01:03 (22)04:57 (5)00:41 (16)00:37 (17)01:37 (15)01:58 (15)04:25 (10)01:19 (15)
9Nicolas Kastner38:23+03:5800:51 (19)01:28 (11)04:52 (10)05:54 (6)08:07 (13)11:39 (6)13:23 (7)14:57 (5)20:33 (21)21:56 (17)22:44 (16)28:14 (12)28:49 (12)29:20 (11)30:48 (11)32:39 (11)37:11 (10)38:23 (10)
Naturfreunde Wien00:51 (19)00:37 (8)03:24 (13)01:02 (6)02:13 (29)03:32 (4)01:44 (13)01:34 (5)05:36 (45)01:23 (4)00:48 (2)05:30 (15)00:35 (6)00:31 (2)01:28 (6)01:51 (8)04:32 (17)01:12 (4)
10Mark Bogataj38:53+04:2800:41 (2)01:22 (4)04:47 (8)06:33 (20)08:10 (14)12:06 (12)13:53 (12)16:02 (15)19:31 (10)21:00 (8)22:02 (9)27:21 (8)28:08 (9)28:53 (9)30:40 (10)32:31 (10)37:23 (11)38:53 (11)
AA-Team Slovenija00:41 (2)00:41 (13)03:25 (15)01:46 (40)01:37 (4)03:56 (15)01:47 (14)02:09 (37)03:29 (15)01:29 (13)01:02 (19)05:19 (12)00:47 (21)00:45 (36)01:47 (28)01:51 (8)04:52 (26)01:30 (31)
11Franco Michele 39:27+05:0200:53 (23)01:57 (37)05:39 (29)07:24 (27)09:53 (32)14:20 (32)16:22 (31)17:58 (28)21:52 (28)23:26 (27)24:20 (27)29:32 (20)30:13 (19)31:02 (19)32:47 (18)34:38 (16)38:13 (12)39:27 (12)
AA-Team Veneto00:53 (23)01:04 (50)03:42 (26)01:45 (38)02:29 (40)04:27 (29)02:02 (27)01:36 (8)03:54 (22)01:34 (22)00:54 (9)05:12 (10)00:41 (16)00:49 (40)01:45 (24)01:51 (8)03:35 (1)01:14 (8)
12Peter Tušar39:47+05:2200:57 (33)01:45 (29)05:05 (17)06:09 (13)07:54 (7)13:58 (28)15:41 (24)17:47 (26)21:02 (22)22:31 (20)23:39 (20)28:45 (16)29:35 (16)30:10 (14)31:56 (13)33:49 (13)38:26 (13)39:47 (13)
AA-Team Slovenija00:57 (33)00:48 (24)03:20 (11)01:04 (10)01:45 (7)06:04 (52)01:43 (12)02:06 (36)03:15 (6)01:29 (13)01:08 (26)05:06 (9)00:50 (26)00:35 (14)01:46 (27)01:53 (12)04:37 (19)01:21 (18)
13Erik Nilsson Simkovics39:53+05:2800:49 (14)01:27 (9)05:07 (18)06:19 (16)07:56 (9)11:40 (8)13:22 (6)15:10 (7)18:30 (5)22:36 (21)23:47 (21)30:40 (24)31:12 (24)31:45 (23)32:57 (20)34:58 (20)38:40 (14)39:53 (14)
OLC Wienerwald00:49 (14)00:38 (12)03:40 (24)01:12 (16)01:37 (4)03:44 (9)01:42 (10)01:48 (19)03:20 (9)04:06 (56)01:11 (28)06:53 (35)00:32 (1)00:33 (9)01:12 (3)02:01 (19)03:42 (2)01:13 (6)
14Florian Kurz40:17+05:5200:48 (11)01:26 (8)04:26 (3)05:29 (3)07:15 (2)11:08 (3)12:46 (3)14:23 (3)17:17 (2)18:43 (2)19:33 (2)27:47 (11)28:24 (11)28:57 (10)32:37 (16)34:26 (15)38:55 (16)40:17 (15)
Naturfreunde Wien00:48 (11)00:38 (12)03:00 (2)01:03 (8)01:46 (8)03:53 (14)01:38 (7)01:37 (9)02:54 (1)01:26 (8)00:50 (3)08:14 (44)00:37 (10)00:33 (9)03:40 (52)01:49 (5)04:29 (16)01:22 (19)
15Andraž Hribar40:22+05:5700:50 (17)01:28 (11)04:58 (14)06:08 (12)07:55 (8)12:28 (18)14:16 (16)16:13 (16)19:42 (16)22:09 (19)23:26 (19)28:41 (14)29:18 (13)29:58 (12)31:33 (12)33:36 (12)38:45 (15)40:22 (16)
AA-Team Slovenija00:50 (17)00:38 (12)03:30 (19)01:10 (14)01:47 (9)04:33 (34)01:48 (15)01:57 (27)03:29 (15)02:27 (48)01:17 (39)05:15 (11)00:37 (10)00:40 (26)01:35 (13)02:03 (21)05:09 (32)01:37 (38)
16Korbinian Lehner40:37+06:1200:41 (2)01:32 (14)05:40 (30)06:49 (24)09:00 (22)13:44 (25)15:47 (26)17:27 (22)21:28 (25)23:09 (25)24:03 (22)29:27 (19)30:16 (20)30:52 (17)33:00 (21)35:06 (22)39:18 (18)40:37 (17)
AA-Team Bayern00:41 (2)00:51 (33)04:08 (34)01:09 (13)02:11 (28)04:44 (36)02:03 (32)01:40 (11)04:01 (26)01:41 (29)00:54 (9)05:24 (14)00:49 (23)00:36 (16)02:08 (36)02:06 (22)04:12 (6)01:19 (15)
17Tamas Bogya40:48+06:2301:00 (39)01:42 (22)05:38 (28)07:28 (30)09:46 (29)13:38 (24)15:21 (22)17:21 (21)20:29 (20)22:05 (18)23:21 (18)29:06 (18)30:05 (18)30:38 (16)32:37 (16)34:46 (18)39:24 (19)40:48 (18)
CS Unirea Alba Iulia01:00 (39)00:42 (16)03:56 (30)01:50 (41)02:18 (32)03:52 (13)01:43 (12)02:00 (34)03:08 (4)01:36 (24)01:16 (36)05:45 (18)00:59 (37)00:33 (9)01:59 (34)02:09 (24)04:38 (20)01:24 (21)
18Gaio  Aaron 40:54+06:2900:54 (28)01:52 (34)05:19 (22)06:34 (21)08:18 (19)12:05 (11)14:08 (15)16:02 (15)19:48 (18)21:46 (16)22:46 (17)28:56 (17)29:56 (17)30:38 (16)32:13 (14)34:15 (14)39:14 (17)40:54 (19)
AA-Team Trentino-Südtirol00:54 (28)00:58 (44)03:27 (17)01:15 (18)01:44 (6)03:47 (12)02:03 (32)01:54 (24)03:46 (20)01:58 (41)01:00 (18)06:10 (22)01:00 (39)00:42 (28)01:35 (13)02:02 (20)04:59 (29)01:40 (40)
19Michael Siemmeister41:08+06:4300:55 (29)01:45 (29)05:12 (20)06:14 (14)08:19 (20)12:16 (15)14:08 (15)15:57 (13)19:22 (8)20:48 (6)21:48 (6)28:40 (13)29:32 (14)31:05 (20)32:50 (19)34:46 (18)39:50 (20)41:08 (20)
AA-Team Steiermark00:55 (29)00:50 (27)03:27 (17)01:02 (6)02:05 (23)03:57 (16)01:52 (22)01:49 (21)03:25 (11)01:26 (8)01:00 (18)06:52 (34)00:52 (28)01:33 (53)01:45 (24)01:56 (13)05:04 (30)01:18 (12)
20Stefan Kubelka41:41+07:1600:56 (31)01:39 (21)05:14 (21)08:03 (35)09:53 (32)13:55 (27)15:47 (26)17:37 (23)21:24 (24)23:01 (23)24:17 (25)29:51 (22)30:53 (22)31:33 (21)33:19 (23)35:50 (23)40:13 (21)41:41 (21)
AA-Team Steiermark00:56 (31)00:43 (18)03:35 (21)02:49 (51)01:50 (14)04:02 (18)01:52 (22)01:50 (23)03:47 (21)01:37 (25)01:16 (36)05:34 (17)01:02 (41)00:40 (26)01:46 (27)02:31 (42)04:23 (8)01:28 (29)
21Jakob Pauser41:58+07:3300:47 (9)01:46 (31)04:54 (12)05:55 (7)08:00 (11)11:40 (8)13:31 (8)15:07 (6)19:21 (7)24:33 (29)25:26 (29)31:16 (26)31:56 (27)32:29 (26)33:56 (25)36:04 (24)40:31 (23)41:58 (22)
HSV OL Wiener Neustadt00:47 (9)00:59 (46)03:08 (4)01:01 (2)02:05 (23)03:40 (8)01:51 (19)01:36 (8)04:14 (31)05:12 (57)00:53 (7)05:50 (19)00:40 (13)00:33 (9)01:27 (5)02:08 (23)04:27 (12)01:27 (27)
22Jaka Piltaver42:03+07:3801:06 (42)01:56 (35)05:09 (19)06:24 (19)08:12 (15)11:57 (9)13:46 (11)15:32 (11)19:42 (16)21:10 (11)22:16 (13)29:33 (21)30:23 (21)31:02 (19)32:44 (17)34:54 (19)40:26 (22)42:03 (23)
AA-Team Slovenija01:06 (42)00:50 (27)03:13 (7)01:15 (18)01:48 (11)03:45 (10)01:49 (17)01:46 (13)04:10 (29)01:28 (10)01:06 (24)07:17 (40)00:50 (26)00:39 (20)01:42 (22)02:10 (26)05:32 (36)01:37 (38)
23Mattia Debertolis42:15+07:5000:47 (9)01:24 (7)04:59 (16)06:02 (10)09:22 (26)13:26 (23)14:59 (20)19:17 (33)22:36 (30)25:19 (32)26:18 (30)31:09 (25)31:44 (25)32:19 (24)33:54 (24)36:13 (25)40:58 (24)42:15 (24)
AA-Team Trentino-Südtirol00:47 (9)00:37 (8)03:35 (21)01:03 (8)03:20 (54)04:04 (20)01:33 (2)04:18 (54)03:19 (8)02:43 (51)00:59 (15)04:51 (4)00:35 (6)00:35 (14)01:35 (13)02:19 (33)04:45 (23)01:17 (11)
24Thomas Polster42:31+08:0600:59 (36)01:44 (26)06:04 (33)07:27 (28)09:22 (26)13:50 (26)16:19 (30)18:19 (31)21:51 (27)23:15 (26)24:18 (26)30:14 (23)31:00 (23)31:36 (22)33:10 (22)35:02 (21)41:12 (25)42:31 (25)
AA-Team Kärnten00:59 (36)00:45 (21)04:20 (37)01:23 (24)01:55 (19)04:28 (31)02:29 (43)02:00 (34)03:32 (18)01:24 (6)01:03 (22)05:56 (20)00:46 (20)00:36 (16)01:34 (10)01:52 (10)06:10 (44)01:19 (15)
25Lukas Janischowsky42:56+08:3100:54 (28)02:00 (39)05:38 (28)07:00 (25)09:44 (28)14:07 (30)16:03 (28)17:53 (27)21:19 (23)22:55 (22)24:09 (24)31:19 (27)31:55 (26)32:26 (25)34:07 (26)36:29 (26)41:28 (26)42:56 (26)
AA-Team Bayern00:54 (28)01:06 (52)03:38 (22)01:22 (23)02:44 (42)04:23 (27)01:56 (25)01:50 (23)03:26 (12)01:36 (24)01:14 (32)07:10 (39)00:36 (8)00:31 (2)01:41 (19)02:22 (36)04:59 (29)01:28 (29)
26Richard Gremmel43:15+08:5000:54 (28)01:45 (29)05:25 (25)06:45 (23)08:36 (21)12:37 (19)14:29 (19)16:17 (18)19:47 (17)21:20 (14)22:30 (15)28:45 (16)29:35 (16)30:10 (14)35:03 (28)36:56 (27)41:45 (27)43:15 (27)
AA-Team Burgenland00:54 (28)00:51 (33)03:40 (24)01:20 (22)01:51 (16)04:01 (17)01:52 (22)01:48 (19)03:30 (17)01:33 (18)01:10 (27)06:15 (23)00:50 (26)00:35 (14)04:53 (55)01:53 (12)04:49 (24)01:30 (31)
27Giacomo Barbone43:33+09:0800:50 (17)01:34 (16)04:52 (10)06:23 (18)08:17 (17)13:19 (22)15:28 (23)17:43 (25)21:38 (26)23:08 (24)24:05 (23)31:42 (28)32:51 (28)33:26 (27)34:57 (27)37:08 (28)41:48 (28)43:33 (28)
AA-Team Lombardia00:50 (17)00:44 (19)03:18 (9)01:31 (31)01:54 (18)05:02 (43)02:09 (35)02:15 (38)03:55 (23)01:30 (14)00:57 (12)07:37 (43)01:09 (46)00:35 (14)01:31 (9)02:11 (28)04:40 (21)01:45 (46)
28Valtteri Kolehmainen45:30+11:0500:51 (19)01:39 (21)05:22 (23)07:43 (33)10:10 (33)14:18 (31)16:26 (32)18:14 (30)23:37 (32)25:17 (31)26:20 (32)33:02 (29)33:40 (29)34:20 (28)35:58 (29)39:01 (29)43:59 (29)45:30 (29)
AA-Team Bayern00:51 (19)00:48 (24)03:43 (27)02:21 (49)02:27 (39)04:08 (22)02:08 (34)01:48 (19)05:23 (42)01:40 (27)01:03 (22)06:42 (31)00:38 (12)00:40 (26)01:38 (16)03:03 (49)04:58 (27)01:31 (33)
29Felix Meizer45:55+11:3000:59 (36)01:44 (26)05:35 (26)07:04 (26)09:28 (27)14:52 (33)19:09 (40)20:56 (37)24:23 (33)25:57 (33)27:12 (33)34:22 (31)34:58 (31)35:30 (30)37:09 (30)39:32 (31)44:22 (30)45:55 (30)
AA-Team Kärnten00:59 (36)00:45 (21)03:51 (29)01:29 (29)02:24 (38)05:24 (48)04:17 (55)01:47 (15)03:27 (13)01:34 (22)01:15 (33)07:10 (39)00:36 (8)00:32 (4)01:39 (18)02:23 (37)04:50 (25)01:33 (34)
30Raus Stefano46:52+12:2700:54 (28)01:46 (31)05:44 (31)07:43 (33)09:47 (30)14:00 (29)16:13 (29)18:13 (29)23:15 (31)25:06 (30)26:19 (31)33:43 (30)34:39 (30)35:23 (29)37:12 (31)39:32 (31)45:12 (31)46:52 (31)
AA-Team Trentino-Südtirol00:54 (28)00:52 (35)03:58 (31)01:59 (46)02:04 (21)04:13 (24)02:13 (39)02:00 (34)05:02 (38)01:51 (37)01:13 (31)07:24 (41)00:56 (32)00:44 (34)01:49 (29)02:20 (35)05:40 (37)01:40 (40)
31Luigi Giuliani47:38+13:1302:16 (55)03:30 (55)10:42 (54)12:26 (53)14:42 (49)19:21 (48)21:17 (47)23:17 (45)27:26 (40)29:12 (39)30:28 (40)36:00 (33)37:10 (33)37:50 (32)39:20 (32)41:44 (32)46:13 (32)47:38 (32)
AA-Team Lombardia02:16 (55)01:14 (56)07:12 (54)01:44 (36)02:16 (30)04:39 (35)01:56 (25)02:00 (34)04:09 (28)01:46 (33)01:16 (36)05:32 (16)01:10 (48)00:40 (26)01:30 (7)02:24 (38)04:29 (16)01:25 (24)
32Niklas Brantner49:17+14:5203:32 (58)04:15 (57)08:14 (46)09:39 (44)11:33 (38)16:03 (37)18:06 (36)21:55 (39)26:41 (37)28:25 (37)30:03 (38)36:27 (35)37:24 (35)38:09 (33)40:20 (35)43:11 (35)47:40 (33)49:17 (33)
HSV OL Wiener Neustadt03:32 (58)00:43 (18)03:59 (32)01:25 (26)01:54 (18)04:30 (33)02:03 (32)03:49 (53)04:46 (36)01:44 (31)01:38 (53)06:24 (24)00:57 (34)00:45 (36)02:11 (38)02:51 (47)04:29 (16)01:37 (38)
33Bertelle Michele 50:41+16:1600:52 (20)01:34 (16)04:45 (6)05:49 (5)07:59 (10)12:28 (18)16:02 (27)17:43 (25)26:49 (38)28:23 (36)29:22 (35)39:18 (43)40:07 (43)40:51 (40)42:37 (39)44:37 (37)49:20 (35)50:41 (34)
AA-Team Veneto00:52 (20)00:42 (16)03:11 (6)01:04 (10)02:10 (27)04:29 (32)03:34 (54)01:41 (12)09:06 (58)01:34 (22)00:59 (15)09:56 (52)00:49 (23)00:44 (34)01:46 (27)02:00 (16)04:43 (22)01:21 (18)
34Nicolo Liva51:00+16:3500:54 (28)01:31 (13)08:15 (47)10:10 (45)12:20 (43)16:38 (38)18:41 (37)20:45 (36)25:32 (35)28:59 (38)30:03 (38)36:45 (36)37:49 (36)38:37 (35)40:08 (34)42:19 (33)49:19 (34)51:00 (35)
AA-Team Friuli Venezia Giulia00:54 (28)00:37 (8)06:44 (51)01:55 (44)02:10 (27)04:18 (26)02:03 (32)02:04 (35)04:47 (37)03:27 (55)01:04 (23)06:42 (31)01:04 (45)00:48 (39)01:31 (9)02:11 (28)07:00 (48)01:41 (41)
35Quirin Lehner51:34+17:0900:58 (34)01:49 (32)06:40 (38)08:05 (36)10:15 (34)15:11 (34)17:22 (34)19:18 (34)24:47 (34)26:34 (34)27:57 (34)34:39 (32)35:51 (32)36:34 (31)40:07 (33)42:32 (34)49:58 (36)51:34 (36)
Team Bayern00:58 (34)00:51 (33)04:51 (40)01:25 (26)02:10 (27)04:56 (41)02:11 (37)01:56 (26)05:29 (44)01:47 (34)01:23 (44)06:42 (31)01:12 (49)00:43 (29)03:33 (51)02:25 (39)07:26 (50)01:36 (35)
36Sebastian Vetter52:02+17:3701:39 (54)02:32 (53)07:29 (44)09:03 (41)12:09 (41)17:02 (43)19:45 (43)22:07 (42)28:33 (45)31:15 (47)32:27 (46)39:02 (41)40:03 (42)40:47 (39)43:14 (42)45:40 (40)50:45 (37)52:02 (37)
Team Bayern01:39 (54)00:53 (37)04:57 (41)01:34 (32)03:06 (49)04:53 (37)02:43 (45)02:22 (41)06:26 (51)02:42 (50)01:12 (29)06:35 (27)01:01 (40)00:44 (34)02:27 (43)02:26 (41)05:05 (31)01:17 (11)
37Kin Kwan Kwok52:36+18:1100:56 (31)01:52 (34)06:00 (32)09:19 (42)12:20 (43)17:33 (45)19:36 (42)21:53 (38)26:01 (36)27:50 (35)29:46 (36)36:27 (35)37:19 (34)38:35 (34)41:24 (36)43:34 (36)51:05 (39)52:36 (38)
HKAYP00:56 (31)00:56 (40)04:08 (34)03:19 (55)03:01 (48)05:13 (44)02:03 (32)02:17 (40)04:08 (27)01:49 (36)01:56 (55)06:41 (28)00:52 (28)01:16 (52)02:49 (47)02:10 (26)07:31 (52)01:31 (33)
38Petar Delic52:57+18:3201:13 (45)02:07 (42)07:05 (41)08:59 (40)11:45 (40)16:41 (40)19:10 (41)22:05 (41)27:31 (41)29:16 (40)30:42 (41)39:36 (44)40:19 (44)41:05 (42)42:47 (40)45:01 (38)50:55 (38)52:57 (39)
AA-Team Hrvatska01:13 (45)00:54 (39)04:58 (43)01:54 (43)02:46 (44)04:56 (41)02:29 (43)02:55 (49)05:26 (43)01:45 (32)01:26 (46)08:54 (49)00:43 (18)00:46 (38)01:42 (22)02:14 (30)05:54 (39)02:02 (55)
39Marco Della Vedova53:06+18:4101:17 (48)02:14 (47)07:12 (42)08:52 (39)11:11 (37)16:50 (41)19:00 (39)21:57 (40)27:53 (43)30:14 (44)31:46 (43)38:15 (37)39:34 (38)40:18 (36)42:16 (37)45:16 (39)51:23 (40)53:06 (40)
AA-Team Lombardia01:17 (48)00:57 (42)04:58 (43)01:40 (33)02:19 (33)05:39 (51)02:10 (36)02:57 (50)05:56 (50)02:21 (45)01:32 (51)06:29 (25)01:19 (51)00:44 (34)01:58 (33)03:00 (48)06:07 (43)01:43 (45)
40Simon Stanonik55:05+20:4000:53 (23)01:59 (38)08:50 (50)10:20 (47)12:55 (46)17:00 (42)18:50 (38)20:38 (35)28:36 (46)30:30 (45)32:01 (45)38:53 (40)39:52 (39)40:30 (37)42:20 (38)47:47 (42)53:44 (42)55:05 (41)
Team Slovenija00:53 (23)01:06 (52)06:51 (53)01:30 (30)02:35 (41)04:05 (21)01:50 (18)01:48 (19)07:58 (56)01:54 (38)01:31 (50)06:52 (34)00:59 (37)00:38 (18)01:50 (31)05:27 (56)05:57 (41)01:21 (18)
41Daniel Janischowsky55:08+20:4300:53 (23)01:44 (26)07:41 (45)09:26 (43)12:21 (44)17:16 (44)19:49 (44)22:27 (44)27:12 (39)29:30 (41)30:27 (39)39:07 (42)40:01 (41)40:52 (41)42:55 (41)46:02 (41)53:12 (41)55:08 (42)
Team Bayern00:53 (23)00:51 (33)05:57 (47)01:45 (38)02:55 (45)04:55 (39)02:33 (44)02:38 (47)04:45 (35)02:18 (44)00:57 (12)08:40 (48)00:54 (29)00:51 (41)02:03 (35)03:07 (50)07:10 (49)01:56 (54)
42Walter Bettega56:09+21:4401:36 (53)02:38 (54)06:19 (35)07:39 (31)10:49 (35)15:17 (35)16:56 (33)18:54 (32)22:32 (29)24:03 (28)25:26 (29)38:28 (38)39:24 (37)40:39 (38)47:59 (46)50:00 (46)54:27 (43)56:09 (43)
Team Trentino-Südtirol01:36 (53)01:02 (48)03:41 (25)01:20 (22)03:10 (51)04:28 (31)01:39 (9)01:58 (29)03:38 (19)01:31 (16)01:23 (44)13:02 (56)00:56 (32)01:15 (51)07:20 (56)02:01 (19)04:27 (12)01:42 (42)
43Julian Nürnberger56:45+22:2001:08 (43)01:57 (37)06:12 (34)08:43 (37)11:05 (36)15:21 (36)18:05 (35)23:31 (47)27:43 (42)29:51 (42)31:12 (42)42:42 (46)44:13 (47)45:07 (46)48:20 (47)50:37 (47)55:02 (45)56:45 (44)
Team Bayern01:08 (43)00:49 (25)04:15 (36)02:31 (50)02:22 (36)04:16 (25)02:44 (46)05:26 (56)04:12 (30)02:08 (42)01:21 (41)11:30 (54)01:31 (53)00:54 (43)03:13 (50)02:17 (32)04:25 (10)01:43 (45)
44Canella Gabriele56:50+22:2501:04 (40)02:02 (40)08:28 (48)11:19 (50)13:39 (48)20:59 (49)24:23 (49)27:29 (50)33:25 (50)35:21 (50)36:38 (49)42:47 (47)43:51 (46)44:35 (45)46:17 (43)48:37 (43)54:33 (44)56:50 (45)
Team Trentino-Südtirol01:04 (40)00:58 (44)06:26 (49)02:51 (52)02:20 (35)07:20 (57)03:24 (52)03:06 (52)05:56 (50)01:56 (39)01:17 (39)06:09 (21)01:04 (45)00:44 (34)01:42 (22)02:20 (35)05:56 (40)02:17 (57)
45Oldrich Janecek58:05+23:4003:17 (56)04:08 (56)09:12 (52)11:09 (49)13:26 (47)18:41 (47)20:47 (46)23:21 (46)28:24 (44)30:13 (43)35:04 (48)41:59 (45)43:03 (45)44:05 (43)47:01 (45)49:34 (45)56:22 (46)58:05 (46)
Naturfreunde Wien03:17 (56)00:51 (33)05:04 (45)01:57 (45)02:17 (31)05:15 (46)02:06 (33)02:34 (45)05:03 (39)01:49 (36)04:51 (58)06:55 (36)01:04 (45)01:02 (48)02:56 (48)02:33 (43)06:48 (46)01:43 (45)
46Luka Filetin58:50+24:2501:05 (41)02:04 (41)07:04 (40)08:46 (38)11:42 (39)16:41 (40)19:51 (45)22:24 (43)28:52 (47)30:34 (46)31:51 (44)38:43 (39)39:53 (40)44:35 (45)46:25 (44)48:41 (44)57:04 (47)58:50 (47)
AA-Team Hrvatska01:05 (41)00:59 (46)05:00 (44)01:42 (35)02:56 (47)04:59 (42)03:10 (51)02:33 (44)06:28 (53)01:42 (30)01:17 (39)06:52 (34)01:10 (48)04:42 (56)01:50 (31)02:16 (31)08:23 (56)01:46 (49)
47Giacomo Guarda59:10+24:4501:28 (51)02:22 (48)08:47 (49)10:52 (48)17:14 (53)23:56 (53)27:01 (54)29:18 (53)33:50 (51)35:31 (51)36:59 (51)45:21 (48)46:25 (48)47:05 (47)49:14 (48)51:40 (48)57:43 (48)59:10 (48)
AA-Team Veneto01:28 (51)00:54 (39)06:25 (48)02:05 (48)06:22 (56)06:42 (54)03:05 (50)02:17 (40)04:32 (34)01:41 (29)01:28 (49)08:22 (45)01:04 (45)00:40 (26)02:09 (37)02:26 (41)06:03 (42)01:27 (27)
48Davor Capeta61:00+26:3501:22 (50)02:14 (47)06:27 (37)07:55 (34)17:34 (55)23:13 (52)26:04 (52)28:28 (52)34:13 (52)37:01 (52)38:14 (52)46:51 (51)47:47 (51)48:42 (50)51:09 (50)53:51 (50)59:33 (49)61:00 (49)
AA-Team Hrvatska01:22 (50)00:52 (35)04:13 (35)01:28 (28)09:39 (58)05:39 (51)02:51 (47)02:24 (42)05:45 (47)02:48 (53)01:13 (31)08:37 (47)00:56 (32)00:55 (46)02:27 (43)02:42 (45)05:42 (38)01:27 (27)
49Gregor Sturm61:03+26:3801:10 (44)02:30 (50)13:02 (57)17:21 (57)20:17 (57)25:12 (56)27:28 (55)29:23 (54)35:11 (53)37:36 (53)38:57 (53)45:53 (50)46:53 (50)47:45 (48)50:00 (49)52:42 (49)59:39 (50)61:03 (50)
Team Bayern01:10 (44)01:20 (58)10:32 (57)04:19 (56)02:56 (47)04:55 (39)02:16 (40)01:55 (25)05:48 (48)02:25 (47)01:21 (41)06:56 (37)01:00 (39)00:52 (42)02:15 (41)02:42 (45)06:57 (47)01:24 (21)
50Fabian Janischowsky64:29+30:0401:00 (39)02:14 (47)06:58 (39)13:35 (54)15:59 (51)21:30 (50)25:00 (50)27:27 (49)32:33 (49)35:13 (49)36:40 (50)47:28 (52)48:25 (52)49:23 (51)51:35 (52)55:11 (52)62:39 (51)64:29 (51)
Team Bayern01:00 (39)01:14 (56)04:44 (39)06:37 (57)02:24 (38)05:31 (49)03:30 (53)02:27 (43)05:06 (40)02:40 (49)01:27 (48)10:48 (53)00:57 (34)00:58 (47)02:12 (39)03:36 (53)07:28 (51)01:50 (52)
51Alessandro Giacchetto64:31+30:0601:00 (39)02:11 (43)07:20 (43)10:19 (46)12:39 (45)17:55 (46)22:17 (48)24:53 (48)30:15 (48)32:13 (48)33:38 (47)45:32 (49)46:48 (49)48:22 (49)51:27 (51)55:04 (51)62:42 (52)64:31 (52)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:00 (39)01:11 (53)05:09 (46)02:59 (53)02:20 (35)05:16 (47)04:22 (56)02:36 (46)05:22 (41)01:58 (41)01:25 (45)11:54 (55)01:16 (50)01:34 (54)03:05 (49)03:37 (54)07:38 (53)01:49 (51)
52Matthias Poell73:16+38:5101:17 (48)02:14 (47)12:30 (55)14:24 (55)17:34 (55)24:32 (54)26:54 (53)32:38 (55)38:22 (55)47:38 (57)49:01 (57)55:33 (54)57:03 (54)57:49 (53)60:03 (54)63:18 (54)71:28 (53)73:16 (53)
OLC Wienerwald01:17 (48)00:57 (42)10:16 (56)01:54 (43)03:10 (51)06:58 (55)02:22 (41)05:44 (57)05:44 (46)09:16 (58)01:23 (44)06:32 (26)01:30 (52)00:46 (38)02:14 (40)03:15 (51)08:10 (54)01:48 (50)
53Dirk Deubel74:09+39:4401:14 (46)02:30 (50)09:02 (51)12:03 (52)15:40 (50)22:07 (51)25:08 (51)28:02 (51)35:40 (54)38:27 (54)40:43 (54)50:27 (53)52:02 (53)53:16 (52)55:59 (53)61:40 (53)72:03 (54)74:09 (54)
Naturfreunde Wien01:14 (46)01:16 (57)06:32 (50)03:01 (54)03:37 (55)06:27 (53)03:01 (49)02:54 (48)07:38 (55)02:47 (52)02:16 (57)09:44 (51)01:35 (54)01:14 (50)02:43 (46)05:41 (57)10:23 (57)02:06 (56)
54Christoph Körner77:23+42:5801:30 (52)02:32 (53)09:23 (53)11:28 (51)18:34 (56)25:47 (57)30:47 (57)35:40 (56)44:14 (56)46:26 (55)48:23 (55)57:30 (55)59:15 (55)63:04 (54)67:24 (56)70:13 (55)75:37 (55)77:23 (55)
Team Bayern01:30 (52)01:02 (48)06:51 (53)02:05 (48)07:06 (57)07:13 (56)05:00 (58)04:53 (55)08:34 (57)02:12 (43)01:57 (56)09:07 (50)01:45 (56)03:49 (55)04:20 (54)02:49 (46)05:24 (33)01:46 (49)
55Lorenzo Bartulovich81:12+46:4701:19 (49)02:32 (53)12:41 (56)14:27 (56)17:12 (52)25:12 (56)29:54 (56)38:21 (57)44:49 (57)47:12 (56)48:39 (56)62:17 (56)63:55 (56)64:50 (55)67:20 (55)71:03 (56)79:26 (56)81:12 (56)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:19 (49)01:13 (54)10:09 (55)01:46 (40)02:45 (43)08:00 (58)04:42 (57)08:27 (58)06:28 (53)02:23 (46)01:27 (48)13:38 (57)01:38 (55)00:55 (46)02:30 (44)03:43 (55)08:23 (56)01:46 (49)
56Nicola Pilotto83:32+49:0703:20 (57)04:23 (58)20:47 (58)28:22 (58)31:33 (58)36:47 (58)39:43 (58)42:41 (58)49:34 (58)52:27 (58)54:16 (58)62:45 (57)66:24 (57)67:29 (56)71:38 (57)75:04 (57)81:41 (57)83:32 (57)
AA-Team Friuli Venezia Giulia03:20 (57)01:03 (49)16:24 (58)07:35 (58)03:11 (52)05:14 (45)02:56 (48)02:58 (51)06:53 (54)02:53 (54)01:49 (54)08:29 (46)03:39 (57)01:05 (49)04:09 (53)03:26 (52)06:37 (45)01:51 (53)
Philipp Schiel+-35:3500:57 (33)01:35 (17)04:53 (11)06:20 (17)08:17 (17)12:26 (16)14:22 (17)16:20 (19)19:39 (14)21:08 (10)22:15 (12) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Steiermark00:57 (33)00:38 (12)03:18 (9)01:27 (27)01:57 (20)04:09 (23)01:56 (25)01:58 (29)03:19 (8)01:29 (13)01:07 (25)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zalán Szerdahelyi+-35:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Vas00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Christian Pfeifer36:17+01:5200:46 (7)01:23 (5)04:45 (6)06:02 (10)07:53 (6)11:24 (5)13:13 (5)15:13 (9)19:38 (13)21:00 (8)21:52 (7)26:57 (6)27:30 (4) (N/A)29:08 (4)31:09 (5)35:04 (2)36:17 (2)
AA-Team Steiermark00:46 (7)00:37 (8)03:22 (12)01:17 (20)01:51 (16)03:31 (3)01:49 (17)02:00 (34)04:25 (33)01:22 (3)00:52 (6)05:05 (8)00:33 (3)00:00 (N/A)29:08 (57)02:01 (19)03:55 (3)01:13 (6)
Ivan Boyadzhiev ml.+-35:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Mariborski OK00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Jan Dovc+-35:35 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Slovenija00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)