Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - ZL1 - srednja

Orientacijski klub Komenda, Črni Vrh nad Idrijo, 4. 11. 2017
Kategorija: D

NIme / klubČasZaostanekS-3131-3232-3737-5757-3333-3434-3535-3636-F
1Jana Močnik10:46+00:0000:00 (11)00:00 (10)03:46 (2)05:05 (2)06:38 (1)07:59 (1)08:56 (1)09:35 (1)10:46 (1)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)03:46 (2)01:19 (1)01:33 (1)01:21 (1)00:57 (2)00:39 (2)01:11 (4)
2Ožbej Malus12:31+01:4500:00 (11)00:00 (10)04:49 (6)06:17 (4)08:35 (5)10:04 (3)11:04 (3)11:42 (3)12:31 (2)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)04:49 (6)01:28 (3)02:18 (6)01:29 (2)01:00 (3)00:38 (1)00:49 (1)
3Lukas Jež12:48+02:0200:00 (11)00:00 (10)03:39 (1)04:59 (1)06:55 (2)10:09 (4)11:00 (2)11:42 (3)12:48 (3)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)03:39 (1)01:20 (2)01:56 (2)03:14 (11)00:51 (1)00:42 (3)01:06 (2)
4Enej Šuc13:10+02:2400:00 (11)00:00 (10)04:24 (5)05:57 (3)08:14 (3)09:53 (2)11:05 (4)11:51 (4)13:10 (4)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)04:24 (5)01:33 (5)02:17 (5)01:39 (5)01:12 (8)00:46 (6)01:19 (6)
5Špela Majdič14:50+04:0400:00 (11)00:00 (10)05:31 (7)07:00 (6)09:58 (6)11:38 (6)12:55 (6)13:40 (6)14:50 (5)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)05:31 (7)01:29 (4)02:58 (7)01:40 (6)01:17 (9)00:45 (5)01:10 (3)
6Teja Šuc22:28+11:4200:00 (11)00:00 (10)06:14 (8)08:53 (7)16:07 (8)18:35 (8)19:39 (8)21:01 (8)22:28 (7)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)06:14 (8)02:39 (9)07:14 (10)02:28 (9)01:04 (5)01:22 (10)01:27 (7)
7Tin Šuc40:47+30:0100:00 (11)00:00 (10)25:29 (10)28:22 (10)32:23 (9)35:16 (9)37:13 (9)38:48 (9)40:47 (8)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)25:29 (10)02:53 (10)04:01 (9)02:53 (10)01:57 (11)01:35 (11)01:59 (10)
8Aljoša Bačnar Tušar53:29+42:4300:00 (11)00:00 (10)41:55 (11)44:07 (11)47:38 (10)49:28 (10)50:50 (10)51:50 (10)53:29 (9)
00:00 (N/A)00:00 (N/A)41:55 (11)02:12 (7)03:31 (8)01:50 (8)01:22 (10)01:00 (9)01:39 (8)
9Katja Kavčič75:33+64:4700:00 (11)00:00 (10)04:18 (4)09:26 (8)70:49 (11)72:20 (11)73:29 (11)74:21 (11)75:33 (11)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)04:18 (4)05:08 (11)61:23 (11)01:31 (3)01:09 (7)00:52 (8)01:12 (5)
10David Luka Jerebič84:49+74:0300:00 (11)00:00 (10)04:09 (3)06:28 (5)08:31 (4)10:10 (5)11:11 (5)11:56 (5)84:49 (12)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)04:09 (3)02:19 (8)02:03 (3)01:39 (5)01:01 (4)00:45 (5)72:53 (12)
Abgiael Bončina712:34+701:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)712:34 (10)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)712:34 (11)
Drejc Malus18:56+08:1000:00 (11) (N/A)09:01 (9)11:06 (9)13:21 (7)15:06 (7)16:15 (7)17:05 (7)18:56 (6)
Orientacijski klub Komenda00:00 (N/A)00:00 (N/A)09:01 (9)02:05 (6)02:15 (4)01:45 (7)01:09 (7)00:50 (7)01:51 (9)