Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-7171-5151-5757-5353-5454-5656-4949-F
1Bartłomiej Maciejewski10:12+00:0001:28 (2)02:03 (1)02:52 (1)03:31 (1)05:21 (1)06:21 (1)08:21 (1)10:12 (1)
BKS Wataha Warszawa01:28 (2)00:35 (1)00:49 (1)00:39 (1)01:50 (2)01:00 (1)02:00 (1)01:51 (2)
2Jakob Oechler10:43+00:3101:30 (3)02:09 (3)03:08 (3)03:53 (3)05:43 (2)06:47 (2)08:59 (2)10:43 (2)
OLV Landshut01:30 (3)00:39 (3)00:59 (6)00:45 (4)01:50 (2)01:04 (2)02:12 (2)01:44 (1)
3Rok Bogataj11:58+01:4601:24 (1)02:05 (2)03:01 (2)03:49 (2)06:01 (3)07:17 (3)09:51 (3)11:58 (3)
OK Azimut01:24 (1)00:41 (4)00:56 (4)00:48 (5)02:12 (5)01:16 (4)02:34 (6)02:07 (5)
4Jan Cokan12:10+01:5801:46 (4)02:30 (4)03:24 (4)04:14 (5)06:22 (5)07:58 (5)10:12 (4)12:10 (4)
Orientacijski klub Komenda01:46 (4)00:44 (5)00:54 (2)00:50 (6)02:08 (4)01:36 (6)02:14 (3)01:58 (4)
5Dani Nikolov12:13+02:0101:55 (7)02:33 (5)03:30 (5)04:14 (5)06:21 (4)07:45 (4)10:17 (5)12:13 (5)
DIANA01:55 (7)00:38 (2)00:57 (5)00:44 (2)02:07 (3)01:24 (5)02:32 (5)01:56 (3)
6Dimitar N. Dimitrov14:38+04:2601:53 (6)02:52 (7)04:10 (8)05:09 (8)07:59 (8)09:49 (8)12:25 (7)14:38 (6)
BROWN TEAM BG01:53 (6)00:59 (9)01:18 (9)00:59 (8)02:50 (7)01:50 (8)02:36 (7)02:13 (6)
7Anatolii Stetchii14:46+04:3402:08 (8)02:54 (8)03:58 (7)04:43 (7)08:02 (9)09:17 (6)12:21 (6)14:46 (7)
COS Dinamo-OLD02:08 (8)00:46 (6)01:04 (7)00:45 (4)03:19 (11)01:15 (3)03:04 (8)02:25 (9)
8Lucas Tămas15:49+05:3702:23 (9)03:13 (9)04:21 (9)05:17 (9)07:49 (7)09:40 (7)13:31 (8)15:49 (8)
C.S. NORD Baia Mare02:23 (9)00:50 (8)01:08 (8)00:56 (7)02:32 (6)01:51 (9)03:51 (11)02:18 (8)
9Juraj Vukelić16:21+06:0901:49 (5)02:37 (6)03:32 (6)04:42 (6)07:48 (6)11:33 (9)14:03 (9)16:21 (9)
OK Maksimir01:49 (5)00:48 (7)00:55 (3)01:10 (11)03:06 (10)03:45 (11)02:30 (4)02:18 (8)
10Florian Brodschneider19:33+09:2102:38 (10)03:38 (10)05:17 (10)06:22 (10)09:23 (10)12:48 (10)16:17 (10)19:33 (10)
Leibnitzer AC -Orienteering02:38 (10)01:00 (10)01:39 (10)01:05 (9)03:01 (9)03:25 (10)03:29 (10)03:16 (11)
11Aleksandar Atanasov55:10+44:5834:08 (11)35:25 (11)43:22 (11)44:31 (11)47:24 (11)49:08 (11)52:17 (11)55:10 (11)
Individuals/No club34:08 (11)01:17 (11)07:57 (11)01:09 (10)02:53 (8)01:44 (7)03:09 (9)02:53 (10)
Ivan Petrov+-11:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Svetlozar Kolev+-11:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Domen Leban+-11:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)