Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: M12

NIme / klubČasZaostanekS-5353-5757-5858-5454-5656-5555-F
1Jakob Oechler17:20+00:0001:18 (2)03:10 (2)06:05 (1)11:40 (2)12:32 (2)15:42 (1)17:20 (1)
OLV Landshut98% (2)93% (2)105% (3)109% (6)95% (2)89% (1)84% (1)
2Jan Cokan18:28+01:0801:27 (6)03:36 (3)06:12 (2)11:32 (1)12:24 (1)16:22 (2)18:28 (2)
Orientacijski klub Komenda109% (6)107% (3)93% (1)105% (3)95% (2)112% (6)109% (3)
3Rok Bogataj18:37+01:1701:21 (3)03:37 (4)06:36 (4)12:03 (3)13:02 (3)16:43 (3)18:37 (3)
OK Azimut101% (3)112% (4)107% (4)107% (4)107% (5)104% (3)98% (2)
4Juraj Vukelić19:39+02:1901:25 (5)03:46 (5)06:24 (3)12:52 (4)13:50 (4)17:32 (4)19:39 (4)
OK Maksimir106% (5)117% (5)95% (2)127% (7)105% (3)104% (4)109% (5)
5Bartłomiej Maciejewski21:41+04:2101:15 (1)03:01 (1)09:40 (6)14:50 (5)15:49 (5)19:27 (5)21:41 (5)
BKS Wataha Warszawa94% (1)88% (1)239% (8)101% (2)107% (5)102% (2)116% (6)
6Dani Nikolov23:34+06:1401:43 (8)04:09 (6)07:12 (5)16:26 (6)17:34 (6)21:27 (6)23:34 (6)
DIANA129% (8)121% (6)110% (5)181% (8)124% (6)109% (5)109% (5)
7Anatolii Stetchii42:16+24:5601:34 (7)07:25 (12)19:03 (10)30:10 (7)32:10 (7)40:01 (8)42:16 (7)
COS Dinamo-OLD118% (7)290% (12)418% (10)218% (9)218% (12)221% (10)116% (7)
8Aljaž Škvarča42:36+25:1602:05 (11)04:37 (8)10:29 (7)32:46 (8)34:42 (8)39:56 (7)42:36 (8)
OK Azimut156% (11)126% (7)211% (7)437% (11)211% (11)147% (8)138% (9)
9Dimitar N. Dimitrov43:06+25:4601:48 (10)05:58 (11)11:08 (8)34:32 (9)35:59 (9)40:47 (9)43:06 (9)
BROWN TEAM BG135% (10)207% (11)186% (6)459% (12)158% (9)135% (7)120% (8)
10Lucas Tămas45:12+27:5201:24 (4)04:48 (9)13:23 (9)34:52 (10)36:20 (10)42:17 (10)45:12 (10)
C.S. NORD Baia Mare105% (4)169% (10)308% (9)421% (10)160% (10)168% (9)151% (11)
11Florian Brodschneider65:42+48:2202:17 (12)04:58 (10)42:10 (12)47:45 (12)49:07 (12)62:55 (11)65:42 (11)
Leibnitzer AC -Orienteering171% (12)133% (8)1337% (12)109% (6)149% (8)389% (11)144% (10)
12Aleksandar Atanasov66:06+48:4601:45 (9)04:33 (7)41:15 (11)45:43 (11)47:02 (11)63:02 (12)66:06 (12)
Individuals/No club131% (9)139% (9)1319% (11)88% (1)144% (7)451% (12)159% (12)
Svetlozar Kolev+-18:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Ivan Petrov+-18:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Domen Leban+-18:40 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
OK Azimut0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)