Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: M60

NIme / klubČasZaostanekS-8383-110110-6565-8484-7474-6262-6666-7171-116116-6363-118118-F
1Peter Andres29:43+00:0002:23 (3)05:39 (1)08:30 (2)10:45 (2)13:36 (2)16:01 (2)17:54 (2)22:06 (1)24:39 (1)26:14 (1)27:50 (1)29:43 (1)
OLG Bonaduz 02:23 (3)03:16 (2)02:51 (2)02:15 (4)02:51 (5)02:25 (5)01:53 (6)04:12 (1)02:33 (4)01:35 (3)01:36 (3)01:53 (8)
2Trond Ronneberg29:57+00:1402:05 (1)05:40 (2)07:59 (1)10:02 (1)12:18 (1)14:22 (1)15:54 (1)22:35 (2)25:06 (2)26:39 (2)28:21 (2)29:57 (2)
Asker02:05 (1)03:35 (4)02:19 (1)02:03 (3)02:16 (2)02:04 (2)01:32 (3)06:41 (6)02:31 (3)01:33 (2)01:42 (6)01:36 (3)
3Richard Gardner35:02+05:1903:08 (6)07:27 (5)10:53 (5)14:03 (4)16:48 (4)19:11 (4)20:45 (3)27:11 (4)30:15 (4)31:53 (3)33:28 (3)35:02 (3)
OLG Brinorbel03:08 (6)04:19 (6)03:26 (6)03:10 (9)02:45 (4)02:23 (4)01:34 (4)06:26 (5)03:04 (9)01:38 (4)01:35 (2)01:34 (2)
4Günther Dobnik36:53+07:1003:01 (5)07:54 (8)10:50 (3)13:47 (3)16:25 (3)19:11 (4)21:31 (4)28:55 (5)31:26 (5)33:32 (4)35:12 (4)36:53 (4)
OLC Union Viktring03:01 (5)04:53 (8)02:56 (3)02:57 (7)02:38 (3)02:46 (6)02:20 (9)07:24 (8)02:31 (3)02:06 (6)01:40 (4)01:41 (5)
5Svein Jacobsen37:09+07:2602:22 (2)05:52 (3)14:29 (8)16:25 (7)18:41 (5)20:31 (5)21:47 (5)26:41 (3)29:04 (3)33:58 (5)35:25 (5)37:09 (5)
Tyrving02:22 (2)03:30 (3)08:37 (12)01:56 (2)02:16 (2)01:50 (1)01:16 (1)04:54 (2)02:23 (1)04:54 (11)01:27 (1)01:44 (7)
6Ivar Refsland39:54+10:1103:52 (9)07:07 (4)14:17 (7)16:06 (6)19:23 (6)23:35 (6)25:37 (6)31:05 (6)33:56 (6)36:14 (6)38:34 (6)39:54 (6)
Tyrving03:52 (9)03:15 (1)07:10 (11)01:49 (1)03:17 (7)04:12 (10)02:02 (8)05:28 (4)02:51 (6)02:18 (7)02:20 (10)01:20 (1)
7Werner Kraemer41:21+11:3803:36 (8)07:43 (7)12:19 (6)15:17 (5)21:05 (7)24:10 (7)26:05 (7)32:49 (7)35:51 (7)37:56 (8)39:37 (8)41:21 (7)
Post SV Dresden03:36 (8)04:07 (5)04:36 (10)02:58 (8)05:48 (12)03:05 (8)01:55 (7)06:44 (7)03:02 (8)02:05 (5)01:41 (5)01:44 (7)
8Steve Kirk41:50+12:0702:50 (4)14:09 (11)17:23 (10)20:00 (8)24:00 (8)26:18 (8)27:49 (8)33:09 (8)36:09 (8)37:30 (7)39:13 (7)41:50 (8)
OLG Brinorbel02:50 (4)11:19 (11)03:14 (5)02:37 (5)04:00 (8)02:18 (3)01:31 (2)05:20 (3)03:00 (7)01:21 (1)01:43 (7)02:37 (11)
9Andrew Cumming Thom48:28+18:4506:51 (12)12:24 (9)15:55 (9)22:04 (9)25:06 (9)28:10 (9)29:55 (9)38:38 (9)41:23 (9)43:47 (9)46:30 (9)48:28 (9)
Individuals/No club06:51 (12)05:33 (9)03:31 (7)06:09 (11)03:02 (6)03:04 (7)01:45 (5)08:43 (10)02:45 (5)02:24 (8)02:43 (11)01:58 (9)
10Peter Gierlach59:14+29:3104:05 (10)12:57 (10)17:27 (11)22:24 (10)26:49 (10)31:34 (10)35:25 (10)44:24 (10)49:36 (10)55:00 (10)57:09 (10)59:14 (10)
WOLF Haltern04:05 (10)08:52 (10)04:30 (8)04:57 (10)04:25 (9)04:45 (11)03:51 (12)08:59 (11)05:12 (11)05:24 (12)02:09 (8)02:05 (10)
11Zbynek Krejcik62:52+33:0903:10 (7)07:40 (6)10:53 (5)30:11 (11)35:50 (11)39:04 (11)42:22 (11)51:23 (11)55:00 (11)57:28 (11)61:15 (11)62:52 (11)
Wallachian Independent Team03:10 (7)04:30 (7)03:13 (4)19:18 (12)05:39 (11)03:14 (9)03:18 (11)09:01 (12)03:37 (10)02:28 (9)03:47 (12)01:37 (4)
12Peter Waldron67:08+37:2504:36 (11)25:10 (12)29:46 (12)32:41 (12)37:47 (12)42:37 (12)45:03 (12)53:43 (12)59:18 (12)62:02 (12)64:20 (12)67:08 (12)
OLG Brinorbel04:36 (11)20:34 (12)04:36 (10)02:55 (6)05:06 (10)04:50 (12)02:26 (10)08:40 (9)05:35 (12)02:44 (10)02:18 (9)02:48 (12)