Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 6, WRE, AA - dolga

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Rašica, 18. 6. 2017
Kategorija: W14

NIme / klubČasZaostanekS-5858-3737-5757-5555-5454-4343-5252-F
1Boróka Werner25:20+00:0002:51 (2)06:07 (1)09:30 (1)15:03 (1)18:08 (1)21:34 (1)24:15 (1)25:20 (1)
Pécsi Vasutas Sportkör02:51 (2)03:16 (1)03:23 (1)05:33 (1)03:05 (3)03:26 (1)02:41 (5)01:05 (2)
2Teja Tušar31:23+06:0303:06 (6)07:03 (3)11:12 (2)20:43 (2)24:07 (2)27:57 (2)30:15 (2)31:23 (2)
Team Slovenija03:06 (6)03:57 (3)04:09 (3)09:31 (8)03:24 (4)03:50 (3)02:18 (1)01:08 (3)
3Manja Leban32:03+06:4306:03 (13)10:58 (12)15:16 (6)21:36 (3)24:23 (3)28:22 (3)31:06 (3)32:03 (3)
OK Azimut06:03 (13)04:55 (6)04:18 (4)06:20 (2)02:47 (1)03:59 (4)02:44 (6)00:57 (1)
4Nika Ravnikar36:23+11:0303:36 (9)10:01 (8)15:34 (7)23:36 (5)27:08 (5)32:18 (4)34:59 (4)36:23 (4)
Orientacijski klub Komenda03:36 (9)06:25 (11)05:33 (6)08:02 (4)03:32 (7)05:10 (12)02:41 (5)01:24 (8)
5Hannah Winkler37:06+11:4603:28 (7)09:29 (7)15:38 (8)25:36 (9)29:01 (7)33:13 (6)35:51 (6)37:06 (5)
SU Schöckl Orienteering03:28 (7)06:01 (10)06:09 (9)09:58 (12)03:25 (5)04:12 (6)02:38 (3)01:15 (6)
6Carina Veitsberger37:13+11:5302:54 (4)08:24 (4)14:29 (5)22:49 (4)26:43 (4)32:31 (5)35:38 (5)37:13 (6)
OLT Transdanubien02:54 (4)05:30 (8)06:05 (8)08:20 (5)03:54 (10)05:48 (13)03:07 (10)01:35 (14)
7Giulia Fignon37:24+12:0402:57 (5)08:54 (6)14:20 (3)25:03 (7)29:15 (8)33:21 (7)36:10 (7)37:24 (7)
Team Friuli Venezia Giulia02:57 (5)05:57 (9)05:26 (5)10:43 (14)04:12 (11)04:06 (5)02:49 (7)01:14 (5)
8Stella Cignini38:27+13:0703:42 (10)08:28 (5)14:21 (4)25:00 (6)28:54 (6)33:41 (8)36:55 (8)38:27 (8)
Team Friuli Venezia Giulia03:42 (10)04:46 (5)05:53 (7)10:39 (13)03:54 (10)04:47 (10)03:14 (11)01:32 (12)
9Karin Pust39:22+14:0206:15 (14)10:41 (11)17:47 (10)25:17 (8)29:54 (9)34:38 (9)38:06 (9)39:22 (9)
Orientacijski klub Komenda06:15 (14)04:26 (4)07:06 (11)07:30 (3)04:37 (12)04:44 (8)03:28 (12)01:16 (7)
10Tina Kern40:33+15:1302:53 (3)16:22 (13)20:26 (12)29:31 (12)32:30 (11)36:19 (10)39:19 (10)40:33 (10)
Orientacijski klub Komenda02:53 (3)13:29 (13)04:04 (2)09:05 (7)02:59 (2)03:49 (2)03:00 (9)01:14 (5)
11Verena Hötzinger41:34+16:1405:27 (12)10:24 (10)19:02 (11)28:41 (11)32:16 (10)37:14 (11)40:09 (11)41:34 (11)
Team Bayern05:27 (12)04:57 (7)08:38 (13)09:39 (9)03:35 (8)04:58 (11)02:55 (8)01:25 (10)
12Patricia Stöger47:27+22:0703:48 (11)10:15 (9)17:05 (9)27:00 (10)36:34 (12)42:23 (12)45:52 (12)47:27 (12)
OC Fürstenfeld03:48 (11)06:27 (12)06:50 (10)09:55 (11)09:34 (14)05:49 (14)03:29 (13)01:35 (14)
13Gaio Rachele47:36+22:1602:31 (1)06:14 (2)25:48 (14)35:32 (14)39:02 (13)43:43 (13)46:06 (13)47:36 (13)
Team Trentino-Südtirol02:31 (1)03:43 (2)19:34 (14)09:44 (10)03:30 (6)04:41 (7)02:23 (2)01:30 (11)
14Marlene Hoffmann51:47+26:2703:29 (8)17:58 (14)25:34 (13)34:08 (13)41:53 (14)46:39 (14)50:22 (14)51:47 (14)
LZ OMAHA03:29 (8)14:29 (14)07:36 (12)08:34 (6)07:45 (13)04:46 (9)03:43 (14)01:25 (10)
Helena Aus der Schmitten+-26:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
HSV Pinkafeld00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anja Škarabot+-26:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Anna Angermann+-26:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Klagenfurt00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Zala Špenko+-26:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Marlene Unegg+-26:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
SU Klagenfurt00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)