Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W16

NIme / klubČasZaostanekS-7171-5555-3636-6464-6565-4242-4343-4444-4747-F
1Zala Zavrl25:36+00:0001:37 (3)04:05 (4)10:44 (3)12:28 (1)13:34 (2)18:44 (1)19:47 (1)20:46 (1)23:24 (1)25:36 (1)
AA-Team Slovenija01:37 (3)02:28 (8)06:39 (5)01:44 (6)01:06 (6)05:10 (3)01:03 (8)00:59 (12)02:38 (10)02:12 (16)
2Fanni Pásti 26:08+00:3201:56 (9)03:52 (1)10:34 (2)12:57 (4)14:10 (4)19:33 (3)20:37 (3)21:23 (3)24:01 (2)26:08 (2)
AA-Team Vas01:56 (9)01:56 (1)06:42 (7)02:23 (17)01:13 (9)05:23 (5)01:04 (9)00:46 (2)02:38 (10)02:07 (14)
3Giulia Rigoni26:18+00:4201:48 (5)04:23 (8)10:32 (1)13:52 (8)15:13 (7)20:12 (4)21:05 (4)21:53 (4)24:21 (3)26:18 (3)
AA-Team Trentino-Südtirol01:48 (5)02:35 (12)06:09 (1)03:20 (23)01:21 (12)04:59 (2)00:53 (2)00:48 (3)02:28 (6)01:57 (10)
4Marie Maier27:05+01:2901:51 (7)04:20 (7)11:21 (7)13:04 (5)15:29 (8)21:36 (6)22:34 (5)23:30 (5)25:39 (5)27:05 (4)
AA-Team Steiermark01:51 (7)02:29 (9)07:01 (8)01:43 (3)02:25 (21)06:07 (7)00:58 (5)00:56 (10)02:09 (1)01:26 (1)
5Dora Zeiner27:11+01:3502:01 (12)04:04 (3)11:14 (6)13:06 (6)14:29 (5)19:19 (2)20:17 (2)21:10 (2)25:19 (4)27:11 (5)
AA-Team Steiermark02:01 (12)02:03 (2)07:10 (9)01:52 (10)01:23 (14)04:50 (1)00:58 (5)00:53 (6)04:09 (19)01:52 (8)
6Maya Kastner29:39+04:0301:37 (3)04:13 (5)10:55 (4)12:35 (2)13:28 (1)21:14 (5)22:59 (6)23:44 (6)28:03 (7)29:39 (6)
Naturfreunde Wien01:37 (3)02:36 (13)06:42 (7)01:40 (1)00:53 (2)07:46 (12)01:45 (18)00:45 (1)04:19 (20)01:36 (2)
7Ana Pia Pogacar29:41+04:0501:57 (10)04:29 (10)13:28 (13)15:12 (13)17:35 (13)23:03 (8)24:30 (7)25:26 (7)27:56 (6)29:41 (7)
AA-Team Slovenija01:57 (10)02:32 (10)08:59 (15)01:44 (6)02:23 (20)05:28 (6)01:27 (14)00:56 (10)02:30 (8)01:45 (7)
8Ines Schikora30:34+04:5803:02 (19)05:29 (18)16:20 (18)18:10 (18)19:10 (16)24:32 (10)25:31 (9)26:21 (9)28:51 (8)30:34 (8)
Team Bayern03:02 (19)02:27 (7)10:51 (18)01:50 (9)01:00 (3)05:22 (4)00:59 (6)00:50 (4)02:30 (8)01:43 (5)
9Dalfollo Debora30:59+05:2302:18 (14)04:24 (9)12:13 (10)14:17 (10)15:39 (9)21:48 (7)24:32 (8)25:49 (8)29:14 (9)30:59 (9)
Team Trentino-Südtirol02:18 (14)02:06 (5)07:49 (11)02:04 (14)01:22 (13)06:09 (8)02:44 (22)01:17 (14)03:25 (16)01:45 (7)
10Katrin Hertel31:39+06:0301:37 (3)04:35 (12)15:52 (17)17:36 (17)19:13 (17)25:52 (12)26:50 (11)27:43 (11)30:02 (10)31:39 (10)
AA-Team Bayern01:37 (3)02:58 (19)11:17 (19)01:44 (6)01:37 (18)06:39 (9)00:58 (5)00:53 (6)02:19 (2)01:37 (3)
11Gaio Rachele32:25+06:4901:58 (11)04:02 (2)12:59 (11)14:42 (11)15:46 (10)25:15 (11)26:58 (12)27:53 (12)30:21 (11)32:25 (11)
AA-Team Trentino-Südtirol01:58 (11)02:04 (3)08:57 (14)01:43 (3)01:04 (5)09:29 (15)01:43 (17)00:55 (7)02:28 (6)02:04 (13)
12Stella Cignini33:09+07:3302:24 (16)05:03 (16)13:02 (12)15:02 (12)16:38 (11)24:01 (9)26:15 (10)27:37 (10)30:37 (12)33:09 (12)
AA-Team Friuli Venezia Giulia02:24 (16)02:39 (15)07:59 (12)02:00 (13)01:36 (17)07:23 (11)02:14 (20)01:22 (19)03:00 (14)02:32 (20)
13Nicol Canova34:54+09:1801:45 (4)04:32 (11)14:46 (16)16:59 (16)18:00 (14)28:31 (15)29:53 (15)30:52 (15)33:16 (15)34:54 (13)
AA-Team Veneto01:45 (4)02:47 (18)10:14 (17)02:13 (15)01:01 (4)10:31 (16)01:22 (13)00:59 (12)02:24 (4)01:38 (4)
14Kayla Ritzenthaler35:10+09:3401:50 (6)05:07 (17)11:44 (9)14:15 (9)20:44 (18)27:25 (14)28:41 (14)30:10 (14)33:01 (13)35:10 (14)
AA-Team Bayern01:50 (6)03:17 (21)06:37 (4)02:31 (20)06:29 (24)06:41 (10)01:16 (12)01:29 (22)02:51 (11)02:09 (15)
15Anna Gröll35:22+09:4601:53 (8)04:17 (6)11:37 (8)13:35 (7)14:43 (6)27:21 (13)28:34 (13)29:30 (13)33:03 (14)35:22 (15)
OLC Graz01:53 (8)02:24 (6)07:20 (10)01:58 (12)01:08 (7)12:38 (21)01:13 (11)00:56 (10)03:33 (18)02:19 (18)
16Caterina Dallera37:04+11:2802:24 (16)07:11 (22)13:47 (14)16:16 (14)17:34 (12)29:31 (16)30:44 (16)32:07 (16)35:04 (16)37:04 (16)
AA-Team Lombardia02:24 (16)04:47 (23)06:36 (3)02:29 (19)01:18 (11)11:57 (20)01:13 (11)01:23 (20)02:57 (13)02:00 (12)
17Olga Jerkovic Peric39:08+13:3202:47 (18)04:53 (14)11:04 (5)12:52 (3)13:44 (3)30:49 (17)31:31 (17)33:53 (17)37:13 (17)39:08 (17)
AA-Team Hrvatska02:47 (18)02:06 (5)06:11 (2)01:48 (7)00:52 (1)17:05 (22)00:42 (1)02:22 (23)03:20 (15)01:55 (9)
18Magdalena Hufnagel41:00+15:2403:35 (23)08:43 (24)17:08 (19)19:04 (19)20:46 (19)32:16 (19)35:21 (19)36:21 (19)38:45 (18)41:00 (18)
Naturfreunde Wien03:35 (23)05:08 (24)08:25 (13)01:56 (11)01:42 (19)11:30 (17)03:05 (23)01:00 (13)02:24 (4)02:15 (17)
19Anna Unegg42:51+17:1503:06 (21)05:53 (19)17:11 (20)19:46 (21)22:48 (21)32:06 (18)33:41 (18)35:07 (18)40:08 (19)42:51 (19)
SU Klagenfurt03:06 (21)02:47 (18)11:18 (20)02:35 (22)03:02 (22)09:18 (14)01:35 (16)01:26 (21)05:01 (22)02:43 (22)
20Iris Colombo47:00+21:2402:10 (13)04:52 (13)17:54 (21)19:44 (20)20:56 (20)38:28 (23)40:44 (23)42:03 (23)45:00 (21)47:00 (20)
AA-Team Friuli Venezia Giulia02:10 (13)02:42 (16)13:02 (21)01:50 (9)01:12 (8)17:32 (23)02:16 (21)01:19 (16)02:57 (13)02:00 (12)
21Irene Tomiello48:01+22:2503:28 (22)07:00 (21)20:35 (23)24:19 (23)27:35 (24)36:25 (22)38:26 (21)39:44 (21)44:47 (20)48:01 (21)
AA-Team Lombardia03:28 (22)03:32 (22)13:35 (23)03:44 (24)03:16 (23)08:50 (13)02:01 (19)01:18 (15)05:03 (23)03:14 (24)
22Veronika Engl48:59+23:2303:03 (20)06:09 (20)23:05 (24)25:29 (24)26:55 (23)38:49 (24)40:17 (22)41:38 (22)46:37 (23)48:59 (22)
Team Bayern03:03 (20)03:06 (20)16:56 (24)02:24 (18)01:26 (15)11:54 (19)01:28 (15)01:21 (17)04:59 (21)02:22 (19)
23Julia Scheiber49:22+23:4602:26 (17)05:03 (16)14:11 (15)16:43 (15)18:17 (15)35:55 (20)36:55 (20)39:38 (20)46:36 (22)49:22 (23)
AA-Team Kärnten02:26 (17)02:37 (14)09:08 (16)02:32 (21)01:34 (16)17:38 (24)01:00 (7)02:43 (24)06:58 (24)02:46 (23)
24Dora Pestotnik Stres49:53+24:1704:38 (24)07:12 (23)20:27 (22)22:49 (22)24:03 (22)35:57 (21)42:28 (24)43:50 (24)47:16 (24)49:53 (24)
Orientacijski Klub Polaris04:38 (24)02:34 (11)13:15 (22)02:22 (16)01:14 (10)11:54 (19)06:31 (24)01:22 (19)03:26 (17)02:37 (21)
Rita Tiefenböck+-26:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Elisa De Colle53:00+27:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)53:00 (25)
AA-Team Veneto00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)53:00 (25)
Laura Wiedemayer+-26:24 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ASKÖ Henndorf00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)