Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-5353-5757-5858-5454-5656-5555-F
1Jakob Oechler17:20+00:0001:18 (2)03:10 (2)06:05 (1)11:40 (2)12:32 (2)15:42 (1)17:20 (1)
OLV Landshut01:18 (2)01:52 (2)02:55 (3)05:35 (6)00:52 (2)03:10 (1)01:38 (1)
2Jan Cokan18:28+01:0801:27 (6)03:36 (3)06:12 (2)11:32 (1)12:24 (1)16:22 (2)18:28 (2)
Orientacijski klub Komenda01:27 (6)02:09 (3)02:36 (1)05:20 (3)00:52 (2)03:58 (6)02:06 (3)
3Rok Bogataj18:37+01:1701:21 (3)03:37 (4)06:36 (4)12:03 (3)13:02 (3)16:43 (3)18:37 (3)
OK Azimut01:21 (3)02:16 (4)02:59 (4)05:27 (4)00:59 (5)03:41 (3)01:54 (2)
4Juraj Vukelić19:39+02:1901:25 (5)03:46 (5)06:24 (3)12:52 (4)13:50 (4)17:32 (4)19:39 (4)
OK Maksimir01:25 (5)02:21 (5)02:38 (2)06:28 (7)00:58 (3)03:42 (4)02:07 (5)
5Bartłomiej Maciejewski21:41+04:2101:15 (1)03:01 (1)09:40 (6)14:50 (5)15:49 (5)19:27 (5)21:41 (5)
BKS Wataha Warszawa01:15 (1)01:46 (1)06:39 (8)05:10 (2)00:59 (5)03:38 (2)02:14 (6)
6Dani Nikolov23:34+06:1401:43 (8)04:09 (6)07:12 (5)16:26 (6)17:34 (6)21:27 (6)23:34 (6)
DIANA01:43 (8)02:26 (6)03:03 (5)09:14 (8)01:08 (6)03:53 (5)02:07 (5)
7Anatolii Stetchii42:16+24:5601:34 (7)07:25 (12)19:03 (10)30:10 (7)32:10 (7)40:01 (8)42:16 (7)
COS Dinamo-OLD01:34 (7)05:51 (12)11:38 (10)11:07 (9)02:00 (12)07:51 (10)02:15 (7)
8Aljaž Škvarča42:36+25:1602:05 (11)04:37 (8)10:29 (7)32:46 (8)34:42 (8)39:56 (7)42:36 (8)
OK Azimut02:05 (11)02:32 (7)05:52 (7)22:17 (11)01:56 (11)05:14 (8)02:40 (9)
9Dimitar N. Dimitrov43:06+25:4601:48 (10)05:58 (11)11:08 (8)34:32 (9)35:59 (9)40:47 (9)43:06 (9)
BROWN TEAM BG01:48 (10)04:10 (11)05:10 (6)23:24 (12)01:27 (9)04:48 (7)02:19 (8)
10Lucas Tămas45:12+27:5201:24 (4)04:48 (9)13:23 (9)34:52 (10)36:20 (10)42:17 (10)45:12 (10)
C.S. NORD Baia Mare01:24 (4)03:24 (10)08:35 (9)21:29 (10)01:28 (10)05:57 (9)02:55 (11)
11Florian Brodschneider65:42+48:2202:17 (12)04:58 (10)42:10 (12)47:45 (12)49:07 (12)62:55 (11)65:42 (11)
Leibnitzer AC -Orienteering02:17 (12)02:41 (8)37:12 (12)05:35 (6)01:22 (8)13:48 (11)02:47 (10)
12Aleksandar Atanasov66:06+48:4601:45 (9)04:33 (7)41:15 (11)45:43 (11)47:02 (11)63:02 (12)66:06 (12)
Individuals/No club01:45 (9)02:48 (9)36:42 (11)04:28 (1)01:19 (7)16:00 (12)03:04 (12)
Svetlozar Kolev+-18:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Ivan Petrov+-18:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)
Domen Leban+-18:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)00:00 (N/A)