Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SOL 6, WRE, AA - dolga

OK Tivoli, OK Azimut, OK Komenda, Rašica, 18. 6. 2017
Kategorija: W45

NIme / klubČasZaostanekS-3131-4444-5757-6262-6161-3333-4848-F
1Barbara Kastner53:45+00:0004:19 (6)10:19 (1)18:39 (1)30:52 (1)33:26 (1)35:16 (2)51:16 (10)53:45 (12)
Naturfreunde Wien04:19 (6)06:00 (1)08:20 (2)12:13 (2)02:34 (2)01:50 (1)16:00 (4)02:29 (1)
2Júlia Juhász56:00+02:1503:32 (1)10:52 (2)19:38 (2)31:16 (2)35:09 (2)37:39 (3)53:04 (11)56:00 (13)
AA-Team Vas03:32 (1)07:20 (2)08:46 (3)11:38 (1)03:53 (14)02:30 (8)15:25 (2)02:56 (4)
3Hedi Berger61:05+07:2003:53 (2)13:17 (7)21:22 (3)34:04 (3)37:21 (3)41:12 (4)58:35 (12)61:05 (14)
Orienteering Klosterneuburg03:53 (2)09:24 (11)08:05 (1)12:42 (3)03:17 (6)03:51 (22)17:23 (7)02:30 (2)
4Claudia Bonek64:54+11:0903:59 (3)11:54 (4)21:28 (4)35:37 (4)39:40 (4)42:11 (5)61:34 (13)64:54 (15)
Naturfreunde Wien03:59 (3)07:55 (4)09:34 (5)14:09 (5)04:03 (16)02:31 (9)19:23 (10)03:20 (18)
5Regina Habenicht68:34+14:4904:21 (7)11:54 (4)22:21 (5)45:25 (10)48:44 (10)50:46 (10)64:51 (14)68:34 (16)
AA-Team Kärnten04:21 (7)07:33 (3)10:27 (8)23:04 (23)03:19 (7)02:02 (4)14:05 (1)03:43 (21)
6Ingrid Adenstedt68:53+15:0804:34 (9)15:10 (11)24:13 (7)44:56 (7)48:20 (9)50:17 (8)65:54 (15)68:53 (17)
Orienteering Klosterneuburg04:34 (9)10:36 (18)09:03 (4)20:43 (19)03:24 (8)01:57 (3)15:37 (3)02:59 (5)
7Vera Arbter69:12+15:2704:24 (8)12:27 (5)22:28 (6)45:09 (9)48:14 (8)50:08 (7)66:11 (16)69:12 (18)
Naturfreunde Wien04:24 (8)08:03 (5)10:01 (6)22:41 (21)03:05 (5)01:54 (2)16:03 (5)03:01 (7)
8Manuela Hlosta71:43+17:5805:27 (12)14:32 (9)26:27 (9)44:30 (6)47:59 (7)50:26 (9)68:31 (17)71:43 (19)
Naturfreunde Wien05:27 (12)09:05 (9)11:55 (13)18:03 (12)03:29 (10)02:27 (7)18:05 (8)03:12 (14)
9Mojca Foški72:13+18:2807:02 (17)16:42 (14)27:03 (10)41:34 (5)44:18 (5)47:10 (6)68:46 (18)72:13 (20)
AA-Team Slovenija07:02 (17)09:40 (12)10:21 (7)14:31 (6)02:44 (3)02:52 (11)21:36 (21)03:27 (19)
10Eva Kailbauer73:24+19:3904:10 (4)14:16 (8)25:18 (8)48:53 (12)51:16 (12)53:28 (12)70:19 (19)73:24 (21)
AA-Team Steiermark04:10 (4)10:06 (16)11:02 (11)23:35 (25)02:23 (1)02:12 (5)16:51 (6)03:05 (12)
11Guni Palme77:24+23:3908:23 (25)17:34 (15)28:20 (12)44:58 (8)47:48 (6)53:44 (13)74:22 (21)77:24 (22)
OLC Wienerwald08:23 (25)09:11 (10)10:46 (10)16:38 (9)02:50 (4)05:56 (29)20:38 (13)03:02 (9)
12Ingrid Kaminger77:38+23:5306:26 (15)15:04 (10)28:00 (11)45:43 (11)49:26 (11)52:43 (11)74:19 (20)77:38 (23)
Orienteering Klosterneuburg06:26 (15)08:38 (6)12:56 (17)17:43 (11)03:43 (12)03:17 (15)21:36 (21)03:19 (17)
13Renate Biel-Pretting79:52+26:0708:55 (26)18:53 (18)33:49 (17)49:06 (13)52:59 (13)56:21 (14)76:36 (22)79:52 (24)
Naturfreunde Wien08:55 (26)09:58 (15)14:56 (21)15:17 (7)03:53 (14)03:22 (16)20:15 (12)03:16 (15)
14Gislind Berger81:37+27:5205:36 (13)16:37 (13)34:01 (18)49:43 (14)53:17 (14)56:28 (15)77:43 (23)81:37 (25)
Orienteering Klosterneuburg05:36 (13)11:01 (19)17:24 (29)15:42 (8)03:34 (11)03:11 (13)21:15 (17)03:54 (25)
15Christine Calvet81:52+28:0711:26 (28)20:07 (20)37:25 (22)51:26 (17)56:11 (16)59:22 (17)79:08 (24)81:52 (26)
Naturfreunde Wien11:26 (28)08:41 (7)17:18 (28)14:01 (4)04:45 (19)03:11 (13)19:46 (11)02:44 (3)
16Sylvia Glatz83:04+29:1907:45 (22)18:14 (16)30:23 (13)50:23 (15)55:16 (15)58:56 (16)80:03 (25)83:04 (27)
OLC Graz07:45 (22)10:29 (17)12:09 (14)20:00 (15)04:53 (20)03:40 (18)21:07 (16)03:01 (7)
17Milena Grifoni84:09+30:2404:12 (5)12:58 (6)34:09 (19)54:54 (20)58:20 (19)61:02 (19)80:25 (26)84:09 (28)
AA-Team Bayern04:12 (5)08:46 (8)21:11 (32)20:45 (20)03:26 (9)02:42 (10)19:23 (10)03:44 (22)
18Karin Vogl84:53+31:0806:02 (14)18:21 (17)31:12 (14)51:16 (16)56:13 (17)59:27 (18)80:45 (27)84:53 (29)
ASKÖ Henndorf06:02 (14)12:19 (20)12:51 (16)20:04 (16)04:57 (21)03:14 (14)21:18 (18)04:08 (28)
19Brigitte Maget92:24+38:3905:12 (10)24:00 (26)40:41 (28)60:13 (22)66:18 (22)68:35 (23)89:16 (29)92:24 (30)
AA-Team Burgenland05:12 (10)18:48 (30)16:41 (24)19:32 (14)06:05 (26)02:17 (6)20:41 (15)03:08 (13)
20Riki Tiefenböck92:50+39:0507:37 (20)19:57 (19)32:34 (16)52:54 (18)59:13 (20)68:34 (22)89:13 (28)92:50 (31)
Naturfreunde Wien07:37 (20)12:20 (21)12:37 (15)20:20 (17)06:19 (27)09:21 (30)20:39 (14)03:37 (20)
21Marirosa Hechich95:57+42:1210:57 (27)23:34 (25)34:39 (20)63:25 (24)67:39 (24)71:26 (24)92:53 (31)95:57 (32)
AA-Team Friuli Venezia Giulia10:57 (27)12:37 (24)11:05 (12)28:46 (29)04:14 (17)03:47 (20)21:27 (19)03:04 (10)
22Karin Zettl96:05+42:2006:56 (16)24:59 (27)35:31 (21)53:40 (19)57:41 (18)61:57 (20)92:47 (30)96:05 (33)
OLT Transdanubien06:56 (16)18:03 (29)10:32 (9)18:09 (13)04:01 (15)04:16 (25)30:50 (31)03:18 (16)
23Hannelore Schreiber100:46+47:0107:42 (21)26:47 (29)40:22 (27)57:59 (21)62:22 (21)67:18 (21)96:54 (32)100:46 (1)
HSV LANGENLEBARN07:42 (21)19:05 (31)13:35 (19)17:37 (10)04:23 (18)04:56 (28)29:36 (30)03:52 (24)
24Michaela Gröll104:49+51:0405:27 (12)15:13 (12)31:55 (15)69:11 (28)76:08 (28)79:55 (28)101:44 (2)104:49 (2)
AA-Team Steiermark05:27 (12)09:46 (13)16:42 (25)37:16 (31)06:57 (28)03:47 (20)21:49 (22)03:05 (12)
25Susi Veitsberger106:33+52:4807:36 (19)22:26 (23)39:36 (26)63:47 (25)69:19 (25)73:09 (25)100:32 (1)106:33 (3)
OLT Transdanubien07:36 (19)14:50 (25)17:10 (27)24:11 (26)05:32 (25)03:50 (21)27:23 (27)06:01 (32)
26Cristina Ruini108:16+54:3108:16 (24)20:47 (21)38:52 (25)66:03 (26)73:52 (27)78:08 (27)103:47 (3)108:16 (4)
AA-Team Friuli Venezia Giulia08:16 (24)12:31 (23)18:05 (30)27:11 (28)07:49 (30)04:16 (25)25:39 (25)04:29 (29)
27Margit Kovacs110:03+56:1808:13 (23)25:46 (28)46:36 (29)67:07 (27)72:26 (26)76:50 (26)106:04 (4)110:03 (5)
OLT Transdanubien08:13 (23)17:33 (28)20:50 (31)20:31 (18)05:19 (23)04:24 (26)29:14 (29)03:59 (26)
28Elisabeth Zeiner110:51+57:0611:38 (29)21:26 (22)37:58 (24)75:23 (30)82:22 (30)85:58 (31)107:49 (5)110:51 (6)
OLC Graz11:38 (29)09:48 (14)16:32 (23)37:25 (32)06:59 (29)03:36 (17)21:51 (23)03:02 (9)
29Licia Kalcich114:37+60:5220:05 (31)35:07 (31)50:14 (31)73:09 (29)78:34 (29)82:38 (30)109:51 (6)114:37 (7)
AA-Team Lombardia20:05 (31)15:02 (26)15:07 (22)22:55 (22)05:25 (24)04:04 (23)27:13 (26)04:46 (30)
30Silke Hochwieser115:08+61:2307:22 (18)23:10 (24)37:51 (23)61:23 (23)66:27 (23)82:36 (29)111:19 (7)115:08 (8)
OLT Transdanubien07:22 (18)15:48 (27)14:41 (20)23:32 (24)05:04 (22)16:09 (32)28:43 (28)03:49 (23)
31Michaela Egarter129:55+76:1013:41 (30)38:20 (32)51:46 (32)77:01 (31)84:56 (31)89:22 (32)124:29 (8)129:55 (9)
OC Fürstenfeld13:41 (30)24:39 (32)13:26 (18)25:15 (27)07:55 (31)04:26 (27)35:07 (32)05:26 (31)
32Marjana Rejec130:36+76:5120:12 (32)32:41 (30)49:34 (30)81:05 (32)90:56 (32)101:53 (1)126:34 (9)130:36 (11)
OK Azimut20:12 (32)12:29 (22)16:53 (26)31:31 (30)09:51 (32)10:57 (31)24:41 (24)04:02 (27)
Irene Gassner12:38+-42:53 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)12:38 (10)
Naturfreunde Wien00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)12:38 (33)
Alenka Škarabot+-54:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orientacijski Klub Polaris00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Barbara Angermann+-54:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Kärnten00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Katharina Hinterhofer+-54:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
ASKÖ Henndorf00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Doris Gittmaier+-54:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Oberösterreich00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Beata  Glinska+-54:15 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
AA-Team Hrvatska00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)