Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - Cerkno Cup - E1 - srednja

Orientacijski klub Azimut, Cerkno, 22. 8. 2018
Kategorija: W21E

NIme / klubČasZaostanekS-6464-105105-9191-6565-112112-115115-6262-6666-108108-6767-101101-7070-7575-118118-F
1Iliana Ilieva37:08+00:0002:54 (1)04:34 (1)07:54 (1)10:16 (5)12:53 (2)15:00 (2)17:32 (2)19:02 (2)20:26 (1)26:39 (1)28:41 (1)30:34 (1)34:19 (1)35:37 (1)37:08 (1)
Halden SK02:54 (1)01:40 (4)03:20 (1)02:22 (14)02:37 (2)02:07 (6)02:32 (6)01:30 (6)01:24 (2)06:13 (4)02:02 (1)01:53 (1)03:45 (9)01:18 (7)01:31 (6)
2Imogene Scott38:04+00:5603:07 (4)04:53 (5)08:19 (2)09:51 (1)13:15 (3)15:22 (3)18:46 (5)20:10 (6)21:28 (5)27:31 (4)29:51 (4)31:49 (2)35:25 (2)36:33 (2)38:04 (2)
Auckland Orienteering Club03:07 (4)01:46 (7)03:26 (2)01:32 (5)03:24 (10)02:07 (6)03:24 (15)01:24 (4)01:18 (1)06:03 (3)02:20 (4)01:58 (2)03:36 (8)01:08 (1)01:31 (6)
3Vera Mullerova38:52+01:4403:18 (7)05:03 (6)08:59 (6)10:39 (6)13:41 (5)15:58 (5)18:16 (4)19:30 (3)20:56 (3)27:16 (3)29:20 (2)33:20 (4)36:02 (3)37:15 (3)38:52 (3)
Amager Orienteringsklub03:18 (7)01:45 (6)03:56 (5)01:40 (8)03:02 (5)02:17 (10)02:18 (1)01:14 (2)01:26 (3)06:20 (6)02:04 (2)04:00 (13)02:42 (2)01:13 (2)01:37 (9)
4Zlata Malysheva39:32+02:2403:05 (3)04:38 (2)08:23 (4)09:52 (3)12:13 (1)14:48 (1)17:29 (1)18:58 (1)20:31 (2)26:54 (2)29:40 (3)33:44 (5)36:41 (4)37:55 (4)39:32 (4)
NORD WEST03:05 (3)01:33 (1)03:45 (4)01:29 (2)02:21 (1)02:35 (14)02:41 (7)01:29 (5)01:33 (5)06:23 (8)02:46 (11)04:04 (14)02:57 (5)01:14 (3)01:37 (9)
5Martina Jircakova40:17+03:0903:13 (5)04:48 (4)08:22 (3)09:52 (3)13:25 (4)15:30 (4)18:12 (3)19:34 (4)21:14 (4)27:36 (5)30:05 (5)33:07 (3)37:27 (5)38:57 (5)40:17 (5)
Amager Orienteringsklub03:13 (5)01:35 (2)03:34 (3)01:30 (4)03:33 (12)02:05 (3)02:42 (9)01:22 (3)01:40 (6)06:22 (7)02:29 (6)03:02 (8)04:20 (13)01:30 (10)01:20 (3)
6Ildikó Szerencsi40:42+03:3403:02 (2)04:40 (3)08:40 (5)10:10 (4)14:04 (6)16:07 (6)18:49 (6)19:56 (5)21:58 (6)29:10 (7)32:28 (8)35:26 (7)37:51 (7)39:08 (6)40:42 (6)
Szegedi Vasutas SE03:02 (2)01:38 (3)04:00 (6)01:30 (4)03:54 (13)02:03 (2)02:42 (9)01:07 (1)02:02 (8)07:12 (11)03:18 (13)02:58 (7)02:25 (1)01:17 (6)01:34 (7)
7Greta Knarston40:54+03:4603:18 (7)05:16 (8)09:30 (7)11:08 (7)14:33 (7)17:02 (8)19:33 (8)22:02 (8)23:35 (8)28:47 (6)31:25 (6)33:52 (6)37:38 (6)39:24 (7)40:54 (7)
Counties Manukau03:18 (7)01:58 (9)04:14 (9)01:38 (7)03:25 (11)02:29 (13)02:31 (5)02:29 (14)01:33 (5)05:12 (2)02:38 (8)02:27 (5)03:46 (10)01:46 (13)01:30 (4)
8Laura Robertson42:17+05:0904:11 (9)05:58 (9)10:05 (8)11:43 (8)14:39 (8)16:52 (7)19:19 (7)20:54 (7)23:14 (7)30:01 (8)32:18 (7)36:17 (9)39:08 (8)40:24 (8)42:17 (8)
Rajamäen Rykmentti 04:11 (9)01:47 (8)04:07 (7)01:38 (7)02:56 (4)02:13 (8)02:27 (4)01:35 (9)02:20 (11)06:47 (10)02:17 (3)03:59 (12)02:51 (4)01:16 (4)01:53 (11)
9Petra Dittrichova44:48+07:4005:16 (14)07:20 (12)11:28 (9)13:29 (9)16:49 (9)18:52 (9)21:36 (9)24:04 (10)25:52 (9)30:52 (9)33:33 (9)36:16 (8)41:27 (10)42:47 (10)44:48 (9)
Amager Orienteringsklub05:16 (14)02:04 (10)04:08 (8)02:01 (12)03:20 (9)02:03 (2)02:44 (10)02:28 (13)01:48 (7)05:00 (1)02:41 (9)02:43 (6)05:11 (15)01:20 (8)02:01 (13)
10Jula McMillan44:57+07:4903:28 (8)05:10 (7)13:22 (13)14:47 (10)17:59 (11)20:06 (11)22:33 (10)24:04 (10)26:58 (10)33:25 (10)35:49 (10)38:00 (10)41:25 (9)42:42 (9)44:57 (10)
North West Orienteering Club03:28 (8)01:42 (5)08:12 (15)01:25 (1)03:12 (7)02:07 (6)02:27 (4)01:31 (8)02:54 (12)06:27 (9)02:24 (5)02:11 (3)03:25 (7)01:17 (6)02:15 (14)
11Tessa Ramsden47:42+10:3404:21 (12)06:45 (10)13:03 (12)14:53 (13)18:01 (12)20:18 (12)23:25 (12)25:11 (12)27:26 (11)35:20 (11)37:58 (11)41:36 (12)44:24 (11)45:51 (11)47:42 (11)
Red Kiwi Orienteering Club04:21 (12)02:24 (11)06:18 (12)01:50 (9)03:08 (6)02:17 (10)03:07 (14)01:46 (11)02:15 (10)07:54 (14)02:38 (8)03:38 (11)02:48 (3)01:27 (9)01:51 (10)
12Eszter Mantuano48:31+11:2304:15 (11)07:37 (14)12:11 (10)14:49 (11)17:42 (10)20:00 (10)22:56 (11)24:27 (11)27:49 (12)35:22 (12)38:08 (12)40:23 (11)45:32 (12)47:15 (12)48:31 (12)
Tabáni Spartacus Sport és Környezetvédő Egyesület04:15 (11)03:22 (14)04:34 (10)02:38 (15)02:53 (3)02:18 (11)02:56 (12)01:31 (8)03:22 (13)07:33 (12)02:46 (11)02:15 (4)05:09 (14)01:43 (12)01:16 (1)
13Alicia Friberg50:20+13:1204:15 (11)07:18 (11)14:31 (14)16:28 (14)19:48 (13)22:14 (13)25:04 (13)26:47 (13)31:17 (14)37:33 (13)40:21 (13)43:26 (13)46:48 (13)48:21 (13)50:20 (13)
IF Hagen04:15 (11)03:03 (13)07:13 (14)01:57 (11)03:20 (9)02:26 (12)02:50 (11)01:43 (10)04:30 (14)06:16 (5)02:48 (12)03:05 (9)03:22 (6)01:33 (11)01:59 (12)
14Liesbeth Van De Velde52:46+15:3804:36 (13)07:24 (13)12:37 (11)14:52 (12)20:58 (14)23:11 (14)25:38 (14)28:36 (14)30:48 (13)38:42 (14)42:05 (14)45:20 (14)49:34 (14)51:29 (14)52:46 (14)
Omega04:36 (13)02:48 (12)05:13 (11)02:15 (13)06:06 (15)02:13 (8)02:27 (4)02:58 (15)02:12 (9)07:54 (14)03:23 (14)03:15 (10)04:14 (12)01:55 (14)01:17 (2)
15Sarah Righetti78:20+41:1214:03 (15)17:46 (15)24:05 (15)26:01 (15)30:28 (15)33:55 (15)36:56 (15)39:07 (15)47:25 (15)57:11 (15)61:34 (15)67:13 (15)71:08 (15)74:42 (15)78:20 (15)
DrongO14:03 (15)03:43 (15)06:19 (13)01:56 (10)04:27 (14)03:27 (15)03:01 (13)02:11 (12)08:18 (15)09:46 (15)04:23 (15)05:39 (15)03:55 (11)03:34 (15)03:38 (15)
Ajda  Flašker+-38:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Slovenia00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Gaëlle Barlet+-38:52 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Team Elite MTBO00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)