Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: M14

NIme / klubČasZaostanekS-7171-8787-6565-6868-7373-115115-6161-7070-117117-F
1Stefan Dimitrov21:48+00:0002:41 (12)04:55 (4)07:07 (3)09:10 (3)10:47 (4)12:26 (1)13:56 (1)17:15 (1)18:16 (1)21:48 (1)
Compass-Cross02:41 (12)02:14 (3)02:12 (10)02:03 (7)01:37 (13)01:39 (2)01:30 (3)03:19 (4)01:01 (16)03:32 (13)
2Adam Kodytek22:07+00:1903:10 (15)06:23 (8)07:47 (6)09:14 (4)10:26 (2)12:56 (4)14:58 (4)18:01 (2)18:45 (2)22:07 (2)
OK Slavia Hradec Kralove03:10 (15)03:13 (6)01:24 (1)01:27 (1)01:12 (2)02:30 (10)02:02 (13)03:03 (3)00:44 (6)03:22 (9)
3Ivaylo Dragoev22:45+00:5701:55 (2)05:22 (6)07:27 (5)09:06 (2)10:46 (3)12:51 (3)14:27 (3)18:29 (3)19:08 (3)22:45 (3)
DIANA01:55 (2)03:27 (7)02:05 (8)01:39 (2)01:40 (16)02:05 (3)01:36 (5)04:02 (7)00:39 (4)03:37 (15)
4Otto Allwinger23:28+01:4002:01 (5)04:16 (2)06:06 (2)08:30 (1)09:56 (1)12:36 (2)14:15 (2)19:16 (4)20:02 (4)23:28 (4)
Leibnitzer AC -Orienteering02:01 (5)02:15 (4)01:50 (4)02:24 (11)01:26 (7)02:40 (13)01:39 (7)05:01 (14)00:46 (7)03:26 (11)
5Marco Anselmo Di Stefano24:26+02:3802:12 (6)04:03 (1)05:43 (1)13:39 (11)14:45 (8)16:04 (8)17:23 (8)20:49 (7)21:26 (7)24:26 (5)
Polisportiva Besanese02:12 (6)01:51 (1)01:40 (3)07:56 (19)01:06 (1)01:19 (1)01:19 (1)03:26 (5)00:37 (3)03:00 (4)
6Stoyan Bachev24:34+02:4602:23 (8)04:17 (3)08:10 (7)10:27 (6)11:54 (6)14:35 (6)17:08 (6)19:58 (5)20:49 (5)24:34 (6)
DIANA02:23 (8)01:54 (2)03:53 (18)02:17 (9)01:27 (8)02:41 (15)02:33 (16)02:50 (1)00:51 (12)03:45 (18)
7Nejc Turk24:47+02:5901:51 (1)05:27 (7)07:18 (4)09:42 (5)11:01 (5)13:22 (5)16:02 (5)20:19 (6)21:21 (6)24:47 (7)
Orientacijski klub Komenda01:51 (1)03:36 (8)01:51 (6)02:24 (11)01:19 (5)02:21 (8)02:40 (18)04:17 (11)01:02 (17)03:26 (11)
8Endre Jancsik25:19+03:3101:59 (4)06:44 (9)08:35 (8)11:13 (7)12:51 (7)15:22 (7)17:14 (7)21:24 (8)22:13 (8)25:19 (8)
C.S. TranSilva Cluj01:59 (4)04:45 (10)01:51 (6)02:38 (13)01:38 (14)02:31 (11)01:52 (11)04:10 (8)00:49 (9)03:06 (6)
9Rok Kern28:24+06:3602:48 (13)07:36 (10)10:03 (9)13:15 (9)14:52 (10)18:20 (11)20:12 (10)24:24 (10)25:13 (10)28:24 (9)
Orientacijski klub Komenda02:48 (13)04:48 (11)02:27 (14)03:12 (15)01:37 (13)03:28 (19)01:52 (11)04:12 (9)00:49 (9)03:11 (8)
10Tervel Dragoev28:28+06:4001:57 (3)08:06 (11)12:16 (13)14:30 (13)15:51 (12)18:32 (12)21:10 (12)24:04 (9)24:47 (9)28:28 (10)
DIANA01:57 (3)06:09 (12)04:10 (19)02:14 (8)01:21 (6)02:41 (15)02:38 (17)02:54 (2)00:43 (5)03:41 (17)
11Tilen Zupan29:32+07:4404:24 (19)08:30 (12)11:04 (11)13:36 (10)15:16 (11)17:40 (10)19:43 (9)25:21 (11)26:26 (11)29:32 (11)
Orientacijski klub Komenda04:24 (19)04:06 (9)02:34 (15)02:32 (12)01:40 (16)02:24 (9)02:03 (14)05:38 (15)01:05 (19)03:06 (6)
12Radu Mihai Mirea30:29+08:4103:11 (16)09:45 (13)12:00 (12)14:01 (12)15:55 (13)19:58 (14)21:32 (13)26:04 (12)26:55 (12)30:29 (12)
Universitatea Craiova03:11 (16)06:34 (13)02:15 (12)02:01 (6)01:54 (19)04:03 (20)01:34 (4)04:32 (13)00:51 (12)03:34 (14)
13Andrei Galateanu33:46+11:5802:36 (10)12:02 (15)14:01 (15)15:46 (14)17:21 (14)19:42 (13)21:51 (14)30:10 (14)31:00 (14)33:46 (13)
UNEFS Bucharest02:36 (10)09:26 (16)01:59 (7)01:45 (3)01:35 (11)02:21 (8)02:09 (15)08:19 (19)00:50 (10)02:46 (3)
14Matio Petrov33:57+12:0902:37 (11)05:05 (5)11:01 (10)12:59 (8)14:48 (9)17:32 (9)20:16 (11)28:45 (13)29:43 (13)33:57 (14)
DIANA02:37 (11)02:28 (5)05:56 (20)01:58 (5)01:49 (18)02:44 (16)02:44 (19)08:29 (20)00:58 (14)04:14 (20)
15Márk Bujdosó35:42+13:5402:19 (7)15:55 (19)18:05 (18)19:52 (16)21:23 (16)23:32 (15)25:29 (15)31:34 (15)32:31 (15)35:42 (15)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület02:19 (7)13:36 (19)02:10 (9)01:47 (4)01:31 (9)02:09 (5)01:57 (12)06:05 (16)00:57 (13)03:11 (8)
16Adam Černík36:04+14:1604:22 (18)15:55 (19)17:35 (17)22:07 (18)23:23 (17)26:03 (17)27:46 (17)32:00 (16)32:35 (16)36:04 (16)
OK Slavia Hradec Kralove04:22 (18)11:33 (18)01:40 (3)04:32 (17)01:16 (4)02:40 (13)01:43 (9)04:14 (10)00:35 (2)03:29 (12)
17Andras-Ugor Kovács38:14+16:2602:59 (14)13:35 (16)15:48 (16)19:03 (15)21:20 (15)24:06 (16)27:01 (16)33:08 (17)34:08 (17)38:14 (17)
C.S. TranSilva Cluj02:59 (14)10:36 (17)02:13 (11)03:15 (16)02:17 (20)02:46 (17)02:55 (20)06:07 (17)01:00 (15)04:06 (19)
18Tomáš Dohnálek38:45+16:5702:34 (9)17:32 (20)20:08 (20)26:19 (19)27:35 (19)29:45 (19)31:14 (19)35:36 (18)36:10 (18)38:45 (18)
OK Slavia Hradec Kralove02:34 (9)14:58 (20)02:36 (16)06:11 (18)01:16 (4)02:10 (6)01:29 (2)04:22 (12)00:34 (1)02:35 (1)
19Timotej Hribar40:23+18:3507:19 (20)15:48 (17)18:53 (19)21:52 (17)23:35 (18)26:32 (18)28:11 (18)35:38 (19)36:42 (19)40:23 (19)
OK Brežice07:19 (20)08:29 (15)03:05 (17)02:59 (14)01:43 (17)02:57 (18)01:39 (7)07:27 (18)01:04 (18)03:41 (17)
20Aljaž Ćelik43:48+22:0003:38 (17)11:23 (14)13:46 (14)30:05 (20)31:40 (20)33:47 (20)35:29 (20)39:22 (20)41:02 (20)43:48 (20)
OK Azimut03:38 (17)07:45 (14)02:23 (13)16:19 (20)01:35 (11)02:07 (4)01:42 (8)03:53 (6)01:40 (20)02:46 (3)
Sergiu Lazar+-22:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
CS Chimia Victoria00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Velislav Nejchev+-22:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Martin Balkanski+-22:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Yordan Sikorov+-22:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Mihail Velikov+-22:12 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Orlovo Gnezdo00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)