Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: M70

NIme / klubČasZaostanekS-3131-6767-3535-3636-6464-6565-5454-F
1Curt Maier23:47+00:0001:51 (5)04:20 (2)06:51 (1)13:50 (1)15:49 (1)17:07 (1)21:52 (1)23:47 (1)
ASKÖ OLC Ebenthal01:51 (5)02:29 (1)02:31 (2)06:59 (2)01:59 (1)01:18 (4)04:45 (1)01:55 (4)
2Jiri Gurka26:29+02:4201:28 (2)06:02 (4)08:33 (3)15:39 (3)18:21 (3)19:30 (3)24:34 (3)26:29 (2)
HSV OL Wiener Neustadt01:28 (2)04:34 (7)02:31 (2)07:06 (3)02:42 (7)01:09 (1)05:04 (3)01:55 (4)
3Otto Venhauer26:34+02:4701:33 (3)04:10 (1)07:03 (2)13:58 (2)16:14 (2)17:27 (2)23:45 (2)26:34 (3)
OLCU Viktring01:33 (3)02:37 (2)02:53 (3)06:55 (1)02:16 (3)01:13 (3)06:18 (6)02:49 (10)
4Wilhelm Grabenhofer28:12+04:2503:38 (11)06:17 (5)10:05 (4)17:47 (4)20:05 (4)21:17 (4)26:33 (4)28:12 (4)
LZ OMAHA03:38 (11)02:39 (3)03:48 (4)07:42 (5)02:18 (5)01:12 (2)05:16 (4)01:39 (1)
5Ernst Bonek34:20+10:3301:48 (4)05:11 (3)15:20 (10)22:36 (6)24:54 (6)26:25 (6)31:51 (5)34:20 (5)
Naturfreunde Wien01:48 (4)03:23 (5)10:09 (11)07:16 (4)02:18 (5)01:31 (6)05:26 (5)02:29 (6)
6Werner Burmann35:36+11:4901:25 (1)07:31 (7)17:37 (11)25:20 (8)27:25 (8)28:49 (8)33:52 (7)35:36 (6)
OLC Wienerwald01:25 (1)06:06 (11)10:06 (10)07:43 (6)02:05 (2)01:24 (5)05:03 (2)01:44 (2)
7Albert Glechner36:22+12:3503:30 (10)06:59 (6)10:54 (5)21:00 (5)24:28 (5)26:23 (5)33:41 (6)36:22 (7)
HSV Ried03:30 (10)03:29 (6)03:55 (5)10:06 (7)03:28 (11)01:55 (7)07:18 (10)02:41 (9)
8Paul Ziermann36:53+13:0602:31 (8)08:04 (8)12:16 (6)22:51 (7)25:57 (7)27:57 (7)34:35 (8)36:53 (8)
HSV Pinkafeld02:31 (8)05:33 (10)04:12 (8)10:35 (8)03:06 (9)02:00 (8)06:38 (7)02:18 (5)
9Herbert Gaisbauer50:01+26:1402:06 (6)11:00 (12)15:00 (9)29:24 (10)32:56 (10)35:10 (10)46:14 (9)50:01 (9)
HSV Ried02:06 (6)08:54 (13)04:00 (6)14:24 (11)03:32 (12)02:14 (10)11:04 (11)03:47 (13)
10Hans Reisenberger54:47+31:0011:38 (13)14:46 (13)27:48 (12)38:34 (12)41:04 (12)45:17 (12)52:09 (11)54:47 (10)
Naturfreunde Wien11:38 (13)03:08 (4)13:02 (12)10:46 (9)02:30 (6)04:13 (13)06:52 (9)02:38 (8)
11Heinz Czembirek55:43+31:5603:45 (12)08:35 (9)12:43 (7)26:47 (9)30:09 (9)33:32 (9)52:06 (10)55:43 (11)
MTV Hernals03:45 (12)04:50 (8)04:08 (7)14:04 (10)03:22 (10)03:23 (11)18:34 (13)03:37 (12)
12Ferdinand Gassner61:54+38:0703:21 (9)08:54 (10)14:40 (8)32:30 (11)37:08 (11)40:33 (11)58:21 (12)61:54 (12)
Naturfreunde Wien03:21 (9)05:33 (10)05:46 (9)17:50 (12)04:38 (13)03:25 (12)17:48 (12)03:33 (11)
13Gernot Rieder63:38+39:5102:14 (7)09:10 (11)27:52 (13)49:31 (13)52:26 (13)54:27 (13)61:08 (13)63:38 (13)
ASKÖ Henndorf02:14 (7)06:56 (12)18:42 (13)21:39 (13)02:55 (8)02:01 (9)06:41 (8)02:30 (7)