Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - middle - srednja

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Idrijo, 23. 8. 2018
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-7171-5151-5757-5353-5454-5656-4949-F
1Bartłomiej Maciejewski10:12+00:0001:28 (2)02:03 (1)02:52 (1)03:31 (1)05:21 (1)06:21 (1)08:21 (1)10:12 (1)
BKS Wataha Warszawa96% (2)92% (1)91% (1)91% (1)92% (2)87% (1)90% (1)99% (2)
2Jakob Oechler10:43+00:3101:30 (3)02:09 (3)03:08 (3)03:53 (3)05:43 (2)06:47 (2)08:59 (2)10:43 (2)
OLV Landshut98% (3)103% (3)109% (6)105% (4)92% (2)93% (2)99% (2)93% (1)
3Rok Bogataj11:58+01:4601:24 (1)02:05 (2)03:01 (2)03:49 (2)06:01 (3)07:17 (3)09:51 (3)11:58 (3)
OK Azimut91% (1)108% (4)104% (4)112% (5)111% (5)110% (4)115% (6)113% (5)
4Jan Cokan12:10+01:5801:46 (4)02:30 (4)03:24 (4)04:14 (5)06:22 (5)07:58 (5)10:12 (4)12:10 (4)
Orientacijski klub Komenda115% (4)116% (5)100% (2)116% (6)108% (4)139% (6)100% (3)105% (4)
5Dani Nikolov12:13+02:0101:55 (7)02:33 (5)03:30 (5)04:14 (5)06:21 (4)07:45 (4)10:17 (5)12:13 (5)
DIANA125% (7)100% (2)106% (5)102% (2)107% (3)122% (5)113% (5)104% (3)
6Dimitar N. Dimitrov14:38+04:2601:53 (6)02:52 (7)04:10 (8)05:09 (8)07:59 (8)09:49 (8)12:25 (7)14:38 (6)
BROWN TEAM BG123% (6)155% (9)144% (9)137% (8)143% (7)159% (8)116% (7)119% (6)
7Anatolii Stetchii14:46+04:3402:08 (8)02:54 (8)03:58 (7)04:43 (7)08:02 (9)09:17 (6)12:21 (6)14:46 (7)
COS Dinamo-OLD139% (8)121% (6)119% (7)105% (4)167% (11)109% (3)137% (8)129% (9)
8Lucas Tămas15:49+05:3702:23 (9)03:13 (9)04:21 (9)05:17 (9)07:49 (7)09:40 (7)13:31 (8)15:49 (8)
C.S. NORD Baia Mare155% (9)132% (8)126% (8)130% (7)128% (6)161% (9)172% (11)123% (8)
9Juraj Vukelić16:21+06:0901:49 (5)02:37 (6)03:32 (6)04:42 (6)07:48 (6)11:33 (9)14:03 (9)16:21 (9)
OK Maksimir118% (5)126% (7)102% (3)163% (11)156% (10)326% (11)112% (4)123% (8)
10Florian Brodschneider19:33+09:2102:38 (10)03:38 (10)05:17 (10)06:22 (10)09:23 (10)12:48 (10)16:17 (10)19:33 (10)
Leibnitzer AC -Orienteering172% (10)158% (10)183% (10)151% (9)152% (9)297% (10)156% (10)175% (11)
11Aleksandar Atanasov55:10+44:5834:08 (11)35:25 (11)43:22 (11)44:31 (11)47:24 (11)49:08 (11)52:17 (11)55:10 (11)
Individuals/No club2226% (11)203% (11)883% (11)160% (10)145% (8)151% (7)141% (9)154% (10)
Ivan Petrov+-11:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Svetlozar Kolev+-11:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Domen Leban+-11:48 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)