Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-7070-4848-3535-3737-3838-5151-4242-4343-4444-4545-4646-5353-5454-F
1Anja Arbter32:31+00:0001:02 (1)02:02 (1)03:37 (1)10:27 (1)12:23 (1)15:01 (1)20:21 (1)21:01 (1)21:41 (1)23:10 (1)25:41 (1)30:09 (1)31:16 (1)32:31 (1)
Naturfreunde Wien01:02 (1)01:00 (1)01:35 (2)06:50 (3)01:56 (2)02:38 (4)05:20 (3)00:40 (1)00:40 (6)01:29 (1)02:31 (7)04:28 (1)01:07 (2)01:15 (6)
2Anna Nilsson Simkovics35:45+03:1401:23 (15)02:43 (7)04:34 (6)11:42 (5)13:41 (5)16:34 (5)22:16 (2)23:06 (2)23:45 (2)25:37 (2)27:59 (2)33:19 (3)34:42 (2)35:45 (2)
OLC Wienerwald01:23 (15)01:20 (7)01:51 (6)07:08 (5)01:59 (5)02:53 (9)05:42 (5)00:50 (7)00:39 (5)01:52 (3)02:22 (2)05:20 (7)01:23 (4)01:03 (1)
3Marketa Tesarova36:22+03:5101:30 (20)02:50 (9)04:44 (8)11:49 (6)13:47 (6)16:19 (4)22:40 (3)23:28 (3)24:06 (3)26:13 (3)28:44 (3)33:42 (4)35:10 (3)36:22 (3)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:30 (20)01:20 (7)01:54 (8)07:05 (4)01:58 (3)02:32 (3)06:21 (8)00:48 (5)00:38 (3)02:07 (10)02:31 (7)04:58 (5)01:28 (10)01:12 (3)
4Johanna Trummer37:27+04:5601:13 (5)02:31 (4)04:57 (10)12:42 (9)14:59 (8)17:50 (6)22:57 (4)23:44 (4)24:25 (4)26:25 (4)28:49 (4)35:03 (5)36:10 (4)37:27 (4)
AA-Team Steiermark01:13 (5)01:18 (5)02:26 (18)07:45 (8)02:17 (8)02:51 (7)05:07 (1)00:47 (4)00:41 (7)02:00 (7)02:24 (3)06:14 (13)01:07 (2)01:17 (7)
5Carina Polzer38:15+05:4401:06 (2)02:56 (12)04:41 (7)11:20 (4)13:13 (3)18:09 (8)23:59 (6)24:50 (6)25:28 (6)27:07 (5)30:56 (6)35:26 (6)36:50 (5)38:15 (6)
AA-Team Kärnten01:06 (2)01:50 (20)01:45 (5)06:39 (1)01:53 (1)04:56 (26)05:50 (6)00:51 (9)00:38 (3)01:39 (2)03:49 (22)04:30 (2)01:24 (5)01:25 (12)
6Francesca Taufer 39:39+07:0801:14 (7)03:14 (16)05:23 (15)12:38 (8)14:59 (8)18:08 (7)23:45 (5)24:34 (5)25:18 (5)27:29 (6)30:28 (5)36:28 (7)38:13 (6)39:39 (7)
AA-Team Trentino-Südtirol01:14 (7)02:00 (23)02:09 (12)07:15 (7)02:21 (10)03:09 (12)05:37 (4)00:49 (6)00:44 (10)02:11 (11)02:59 (10)06:00 (10)01:45 (15)01:26 (13)
7Nuša Jeram40:08+07:3701:09 (4)02:18 (3)04:01 (3)12:07 (7)15:53 (9)18:13 (9)26:29 (10)27:15 (10)27:59 (10)29:56 (9)32:33 (9)37:29 (9)38:54 (7)40:08 (8)
AA-Team Slovenija01:09 (4)01:09 (3)01:43 (4)08:06 (10)03:46 (25)02:20 (1)08:16 (15)00:46 (2)00:44 (10)01:57 (6)02:37 (8)04:56 (4)01:25 (6)01:14 (5)
8Anika Gassner40:14+07:4301:18 (12)02:36 (5)04:16 (4)11:01 (3)13:00 (2)15:47 (2)25:19 (8)26:31 (7)27:08 (7)29:03 (7)31:19 (7)37:32 (10)39:03 (9)40:14 (9)
Naturfreunde Wien01:18 (12)01:18 (5)01:40 (3)06:45 (2)01:59 (5)02:47 (5)09:32 (22)01:12 (19)00:37 (1)01:55 (5)02:16 (1)06:13 (12)01:31 (11)01:11 (2)
9Eleonora Donadini40:22+07:5101:24 (18)03:07 (14)05:19 (12)13:33 (11)16:25 (10)19:57 (10)25:15 (7)26:37 (8)27:34 (8)29:29 (8)32:16 (8)37:05 (8)39:03 (9)40:22 (10)
AA-Team Lombardia01:24 (18)01:43 (16)02:12 (15)08:14 (11)02:52 (18)03:32 (15)05:18 (2)01:22 (25)00:57 (16)01:55 (5)02:47 (9)04:49 (3)01:58 (20)01:19 (8)
10Dianora Herashchenko44:39+12:0801:07 (3)02:11 (2)03:38 (2)10:53 (2)13:34 (4)16:00 (3)26:26 (9)27:13 (9)27:52 (9)32:21 (10)34:46 (10)41:31 (11)43:25 (10)44:39 (11)
AA-Team Bayern01:07 (3)01:04 (2)01:27 (1)07:15 (7)02:41 (14)02:26 (2)10:26 (26)00:47 (4)00:39 (5)04:29 (29)02:25 (4)06:45 (14)01:54 (18)01:14 (5)
11 Antonia Erhart45:17+12:4601:16 (9)02:51 (10)05:02 (11)13:22 (10)18:12 (13)21:20 (11)29:59 (13)30:55 (13)32:21 (13)34:48 (13)37:16 (13)42:24 (12)43:52 (11)45:17 (12)
AA-Team Steiermark01:16 (9)01:35 (11)02:11 (14)08:20 (12)04:50 (27)03:08 (11)08:39 (18)00:56 (12)01:26 (28)02:27 (14)02:28 (5)05:08 (6)01:28 (10)01:25 (12)
12Jerca Bernik47:21+14:5001:35 (25)03:15 (17)07:26 (26)15:19 (14)18:06 (12)22:19 (14)28:35 (11)30:04 (11)30:51 (11)32:55 (11)36:34 (11)44:10 (13)45:44 (12)47:21 (13)
AA-Team Slovenija01:35 (25)01:40 (14)04:11 (29)07:53 (9)02:47 (16)04:13 (21)06:16 (7)01:29 (27)00:47 (11)02:04 (9)03:39 (18)07:36 (17)01:34 (12)01:37 (18)
13Marlene Berger48:26+15:5501:21 (14)03:24 (23)05:22 (14)16:59 (19)19:03 (16)21:55 (13)29:25 (12)30:26 (12)31:27 (12)33:30 (12)36:50 (12)45:04 (14)46:44 (13)48:26 (14)
Orienteering Klosterneuburg01:21 (14)02:03 (25)01:58 (10)11:37 (27)02:04 (6)02:52 (8)07:30 (11)01:01 (15)01:01 (22)02:03 (8)03:20 (14)08:14 (20)01:40 (13)01:42 (20)
14Mirja Pavic48:55+16:2401:16 (9)03:12 (15)05:32 (16)15:52 (16)20:48 (19)25:22 (19)32:47 (15)33:39 (15)34:23 (15)36:37 (14)39:44 (14)45:37 (15)47:20 (14)48:55 (15)
AA-Team Hrvatska01:16 (9)01:56 (22)02:20 (17)10:20 (19)04:56 (28)04:34 (23)07:25 (10)00:52 (10)00:44 (10)02:14 (12)03:07 (11)05:53 (9)01:43 (14)01:35 (15)
15Linda Indola55:35+23:0401:24 (18)03:25 (24)05:35 (18)15:57 (17)18:25 (15)21:54 (12)30:16 (14)31:27 (14)32:56 (14)36:59 (15)40:40 (15)52:42 (18)54:10 (15)55:35 (16)
AA-Team Bayern01:24 (18)02:01 (24)02:10 (13)10:22 (20)02:28 (12)03:29 (13)08:22 (17)01:11 (18)01:29 (29)04:03 (25)03:41 (19)12:02 (28)01:28 (10)01:25 (12)
16Alice Selem 57:22+24:5101:31 (21)03:56 (26)10:19 (29)18:55 (26)24:42 (27)27:43 (23)39:49 (25)40:40 (25)42:06 (25)46:01 (26)49:10 (24)54:45 (19)56:01 (16)57:22 (17)
AA-Team Veneto01:31 (21)02:25 (26)06:23 (31)08:36 (13)05:47 (31)03:01 (10)12:06 (31)00:51 (9)01:26 (28)03:55 (23)03:09 (12)05:35 (8)01:16 (3)01:21 (9)
17Clizia Zambiasi58:36+26:0501:39 (26)03:20 (20)05:20 (13)15:04 (12)17:47 (11)28:03 (24)36:52 (22)38:14 (22)39:14 (22)41:40 (18)46:05 (18)52:11 (16)56:50 (17)58:36 (18)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:39 (26)01:41 (15)02:00 (11)09:44 (17)02:43 (15)10:16 (33)08:49 (19)01:22 (25)01:00 (19)02:26 (13)04:25 (25)06:06 (11)04:39 (31)01:46 (24)
18Johanna Eperke Kiss59:38+27:0701:42 (28)04:38 (28)07:24 (23)17:05 (20)19:33 (18)25:53 (20)33:43 (17)35:57 (17)36:58 (18)44:32 (23)48:19 (23)55:59 (20)58:01 (18)59:38 (19)
AA-Team Vas01:42 (28)02:56 (28)02:46 (22)09:41 (16)02:28 (12)06:20 (28)07:50 (12)02:14 (32)01:01 (22)07:34 (31)03:47 (21)07:40 (18)02:02 (21)01:37 (18)
19Anna Schöps60:14+27:4301:46 (32)03:38 (25)07:26 (26)18:01 (22)22:26 (24)27:15 (22)36:20 (20)37:31 (20)38:43 (21)42:57 (19)46:42 (19)56:40 (21)58:38 (19)60:14 (20)
AA-Team Bayern01:46 (32)01:52 (21)03:48 (27)10:35 (22)04:25 (26)04:49 (25)09:05 (21)01:11 (18)01:12 (25)04:14 (27)03:45 (20)09:58 (24)01:58 (20)01:36 (16)
20Valentina Gramaccia60:51+28:2001:34 (24)04:04 (27)07:25 (24)18:24 (23)21:35 (23)25:12 (18)33:32 (16)34:37 (16)36:03 (16)40:19 (16)45:37 (17)57:00 (22)58:48 (20)60:51 (21)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:34 (24)02:30 (27)03:21 (25)10:59 (23)03:11 (20)03:37 (16)08:20 (16)01:05 (16)01:26 (28)04:16 (28)05:18 (28)11:23 (27)01:48 (16)02:03 (30)
21Federica Negri61:46+29:1501:45 (31)03:23 (22)06:09 (21)15:33 (15)19:19 (17)28:44 (25)39:08 (24)40:07 (24)40:59 (24)44:04 (22)47:54 (22)57:37 (23)59:57 (21)61:46 (22)
AA-Team Lombardia01:45 (31)01:38 (12)02:46 (22)09:24 (15)03:46 (25)09:25 (31)10:24 (25)00:59 (13)00:52 (13)03:05 (21)03:50 (23)09:43 (22)02:20 (24)01:49 (26)
22Monika Ravnikar62:35+30:0401:24 (18)02:52 (11)05:37 (19)20:20 (28)22:58 (26)27:10 (21)35:14 (19)36:33 (19)37:36 (19)40:28 (17)44:04 (16)52:15 (17)60:40 (22)62:35 (23)
AA-Team Slovenija01:24 (18)01:28 (9)02:45 (20)14:43 (32)02:38 (13)04:12 (20)08:04 (14)01:19 (21)01:03 (24)02:52 (17)03:36 (17)08:11 (19)08:25 (32)01:55 (27)
23Jessica Lucchetta63:28+30:5701:17 (11)05:05 (29)11:04 (30)20:12 (27)26:21 (28)30:26 (27)40:40 (27)41:41 (26)42:39 (26)45:42 (25)51:55 (25)59:19 (24)61:43 (23)63:28 (24)
AA-Team Veneto01:17 (11)03:48 (29)05:59 (30)09:08 (14)06:09 (33)04:05 (19)10:14 (24)01:01 (15)00:58 (17)03:03 (20)06:13 (30)07:24 (15)02:24 (25)01:45 (22)
24Urša Tomažin65:10+32:3901:32 (22)03:21 (21)06:01 (20)21:17 (29)27:03 (30)31:02 (28)37:28 (23)38:49 (23)40:19 (23)43:10 (20)47:01 (20)61:05 (25)63:36 (24)65:10 (25)
AA-Team Slovenija01:32 (22)01:49 (19)02:40 (19)15:16 (33)05:46 (30)03:59 (18)06:26 (9)01:21 (22)01:30 (30)02:51 (16)03:51 (24)14:04 (30)02:31 (27)01:34 (14)
25Giulia Di Bernardo67:56+35:2501:44 (30)12:42 (33)16:06 (31)28:18 (31)31:59 (31)35:30 (31)46:46 (29)48:42 (29)49:41 (29)52:51 (28)57:20 (28)64:47 (26)66:13 (25)67:56 (26)
AA-Team Friuli Venezia Giulia01:44 (30)10:58 (33)03:24 (26)12:12 (30)03:41 (22)03:31 (14)11:16 (29)01:56 (31)00:59 (18)03:10 (22)04:29 (26)07:27 (16)01:26 (7)01:43 (21)
26Antonija Orlic70:06+37:3502:01 (33)06:05 (30)08:58 (27)18:51 (25)22:33 (25)32:34 (30)41:24 (28)42:51 (28)43:54 (28)47:54 (27)54:06 (26)65:12 (27)67:41 (26)70:06 (28)
AA-Team Hrvatska02:01 (33)04:04 (30)02:53 (23)09:53 (18)03:42 (23)10:01 (32)08:50 (20)01:27 (26)01:03 (24)04:00 (24)06:12 (29)11:06 (26)02:29 (26)02:25 (32)
27Martina Palumbo74:35+42:0401:17 (11)02:48 (8)04:45 (9)15:11 (13)21:10 (21)24:50 (16)36:38 (21)37:32 (21)38:28 (20)43:46 (21)47:14 (21)70:21 (29)72:39 (28)74:35 (29)
AA-Team Trentino-Südtirol01:17 (11)01:31 (10)01:57 (9)10:26 (21)05:59 (32)03:40 (17)11:48 (30)00:54 (11)00:56 (15)05:18 (30)03:28 (15)23:07 (32)02:18 (23)01:56 (28)
28Magdalena Fassl77:34+45:0301:34 (24)03:20 (20)07:16 (22)18:32 (24)21:34 (22)28:54 (26)40:04 (26)41:52 (27)42:53 (27)45:42 (25)61:53 (29)72:30 (30)75:36 (29)77:34 (30)
AA-Team Burgenland01:34 (24)01:46 (17)03:56 (28)11:16 (24)03:02 (19)07:20 (30)11:10 (28)01:48 (29)01:01 (22)02:49 (15)16:11 (31)10:37 (25)03:06 (28)01:58 (29)
29Hannah Kalcher80:48+48:1701:40 (27)08:36 (32)19:52 (32)31:44 (32)37:18 (32)44:34 (32)52:37 (31)54:26 (31)56:46 (31)59:40 (30)62:50 (31)75:46 (31)79:07 (30)80:48 (31)
AA-Team Burgenland01:40 (27)06:56 (32)11:16 (32)11:52 (29)05:34 (29)07:16 (29)08:03 (13)01:49 (30)02:20 (31)02:54 (18)03:10 (13)12:56 (29)03:21 (29)01:41 (19)
30Barbara Kmetec81:03+48:3201:43 (29)07:12 (31)10:07 (28)24:04 (30)26:55 (29)31:33 (29)50:45 (30)52:19 (30)53:12 (30)57:19 (29)62:14 (30)77:03 (32)79:14 (31)81:03 (32)
Kamniški orientacijski klub01:43 (29)05:29 (31)02:55 (24)13:57 (31)02:51 (17)04:38 (24)19:12 (32)01:34 (28)00:53 (14)04:07 (26)04:55 (27)14:49 (31)02:11 (22)01:49 (26)
31Rebeka Vincze83:35+51:0401:21 (14)03:00 (13)28:13 (33)39:48 (33)42:06 (33)44:57 (33)54:53 (32)56:11 (32)61:32 (32)64:29 (31)68:04 (32)77:58 (33)81:26 (32)83:35 (33)
Alpokalja Szabadidosport és Környezetvédo Egyesület01:21 (14)01:39 (13)25:13 (33)11:35 (26)02:18 (9)02:51 (7)09:56 (23)01:18 (20)05:21 (32)02:57 (19)03:35 (16)09:54 (23)03:28 (30)02:09 (31)
Vinka Vukmanovic+-33:29 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Hrvatska00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Yana Bogya69:37+37:0601:14 (7)02:38 (6)04:30 (5)16:05 (18)18:18 (14)23:45 (15)34:44 (18)36:06 (18)36:55 (17) (N/A)56:26 (27)65:57 (28)67:51 (27)69:37 (27)
NSA-SIVEN01:14 (7)01:24 (8)01:52 (7)11:35 (26)02:13 (7)05:27 (27)10:59 (27)01:22 (25)00:49 (12)00:00 (N/A)56:26 (32)09:31 (21)01:54 (18)01:46 (24)
Ursula Binder37:30+04:5901:30 (20)03:18 (18)05:34 (17)17:22 (21)20:56 (20)25:10 (17) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)33:02 (2) (N/A)37:30 (5)
AA-Team Kärnten01:30 (20)01:48 (18)02:16 (16)11:48 (28)03:34 (21)04:14 (22)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)33:02 (33)00:00 (N/A)37:30 (33)