Shema strani | Kontakt | Obveščevalne liste | Povezave | Oglaševanje | Webmaster | English

Rezultati - SEEOC - long - dolga

Orientacijski klub Azimut, Črni Vrh nad Cerknim, 24. 8. 2018
Kategorija: W12

NIme / klubČasZaostanekS-5353-5757-5858-5454-5656-5555-F
1Brina Kölner18:39+00:0001:50 (8)03:45 (4)06:56 (3)11:29 (1)12:24 (1)16:35 (1)18:39 (1)
Orientacijski klub Komenda128% (8)89% (1)104% (3)92% (2)93% (1)103% (4)100% (2)
2Diana Maria Pop19:56+01:1701:41 (4)04:24 (7)08:18 (6)12:51 (2)13:55 (2)17:55 (2)19:56 (2)
CS Chimia Victoria117% (4)126% (10)128% (7)92% (2)108% (5)99% (2)98% (1)
3Julie Bambousková20:31+01:5201:17 (2)03:35 (2)06:19 (2)13:05 (3)14:23 (4)18:25 (3)20:31 (3)
OK Dobříš90% (2)107% (3)90% (1)136% (6)132% (11)100% (3)102% (4)
4Neža Obid21:48+03:0901:10 (1)03:31 (1)06:16 (1)14:49 (5)15:45 (5)19:43 (4)21:48 (4)
OK Azimut81% (1)109% (4)90% (2)172% (10)95% (2)98% (1)101% (3)
5Nea Eržen22:44+04:0501:37 (3)03:40 (3)07:10 (4)14:56 (6)15:58 (6)20:22 (5)22:44 (5)
OK Azimut113% (3)95% (2)115% (4)156% (7)105% (3)109% (5)115% (7)
6Raia Dianova23:50+05:1101:50 (8)04:23 (6)07:57 (5)13:09 (4)14:22 (3)21:17 (6)23:50 (6)
Individuals/No club128% (8)119% (7)117% (5)105% (3)124% (10)171% (13)123% (11)
7Diana Kabadjova27:10+08:3101:50 (8)04:25 (8)09:07 (9)18:34 (9)19:47 (9)24:39 (7)27:10 (7)
Begun128% (8)120% (8)154% (10)190% (12)124% (10)120% (6)122% (10)
8Špela Majdič27:29+08:5003:53 (13)06:32 (12)10:23 (11)18:15 (8)19:40 (8)25:02 (9)27:29 (8)
OK Azimut271% (13)123% (9)126% (6)158% (8)144% (12)133% (10)119% (8)
9Anđela Veljović27:55+09:1601:53 (9)05:35 (11)12:06 (12)17:53 (7)19:05 (7)24:58 (8)27:55 (9)
SK MAGIC MAP131% (9)172% (12)214% (14)116% (5)122% (7)145% (12)143% (13)
10Barbora Housková28:01+09:2201:57 (10)05:00 (10)08:57 (8)19:44 (12)20:50 (12)25:44 (11)28:01 (10)
OK Dobříš136% (10)142% (11)130% (8)217% (13)112% (6)121% (7)110% (5)
11Marit Zwikker28:10+09:3102:20 (12)07:59 (13)14:02 (13)19:34 (11)20:47 (11)25:42 (10)28:10 (11)
Argus163% (12)263% (14)198% (13)111% (4)124% (10)121% (8)119% (9)
12Jana Močnik28:50+10:1101:43 (5)04:07 (5)09:14 (10)18:39 (10)20:18 (10)26:09 (12)28:50 (12)
OK Azimut120% (5)112% (6)168% (11)190% (11)168% (13)144% (11)130% (12)
13Klárka Kohoutková29:04+10:2502:05 (11)04:27 (9)08:32 (7)20:29 (13)21:32 (13)26:42 (13)29:04 (13)
KOB Baník Sokolov145% (11)110% (5)134% (9)241% (14)107% (4)128% (9)115% (7)
14Laura Pastuszkova37:34+18:5505:14 (14)09:55 (14)15:58 (14)23:58 (14)26:30 (14)33:53 (14)37:34 (14)
Universitni Sportovni Klub Praha365% (14)218% (13)198% (13)161% (9)258% (14)182% (14)178% (14)
Rayana Stefanova+-19:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Danaya Kurteva+-19:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)
Venera Dimitrova+-19:21 (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A) (N/A)
Chumrena Tvardica 0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)0% (N/A)