Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-5050-5959-6060-5656-5757-3636-6161-6262-F
1Emily Adenstedt14:21+00:0001:41 (1)02:30 (1)05:01 (2)05:55 (1)07:12 (1)08:43 (1)09:57 (1)12:55 (1)14:21 (1)
Orienteering Klosterneuburg01:41 (1)00:49 (1)02:31 (4)00:54 (2)01:17 (2)01:31 (1)01:14 (5)02:58 (2)01:26 (1)
2Nastja Ferluga15:46+01:2501:53 (2)02:47 (2)04:59 (1)06:12 (2)07:52 (2)10:13 (2)11:12 (2)13:55 (2)15:46 (2)
SSD-AŠZ GAJA01:53 (2)00:54 (2)02:12 (2)01:13 (6)01:40 (7)02:21 (5)00:59 (1)02:43 (1)01:51 (5)
3Dorja Salopek20:59+06:3804:11 (12)05:10 (12)07:54 (7)08:51 (5)09:58 (5)12:10 (4)13:15 (4)19:12 (4)20:59 (3)
OK Azimut04:11 (12)00:59 (4)02:44 (5)00:57 (4)01:07 (1)02:12 (4)01:05 (3)05:57 (9)01:47 (3)
4Lisa Rivetta21:21+07:0002:17 (3)03:20 (3)05:30 (3)07:32 (4)09:08 (4)12:53 (5)14:25 (5)19:09 (3)21:21 (4)
Semiperdo Orienteering Maniago02:17 (3)01:03 (5)02:10 (1)02:02 (11)01:36 (5)03:45 (10)01:32 (8)04:44 (6)02:12 (8)
5Miriam Veitsberger23:48+09:2703:06 (8)04:23 (5)07:34 (6)09:04 (6)11:09 (6)15:08 (7)16:54 (7)21:40 (5)23:48 (5)
OLT Transdanubien03:06 (8)01:17 (8)03:11 (7)01:30 (8)02:05 (12)03:59 (11)01:46 (9)04:46 (7)02:08 (7)
6Livia Radon24:24+10:0303:00 (7)04:27 (7)10:52 (10)11:49 (9)13:31 (9)15:53 (8)17:48 (8)22:08 (6)24:24 (6)
Naturfreunde Wien03:00 (7)01:27 (10)06:25 (10)00:57 (4)01:42 (8)02:22 (6)01:55 (11)04:20 (5)02:16 (9)
7Majda Vidakovic24:52+10:3102:49 (5)04:26 (6)10:34 (9)12:07 (10)14:03 (10)17:25 (9)18:56 (9)22:35 (7)24:52 (7)
OK Kapela02:49 (5)01:37 (12)06:08 (9)01:33 (9)01:56 (10)03:22 (9)01:31 (7)03:39 (4)02:17 (10)
8Corinna Biel27:01+12:4002:21 (4)03:28 (4)05:49 (4)07:09 (3)08:35 (3)10:43 (3)12:06 (3)25:09 (8)27:01 (8)
Naturfreunde Wien02:21 (4)01:07 (7)02:21 (3)01:20 (7)01:26 (4)02:08 (3)01:23 (6)13:03 (12)01:52 (6)
9Carina Gaudernak30:02+15:4102:58 (6)04:33 (9)07:34 (6)09:51 (7)11:31 (7)14:01 (6)15:10 (6)28:11 (10)30:02 (9)
OLT Transdanubien02:58 (6)01:35 (11)03:01 (6)02:17 (12)01:40 (7)02:30 (8)01:09 (4)13:01 (11)01:51 (5)
10Elena Unegg31:40+17:1903:10 (9)04:28 (8)08:30 (8)10:20 (8)12:22 (8)19:20 (10)21:53 (11)27:03 (9)31:40 (10)
SU Klagenfurt03:10 (9)01:18 (9)04:02 (8)01:50 (10)02:02 (11)06:58 (12)02:33 (12)05:10 (8)04:37 (12)
11Luna Pestotnik Stres33:39+19:1803:53 (11)04:49 (11)16:10 (11)16:55 (11)18:17 (11)20:46 (11)21:49 (10)31:17 (11)33:39 (11)
Orientacijski Klub Polaris03:53 (11)00:56 (3)11:21 (11)00:45 (1)01:22 (3)02:29 (7)01:03 (2)09:28 (10)02:22 (11)
12Lena  Lueger 37:14+22:5303:32 (10)04:37 (10)25:43 (12)26:44 (12)28:39 (12)30:30 (12)32:17 (12)35:41 (12)37:14 (12)
SU Schöckl Orienteering03:32 (10)01:05 (6)21:06 (12)01:01 (5)01:55 (9)01:51 (2)01:47 (10)03:24 (3)01:33 (2)