Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - WRE, AA srednje - srednja

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Kalce, 17. 6. 2017
Kategorija: W35

NIme / klubČasZaostanekS-5252-7272-3535-3333-3838-5151-4141-3939-4242-F
1Anica Hribar35:45+00:0001:55 (4)04:06 (6)07:31 (7)11:02 (4)16:43 (2)21:49 (2)25:18 (2)27:13 (3)33:20 (3)35:45 (5)
AA-Team Slovenija01:55 (4)02:11 (6)03:25 (11)03:31 (3)05:41 (2)05:06 (8)03:29 (12)01:55 (4)06:07 (1)02:25 (1)
2Anna Enborg36:09+00:2401:44 (1)03:17 (1)05:25 (2)08:18 (1)13:58 (1)17:01 (1)19:55 (1)25:18 (2)33:42 (4)36:09 (6)
AA-Team Bayern01:44 (1)01:33 (2)02:08 (2)02:53 (1)05:40 (1)03:03 (1)02:54 (5)05:23 (22)08:24 (13)02:27 (2)
3Judit Allwinger38:26+02:4102:15 (10)03:51 (5)06:06 (3)09:43 (3)18:43 (4)22:42 (3)25:23 (3)27:37 (4)34:55 (5)38:26 (7)
AA-Team Steiermark02:15 (10)01:36 (3)02:15 (3)03:37 (5)09:00 (12)03:59 (4)02:41 (3)02:14 (7)07:18 (8)03:31 (14)
4Eva Ocvirk39:01+03:1601:56 (5)03:50 (3)08:12 (8)11:49 (7)21:13 (8)24:33 (4)27:40 (4)29:33 (5)36:01 (6)39:01 (8)
AA-Team Hrvatska01:56 (5)01:54 (5)04:22 (17)03:37 (5)09:24 (16)03:20 (2)03:07 (8)01:53 (3)06:28 (4)03:00 (6)
5Susan Kurth41:05+05:2002:11 (9)04:23 (7)07:03 (5)11:08 (5)19:16 (5)27:00 (7)30:03 (8)32:11 (8)38:22 (7)41:05 (9)
Team Bayern02:11 (9)02:12 (7)02:40 (5)04:05 (6)08:08 (8)07:44 (19)03:03 (6)02:08 (6)06:11 (2)02:43 (3)
6Birgit Gollmann42:01+06:1602:06 (7)05:02 (9)08:13 (9)13:38 (8)20:55 (7)26:15 (6)29:26 (6)31:59 (7)38:32 (8)42:01 (10)
Naturfreunde Wien02:06 (7)02:56 (15)03:11 (10)05:25 (12)07:17 (5)05:20 (10)03:11 (10)02:33 (11)06:33 (5)03:29 (13)
7Marina Skern43:04+07:1901:55 (4)08:16 (22)11:49 (17)16:40 (14)23:42 (11)27:27 (8)30:31 (9)32:24 (9)39:47 (9)43:04 (11)
Naturfreunde Wien01:55 (4)06:21 (22)03:33 (12)04:51 (10)07:02 (3)03:45 (3)03:04 (7)01:53 (3)07:23 (9)03:17 (10)
8Barbara Giuganino43:37+07:5202:07 (8)03:51 (5)06:56 (4)11:28 (6)20:29 (6)25:30 (5)29:03 (5)32:27 (10)40:23 (10)43:37 (12)
AA-Team Lombardia02:07 (8)01:44 (4)03:05 (9)04:32 (9)09:01 (13)05:01 (7)03:33 (13)03:24 (18)07:56 (11)03:14 (9)
9Katrin Lorenz-Baath45:45+10:0001:52 (2)03:18 (2)05:22 (1)08:53 (2)17:46 (3)27:55 (10)30:03 (8)31:42 (6)42:52 (12)45:45 (13)
AA-Team Bayern01:52 (2)01:26 (1)02:04 (1)03:31 (3)08:53 (11)10:09 (23)02:08 (1)01:39 (1)11:10 (18)02:53 (4)
10Irena Corko Meštrovic48:58+13:1302:24 (12)04:39 (8)07:26 (6)15:14 (12)25:03 (15)30:55 (12)34:44 (13)37:12 (12)44:23 (13)48:58 (14)
OK Kapela02:24 (12)02:15 (8)02:47 (6)07:48 (18)09:49 (17)05:52 (16)03:49 (14)02:28 (10)07:11 (7)04:35 (21)
11Irmgard Steinwender49:04+13:1904:13 (24)06:55 (17)09:17 (11)16:39 (13)23:45 (12)29:31 (11)32:06 (10)37:33 (13)45:18 (14)49:04 (15)
AA-Team Kärnten04:13 (24)02:42 (14)02:22 (4)07:22 (17)07:06 (4)05:46 (14)02:35 (2)05:27 (23)07:45 (10)03:46 (15)
12Ana Plavcak51:15+15:3003:07 (17)05:45 (11)08:40 (10)17:06 (15)24:46 (14)31:22 (14)34:16 (12)40:13 (15)48:21 (16)51:15 (16)
Team Slovenija03:07 (17)02:38 (12)02:55 (8)08:26 (23)07:40 (6)06:36 (17)02:54 (5)05:57 (25)08:08 (12)02:54 (5)
13Sonja Springer-Venhauer51:22+15:3702:25 (13)05:05 (10)09:59 (13)14:12 (9)22:02 (9)27:36 (9)35:14 (14)37:35 (14)47:54 (15)51:22 (17)
OLCU Viktring02:25 (13)02:40 (13)04:54 (18)04:13 (7)07:50 (7)05:34 (11)07:38 (23)02:21 (8)10:19 (15)03:28 (12)
14Chiara Sepin55:46+20:0102:04 (6)08:58 (23)12:52 (19)21:07 (21)30:27 (19)38:50 (21)42:42 (21)45:52 (22)52:37 (17)55:46 (18)
SSD-AŠZ GAJA02:04 (6)06:54 (23)03:54 (16)08:15 (21)09:20 (15)08:23 (20)03:52 (15)03:10 (16)06:45 (6)03:09 (7)
15Anka Kuzmin55:56+20:1104:08 (22)06:31 (13)12:06 (18)20:14 (19)30:53 (21)36:38 (19)39:57 (17)42:20 (17)52:46 (18)55:56 (19)
AA-Team Friuli Venezia Giulia04:08 (22)02:23 (9)05:35 (19)08:08 (20)10:39 (21)05:45 (13)03:19 (11)02:23 (9)10:26 (16)03:10 (8)
16Silke Neumaier56:03+20:1803:21 (19)07:00 (18)10:43 (15)15:11 (11)23:22 (10)30:56 (13)34:07 (11)36:13 (11)42:25 (11)56:03 (20)
Team Bayern03:21 (19)03:39 (17)03:43 (14)04:28 (8)08:11 (9)07:34 (18)03:11 (10)02:06 (5)06:12 (3)13:38 (27)
17Irena Hacin Kölner59:28+23:4304:05 (21)06:32 (14)10:11 (14)17:20 (16)27:26 (16)31:55 (15)42:10 (19)45:16 (20)55:35 (19)59:28 (21)
AA-Team Slovenija04:05 (21)02:27 (10)03:39 (13)07:09 (16)10:06 (20)04:29 (5)10:15 (25)03:06 (15)10:19 (15)03:53 (16)
18Helga Tezarek60:55+25:1003:19 (18)07:57 (21)11:48 (16)20:10 (18)30:53 (21)36:44 (20)42:19 (20)45:45 (21)56:21 (20)60:55 (22)
Orienteering Klosterneuburg03:19 (18)04:38 (20)03:51 (15)08:22 (22)10:43 (22)05:51 (15)05:35 (21)03:26 (19)10:36 (17)04:34 (20)
19Maria Elena Simonelli61:59+26:1402:22 (11)06:37 (15)12:53 (20)18:57 (17)28:56 (17)34:33 (17)39:56 (16)42:42 (18)58:38 (21)61:59 (23)
Semiperdo Orienteering Maniago02:22 (11)04:15 (19)06:16 (21)06:04 (15)09:59 (19)05:37 (12)05:23 (19)02:46 (13)15:56 (21)03:21 (11)
20Sanda Berženji63:47+28:0204:29 (26)07:07 (19)09:55 (12)15:04 (10)23:49 (13)33:12 (16)38:03 (15)40:39 (16)59:42 (22)63:47 (24)
OK Kapela04:29 (26)02:38 (12)02:48 (7)05:09 (11)08:45 (10)09:23 (22)04:51 (18)02:36 (12)19:03 (24)04:05 (18)
21Sara Gaion66:53+31:0803:01 (16)06:53 (16)15:24 (22)23:26 (22)34:19 (22)39:16 (22)43:31 (22)46:44 (23)62:28 (23)66:53 (25)
AA-Team Friuli Venezia Giulia03:01 (16)03:52 (18)08:31 (24)08:02 (19)10:53 (23)04:57 (6)04:15 (17)03:13 (17)15:44 (20)04:25 (19)
22Krisztina Árné Molnár67:28+31:4303:00 (15)06:01 (12)14:57 (21)21:01 (20)30:20 (18)35:30 (18)41:04 (18)44:03 (19)63:28 (24)67:28 (26)
AA-Team Vas03:00 (15)03:01 (16)08:56 (25)06:04 (15)09:19 (14)05:10 (9)05:34 (20)02:59 (14)19:25 (25)04:00 (17)
23Barbara Angermann77:50+42:0505:11 (27)13:09 (25)20:19 (24)25:59 (23)35:49 (23)48:50 (23)52:56 (23)58:36 (24)71:01 (25)77:50 (27)
AA-Team Kärnten05:11 (27)07:58 (24)07:10 (23)05:40 (13)09:50 (18)13:01 (24)04:06 (16)05:40 (24)12:25 (19)06:49 (24)
24Tatjana Ljubisavljevic105:24+69:3904:27 (25)17:29 (27)24:02 (26)37:11 (26)55:03 (27)64:06 (25)74:15 (25)82:24 (26)98:31 (26)105:24 (1)
OK Jasenica04:27 (25)13:02 (27)06:33 (22)13:09 (26)17:52 (27)09:03 (21)10:09 (24)08:09 (26)16:07 (22)06:53 (25)
25Julia Rass107:01+71:1603:28 (20)13:20 (26)19:32 (23)30:16 (24)43:06 (24)59:14 (24)66:45 (24)71:30 (25)100:52 (1)107:01 (3)
Laufklub Kompass Innsbruck03:28 (20)09:52 (26)06:12 (20)10:44 (25)12:50 (24)16:08 (26)07:31 (22)04:45 (21)29:22 (26)06:09 (23)
26Lorenza Pravato138:30+102:4504:11 (23)12:31 (24)25:11 (27)40:28 (27)54:30 (26)68:23 (26)79:01 (27)117:01 (1)133:12 (2)138:30 (4)
Planinsko Društvo Ajdovšcina04:11 (23)08:20 (25)12:40 (26)15:17 (27)14:02 (25)13:53 (25)10:38 (26)38:00 (27)16:11 (23)05:18 (22)
Monica Bortolini+-36:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Veneto00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Michal Shaviv105:51+70:0602:51 (14)07:41 (20)20:24 (25)30:57 (25)47:21 (25) (N/A)78:10 (26)82:53 (27) (N/A)105:51 (2)
No club02:51 (14)04:50 (21)12:43 (27)10:33 (24)16:24 (26)00:00 (N/A)78:10 (27)04:43 (20)00:00 (N/A)105:51 (26)